JAUDAI NEKAD NAV BIJUSI IESPĒJA TIK BRĪVI ELPOT.

BMW X5 M pievilcīgais dizains.

JAUDAI NEKAD NAV BIJUSI IESPĒJA TIK BRĪVI ELPOT.

BMW X5 M pievilcīgais dizains.

Sporta automobilis, kurā ērti var sasēsties pieci cilvēki. Vispusīgs automobilis, kura pārliecinošais izskats nodrošina adrenalīnu. Luksusa klases apvidus automobilis ar dizainu, kas izstaro impulsīvu temperamentu, vien uzmetot tam skatienu. Pretrunas, ko BMW X5 M bez pūlēm apvieno. Šis automobilis pārstāv neierobežotu nodošanos tādam sniegumam un komfortam, kāds nav atrodams citos sporta automobiļos.


Vadības displeja ekrāni attēlo jauno lietotāja saskarnes dizainu, kas gaidāms no 2016. gada oktobra.

JAUDAI NEKAD NAV BIJUSI IESPĒJA TIK BRĪVI ELPOT. BMW X5 M pievilcīgais dizains.

Sporta automobilis, kurā ērti var sasēsties pieci cilvēki. Vispusīgs automobilis, kura pārliecinošais izskats nodrošina adrenalīnu. Luksusa klases apvidus automobilis ar dizainu, kas izstaro impulsīvu temperamentu, vien uzmetot tam skatienu. Pretrunas, ko BMW X5 M bez pūlēm apvieno. Šis automobilis pārstāv neierobežotu nodošanos tādam sniegumam un komfortam, kāds nav atrodams citos sporta automobiļos.


Vadības displeja ekrāni attēlo jauno lietotāja saskarnes dizainu, kas gaidāms no 2016. gada oktobra.

Read more

ĀRĒJAIS DIZAINS.

Platais priekšējais spoileris uzreiz piesaista skatienus. Lielie gaisa savācēji norāda uz valdonīgo spēkstaciju, kas nevar vien sagaidīt došanos ceļā. M dubulto elipsveida režģi ietver Chrome rāmis. Sekojot satriecošajiem priekšējiem lukturiem, skatiens pievēršas aptverošajai ieloces līnijai un iespaidīgajām sliekšņa uzlikām, kas palīdz radīt ķīļveida siluetu un tādējādi skaidri uzsver majestātisko izskatu. BMW X5 M aizmuguri sadala horizontālas līnijas, kas veido dinamiskāku skatu un akcentē plašo stāju. Divi hromēti dubultā izpūtēja apdares elementi zem aizmugurējā apakšējā spoilera un difuzors nāk no autosporta pasaules. BMW X5 M ir ideāli piemērots sportiskiem mērķiem, bet tajā pašā laikā piedāvā ikdienas praktiskumu un izturību, kāda tiek sagaidīta no X modeļa.

ARĪ JAUDA VAR BŪT PIEVILCĪGA.

ARĪ JAUDA VAR BŪT PIEVILCĪGA.

BMW X5 M dizains filmā.

Read more

SALONA DIZAINS.

Pats savā klasē: BMW X5 M luksuss satiek sportiskumu. Daudzveidīgais salons vienlaikus piedāvā augstu funkcionalitātes līmeni. Ar papildaprīkojuma M multifunkciju sēdekļiem skatienu nekavējoties piesaista smalkās faktūras Merino āda un izsmalcinātās kontrastējošās šuves. Smalkās faktūras Merino āda un Alcantara jumta apdare rada fascinējošus kontrastus – tas ir tikai viens piemērs, kā BMW Individual kolekcijas ekskluzīvie piedāvājumi var salonam piešķirt vēl izsmalcinātākas nianses.
Instrumentu paneļa un kustīgo elementu ietvari demonstrē sarežģītu augstākās kvalitātes ergonomiku. To akcentē arī matēta hroma elementi, kā arī smalka koka un oglekļa šķiedras salona apdare. M pārnesumu pārslēga svira un viduskonsoles braukšanas dinamikas pogas ir vērstas uz vadītāju. M ādas stūres pārnesumu pārslēga lāpstiņas nodrošina dzīvīgas braukšanas sajūtas, un paceltā sēdekļu pozīcija piedāvā izcilu vispusīgu skatu uz apkārtni. BMW X5 M salons izcili apvieno M automobiļu un X modeļu elementus, radot plašuma izjūtu. Tiek garantēts komforts un adrenalīna pārpilnība.

M MULTIFUNKCIJU SĒDEKĻI.

Ekskluzīvi M multifunkciju sēdekļi salonā atspoguļo automobiļa virsbūves dinamiku. Vadītājs un priekšējais pasažieris var izbaudīt pilnas ādas apdares sēdekļus ar M logotipa iespiedumu galvas balstā.
Pat ļoti dinamiskas braukšanas laikā dziļie sēdekļi, augstie sānu balsti un ieslīpās plecu daļas garantē izcilu un nepārtrauktu sānu balstu. Šie ļoti ērtie sēdekļi ir radīti, pieskaņojoties automobiļa izcili sportiskajam sniegumam, un piedāvā izcilu luksusa līmeni garākos ceļojumos.
Sportisko izskatu akcentē integrēti galvas balsti. Sēdekļiem ir virkne pielāgošanas iespēju, ieskaitot elektronisku sēdekļa dziļuma, galvas balsta augstuma un atzveltnes platuma pielāgošanu.
Atzveltnes augšpusē ir padziļinājums, kas liek sēdeklim izskatīties vieglākam. Šo iespaidu vēl vairāk uzsver kontrastējošā zona zem padziļinājuma. Kontrastējošas krāsas dubultās vīles piešķir sēdekļiem ļoti ekskluzīvu izskatu un akcentē sēdekļu Merino ādu.

