BMW X1,F48, LCI, Storm Bay krāsa, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats, braucošs automobilis uz kalnu ainavas fona
Degvielas patēriņš (kombinētajā ciklā)7.7–1.7 l/100 km
Dzinēja tipsBenzīnsDīzelisPlug-in hibrīds

X1

BMW X1.

Degvielas patēriņš (kombinētajā ciklā)7.7–1.7 l/100 km
Dzinēja tipsBenzīnsDīzelisPlug-in hibrīds

Nākamie pavērsiena punkti: BMW X1 ir ieradies, lai noteiktu standartus. Tā entuziasms vispirms redzams sportiskajā dizainā. Pirmajā acumirklī tas ir caurcaurēm X modelis: tā virsbūvi raksturo SAV (apvidus automobilim) tipiskā īsā pārkare un garā garenbāze. Tā mērķi ir skaidri ar pārliecinošu dinamiku un veiklību. Un, pateicoties daudzveidībai un pielāgojamībai apvienojumā ar inovatīvajām tehnoloģijām, tas nodrošina maksimālu komfortu, mērojot katru brauciena metru.

Lasīt vairāk

BMW X1 DIZAINA IESPĒJAS.

BMW X1 izstaro valdzinošas alkas pēc darbības: sākot ar perfektu BMW elipsveida režģi un adaptīvajiem LED priekšējiem lukturiem, kā arī LED miglas lukturiem, 19 collu vieglmetāla diskiem ar Y-spoke stilu un ārējo atpakaļskata spoguli ar “X1” LED projekciju, un beidzot ar LED aizmugurējiem lukturiem un iespaidīgām izpūtēja dekoratīvajām caurulēm. Iekāpjot jūs sagaida fona apgaismojums, kas liegi izgaismo visu salonu. Instrumentu paneli papildus rotā dekoratīvs kontrastējošs šuvums, kas ir arī Dakota ādas Oyster apdarē un paklājiņos. Regulējamais aizmugurējais sēdeklis nodrošina pielāgojamību ar papildu vietu aizmugurējo sēdvietu zonā vai papildu glabāšanas iespējām bagāžas nodalījumā.
BMW X1, F48, LCI, adaptīvo LED priekšējo lukturu tuvplāns

BMW X1, F48, LCI, adaptīvie LED priekšējie lukturi

Adaptīvie LED priekšējie lukturi ietver tuvās un pretapžilbināšanas tālās gaismas (BMW Selective Beam), kā arī pagriezienu rādītājus ar LED tehnoloģiju. Aprīkojumā iekļautas arī pagriezienu gaismas, dienas gaitas lukturi un adaptīvā apgaismojuma vadība ceļa izgaismošanai, kas pielāgota braukšanas situācijai.
BMW X1, F48, LCI, 19 collu vieglmetāla diska tuvplāns

19 collu vieglmetāla divtoņu diski ar Y-spoke 580 stilu.

19 collu M vieglmetāla divtoņu diski ar Y-spoke 580. stilu mirdzošā Orbit Grey krāsā, 8J x 19 ar 225/45 R19 riepām.
BMW X1, F48, LCI, fokuss uz “X1” LED projekciju.

Ārējie atpakaļskata spoguļi ar “X1” LED projekciju.

Ārējais atpakaļskata spogulis vadītāja pusē, atslēdzot automobili, rāda divkrāsu “X1” LED projekciju tam blakus. Šo sagaidīšanas sveicienu papildina durvju roktura padziļinājuma izgaismojums.
BMW X1, F48, LCI, salons ar aktivizētu apgaismojuma pakotni

Apgaismojuma pakotne.

Noskaņu apgaismojuma pakotnē ir dažādas LED gaismas, un salonā tā pauž patiesas kvalitātes atmosfēru. Seši iestatāmi gaismas režīmi izgaismo salonu ar stilīgu tieša un netieša apgaismojuma kombināciju. Turklāt jūs sagaida ar iespaidīgu virsbūves LED apgaismojumu, ieskaitot “X1” LED projekciju.
BMW X1, F48, LCI, salons ar pielāgojamiem aizmugurējiem sēdekļiem

Pielāgojami aizmugurējie sēdekļi.

Bagāžas nodalījuma izmantošanas iespējas ir sevišķi pielāgojamas, pateicoties daudzajiem veidiem, kādos aizmugurējos sēdekļus var regulēt, vai nu lai paplašinātu vietu kājām aizmugurējiem pasažieriem, vai maksimāli paplašinātu bagāžas nodalījumu, atkarībā no tā, kas nepieciešams. 60:40 attiecībā dalāmo aizmugurējo sēdekli var pabīdīt uz priekšu vai atpakaļ par, maks., 130 mm. Aizmugurējo sēdekļu atzveltni var pat nolocīt, to sadalot attiecībā 40:20:40.
BMW X1, F48, LCI, salons ar Dakota ādas apdari ar Oyster un Grey krāsas perforācijām

Dakota āda ar perforācijām | Oyster un Grey krāsa.

