BMW iX3, G08, 2020, metāliska Mineral White krāsa, modeļi un aprīkojums

THE iX3

BMW iX3 G08 2020 Mineral White metallic models and equipment

PATS PIRMAIS BMW iX3: MODEĻI UN APRĪKOJUMS

THE iX3PATS PIRMAIS BMW iX3: MODEĻI UN APRĪKOJUMS

BMW iX3 no jauna definē braukšanu bez izmešiem. Ar piektās paaudzes BMW eDrive tehnoloģiju pirmais pilnībā elektriskais SAV apvieno uz nākotni vērstu elektromotora piedziņu ar BMW X saimes izcilo braukšanas dinamiku. Tādi inovatīvi pasākumi kā adaptīvā rekuperācija vēl vairāk palielina efektivitāti: enerģija tiek atgūta bremzēšanas laikā, atjautīgi pielāgojot ātruma samazināšanas līmeni un dažādu būtisku faktoru bremzējošo ietekmi. Tāds aprīkojums kā adaptīvā balstiekārta ir iekļauta standartaprīkojumā un garantē tīru braukšanas prieku – un tas viss ar darbības attālumu līdz 460 km* – ir izcili piemērots ikdienas lietošanai. Bet atjautīgās vadītāja palīdzības sistēmas un digitālie pakalpojumi nozīmē, ka katru brauciena metru baudīsiet drošību un komfortu. Un ar pielāgotajiem BMW uzlādes izstrādājumiem un pakalpojumiem jūsu BMW iX3 uzlāde kļūst ārkārtīgi viegla un efektīva.

*Dati aprēķināti atbilstoši WLTP mērīšanas metodei.

Lasīt vairāk

BMW iX3 MODEĻI UN APRĪKOJUMA IESPĒJAS.

Inspiring modelis

Inspiring aprīkojuma specifikācija papildina plašo pamata versiju ar papildu funkcionālu saturu, kas uzlabo gan komfortu, gan drošību. Papildus daudzajām praktiskajām detaļām, sēdekļu apsilde priekšpusē un fona apgaismojums jūsu BMW rada labsajūtas atmosfēru.

BMW iX3 G08 2020 Model “Inspiring” Sophisto Grey Brilliant Effect three-quarter front view

Inspiring aprīkojuma specifikācija papildina plašo pamata versiju ar papildu funkcionālu saturu, kas uzlabo gan komfortu, gan drošību. Papildus daudzajām praktiskajām detaļām, sēdekļu apsilde priekšpusē un fona apgaismojums jūsu BMW rada labsajūtas atmosfēru.

 • Virsbūve

 • Salons

Impressive modelis

Impressive aprīkojuma specifikācijas pamatā ir Inspiring specifikācija, kura atstāj iespaidu ar plašo papildiespēju klāstu, kas nodrošina vēl vairāk komforta un drošības. Papildus sportiskajiem 20 collu aerodinamiskajiem diskiem un estētiskajiem adaptīvajiem LED 'priekšējiem lukturiem Impressive aprīkojuma specifikācija atstāj iespaidu ar vēl citām funkcionālām iespējām, kas atvieglo braukšanu un nodrošina vēl relaksētāku braukšanu.

BMW iX3 G08, 2020, Impressive modelis, Mineral White krāsa ar mirdzošu efektu, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats

Impressive aprīkojuma specifikācijas pamatā ir Inspiring specifikācija, kura atstāj iespaidu ar plašo papildiespēju klāstu, kas nodrošina vēl vairāk komforta un drošības. Papildus sportiskajiem 20 collu aerodinamiskajiem diskiem un estētiskajiem adaptīvajiem LED 'priekšējiem lukturiem Impressive aprīkojuma specifikācija atstāj iespaidu ar vēl citām funkcionālām iespējām, kas atvieglo braukšanu un nodrošina vēl relaksētāku braukšanu.

 • Virsbūve

 • Salons

Detalizēta informācija par BMW iX3: atklājiet piedāvājumus, pakalpojumus un tehniskos datus.

