JAUDA IZCILĀ FORMĀ.

BMW M6 Gran Coupé.

JAUDA IZCILĀ FORMĀ.BMW M6 Gran Coupé.

Kombinētais patēriņš, l/100 km (M TwinPower Turbo dzinējs)

9.9

CO2 izmeši, g/km (M TwinPower Turbo dzinējs)

231

Maks. griezes moments, Nm 1/min

680/1500 – 5750

Individuālās detaļas ir iespaidīgas, kombinācija ir izcila: BMW M6 Gran Coupé ir kas daudz vairāk par izcili pielāgotu augsto tehnoloģiju apvienojumu. Tas ir BMW M inženieru pieredzes un meistarības iemiesojums. Ar enerģisku, majestātisku raksturu, kas jums tiešām jāizmēģina pašam. Vēlams vienā no pieciem perfektas kontūras sēdekļiem – un, ja vēlaties, BMW Individual kolekcijas smalkāko materiālu ieskāvumā. Spēcīgs rūciens raksturīgajā dubultajā izpūtējā paziņo par 560 ZS M TwinPower Turbo V8 benzīna dzinēja milzīgo jaudu. Ar tādu tehnoloģiju kā M dubultā sajūga pārnesumkārbas ar Drivelogic un papildaprīkojuma M oglekļa keramikas bremžu simbiozi BMW M6 Gran Coupé ir īsts M filozofijas atspoguļojums. Un pat šo pieredzi iespējams padarīt vēl intensīvāku: Papildaprīkojuma Competition pakotne uzlabo gan sniegumu, gan spēcīgi modelētās virsbūves kokpitā sēdošā vadītāja pulsu.

ATKLĀJIET BMW M6 GRAN COUPÉ.

Dizains.

BMW M6 Gran Coupé unikālais raksturs redzams no jebkura skatupunkta. Pat pirmajā acu uzmetienā priekšējie gaisa savācēji uzreiz akcentē automobiļa sportiskās ambīcijas. Tāpat kā pārējās šī elegantā četrdurvju modeļa detaļas tie ir, pirmkārt, funkcionāli un piegādā svaigu gaisu jaudīgajam dzinējam aiz M elipsveida režģa ar hromētiem dubultajiem stieņiem. Uzreiz aiz M sānu gaisa savācēja elementiem sākas izteiksmīga ieloces līnija. Atverot kādu no četrām durvīm, iespaidu uzreiz atstāj durvju sliekšņu apdare ar M logotipu. Apsēžoties jebkurā no pieciem izcilas kontūras sēdekļiem, jūs aptver ekskluzīvā kokpita atmosfēra. Ikkatra detaļa izstaro izcilu meistarību. Izvēloties papildaprīkojuma BMW Individual kolekciju, pasažieri varēs baudīt pašus izmeklētākos materiālus: papildaprīkojuma Merino ādas apdare ar smalko faktūru Platinum krāsā lutina maņas – tā ir ārkārtīga mīksta skārienam un piepilda salonu ar ekskluzīva materiāla smaržu.
Read more

Braukšanas dinamika un efektivitāte.

Dzīvīgais BMW M6 Gran Coupé atspoguļo BMW M GmbH filozofiju: ideāls svara sadalījums, autosporta tehnoloģijas un pārdomāts vieglu materiālu pielietojums ļauj panākt maksimāli dinamisku sniegumu. Vieglāks oglekļa jumts ne tikai uzlabo efektivitāti, bet pazeminātā smaguma centra dēļ arī, piemēram, palielina veiklību. Izcila pakotne vēl sportiskākām vadītāja sajūtām nepārspētā luksusa gaisotnē.
Read more

Competition pakotne.

Neiegrožota sacīkšu sajūta: Competition pakotne sniedz uzlabotu dzinēja jaudu, precīzāku stūrēšanu un īpaši pielāgotu balstiekārtu, lai BMW M6 Gran Coupé uz ceļiem varētu rādīt vēl augstāka līmeņa sniegumu. M TwinPower Turbo astoņcilindru benzīna dzinēja jauda pieaug no 412 kW līdz 423 kW. Šo uzlaboto sniegumu iespējams panākt, pie lieliem apgriezieniem paaugstinot spiedienu. Sporta izplūdes sistēma rada īpaši dinamisku un aizraujošu dzinēja skaņu. Gan sacīkšu trasei, gan ikdienas lietojumam īpaši izstrādātā balstiekārta un ārkārtīgi sportiskā tiešā stūrēšana gādā, lai katrs rīkojums tiktu izpildīts maksimāli precīzi. Competition pakotne ar ekskluzīviem 20 collu M vieglmetāla diskiem ar divkrāsu Double-spoke 601 M stilu dažāda izmēra riepām, kā arī sporta izplūdes sistēmas Black hromētais, dubultais izpūtējs ceļā noteikti pievērsīs uzmanību.
Read more

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

  • Norādītās degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa vērtības tika noteiktas atbilstoši Eiropas regulai (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. Šie skaitļi attiecas uz transportlīdzekli ar pamata konfigurāciju Vācijā, un norādītajā diapazonā ņemts vērā papildaprīkojums un dažādie disku un riepu izmēri, kas pieejami konkrētajam modelim.

    (1) Rādītāji piemērojami līdz 15.04.2018. Lūdzu, pārbaudiet pieejamību pie BMW pārstāvja.

    CO2 efektivitātes specifikācijas ir noteiktas saskaņā ar direktīvu 1999/94/EK un Eiropas regulu konkrētajā piemērojamajā versijā. Attēlotās vērtības ir balstītas uz degvielas patēriņu, CO2 vērtībām un enerģijas patēriņu saskaņā ar NEDC cikla klasifikāciju.

    Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un specifiskajām CO2 emisijām jaunajiem pasažieru automobiļiem var iegūt izdevumā “Jauno pasažieru automobiļu degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa rokasgrāmata”, kas bez maksas pieejams visās tirdzniecības vietās un https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.