PDOA Dakota āda ar perforācijām Oyster krāsā un Grey krāsas akcentu.

BMW X1 xDRIVE25e HIBRĪDAUTO.

Izpētiet BMW X1 xDrive25e ar inovatīvo hibrīdpiedziņu priekšrocības un tehniskos aspektus.

Labākais no abām pasaulēm: ar BMW X1 xDrive25e** varat izbaudīt ilgtspējīgu mobilitāti un efektīvu braukšanas dinamiku. Izpētiet daudzās šī inovatīvā BMW hibrīdauto priekšrocības un uzziniet vairāk par piedziņas koncepciju, braukšanas dinamiku, BMW uzlādi un BMW ConnectedDrive praktiskajiem digitālajiem pakalpojumiem
Hibrīdauto, BMW X1 xDrive25e, F48, LCI, sānskats, uzlāde ar modeli

BMW X1 xDrive25e hibrīdauto tehnoloģija.

BMW X1 xDrive25e** hibrīdauto apvieno BMW eDrive elektriskās piedziņas tehnoloģiju ar jaudīgu BMW iekšdedzes dzinēju. Abas piedziņas kopā rada efektīvu un unikālu braukšanas pieredzi. Pilnpiedziņas sistēma BMW xDrive – unikāla hibrīdautomobiļiem šajā segmentā – ir optimālas dinamikas un saķeres papildu nodrošinājums.
Vairāk par BMW hibrīdauto transmisiju
Hibrīdauto, BMW X1 xDrive25e, F48, LCI, trīs ceturtdaļu sānskats, braucienā pa pilsētas ielām

BMW X1 xDrive25e braukšanas režīmi.

Pilnībā elektriski un izmešus neradoši ceļā uz darbu vai jaudīgi dinamiski un ar pietiekamu darbības attālumu ekskursijai nedēļas nogalē – ar BMW X1 xDrive25e** ar hibrīdpiedziņu visi ceļi ir vaļā. Baudiet priekšrocības, kādas sniedz piedziņas režīmi, kas nodrošina optimālu iekšdedzes dzinēja un elektromotora mijiedarbību visās situācijās.
Vairāk par atjautīgajiem piedziņas režīmiem
Hibrīdauto, BMW X1 xDrive25e, F48, LCI, trīs ceturtdaļu sānskats, uzlādes laikā

BMW X1 xDrive25e uzlāde.

BMW uzlāde piedāvā individuālus jūsu hibrīdauto uzlādes risinājumus. Papildus standarta uzlādes kabelim mājsaimniecības kontaktligzdām BMW X1 xDrive25e piegādes komplektācijā iekauts arī (3. režīma) uzlādes kabelis publiskajai uzlādei, kā arī BMW uzlādes karte, kas piedāvā pievilcīgus nosacījumus saistībā ar publisko uzlādi*.

* piedāvājums konkrētajā tirgū
Vairāk par BMW uzlādi
Hibrīdauto, BMW X1 xDrive25e, F48, LCI, navigācijas sistēma, tuvplāns

BMW X1 xDrive25e digitālie pakalpojumi.

BMW piedāvā inovatīvus digitālus pakalpojumus, kas padara ikdienas dzīvi ar BMW X1 xDrive25e** ērtāku. BMW Connected uzlāde uzticami novirza jūs uz tuvākajām publiskās uzlādes stacijām jūsu maršrutā. Vēl citi digitālie pakalpojumi, piemēram, My BMW lietojumprogramma, vēl vairāk atvieglo ikdienu.
Vairāk par digitālajiem pakalpojumiem

BMW X1 MODEĻI.