ELEKTRIZĒTA BMW iX3 BRAUKŠANAS DINAMIKA.

BMW iX3 transmisijas un šasijas tehnoloģijas īsumā.

BMW iX3 par savu īpašo braukšanas dinamiku un efektīvo sniegumu jāpateicas galvenokārt piektās paaudzes BMW eDrive tehnoloģijai. Elektriskā piedziņa, ko veido elektromotors, pārnesumkārba un energoelektronika, izstrādāta maksimālai efektivitātei un tīram braukšanas priekam. Augstsprieguma akumulators ar īpaši izstrādātiem litija jonu uzkrāšanas elementiem nodrošina elektromotoru ar enerģiju. Tiešā piedziņa rada maksimālu griezes momentu no nulles un ļauj veikt spontānu un nepārtrauktu paātrinājumu. Apvienojumā ar adaptīvo balstiekārtu, kas pielāgo amortizatoru raksturlielumus attiecīgajai braukšanas situācijai, visos maršrutos tiek garantēts izcils komforts un precīza braukšanas dinamika. Šādi BMW iX3 piedāvā ideālu mijiedarbību starp efektivitāti, sniegumu un pašpārliecinātu mieru. Bet izcilie dizaina akcenti BMW i Blue krāsā un uz nākotni vērstās tehnoloģijas, piemēram, 20 collu aerodinamiskie diski vai ikoniskais skaņas dizains uzsver automobiļa ekskluzivitāti. Papildaprīkojuma BMW elipsveida režģis ar BMW Individual mirdzošu Shadow Line ar paplašinātām iespējām kopā ar logu rāmjiem un jumta reliņi mirdzošā Black krāsā ļauj vēl vairāk uzsvērti dinamiku. Tādējādi katrs brauciens ar BMW iX3 kļūst par elektrizējošu piedzīvojumu.

BMW iX3 G08 2020, metāliska Mineral White krāsa, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats, pa ceļu braucošs automobilis
Elektriska transmisija, piektā paaudze, BMW iX3, G08, 2020

Elektriska transmisija.

Ārkārtīgi iestrādātajā piedziņā apvienots elektromotors, pārnesumkārba un energoelektronika alumīnija korpusā, ietaupot vietu un samazinot svaru. Tiešā, spontānā paātrinājuma īstenošanas pieprasījumi nodrošina BMW raksturīgo braukšanas prieku. Iztiekot bez retzemju elementiem, elektromotors ir īpaši ilgtspējīgs.
Rekuperācija, bremžu enerģijas reģenerācija, BMW iX3, G08, 2020

Rekuperācijas sistēma.

Rekuperācijas sistēma pārvērš ātruma samazināšanas un bremzēšanas gaitā radīto kinētisko enerģiju un novada to uz transmisijas augstsprieguma akumulatoru, lai palielinātu darbības attālumu. Rekuperācijas līmeņa četrpakāpju regulēšana būtiski uzlabo komfortu un individualizēšanas iespējas.
Augstsprieguma akumulators, BMW iX3, G08, 2020

Augstsprieguma akumulators.

Augstsprieguma akumulators ar īpaši izstrādātiem litija jonu uzglabāšanas elementiem darbina elektromotoru un tas triecienizturīgā veidā ir iestrādāts šasijā. To var uzlādēt ar mājsaimniecības kontaktligzdu, BMW Wallbox vai publiskās uzlādes stacijās. Akumulatora pārvaldības sistēma nodrošina efektīvu uzlādes procesu un optimālu piedziņas spēku.
20 collu divtoņu aerodinamiskie diski ar 843. stilu un dažādu izmēru riepām, BMW iX3, G08, 2020, metāliska Mineral White krāsa, tuvplāns, disks

20 collu divtoņu aerodinamiski diski ar 843. stilu, ar dažādu izmēru riepām

20 collu divtoņu aerodinamiski diski ar 843. stilu mirdzošā Jet Black krāsā, ar dažādu izmēru riepām, glancēti, disku izmērs priekšā – 8J x 20 ar 245/45 R20 riepām, aizmugurē – 9,5J x 20 ar 275/40 R20 riepām.
BMW IconicSounds Electric, BMW iX3, G08, 2020, pa ielu braucošs automobilis

BMW IconicSounds Electric.

