PIEGLAUSTIES. ZVĒRAM.

BMW X6 M pievilcīgais dizains.

PIEGLAUSTIES. ZVĒRAM.

BMW X6 M pievilcīgais dizains.

Spēkstacija Sports Activity Coupé elegantajā ietērpā. Konstruēts augstākajam sniegumam, bet ar majestātisku raksturu. Aprīkots, lai tiktu galā ar dažādiem izaicinājumiem. Vienmēr meklē asus līkumus un jaunus, neizpētītus ceļus. Unikāla kombinācija: ērts, kad tajā iesēžaties, un ārkārtīgi jaudīgs, kad pieskaraties akseleratora pedālim.
Vadības displeja ekrāni attēlo jauno lietotāja saskarnes dizainu, kas gaidāms no 2016. gada oktobra.

PIEGLAUSTIES. ZVĒRAM.BMW X6 M pievilcīgais dizains.

Spēkstacija Sports Activity Coupé elegantajā ietērpā. Konstruēts augstākajam sniegumam, bet ar majestātisku raksturu. Aprīkots, lai tiktu galā ar dažādiem izaicinājumiem. Vienmēr meklē asus līkumus un jaunus, neizpētītus ceļus. Unikāla kombinācija: ērts, kad tajā iesēžaties, un ārkārtīgi jaudīgs, kad pieskaraties akseleratora pedālim.
Vadības displeja ekrāni attēlo jauno lietotāja saskarnes dizainu, kas gaidāms no 2016. gada oktobra.

Read more

ĀRĒJAIS DIZAINS.

Priekšpusē uzmanību izpelnās iespaidīgi gaisa savācēji un platais, dubultais M elipsveida režģis, kas norāda uz automobiļa milzīgo potenciālu. Dinamisko raksturu, ko noslēdz satriecoši priekšējie lukturi, vēl vairāk akcentē Coupé raksturīgais siluets, M sliekšņu uzlikas un divdaļīga ieloces līnija. Papildaprīkojuma 21 collas M vieglmetāla diski izteiksmīgās riteņu arkās nevar vien sagaidīt došanos ceļā. Spēcīgās plecu līnijas apogeja ir pievilcīgs aizmugurējais spoileris. Tieši zem tā atrodas aizmugurējais apakšējais spoileris un difuzors, ko aptver mirdzoši dubultā izpūtēja apdares elementi, noslēdzot kompozīciju uz sportiskas nots. Būsiet pārsteigts, cik ļoti vēlēsieties iekāpt un sākt baudīt braukšanas prieku vienā no tā ekstrēmākajiem veidiem, sēžot izaicinošā sporta automobilī, kas seko M tradīcijām un ikvienā detaļā ir veidots maksimālam sniegumam.

PĀRGALVJA DRESKODS.

Atklājiet BMW X6 M dizainu.

PĀRGALVJA DRESKODS.

Atklājiet BMW X6 M dizainu.

SALONA DIZAINS.

Pirmo reizi apskatot BMW X6 M salonu, viss kļūst skaidrs: tur vadītāju gaida ne tikai sēdeklis, bet viss kokpits, kas izstrādāts izcili sportiskam sniegumam. Papildaprīkojuma M multifunkciju sēdekļi ar augstiem sānu balstiem rada vēlmi uzreiz meklēt nākamo aso līkumu. Trīs spieķu M ādas stūre ar integrētām pārnesumu pārslēga lāpstiņām nodrošina lielisku satvērienu, pat asi mainot braukšanas virzienu. M pārnesumu pārslēga svira un braukšanas dinamikas pogas ir pakārtotas vadītājam un atrodas viduskonsolē, kur tām piekļaujas ceļgalu polsteri, kas piedāvā uzlabotu komfortu, pat pārbaudot automobiļa iespēju robežas. Šī ir BMW X6 M autosporta šķautne. Citu šķautni raksturo tādi ekskluzīvi materiāli kā Aragon Brown āda salona apdarē un oglekļa šķiedra vai smalks koks mirdzošos apdares elementos – tās ir tikai dažas no detaļām, kas vēsta BMW X6 M izsmalcinātību.

M MULTIFUNKCIJU SĒDEKĻI.

Ekskluzīvi M multifunkciju sēdekļi salonā atspoguļo automobiļa virsbūves dinamiku. Vadītājs un priekšējais pasažieris var izbaudīt pilnas ādas apdares sēdekļus ar M logotipa iespiedumu galvas balstā.
Pat ļoti dinamiskas braukšanas laikā dziļie sēdekļi, augstie sānu balsti un ieslīpās plecu daļas garantē izcilu un nepārtrauktu sānu balstu. Šie ļoti ērtie sēdekļi ir radīti, pieskaņojoties automobiļa izcili sportiskajam sniegumam, un piedāvā izcilu luksusa līmeni garākos ceļojumos.
Sportisko izskatu akcentē integrēti galvas balsti. Sēdekļiem ir virkne pielāgošanas iespēju, ieskaitot elektronisku sēdekļa dziļuma, galvas balsta augstuma un atzveltnes platuma pielāgošanu.
Atzveltnes augšpusē ir padziļinājums, kas liek sēdeklim izskatīties vieglākam. Šo iespaidu vēl vairāk uzsver kontrastējošā zona zem padziļinājuma. Kontrastējošas krāsas dubultās vīles piešķir sēdekļiem ļoti ekskluzīvu izskatu un akcentē sēdekļu Merino ādu.

