MEISTARĪGI VEIDOTS SPORTISKUMS.

BMW M6 Gran Coupé dizains.

MEISTARĪGI VEIDOTS SPORTISKUMS.

BMW M6 Gran Coupé dizains.

Ekstravagance, ko iespējams sajust ikvienā līnijā. BMW M6 Gran Coupé apvieno meistarību un augstās tehnoloģijas ar autosportu, radot vienu satriecošu veselumu. Šo kombināciju ļoti labi var redzēt arī vizuāli. Spēcīgas kontūras un pagarinātā virsbūve, pat stāvot uz vietas, liecina par unikālu braukšanas pieredzi. Automobiļa pirmklasīgo raksturu uzsver detaļas gan virsbūvē, gan arī salonā, kur ekskluzīvajiem papildaprīkojuma BMW Individual kolekcijas materiāliem tiek izvirzītas augstākās vizuālās un taktilās prasības.

MEISTARĪGI VEIDOTS SPORTISKUMS.BMW M6 Gran Coupé dizains.

Ekstravagance, ko iespējams sajust ikvienā līnijā. BMW M6 Gran Coupé apvieno meistarību un augstās tehnoloģijas ar autosportu, radot vienu satriecošu veselumu. Šo kombināciju ļoti labi var redzēt arī vizuāli. Spēcīgas kontūras un pagarinātā virsbūve, pat stāvot uz vietas, liecina par unikālu braukšanas pieredzi. Automobiļa pirmklasīgo raksturu uzsver detaļas gan virsbūvē, gan arī salonā, kur ekskluzīvajiem papildaprīkojuma BMW Individual kolekcijas materiāliem tiek izvirzītas augstākās vizuālās un taktilās prasības.

Read more

ĀRĒJAIS DIZAINS.

BMW M6 Gran Coupé unikālais raksturs redzams no jebkura skatupunkta. Pat pirmajā acu uzmetienā priekšējie gaisa savācēji uzreiz akcentē automobiļa sportiskās ambīcijas. Tāpat kā pārējās šī elegantā četrdurvju modeļa detaļas tie ir, pirmkārt, funkcionāli un piegādā svaigu gaisu jaudīgajam dzinējam aiz M elipsveida režģa ar hromētiem dubultajiem stieņiem. Uzreiz aiz M sānu gaisa savācēja elementiem sākas izteiksmīga ieloces līnija. Tā iet pāri spēcīgi izliektajām riteņu arkām un turpina sniegties uz atlētisko aizmugurējo daļu, kas ietver raksturīgo M dubulto izpūtēju. Difuzors tāpat kā jumts ir izgatavots no vieglā oglekļa šķiedras materiāla. BMW M6 Gran Coupé izskatu vēl vairāk uzlabo metāliskās Pure Silver krāsas apdare: šī īpašā, valdzinošā BMW Individual iespēja uzreiz piesaistīs zinātāja uzmanību, ieskaujot automobiļa virsbūvi kā šķidrā metālā.

PAĀTRINĀJUMS, INTENSITĀTE UN TIEŠUMS.

Filma par BMW M6 Gran Coupé dizainu.

PAĀTRINĀJUMS, INTENSITĀTE UN TIEŠUMS.

Filma par BMW M6 Gran Coupé dizainu.

SALONA DIZAINS.

Atverot kādu no četrām durvīm, iespaidu uzreiz atstāj durvju sliekšņu apdare ar M logotipu. Apsēžoties jebkurā no pieciem izcilas kontūras sēdekļiem, jūs aptver ekskluzīvā kokpita atmosfēra. Ikkatra detaļa izstaro izcilu meistarību. Izvēloties papildaprīkojuma BMW Individual kolekciju, pasažieri varēs baudīt pašus izmeklētākos materiālus: papildaprīkojuma Merino ādas apdare ar smalko faktūru Platinum krāsā lutina maņas – tā ir ārkārtīga mīksta skārienam un piepilda salonu ar ekskluzīva materiāla smaržu. Šie centieni parādās visā salonā – BMW Individual Piano Finish Black salona apdarē, kā arī Alcantra Anthracite jumta apdarē.
Taču viena sēdvieta BMW M6 Gran Coupé vienmēr ir vispopulārākā: vadītāja sēdeklis. Tradicionāli uz vadītāju orientētais kokpits ar izcilo ergonomiku sniedz labākos apstākļus gan garos braucienos, gan ātros apļos trasē. Un, lai vadītājs vienmēr būtu lietas kursā, papildaprīkojuma pilnkrāsu Head-Up displejs projicē visu svarīgāko informāciju tieši uz vējstikla.