Ar BMW IconicSounds Electric varat vēl vairāk paspilgtināt pilnīgi elektriskas braukšanas emocionālo pieredzi. Skaņas radīšana sniedz tūlītēju akustisku atgriezenisko saiti, veicot dažādus braukšanas manevrus. Skaņas izvadi iekšēji nodrošina audio sistēma, bet ārēji – skaņas aizsardzības gājējiem komponenti.
Adaptīvā balstiekārta, BMW iX3, G08, 2020, pārnesumu pārslēgsvira

Adaptīvā balstiekārta.

Adaptīvā balstiekārta ļauj pielāgot amortizatoru raksturlielumus katrai braukšanas situācijai, uzlabojot rites komfortu un braukšanas dinamiku. Standarta COMFORT iestatījumi piedāvā augstu braukšanas komforta līmeni.
BMW iX3, G08, 2020, vadītāja palīdzības sistēmas, video

BMW iX3 VADĪTĀJA PALĪDZĪBAS SISTĒMAS.

BMW iX3 TEHNOLOĢIJAS.

BMW iX3 vadītāja palīdzība un savienojamība.

BMW iX3 galvenajā lomā. Modernākās vadītāja palīdzības sistēmas, piemēram, braukšanas palīgsistēma Professional standartaprīkojumā sniedz atbalstu ar daļēju automatizāciju jebkurā braukšanas situācijā. Pateicoties apkārtskatam kopā ar novietošanas un atpakaļgaitas palīgu, novietošanas palīgs Plus automobiļa novietošanu un manevrēšanu padara tik vieglu kā pastaigu parkā. BMW atjautīgais personiskais asistents vienmēr ir jūsu pusē kā vislabākais automobiļa speciālists. Tas nodrošina ar informāciju par jūsu automobiļa statusu, padomiem par to, kā braukt visefektīvāk un ļauj diezgan vienkāršā veidā ar balsi kontrolēt plašu salona funkciju klāstu, bet inovatīvās izklaides funkcijas, piemēram, viedtālruņa integrēšana ar Android Auto vai Apple CarPlay jūs izklaidē un informē. Savienotās uzlādes digitālie pakalpojumi nodrošina jūs ar jaunāko informāciju par akumulatora aktuālo uzlādes līmeni un tuvākajām uzlādes iespējām brauciena laikā. Varat nepārtraukti pārvaldīt uzlādi un tādējādi izbaudīt bezrūpīgu un relaksētu braucienu ar savu BMW iX3. Turklāt jūsu maršruta plānošana kļūst vieglāka, jo automātiski tiek iekļautas uzlādes pauzes un saņemta papildu informācija par uzlādes stacijām, kā arī par apskates vietām tuvākajā apkārtnē, tādējādi ļaujot maksimāli izmantot uzlādes pauzi, piemēram, kafejnīcā.

Kokpits, BMW iX3, G08, 2020
Automobiļa novietošanas palīgs Plus, BMW iX3, G08, 2020, vadības displejs, salons

Novietošanas palīgs Plus.

Novietošanas palīgs Plus atvieglo automobiļa novietošanu un manevrus. Tas piedāvā arī apkārtskata sistēmu, tostarp skatu no augšas, panorāmas skatu, attālo 3D skatu, kā arī sāniskas auto novietošanas palīgu, aktīvo automobiļa novietošanas distances sensoru, ārkārtas bremzēšanas funkciju, automobiļa novietošanas palīgu ar garenvirziena un sānu vadību un atpakaļgaitas asistentu.
Braukšanas palīgsistēma Professional, BMW iX3, G08, 2020, vadības displejs, salons

Braukšanas palīgsistēma Professional

Braukšanas palīgsistēma Professional nodrošina optimālu komfortu un drošību, atrodoties kritiskos vai monotonas braukšanas apstākļos. Papildus braukšanas palīgsistēmā esošajam iekļauts arī stūrēšanas un joslu vadības palīgs ar paplašinātām funkcijām, joslu maiņas un ārkārtas apstāšanās palīgs, kā arī palikšanas joslā palīgs ar aktīvo sānu sadursmes aizsardzību.
Braukšanas palīgsistēmas skats, BMW iX3, G08, 2020, instrumentu panelis, salons

Braukšanas palīgsistēmas skats.

