ĻAUJIET RĪKOTIES UZTICAMIEM PALĪGIEM.

BMW M6 Coupé BMW ConnectedDrive vadītāja palīdzības sistēmas.

Neskaitāmas inovatīvas tehnoloģijas palīdz jums ceļā dažnedažādākajos veidos, nodrošinot izcilu komfortu un drošību. Tādējādi jūs varat pievērst uzmanību tam, kas ir tiešām svarīgi, – bezrūpīgam braukšanas priekam.

Read more

BMW NAKTS REDZAMĪBAS IEKĀRTA.

BMW nakts redzamības iekārta ar cilvēku atpazīšanu nodrošina vadītājam tādu redzamības diapazonu, kas būtiski pārsniedz gaismas staru no priekšējiem lukturiem, tādējādi ļaujot pamanīt cilvēkus un lielus dzīvniekus naktī no liela attāluma.
Infrasarkano staru kamera uz BMW elipsveida režģa pārraida attēlus no automobiļa priekšpuses uz vadības displeju. Tas ļauj vadītājam pamanīt cilvēkus un dzīvniekus attālumā līdz aptuveni 300 metriem.
Sistēma ne tikai ņem vērā automobiļa ātrumu un stūrēšanas leņķi, bet arī aprēķina, vai pamanītie objekti rada reālu risku. Akūtu briesmu gadījumā video attēlā un papildaprīkojumā esošajā BMW Head-Up displejā parādās mirgojoša sarkana ikona (dzīvnieka vai cilvēka). Atskan arī skaņas brīdinājums, un bremzes tiek pielāgotas optimālai gatavībai.
Iedarbinot automobili, automātiski tiek aktivizēta brīdinājuma sistēma. Briesmu gadījumā sistēma tādēļ sūta brīdinājumu pat tad, ja attēlu displejs nav aktivizēts. BMW nakts redzamības iekārta ar cilvēka atpazīšanu ir BMW ConnectedDrive inovācija.

BMW HEAD-UP DISPLEJS AR ĪPAŠO M DISPLEJU.

Pilnkrāsu BMW Head-Up displejs ar M īpašajām funkcijām ataino būtisko braukšanas informāciju vadītāja acu priekšā, ļaujot pilnībā pievērst uzmanību braukšanai. Displejs ietver tādu informāciju kā ātrums, navigācijas ieteikumi, ātruma ierobežojumu informācija, tostarp apdzīšanas liegums, tālruņa un izklaides saraksti, kā arī dažādo vadītāja palīdzības sistēmu informāciju un brīdinājumus. Nospiežot pogu, vadītājs var pārslēgties uz sportisko M displeju. Tajā ir attēlots digitāls spidometrs, izvēlētais pārnesums un krāsains apgriezienu skaitītājs ar pārslēgšanas gaismām, kas norāda uz labāko pārslēgšanas brīdi.
Uz vējstikla projicētajām ikonām ir ārkārtīgi augsta izšķirtspēja un niansētas krāsas. Attēla projekcija šķietami atrodas 2,3 metrus no automobiļa. Apvienojumā ar optimālu novietojumu tas ļauj ātri un ērti nolasīt informāciju, nenovēršot uzmanību no ceļa. Projicēšanas spilgtums tiek automātiski pielāgots ārējiem apgaismojuma apstākļiem. Turklāt ir pieejami dienas un nakts iestatījumi un iespējams pielāgot arī projicēšanas augstumu. Vadītājs var arī izvēlēties, kādu informāciju atainot papildus šībrīža ātrumam un vadītāja palīdzības sistēmu brīdinājumiem.

SKATS NO AUGŠAS.

