PIESAKA TIESĪBAS UZ SAVU VIETU.

BMW X6 M.

PIESAKA TIESĪBAS UZ SAVU VIETU.BMW X6 M.

Maks. jauda, kW (ZS) 1/min (x)

423 (575)/6000 – 6500

Max. Drehmoment (Nm) bei 1/min

750/2 200 – 5 000

Paātrinājums 0 – 100 km/h (s)

4.2

CO2 izmeši, g/km

258

BMW X6 M automobilī apvienots M standarta sniegums un X modeļa pielāgojamība. Jaudīgs M TwinPower Turbo astoņcilindru benzīna dzinējs, astoņpakāpju M Steptronic pārnesumkārba un M raksturīgā xDrive ļauj izjust braukšanas prieku vēl nebijušā pakāpē. Standartaprīkojuma 20 collu vai papildaprīkojuma 21 collas vieglmetāla diski un priekšējās daļas un aizmugures dinamiskais dizains nodrošina pārliecinošu izskatu. Sports Activity Coupé plašais salons atstāj iespaidu ar augstākās kvalitātes materiāliem, sportiskiem M sēdekļiem un M raksturīgā dizaina dažnedažādām detaļām. Jaudīgais automobilis nodrošina neticamu paātrinājumu un vadāmību, izcilu komfortu un neierobežotu braukšanas prieku.

LABĀKAIS APĻA LAIKS. ARĪ ĀRPUS TRASES.

Sacīkšu automobilim raksturīgas īpašības.

Ar neatvairāmo dinamiku, iespaidīgo veiklību un precīzo vadāmību BMW X6 M savā segmentā izvirza jaunus standartus. Launch Control funkcija ļauj lieliski uzsākt braukšanu. Ar dinamisko braukšanu, dinamisko jaudas kontroli un adaptīvo balstiekārtu varat pielāgot automobiļa iestatījumus attiecīgajiem braukšanas apstākļiem.

Read more

Braukšanas dinamika un efektivitāte.

BMW X6 M piedāvā koncentrētu jaudu, ko M raksturīgā xDrive efektīvi pārnes uz ceļu. Garantēta izcila saķere. Veikla manuāla vai automātiska pārnesumu pārslēgšana, kas iespējama, pateicoties standartaprīkojuma astoņpakāpju Steptronic pārnesumkārbai. Ar M sakausējuma bremzēm iespējams sasniegt izcilus, autosporta cienīgus ātruma samazināšanas rādītājus. BMW EfficientDynamics tehnoloģijas apvieno lielisko sniegumu ar iespaidīgu efektivitāti.
Read more

Dizains.

Spēkstacija Sports Activity Coupé elegantajā ietērpā. Konstruēts augstākajam sniegumam, bet ar majestātisku raksturu. Aprīkots, lai tiktu galā ar dažādiem izaicinājumiem. Vienmēr meklē asus līkumus un jaunus, neizpētītus ceļus. Unikāla kombinācija: ērts, kad tajā iesēžaties, un ārkārtīgi jaudīgs, kad pieskaraties akseleratora pedālim.
Read more

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

  • Norādītās degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa vērtības tika noteiktas atbilstoši Eiropas regulai (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. Šie skaitļi attiecas uz transportlīdzekli ar pamata konfigurāciju Vācijā, un norādītajā diapazonā ņemts vērā papildaprīkojums un dažādie disku un riepu izmēri, kas pieejami konkrētajam modelim.


    (1) Rādītāji piemērojami līdz 15.04.2018. Lūdzu, pārbaudiet pieejamību pie BMW pārstāvja.


    CO2 efektivitātes specifikācijas ir noteiktas saskaņā ar direktīvu 1999/94/EK un Eiropas regulu konkrētajā piemērojamajā versijā. Attēlotās vērtības ir balstītas uz degvielas patēriņu, CO2 vērtībām un enerģijas patēriņu saskaņā ar NEDC cikla klasifikāciju.


    Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un specifiskajām CO2 emisijām jaunajiem pasažieru automobiļiem var iegūt izdevumā “Jauno pasažieru automobiļu degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa rokasgrāmata”, kas bez maksas pieejams visās tirdzniecības vietās un https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.