Braukšanas palīgsistēmas skats nodrošina reāllaika informāciju par automobiļa apkārtni, ko sniedz dažādas palīgsistēmas. Pateicoties animētam trīsdimensiju displejam instrumentu panelī, varat skaidri redzēt, kā jūsu automobilis uztver aktuālo satiksmes situāciju, un tādējādi saprast, kā darbojas sistēmas.
Stūrēšanas un joslu vadības palīgs ar paplašinātām funkcijām, BMW iX3, G08, 2020, instrumentu panelis, salons

Stūrēšanas un joslu vadības palīgs ar paplašinātām funkcijām.

Stūrēšanas un joslu pārvaldības palīgu ar paplašinātām funkcijām var aktivizēt, lai jūs atbalstītu vienmuļās satiksmes situācijās. Tas palīdz noturēt automobili savas joslas vidū, sniedz atbalstu šaurās vietās un ar aktīvo maršruta vadību atvieglo navigāciju uz automaģistrālēm.
Aktīvā kruīzkontrole ar Stop & Go funkciju, BMW iX3, G08, 2020, instrumentu panelis, salons

Aktīvā kruīzkontrole ar Stop&Go funkciju.

Aktīvā kruīzkontrole ar Stop&Go funkciju saglabā iepriekš noteiktu attālumu līdz priekšā esošajam transportlīdzeklim, braucot ar ātrumu no 30 līdz 210 km/h, kā arī aptur un atsāk dzinēja darbību, braucot lēnā satiksmē. Ātruma ierobežojumu palīgs ļauj ievērot ātruma ierobežojumus, izmantojot kruīzkontroli. Frontālas sadursmes brīdinājums ar bremzēšanu reaģē uz stāvošiem transportlīdzekļiem, gājējiem un velosipēdistiem.
BMW Live kokpits Professional, BMW iX3, G08, 2020, instrumentu panelis, salons

BMW Live kokpits Professional.

BMW Live kokpita Professional versija ar navigācijas funkciju ietver divus augstas kvalitātes displejus, ko veido augstas izšķirtspējas 10,25 collu vadības displejs ar skārienekrāna funkciju un pilnībā digitāls 12,3 collu instrumentu panelis. BMW operētājsistēmu 7 var vadīt arī ar iDrive Touch kontrolleri.
BMW atjautīgais personiskais asistents, BMW iX3 G08, 2020, vadības displejs, salons

BMW atjautīgais personiskais asistents.

“Hei, BMW! Kas tu esi?” Vai tas nebūtu lieliski, ja jūsu BMW būtu arī kā jūsu personiskais palīgs? Sazinieties ar savu automobili, izmantojot BMW atjautīgo personisko asistentu. Tas pazīst jūs, ar katru dienu pilnveidojoties, un izpalīdzot ikvienā situācijā. Varat piešķirt arī savu personisko aktivizēšanas vārdu. Tas var sniegt itin visus paskaidrojumus par automobili un attiecīgi palīdz vēl labāk iepazīt BMW.
BMW kartes, BMW iX3, G08, 2020, vadības displejs, salons

BMW kartes.

Veicot plānošanu un sagatavošanos, braucot un pat novietojot automobili stāvēšanai: BMW kartes nodrošina izcilu navigāciju. Padariet savu braucienu vēl ērtāku un personiskāku – pateicoties intuitīvajai darbībai un navigācijai, kas ideāli pielāgota vadītājam.
Savienotās uzlādes pakalpojumi, BMW iX3, G08, 2020, vadības displejs, salons

Savienotās uzlādes pakalpojumi.