Skats no augšas ietver tādas uz kamerām balstītas funkcijas kā skatu no augšas, sānskatu un atpakaļskata kameru. Kameras ārējos atpakaļskata spoguļos, kā arī atpakaļskata kamera, nodrošina 270° skatu ap automobili.
Skats no augšas ataino zonas automobiļa sānos, lai ērtāk manevrētu. Sānskats padara drošāku braukšanu sliktas redzamības zonās, piemēram, izbrauktuvēs vai sarežģītos krustojumos. Divas digitālās kameras automobiļa priekšpuses kreisajā un labajā pusē filmē satiksmes situāciju automobiļa priekšā. Tas ļauj laikus pamanīt tuvojošos satiksmi, lai vadītājs varētu atbilstoši reaģēt. Sānskata funkcija tiek automātiski dezaktivēta, ja automobiļa ātrums sasniedz 15 km/h. Tad vadītājs var izvēlēties atpakaļskata kameras, skata no augšas vai sānskata aktivizēšanu.
Kameru sistēma tiek aktivizēta, izvēloties atpakaļgaitu vai nospiežot PDC pogu vai sānskata pogu. Attēls tiek atainots vadības displejā.

BMW IZVĒLES GAISMAS.

Ar BMW izvēles gaismām braukšana naktī ir daudz ērtāka un drošāka. Tas nodrošina izcilu redzamību tumsā, neapžilbinot citus vadītājus. Sistēma atpazīst citus ceļu satiksmes dalībniekus, lai tos neskartu priekšējo lukturu tālās gaismas. 400 m gaismas diapazons nodrošina savlaicīgu risku atpazīšanu un uzlabotu virziena stabilitāti.

NAVIGĀCIJAS SISTĒMA PROFESSIONAL.

Navigācijas sistēmai Professional ir smalks dizains un izcils pakalpojumu klāsts. Viegli lietojamajā navigācijas sistēmā ar iDrive Touch kontrolleri un vadības displeju iekļauta brīvroku ierīce ar USB saskarni un balss vadības sistēmu. Tāpat iekļauts: radio BMW Professional ar DVD diskdzini un 20 GB atmiņu audio failiem un nosaukumu datubāzi. Tiešsaistē iespējams attēlot arī alternatīvus maršrutus. Atbilstoši meklēšanas biežumam POI izvēlnē ir sarindotas visvairāk lietotās POI (apskates vietas), piemēram, degvielas uzpildes stacijas, viesnīcas un citas. Fiksēts, augstas izšķirtspējas 10,2 collu krāsu displejs ar dalītā ekrāna funkciju garantē optimālu lasāmību un skaidrību.


Tas darbojas intuitīvi, izmantojot iDrive Touch kontrolleri, kura skārienjutīgā virsma ļauj vadītājam viegli ievadīt galamērķa adreses, rakstot ar roku. Pēc izvēles sistēmu var vadīt arī ar tiešās izvēlnes vadības pogām, astoņām funkcionālām grāmatzīmēm vai balss vadību. Pateicoties trīsdimensiju kartes atainojumam, tostarp satelītattēliem kartes fonā, ar izvēlēto skatu foto reālistisku atainojumu navigācija ātri kļūst par īpaši aizraujošu vizuālo pieredzi.

ATJAUTĪGAIS BALSS PALĪGS.

Atjautīgais balss palīgs ar ārpusborta runas apstrādi piedāvā augstākā līmeņi runas atbalstu. Tas saprot dabisku runu, nevis tikai ierobežotas komandas. Balss palīgā nav iekļauts tikai plašs individuālu un situāciju variāciju diapazons vien. Tas saprot arī valodas izloksnes, dialektus un žargonu. Tas nodrošina ievērojami lielāku iespēju klāstu, diktējot īsziņas vai e-pasta ziņojumus. Ievērojami paplašināto funkciju klāstu nodrošina Connected Drive serverī balstītā ārpusborta balss atpazīšana, kas veido atjautīgā balss palīga pamatu. Šī mākoņpakalpojuma funkcija ļauj internetā ātri un vienkārši veikt nespecifisku meklēšanu, izmantojot ikdienas valodu, un palīdzēt navigācijas sistēmai. Piemēram, iespējams meklēt restorānus tuvākajā apkārtnē, jautājot dabiskā valodā. Turklāt pārcelšana uz mākoņpakalpojumu ļauj veikt biežākus atjauninājumu ciklus, nodrošinot to, ka visas turpmākās inovācijas – jauna programmatūra vai datora valodas uzlabojumi – ir pieejamas iespējami drīzāk.