OGLEKĻA JUMTS.

No oglekļa šķiedras plastmasas (CFRP) veidotais jumts, kas ir daļa no BMW pārdomātās, vieglās konstrukcijas, palīdz samazināt automobiļa masu un pazemina automobiļa smaguma centru. Samazinātās riteņu noslodzes pārvietošanās uzlabo veiklību un dinamiku pagriezienos un optimizē riepu lietojumu paātrinājuma un bremzēšanas laikā.
Oglekļa jumta satriecošā kontūra uzsver M dizaina dinamiskās līnijas. Redzamā CFRP šķiedru struktūra paver skatam sarežģīto daudzkārtaino jumta konstrukciju, kas tāpat kā vējstikls ir pievienots virsbūvei, izmantojot īpašu līmēšanas tehnoloģiju.

M ĀRĒJIE ATPAKAĻSKATA SPOGUĻI.

Aerodinamiski uzlabotie M ārējie atpakaļskata spoguļi gadu desmitiem ir simbolizējuši M līnijas sportisko un dinamisko dizainu. Tie ir pievienoti virsbūvei ar dubultu pamatni un izceļ automobiļa estētiku, kā arī norāda uz precīzu mašīnbūvi, sāniem piešķirot papildu raksturu, dinamiku un aerodinamikas detaļas.

DISKI.

Jaudas izpausme: 20 collu M vieglmetāla diski 343 M, kas pieejami ekskluzīvi BMW M6 Gran Coupé, pilnīgo šī sporta automobiļa raksturu. Fascinējoši kontrasti starp pulētajām un Orbit Grey virsmām piesaista skatienus dažādu izmēru riepām. Ja nepieciešams vēl sportiskāks izskats, papildaprīkojumā pieejami arī 20 collu M vieglmetāla diski Double-spoke, 433 M stils. Tie pieejami melnā krāsā un uz ceļa piešķir BMW M6 Gran Coupé vēl lielāku šarmu.

BMW INDIVIDUAL.

Ik detaļā atklājas unikālais raksturs – patiesas ekskluzivitātes būtība. Ļaujieties saviem centieniem pēc perfekcijas ar BMW Individual iespējām jaunajam BMW M6 Gran Coupé.

Izpaudiet savu personību.

  • BMW Individual virsbūvei

    Jauda, elegance, pārliecība. Nav vajadzīgi daudzi vārdi, lai aprakstītu BMW M6 Gran Coupé ar BMW Individual metālisko Pure Silver apdares krāsu. Šīs īpašās apdares unikalitāte slēpjas tās izskatā, kas atgādina plūstošu metālu. Tas savukārt akcentē automobiļa estētiku, sportiskumu un patieso izsmalcinātību. Bez metāliskās Pure Silver iespējams izvēlēties no vienpadsmit citām BMW Individual apdares krāsām. Piemēram, metāliskajai Tanzanite Blue ar intensīvo tumši zilās un tirkīzzilās krāsas saspēli tiešā apgaismojumā ir savs īpašs valdzinājums. Iespējams izvēlēties arī metāliskās Frozen Grey krāsas zīdaini matēto apdari, kas apvieno spēcīgu izskatu ar elegantu diskrēciju.
    Skaidrs ir tas, ka starp BMW Individual apdares krāsām ikviens atradīs sev ko sirdij tuvu – no nepārprotama sportiskuma līdz nepārspējamai ekskluzivitātei.

  • BMW Individual salonam

    No jauna definēta ekskluzivitāte, no jauna ieviesta individualitāte – BMW Individual aprīkojums BMW M6 Gran Coupé salonam. Dizaineri īpaši iesaka kombinēt samtaini mīksto pilnu Merino ādas apdari ar smalko faktūru satriecošā Platinum krāsā, Alcantara jumta apdari un nemainīgi skaisto Piano Finish Black salona apdari. Galarezultātā rodas vilinoši viegla atmosfēra, kas pastiprina salona plašuma sajūtu un, protams, atspoguļo nevainojamo krāsas apdares kvalitāti.
    Bet tas vēl nav viss: bez Platinum pieejamas vēl četras citas BMW Individual Merino ādas variācijas – katra ar savām niansēm un īpašībām. Viens ievērojams piemērs ir Cohiba Brown. Šī krāsa atgādina ar rokām tītus cigārus un lepojas ar īpašu, vienlīdz rosinošu smaržu. Šo izvēli var noslēgt ar divām citām BMW Individual smalka koka salona apdarēm.