Ar savienotās uzlādes digitālajiem pakalpojumiem jūs optimāli un efektīvi izmantojat sava BMW i modeļa elektriskās darbības attālumu. Kolīdz sākat plānot savu braucienu, sistēma nekļūdīgi norāda jūsu maršrutā esošās tuvākās publiskās uzlādes stacijas un informē jūs jau iepriekš par, piemēram, to pieejamību un piedāvāto uzlādes strāvu.
Viedtālruņa integrēšana, BMW iX3, G08, 2020, vadības displejs, salons

Viedtālruņa integrēšana.

Kāpēc iztikt bez viedtālruņa iespējām savā BMW, kad varat turpināt to lietot kā parasti? Ar viedtālruņa integrēšanu jūsu automobilis atbalsta Apple CarPlay un Android Auto, izveidojot bezvadu savienojumu starp jūsu viedtālruni un automobili. Tas ļauj ērti izmantot pazīstamas funkcijas un dažādas lietojumprogrammas automobilī.
Digitālā atslēga, BMW iX3, G08, 2020

Digitālā atslēga

Kādēļ ņemt līdzi arī atslēgu, ja jums līdzi ir jau jūsu viedtālrunis? Savu BMW varat aizslēgt un atslēgt, un pat iedarbināt ar digitālo atslēgu. Varat pilnvarot arī līdz pat piecus cilvēkus ar iPhone – ja tas saderīgs – lietot savu BMW. Citu lietu starpā ir iespējams ierobežot piedziņas spēku un maksimālo ātrumu, piem., autovadītājiem-iesācējiem.* * BMW digitālā atslēga ir saderīga tikai ar dažu modeļu iPhone. Saderīgo iPhone saraksts ir pieejams vietnē bmw.com/digitalkey
Connected Music (iesk. Spotify), BMW iX3, G08, 2020, vadības displejs, salons

Connected Music (iesk. Spotify).

Klausieties savu iecienītāko mūziku, lai kur jūs atrastos. Klasisko mūziku – uz šosejas, džezu – sastrēgumstundā un popmūziku – kad braucat vienmērīgā ritmā. Ar Connected Music varat tieši straumēt ne mazāk kā 30 miljonu dziesmu bez ierobežojumiem, tā ir BMW mūzikas partnera Spotify izrādītā laipnība, ko varat izmantot ar savā automobilī instalēto SIM karti.

Elektroenerģijas patēriņš un CO2 izmeši.

 • BMW iX3:
  Enerģijas patēriņš kWh/100 km: no 17,5
  Degvielas patēriņš, l/100 km (kombinētajā ciklā): 0
  CO2 izmeši, g/km (kombinētajā ciklā): 0

  Norādītais CO2 izmešu daudzums, degvielas/elektroenerģijas patēriņš un visi elektroenerģijas rādītāji tika notikti, pielietojot WLTP (Pasaulē saskaņotā vieglo transportlīdzekļu testēšanas procedūra) testēšanas metodi. Šie rādītāji var atšķirties no tiem, kas iegūti reālos darba apstākļos, jo šādus rezultātus ietekmē daudzi faktori, piemēram, uzstādītie papildu piederumi, riepas, pārvadātā krava, braukšanas paradumi, laikapstākļi, apkārtējā temperatūra, ceļa segums un infrastruktūra, reljefa ietekme, akumulatora uzlādes līmenis utt.
  Lai varētu salīdzināt citu transportlīdzekļu CO2 izmešu daudzumu, degvielas/elektroenerģijas patēriņu un visus elektroenerģijas rādītājus, izmantojiet datus, kas iegūti, pielietojot to pašu testēšanas metodi.

  Uzziniet vairāk par WLTP, degvielas patēriņu un izmešiem: https://www.bmw.lv/lv/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/bmw-emissions.html.
  Uzziniet vairāk par degvielas taupīšanu un efektīvu braukšanu: https://www.bmw.lv/lv/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/bmw-efficient-technologies.html.