KOKPITS.

Skaidra uzbūve, augstākās kvalitātes ergonomika un nepārspējams skats: BMW X6 M kokpitā vadītājs un priekšējais pasažieris pārtop pilotos. Sēdekļi nodrošina izcilu stabilitāti pat asākajos līkumos un, pateicoties to paaugstinātajam novietojumam, sniedz skaidrāku skatu uz to, kas notiek apkārt. No tiem ir tieša piekļuve arī visām svarīgākajām funkcijām. M ādas stūre garantē pilnīgu kontroli, un pārnesumu pārslēga lāpstiņas aicina sparīgi mainīt pārnesumus. Maksimālam braukšanas baudījumam ar M Drive pogām iespējams aktivizēt M braukšanas režīmus. Vienmēr jūsu redzes laukā: Head-Up displejs ar īpašām M funkcijām, piemēram, pārslēgšanas gaismām, kas norāda labāko brīdi pārnesuma maiņai. Gluži kā autosportā, taču ar komfortu. Gaisa kondicionētājs, navigācija un radio atrodas pa labi no vadītāja, atļaujot arī priekšējam pasažierim viegli piekļūt dažādām funkcijām.

DISKI.

BMW X6 M standartaprīkojumā ietilpst 21 collas M vieglmetāla diski ar Double-spoke 612 M stilu stilu. 285/35 R21 priekšējās riepas un 325/30 R21 aizmugurējās riepas ir optimizētas, lai nodrošinātu izcilu braukšanas dinamiku, un piedāvā augstākās klases saķeri, tiešu reakciju uz stūrēšanu un izcilu vadāmību.

BMW INDIVIDUAL.

Ik detaļā atklājas unikālais raksturs – patiesas ekskluzivitātes būtība. Līdzekļi, lai jūs sasniegtu meklēto perfekciju. Ar BMW X6 M BMW Individual aprīkojumu.

 • BMW Individual krāsu apdares

  Izteiksmīgi sportisks, pat stāvot uz vietas. Šādi BMW X6 M izskatās ar metālisku Azurite Black BMW Individual apdares krāsu. Īpašs akcents: tiešā gaismā melnās virsmas atklāj valdzinošus tumši zilos toņus, kas vēl vairāk izceļ BMW X6 M dinamiskās līnijas. Ar metālisko Pyrite Brown krāsas apdari BMW Individual piedāvā elegantu, taču tikpat fascinējošu alternatīvu.

 • BMW Individual Merino ādas apdare

  Izmeklētākais baudījums acīm un sajūtām: BMW X6 M izvirza vēl neredzētus standartus arī salonā. Smoke White krāsas āda, kas ir viens no pieciem augstākās kvalitātes BMW Individual smalkas faktūras Merino ādas apdares variantiem, izskatās īpaši iespaidīgi kopā ar Alcantara griestu apdari Smoke White krāsā un tumšās Scotch ādas pārklāto instrumentu paneli. Šī apburošā, gaišā krāsu kombinācija piešķir salonam nesalīdzināmi izsmalcinātu sajūtu.

 • BMW Individual salona apdare

  Dabiski izcila mijiedarbība: BMW Individual smalka koka apdare Ash Vulcano Brown krāsā valdzinoši kontrastē ar zīdaini matēto Smoke White krāsas smalkās faktūras Merino ādas apdari no BMW Individual. Arī pārējās rūpīgi izvēlētās un ar rokām gatavotās BMW Individual smalka koka apdares – gan ekskluzīvā raksta Sen Light Brown, gan elegantā Piano Finish Black – ir ne mazāk iespaidīgas.

 • Papildu BMW Individual aprīkojums

  Jaunu izsmalcinātības dimensiju salonam piešķir BMW Individual instrumentu paneļa ādas apdare. Atkarībā no izvēlētās BMW Individual smalkās faktūras Merino ādas apdares, izvēlētie akcenti ir vai nu Black, vai tumšā Scotch krāsā.
  Ar BMW Individual dzesēšanas kasti braukšanas prieks ir vēl lielāks. To iespējams ātri un viegli izņemt, tādēļ vajadzības gadījumā vienmēr iespējams atgūt pilnu bagāžas nodalījuma tilpumu (gaidāms no 2015. gada aprīļa).