Advantage modelis

 • Automobiļa novietošanas sensors (PDC), aizmugurē
 • Automātiska bagāžas nodalījuma pārsega vadība
 • Kruīzkontrole ar bremzēšanas funkciju
 • Divu zonu automātiskā gaisa kondicionēšana
BMW X1, F48, LCI, Advantage modelis, Cashmere Silver krāsa, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats, studijā veikts uzņēmums

Modelis xLine

 • 18 collu vieglmetāla diski Y-spoke, 579. stils; pieejamas arī citas iespējas
 • Priekšējais buferis ar kartera aizsargu un citiem dizaina elementiem matētā Silver krāsā
 • Sēdekļi ar auduma/ādas pārvalkiem Cross Track Granite Brown krāsā ar Black akcentiem. Iespējams izvēlēties arī sēdekļu apdari no Dakota ādas ar perforāciju, kā arī citus variantus
 • Tumši Pearl salona apdares elementi ar Pearl Chrome akcentiem; pieejamas arī citas iespējas
BMW X1, F48, LCI, xLine modelis, Mineralwhite krāsa, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats, studijā veikts uzņēmums

Modelis Sport Line

 • 18 collu vieglmetāla diski Double-spoke, 578. stils; pieejamas arī citas iespējas
 • Priekšējais buferis ar īpašiem mirdzošiem Black dizaina elementiem, kartera aizsargs virsbūves krāsā
 • Sporta sēdekļi ar kombinēto auduma/Sensatec apdari Anthracite krāsā ar Grey akcentiem; pieejamas arī citas apdares iespējas
 • Sporta ādas stūre
BMW X1, F48, LCI, Sport Line modelis, Sunset Orange krāsa, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats, studijā veikts uzņēmums

Modelis M Sport

 • M aerodinamiskā pakotne ar priekšējo spoileri, sliekšņa uzlikām, riteņu arku apdari un apšuvumu virsbūves krāsā, aizmugurējo apakšējo spoileri ar Dark Shadow metālisku difuzora ieliktni
 • 18 collu M vieglmetāla diski Double-spoke, 570 M stils; pieejamas arī citas iespējas
 • Sporta sēdekļi vadītājam un priekšējam pasažierim ar Micro Hexagon auduma/Sensatec Black apdari vai Anthracite krāsas auduma/Sensatec apdari un akcentiem Grey krāsā; pieejamas arī citas iespējas
 • Pazemināta M sporta balstiekārta vai standarta balstiekārta
 • M ādas stūre
BMW X1, F48, LCI, M Sport modelis, M Misano Blue krāsa, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats, studijā veikts uzņēmums
 • Advantage modelis
 • Modelis xLine
 • Modelis Sport Line
 • Modelis M Sport

BMW X1 PIEDZIŅAS TEHNOLOĢIJAS.

Sniegums ikkatrā aspektā.

BMW X1 piedāvā plašu tādu pirmrindnieku klāstu kā BMW TwinPower Turbo trīscilindru un četrcilindru dzinēji, Steptronic pārnesumkārba, BMW xDrive atjautīgā piedziņas sistēma, kā arī adaptīvā balstiekārta un M sporta bremzes.
BMW X1, F48, LCI, BMW TwinPower Turbo četrcilindru benzīna dzinēja tuvplāns

M TwinPower Turbo četrcilindru benzīna dzinējs.

Jaunās paaudzes TwinPower Turbo 2,0 litru četrcilindru benzīna dzinējs nodrošina maksimālu braukšanas baudījumu. Tas pārsteidz ar dinamisko jaudas atdevi, izcilu reakciju pat pie zemiem dzinēja apgriezieniem, vienlaikus saglabājot zemu degvielas patēriņa un izmešu līmeni.
BMW X1, F48, LCI, BMW xDrive logotipa tuvplāns aizmugurē

BMW xDrive.

Atjautīgā BMW xDrive pilnpiedziņas sistēma vienmērīgi un pielāgojami pārvada piedziņas spēku uz priekšējiem un aizmugurējiem riteņiem, nodrošinot maksimālu saķeri, virziena stabilitāti, braukšanas dinamiku un drošību jebkurā braukšanas situācijā. Vēl lielākas izveicības labad elektroniski vadāmā jaudas sadale līkumos, piemēram, līdzsvaro pārlieku pagriežamību vai nepietiekamu pagriežamību.
BMW X1, F48, LCI, trīs ceturtdaļu aizmugures skats, braucošs automobilis uz kalnu ainavas fona

Adaptīvā balstiekārta.

Adaptīvā balstiekārta ļauj regulēt amortizatoru raksturlielumus, lai pielāgotos braukšanas situācijai, un apvieno braukšanas komfortu un dinamiku ar labāko iespējamo drošību. Ar braukšanas pieredzes kontroli varat izvēlēties standarta COMFORT režīmu vai SPORT režīmu.
BMW X1, F48, LCI, pārnesumu pārslēgsviras tuvplāns viduskonsolē

Steptronic sporta pārnesumkārba.

