PIESAKA TIESĪBAS UZ SAVU VIETU.

BMW X5 M.

PIESAKA TIESĪBAS UZ SAVU VIETU.BMW X5 M.

Maks. jauda, kW (ZS) 1/min (x)

423

Griezes moments

750 Nm

Paātrinājums 0 – 100 km/h (s)

4.2

CO2 izmeši, g/km

258

BMW X5 M automobilī apvienots M tradicionālā sporta automobiļa gars un X modeļa izcilā funkcionalitāte. Jaudīgs M TwinPower Turbo astoņcilindru benzīna dzinējs, astoņpakāpju M Steptronic pārnesumkārba un M raksturīgā xDrive ļauj izjust braukšanas prieku vēl nebijušā pakāpē. Dinamiskais priekšējās daļas un aizmugurējā apakšējā spoilera dizains un standartaprīkojuma 20 collu vieglmetāla diski nodrošina iespaidīgu izskatu. Plašo SUV salonu raksturo augstākās kvalitātes materiāli, pacelti sportiskas formas sēdekļi un dažādas M dizainam raksturīgas detaļas. BMW X5 M apvieno labāko no abām pasaulēm: izcilu sniegumu un vadāmību kopā ar izcilu funkcionalitāti un ērtu ikdienas lietošanu.

LABĀKAIS APĻA LAIKS. ARĪ ĀRPUS TRASES.

Sacīkšu automobilim raksturīgas īpašības.

Ar neatvairāmo dinamiku, iespaidīgo veiklību un precīzo vadāmību BMW X5 M savā segmentā izvirza jaunus standartus. Launch Control funkcija ļauj lieliski uzsākt braukšanu. Ar dinamisko braukšanu, dinamisko jaudas kontroli un dinamisko amortizatoru vadību varat pielāgot automobiļa iestatījumus attiecīgajiem braukšanas apstākļiem.

Read more

BMW X5 M braukšanas dinamika un efektivitāte.

BMW X5 M piedāvā koncentrētu jaudu, ko M raksturīgā xDrive efektīvi pārnes uz ceļu. Garantēta izcila saķere. Veikla manuāla vai automātiska pārnesumu pārslēgšana, kas iespējama, pateicoties standartaprīkojuma astoņpakāpju Steptronic pārnesumkārbai. Ar M sakausējuma bremzēm iespējams sasniegt izcilus, autosporta cienīgus ātruma samazināšanas rādītājus. BMW EfficientDynamics tehnoloģijas apvieno lielisko sniegumu ar iespaidīgu efektivitāti.
Read more

The captivating M design of the BMW X5 M.

Sporta automobilis, kurā ērti var sasēsties pieci cilvēki. Vispusīgs automobilis, kura pārliecinošais izskats nodrošina adrenalīnu. Luksusa klases apvidus automobilis ar dizainu, kas izstaro impulsīvu temperamentu, vien uzmetot tam skatienu. Pretrunas, ko BMW X5 M bez pūlēm apvieno. Šis automobilis pārstāv neierobežotu nodošanos tādam sniegumam un komfortam, kāds nav atrodams citos sporta automobiļos.
Read more

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

  • Norādītās degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa vērtības tika noteiktas atbilstoši Eiropas regulai (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. Šie skaitļi attiecas uz transportlīdzekli ar pamata konfigurāciju Vācijā, un norādītajā diapazonā ņemts vērā papildaprīkojums un dažādie disku un riepu izmēri, kas pieejami konkrētajam modelim.


    (1) Rādītāji piemērojami līdz 15.04.2018. Lūdzu, pārbaudiet pieejamību pie BMW pārstāvja.


    CO2 efektivitātes specifikācijas ir noteiktas saskaņā ar direktīvu 1999/94/EK un Eiropas regulu konkrētajā piemērojamajā versijā. Attēlotās vērtības ir balstītas uz degvielas patēriņu, CO2 vērtībām un enerģijas patēriņu saskaņā ar NEDC cikla klasifikāciju.


    Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un specifiskajām CO2 emisijām jaunajiem pasažieru automobiļiem var iegūt izdevumā “Jauno pasažieru automobiļu degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa rokasgrāmata”, kas bez maksas pieejams visās tirdzniecības vietās un https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.