KOKPITS.

Skaidra uzbūve, augstākās kvalitātes ergonomika un nepārspējams skats: BMW X5 M kokpitā vadītājs un priekšējais pasažieris pārtop pilotos. Sēdekļi nodrošina izcilu stabilitāti pat asākajos līkumos un, pateicoties to paaugstinātajam novietojumam, sniedz skaidrāku skatu uz to, kas notiek apkārt. No tiem ir tieša piekļuve arī visām svarīgākajām funkcijām. M ādas stūre garantē pilnīgu kontroli, un pārnesumu pārslēga lāpstiņas aicina sparīgi mainīt pārnesumus. Maksimālam braukšanas baudījumam ar M Drive pogām iespējams aktivizēt M braukšanas režīmus. Vienmēr jūsu redzes laukā: Head-Up displejs ar īpašām M funkcijām, piemēram, pārslēgšanas gaismām, kas norāda labāko brīdi pārnesuma maiņai. Gluži kā autosportā, taču ar komfortu. Gaisa kondicionētājs, navigācija un radio atrodas pa labi no vadītāja, atļaujot arī priekšējam pasažierim viegli piekļūt dažādām funkcijām.

DISKI.

BMW X5 M standartaprīkojumā ietilpst 21 collas M vieglmetāla diski ar Double-spoke 612 M stilu stilu. 285/35 R21 priekšējās riepas un 325/30 aizmugurējās riepas ir optimizētas, lai nodrošinātu izcilu braukšanas dinamiku, un piedāvā augstākās klases saķeri, tiešu reakciju uz stūrēšanu un izcilu vadāmību.

BMW INDIVIDUAL.

Ik detaļā atklājas unikālais raksturs – patiesas ekskluzivitātes būtība. Līdzekļi, lai jūs sasniegtu meklēto perfekciju. Ar BMW X5 M BMW Individual aprīkojumu.

 • BMW Individual krāsu apdares

  Pulēta elegance satiek bezgalīgu dinamiku – jaunais BMW X5 M ar metālisku Pyrite Brown krāsas apdari no BMW Individual. Pateicoties mikroskopiskajai Xirallic® pigmentācijai, parasti gaiši brūnā virsma tiešā apgaismojumā iegūst karaliski sudrabotu spīdumu. Kopumā tas ir ārkārtīgi izsmalcināts efekts. Turklāt tas veido fascinējošu kontrastu ar automobiļa iespaidīgajiem izmēriem un spēcīgo izskatu. Tie, kas vēlas piešķirt BMW X5 M cita veida raksturu, var izvēlēties metālisko BMW Individual Azurite Black krāsu, kurai nav līdzīgas.

 • BMW Individual Merino ādas apdare

  Individuāls baudījums acīm un sajūtām: jaunais BMW X5 M izvirza vēl neredzētus standartus arī salonā. Īpaši neatvairāms BMW Individual salikums ir smalkās faktūras Merino āda Criollo Brown krāsā, instrumentu paneļa ādas apdare Black krāsā un – aizraujošam kontrastam – Alcantara jumta apdare Smoke White krāsā. Rezultāts ir nesalīdzināmi izsmalcināts. Citas BMW Individual piedāvātās krāsas ārkārtīgi augstas kvalitātes smalkās faktūras Merino ādai ļauj padarīt jauno BMW X5 M unikālu. Kura krāsa vislabāk pauž jūsu unikālo raksturu?

 • BMW Individual salona apdare

  Kupls ideālu krāsu papildinājums: BMW Individual salona apdare Piano Finish Black krāsā ar iespaidīgo mirdzumu kontrastē ar zīdaini matēto smalkās faktūras Merino ādu Criollo Brown krāsā. Rūpīgi izvēlētās un ar rokām darinātās BMW Individual smalka koka apdares ir tikpat satriecošas: vai tā būtu ekskluzīvā raksta Sen Light Brown vai aizraujošā Ash Vulcano Brown.

 • Papildu BMW Individual aprīkojums

  Jaunu izsmalcinātības dimensiju salonam piešķir BMW Individual instrumentu paneļa ādas apdare. Atkarībā no izvēlētās BMW Individual smalkās faktūras Merino ādas apdares, izvēlētie akcenti ir vai nu Black, vai tumšā Scotch krāsā.
  Ar BMW Individual dzesēšanas kasti braukšanas prieks ir vēl lielāks. To iespējams ātri un viegli izņemt, tādēļ vajadzības gadījumā vienmēr iespējams atgūt pilnu bagāžas nodalījuma tilpumu (gaidāms no 2015. gada aprīļa).