Automātiskā astoņpakāpju Steptronic sporta pārnesumkārba piedāvā ārkārtīgi sportisku pārnesumu pārslēgšanu. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties automātisku vai manuālu pārslēgšanu ar pārnesumu pārslēga lāpstiņām vai pārnesumu pārslēgsviru – iespējama vienmērīga vai neticami dinamiska braukšana. SPORT režīmā un ar pārnesumu pārslēgsviru kreisajā S/M pozīcijā pārnesumu pārslēgšana ir konfigurēta maksimālam sniegumam.
BMW X1, F48, LCI, sānskats ar 19 collu diska ar M sporta bremzēm tuvplānu

M sporta bremzes.

M Sport bremzēm ir četru virzuļu fiksēti bremžu suporti priekšpusē un viena virzuļa peldoši bremžu suporti aizmugurē, zilā krāsā ar M uzrakstu, un lieli bremžu diski, attiecīgi nodrošinot izcilu bremzēšanas efektivitāti.

BMW X1 INOVĀCIJAS.

Brauciet, vienmēr esot lietas kursā.

Aprīkots ar tādām inovācijām kā Apple CarPlay®, telefonija ar bezvadu uzlādi, BMW Head-Up displejs un 10,25 collu formāta vadības displejs, kā arī atjautīgajām drošības sistēmām, ieskaitot braukšanas palīgsistēmu Plus un automobiļa novietošanas palīgu, BMW X1 nodrošina, ka vienmēr sasniegsiet galamērķus ērti un droši.
BMW X1, F48, LCI, salons ar fokusu uz braukšanas palīgsistēmu Plus displejos un vadības ierīcēs

Braukšanas palīgsistēma Plus.

Braukšanas palīgsistēmas Plus aprīkojums piedāvā nepārprotamu drošības un komforta uzlabojumu. Tas ietver sadursmes brīdinājumu un gājēju brīdinājumu ar vieglu bremzēšanas funkciju pilsētā, joslu atdalošo līniju atpazīšanas sistēmu, tālo gaismu palīgu, ātruma ierobežojumu informāciju, uz kameru balstītu kruīzkontroli ar Stop & Go funkciju.
BMW X1, F48, LCI, salons ar fokusu uz braukšanas palīgsistēmu Plus displejos un vadības ierīcēs

Automobiļa novietošanas palīgs.

Novietošanas asistents atvieglo paralēlu automobiļa novietošanu. Sistēma darbojas, lēni garāmbraucot nomērot potenciālas stāvvietas. Kad atrasta piemērota vieta, novietošanas asistents stūrēs, kamēr jūs mainīsiet pārnesumus un turpināsiet spiest akseleratora un bremžu pedāli.
BMW X1, F48, LCI, salons ar fokusu uz BMW Head-up displeju

BMW Head-Up displejs.

Pilnkrāsu BMW Head-Up displejs ataino būtisko braukšanas informāciju jūsu acu priekšā, ļaujot pilnībā pievērsties braukšanai. Atkarībā no aprīkojuma tiek rādīta tāda informācija kā šībrīža ātrums, navigācijas norādes, ātruma ierobežojumu informācija, tostarp apdzīšanas liegums, kā arī tālruņu un izklaides saraksti.
BMW X1, F48, LCI, salons ar fokusu uz braukšanas palīgsistēmu Plus displejos un vadības ierīcēs

Telefonija ar bezvadu uzlādi.

Zvanīšana ar bezvadu uzlādi ietver bezvadu uzlādes doku un papildu USB pieslēgvietu. Jumta antenas savienojums uzlabo mobilo signālu uztveršanu. Izmantojot Bluetooth, vienlaikus var pievienot divus mobilos tālruņus un audio atskaņotāju. Turklāt iekļauts arī Bluetooth birojs.

BMW X1 TEHNISKIE DATI.

BMW X1 xDrive20i.

Dzinēja jauda, kW (ZS) pie 1/min:

131 (178)/5,000–5,500

Paātrinājums 0–100 km/h (s):

7,3

Kombinētais degvielas patēriņš l/100 km:

7 - 7,7

CO2 izmeši kombinētajā ciklā g/km:

158–175

BMW X1 xDrive20i, F48, LCI, BMW Individual metāliska Storm Bay krāsa, braucienā uz ziemas ainavas fona

BMW X1 CENAS, FINANSĒŠANA UN LĪZINGS.

BMW X1, F48, LCI, Storm Bay krāsa, trīs ceturtdaļu aizmugures skats, stāvošs automobilis uz ainavas fona ar cilvēkiem tā priekšā

BMW FINANCIAL SERVICES BMW X1 GADĪJUMĀ.

