IZCILS LĪDZ GALAM.

BMW M6 Gran Coupé drošība un komforts.

Ievērojami pārāks – jebkurā līmenī. Jaunais BMW M6 Gran Coupé atspoguļo īpašību, ko nav iespējams novērtēt par augstu: drošību. Aktīvā – ar tādām funkcijām kā inovatīvajiem LED adaptīvajiem priekšējiem lukturiem un atjautīgu dažādu drošības un vadītāja palīdzības sistēmu tīklu. Pasīvā – ar ārkārtīgi izturīgiem materiāliem pasažieru salona konstrukcijā. Lai vadītājs justos līdzīgi BMW M6 Gran Coupé izskatam – ārkārtīgi pārliecinoši.

UZ VADĪTĀJU ORIENTĒTS.

It viss BMW M6 Gran Coupé ir vērsts uz vienu – vadītāju. Viena no izcilākajām M automobiļu funkcijām vienmēr ir bijusi izcila ergonomika – filozofija, kas šajā sportiskajā, četrvietīgajā automobilī tiek pastāvīgi uzlabota un optimizēta. Ikviens slēdzis, ikviena poga – viss atrodas tur, kur jūs cerētu to atrast. Galu galā gan sacīkšu trasē, gan uz ceļa vissvarīgākais ir reakcijas laiks un vadība.

AKTĪVĀ UN PASĪVĀ DROŠĪBA.

Aktīvā aizsardzība izmanto uzmanības palīgu, lai pamanītu vadītāja noguruma pazīmes. Bīstamās situācijās tas iepriekšēji nospriego priekšējo sēdekļu drošības jostas, paceļ priekšējā pasažiera sēdekli stāvus pozīcijā un aizver sānu logus un stikla lūku. Pēc sadursmes automātiski tiek izmantotas bremzes, lai novērstu vai samazinātu turpmāku sadursmju ietekmi.
Pateicoties rūpīgi izvēlētiem materiāliem un ļoti izturīgai konstrukcijai, ikviens M automobilis atbilst augstiem pasīvās drošības standartiem. Turklāt saskaņā ar pazīstamu neatkarīgu institūciju veiktajiem trieciendrošības testiem izveidota arī ļoti efektīva triecienu slāpēšanas sistēma, lai pasažieri varētu paļauties uz labāko iespējamo aizsardzību.

ADAPTĪVI LED PRIEKŠĒJIE LUKTURI.

Adaptīvos LED priekšējos lukturus raksturo gaismas sadalījums, kas automātiski pielāgojas braukšanas ātrumam, dinamiski apgaismojot priekšā esošo ceļu. Papildus sānu lukturiem un dienas gaitas gaismas lukturiem tie ietver adaptīvo priekšējo lukturu funkciju ar pielāgojamu pilsētas un automaģistrāles gaismas sadali, pagriezienu apgaismojumu, kā arī BMW Selective Beam (pretapžilbināšanas tālo gaismu asistentu) ar automātiskām tālo un tuvo gaismu funkcijām. Tas ļauj sistēmai nodrošināt optimālu ceļa apgaismojumu jebkuros apstākļos.
Tumsā kustīgie priekšējie lukturi ļauj vadītājam, pagriežot stūri, redzēt visu līkumu. Lai uzlabotu redzamību tuvumā, ieslēdzot pagriezienu rādītāju vai pagriežot stūri, automātiski tiek aktivizētas pagriezienu gaismas – pat ja automobilis stāv uz vietas. Adaptīvie priekšējie lukturi nodrošina optimālu ceļa apgaismojumu, ievērojami uzlabojot aktīvo drošību.
BMW izvēles gaismas ļauj vadītājam neizslēgt tālās gaismas, atvieglojot optimālu redzamību tumsā. Sistēma uzrauga priekšā vai pretim braucošos transportlīdzekļus un nepārtraukti pielāgo priekšējo lukturu tālās gaismas, lai neapžilbinātu citus ceļu satiksmes dalībniekus.

BMW SERVICE INCLUSIVE.

Ar BMW Service Inclusive pircēji var izvēlēties noteiktu līguma periodu, neiztraucoties par pieaugošām regulāras apkopes un servisa izmaksām. Šie pakalpojumi, to skaitā oriģinālās BMW rezerves daļas, arī ir ietverti BMW Service Inclusive. Šī iespēja ir pieejama ne tikai jūsu valstī, bet arī visā pasaulē pie visiem BMW servisa partneriem un autorizētajās BMW remontdarbnīcās. Pārdodot automobili, BMW Service Inclusive pakotne automātiski tiek nodota nākamajam īpašniekam, palielinot BMW tālākpārdošanas vērtību. Pircēji var izvēlēties BMW Service Inclusive pakotni, kas atbilst viņu vajadzībām.
Tas ietver regulāru apkopi, piemēram, eļļas maiņu ar filtra nomaiņu un uzpildi, mikrofiltru apkopi un maiņu, degvielas filtru, gaisa filtru un aizdedzes sveču, bremžu šķidruma nomaiņu, automobiļa pārbaudi un papildu apkopi atbilstoši BMW standartiem. Ja pircējs izvēlas BMW Service Inclusive Plus pakotni, viņš saņem arī šādus papildu BMW Service Inclusive pakalpojumus: priekšējo un aizmugurējo bremžu kluču/disku, sajūga (ja nepieciešams) vai vējstikla tīrītāju (ja nepieciešams, kopā ar eļļas maiņu) nomaiņu. Service Inclusive ir pieejams laika periodam no trīs līdz desmit gadiem vai nobraukumam no 40 000 līdz 200 000 km.