IEPAZĪSTIET NEZINĀMO.

BMW X1.

IEPAZĪSTIET NEZINĀMO.

BMW X1.

IEPAZĪSTIET NEZINĀMO.BMW X1.

Jauda kW (ZS), 1/min.

135 (184)/4000

Maks. griezes moments (apgr./min), 1/min.

380/1750 – 2 750

Kombinētie CO2 izmeši, g/km

129,0 (132,0)

Kombinētais degvielas patēriņš l/100 km

4,9 [5,0]

BMW X1 ir ideāli piemērots tiem, kuri vēlas interpretēt braukšanas prieku atbilstoši savām vēlmēm un vajadzībām. Tā SAV proporcijas demonstrē iespaidīgu pašpārliecību, bet salons – neticamu pielāgojamību. Ar BMW xLine un BMW Sport Line tas piedāvā divas dizaina pasaules, kas ļauj jums piešķirt noteiktus akcentus gan iekšpusē, gan ārpusē. Pateicoties BMW EfficientDynamics līdzekļu un efektīvo BMW TwinPower Turbo benzīna un dīzeļdzinēju apvienojumam, BMW X1 ir pārsteidzoši zems patēriņa un izmešu līmenis visām dzinēju versijām.

ATKLĀJIET BMW X1.

Dizains.

BMW X1 interpretē SAV raksturīgo izskatu vienlīdz daudzpusīgā un dinamiskā veida. Pilsētas vidē vai bezceļu apvidū – tā spēcīgi veidotais siluets ar garo garenbāzi un īso pārkari ir pārliecinošs skats. Tas apvieno sportisku dizainu ar kompaktiem gabarītiem, kas neietekmē pielāgojamību vai plašu vietu kājām abās sēdekļu rindās. BMW X1 izskatu prasmīgi papildina augstas kvalitātes materiāli un pieskaņoti integrēti akcenti.

Komforts un funkcionalitāte.

Ideāls sabiedrotais, pētot nezināmo: BMW X1 salons piedāvā pasažieriem paceltu sēdekļa novietojumu, lai izbaudītu vislabāko skatu no vietas, ko ietver augstākās kvalitātes materiāli. Apvienojumā ar intuitīvo vadāmību un pielāgojamu telpas izmantojumu BMW X1 ir ideāls sabiedrotais jūsu nākotnes plānu īstenošanā.

xDrive.

Atjautīgā BMW xDrive pilnpiedziņas sistēma ideāli pielāgojas pat izaicinošākajiem ceļa apstākļiem, vienmēr nodrošinot izcilu saķeri. xDrive un dinamiskā stabilitātes kontrole (DSC) gādā par izcilu BMW stabilitāti. xDrive, ko vada DSC sensora sistēma, ātri un pielāgojami sadala piedziņas spēku starp tiltiem, lai novērstu pārlieku vai nepietiekamu pagriežamību, nodrošinot neticamu virziena stabilitāti. Kritiskos ceļa apstākļos DSC nav nepieciešams daudz iejaukties. BMW xDrive apvieno visas pilnpiedziņas sistēmas saķeres, virziena stabilitātes un braukšanas drošības priekšrocības ar klasisko BMW dinamiku, sniedzot vēl lielāku braukšanas prieku.

56 cm

BMW X1 ikdienas pilsētas dzīvē atstāj iespaidu ar saviem kompaktajiem automobiļa gabarītiem. Aiz tiem slēpjas daudz vairāk, nekā iespējams iedomāties. Pateicoties augstajai jumta līnijai, raksturīgā SAV virsbūves forma padara salonu īpaši plašu un mājīgu. Plašuma sajūtu vēl vairāk pastiprina ārkārtīgi skaidrais pārskats no paceltajiem sēdekļiem un caur lielo logu laukumu. Tomēr šis BMW X1 iespaids ir ne tikai subjektīvs: 56 cm vieta kājām piedāvā komfortablu sēdēšanu tālākos braucienos pat gara auguma pasažieriem.