Nonāciet pie kārotā ātri un veikli ar BMW Financial Services pielāgotajiem finanšu produktiem. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties finansēšanu vai līzingu – katrs mūsu piedāvājums tiek individuāli pielāgots jūsu vajadzībām un vēlmēm. Uzziniet vairāk par pievilcīgajiem finansēšanas risinājumiem vai atbilstošu līzinga piedāvājumu sava BMW X1 gadījumā.

BMW PAKALPOJUMI.

BMW X1 – SERVISS UN PALĪDZĪBA.

BMW Service Inclusive

BMW Service Inclusive.

#laikasarinotiktu: Pilnīgi bezrūpīga braukšana visu elektroautomobiļu gadījumā: šī pakotne piedāvā jums 100 % caurskatāmību un ērtu plānošanas vieglumu. Termiņu izvēlaties jūs – 4 vai 6 gadi – vai 3 gadi, ja esat līzinga klients. Servisa pakotnes saturs:
 • Automobiļa pārbaudes serviss
 • Gaisa mikrofiltra apkope
 • Bremžu šķidruma apkope
Uzzināt vairāk par BMW Service Inclusive
BMW TeleServices

BMW TeleServices.

Ar inovatīvajiem BMW ConnectedDrive Teleservices jūsu BMW palīdz saglabāt skaidru galvu: kad nepieciešama apkope vai kad radusies kļūme, tā nodrošina jūsu vēlamajam BMW servisa partnerim visus attiecīgos automobiļa datus. Tad jūsu servisa partneris ar jums sazināsies, lai vienotos par apmeklējuma laiku. Tāpēc varat paļauties uz ātru un vienkāršu servisu, un jums nebūs par visu jādomā pašam. Vienīgā prasība: jūsu automobilim jābūt reģistrētam tiešsaistē BMW ConnectedDrive portālā, un jums jābūt atlasījušam servisa partneri. Atklājiet, kā BMW Teleservices var padarīt jūsu dzīvi ērtāku.
Uzzināt vairāk par BMW Teleservices
BMW palīdzība uz ceļa

BMW palīdzība uz ceļa

Bezmaksas BMW palīdzība uz ceļa pieejama visiem BMW vadītājiem visu diennakti 365 dienas gadā. Viens zvans – un mūsu speciālisti ir jūsu rīcībā gan pa tālruni, gan ierodoties personīgi, ja nepieciešams.
Uzzināt vairāk par BMW palīdzību uz ceļa
BMW darbinieks konsultē klientu

VAI VĒLATIES SAŅEMT PERSONISKU KONSULTĀCIJU?

Ja jums ir jautājumi, nepieciešama papildu informācija vai vēlaties saņemt īpašus piedāvājumus saistībā ar BMW X1, sazinieties ar tuvāko BMW partneri. Mūsu kompetentie BMW servisa darbinieki labprāt sniegs jums individuālu konsultāciju vai nu pa tālruni, vai arī tieši uz vietas.

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

 • BMW X1 xDrive20i:
  Degvielas patēriņš, l/100 km (kombinētajā ciklā): 7,0-7,7
  CO2 izmeši, g/km (kombinētajā ciklā): 159-175

  BMW X1 xDrive25e*:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 1,8-1,9
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 40-43

  * Gaidāms no 2020. gada marta. Provizoriski, vēl neapstiprināti dati, kuri bez brīdinājuma var tikt mainīti.

  Ar (2) atzīmēto automobiļu rādītāji ir plānotās vērtības.

  Norādītais CO2 izmešu daudzums, degvielas/elektroenerģijas patēriņš un visi elektroenerģijas rādītāji tika notikti, pielietojot WLTP (Pasaulē saskaņotā vieglo transportlīdzekļu testēšanas procedūra) testēšanas metodi. Šie rādītāji var atšķirties no tiem, kas iegūti reālos darba apstākļos, jo šādus rezultātus ietekmē daudzi faktori, piemēram, uzstādītie papildu piederumi, riepas, pārvadātā krava, braukšanas paradumi, laikapstākļi, apkārtējā temperatūra, ceļa segums un infrastruktūra, reljefa ietekme, akumulatora uzlādes līmenis utt.
  Lai varētu salīdzināt citu transportlīdzekļu CO2 izmešu daudzumu, degvielas/elektroenerģijas patēriņu un visus elektroenerģijas rādītājus, izmantojiet datus, kas iegūti, pielietojot to pašu testēšanas metodi.

  Uzziniet vairāk par WLTP, degvielas patēriņu un izmešiem: https://www.bmw.lv/lv/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/bmw-emissions.html.
  Uzziniet vairāk par degvielas taupīšanu un efektīvu braukšanu: https://www.bmw.lv/lv/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/bmw-efficient-technologies.html.