STRAUJŠ ĀRPUSĒ. KARSTASINĪGS IEKŠPUSĒ.

BMW M6 Coupé.

STRAUJŠ ĀRPUSĒ. KARSTASINĪGS IEKŠPUSĒ.

BMW M6 Coupé.

STRAUJŠ ĀRPUSĒ. KARSTASINĪGS IEKŠPUSĒ.BMW M6 Coupé.

Kombinētais, l/100 km

9,9

CO2-Emission kombiniert in g/km

231

Maks. griezes moments, Nm 1/min

680/1500 – 5750

Kā izteikt aizrautību? Varam mēģināt ar skaitļiem. Taču 560 ZS un 0 – 100 km/h 4,2 sekundēs atklāj vien mazu daļu BMW M6 Coupé pievilcības. Viens skats uz aerodinamiski uzlaboto virsbūvi ļauj apjaust M inženieru motivāciju. Tā iespaidīgā stāja uzreiz parāda, cik daudz autosporta DNS ir šajā sporta automobilī. Tas redzams arī kokpitā. Ar ekskluzīviem, individuāli izvēlētiem BMW Individual kolekcijas materiāliem tas izstaro sportiskumu ikvienā detaļā. Tas viss nostāda BMW M6 Coupé visizdevīgākajā pozīcijā iespaidīgu tehnoloģiju izpratnē. Tas pats attiecas arī uz izveicīgo M TwinPower Turbo astoņcilindru benzīna dzinēju. Tādas tehnoloģijas, kā aktīvais M diferenciālis un augstas precizitātes M balstiekārta, izvirza šo izcili saskaņoto automobili pašā centrā. Un papildaprīkojuma Competition pakotne piešķir BMW M6 Coupé vēl izteiksmīgāku sacīkšu sajūtu. Ar jaudu, kas palielināta līdz 600 ZS, un braukšanas dinamikas detaļu optimizāciju novilkt jaunas robežas ir vilinošāk nekā jebkad iepriekš.

ATKLĀJIET BMW M6 COUPÉ.

Dizains.

Šķiet, ka BMW M6 Coupé lavās nedaudz virs ceļa virsmas un ir gatavs lēcienam. Ikreiz pieskaroties akseleratora pedālim, pa lielajiem gaisa savācējiem aerodinamiskajā priekšdaļā dzinējam piekļūst svaigs gaiss. Elipsveida režģa dubultajos stieņos uz mirkli nozib M emblēma. Riepas pieķeras asfaltam. Tīra jauda izcili dzen uz priekšu sportisko virsbūvi. Ideāli apstākļi personiskam rekordam: BMW M6 Coupé salons ir lieliski piemērots dažāda līmeņa braucieniem. Bez luksusa un ekskluzīvu materiālu kompromisiem – pēc pieprasījuma pieejams viss plašais BMW Individual kolekcijas klāsts.

Braukšanas dinamika un efektivitāte.

Kad zem pagarinātā pārsega ierūcas M TwinPower Turbo astoņcilindru benzīna dzinējs, grūti saprast, kur atrodaties – garāžā vai pitstopā. Tā sacīkšu gēnus nav iespējams noslēpt – katrā BMW M6 Coupé šķiedrā mājo dinamika un precizitāte. Pateicoties samazinātajam svaram, konturētais jumts pazemina smaguma centru, palielinot dinamisko sniegumu un paaugstinot efektivitāti. Tas vienmēr ieceļ eleganto sporta Coupé visizdevīgākajā pozīcijā.

Competition pakotne.

Neiegrožota sacīkšu sajūta: Competition pakotne sniedz uzlabotu dzinēja jaudu, precīzāku stūrēšanu un īpaši pielāgotu balstiekārtu, lai BMW M6 Coupé uz ceļiem varētu rādīt vēl augstāka līmeņa sniegumu. M TwinPower Turbo astoņcilindru benzīna dzinēja jauda pieaug no 412 kW līdz 423 kW. Šo uzlaboto sniegumu iespējams panākt, pie lieliem apgriezieniem paaugstinot spiedienu. Sporta izplūdes sistēma rada īpaši dinamisku un aizraujošu dzinēja skaņu. Gan sacīkšu trasei, gan ikdienas lietojumam īpaši izstrādātā balstiekārta un ārkārtīgi sportiskā tiešā stūrēšana gādā, lai katrs rīkojums tiktu izpildīts maksimāli precīzi. Competition pakotne ar ekskluzīviem 20 collu M vieglmetāla diskiem ar divkrāsu Double-spoke 601 M stilu dažādu izmēru riepām, kā arī sporta izplūdes sistēmas Black hromētais, dubultais izpūtējs ceļā noteikti pievērsīs uzmanību.