MILZĪGA JAUDA. IZCILA PĀRVADE.

M TwinPower Turbo astoņcilindru benzīna dzinējs.

BMW M GmbH inženieri rada dzinējus, kas ir īsti meistardarbi. Ar ārkārtīgi efektīvo dubulto turbouzlādi M TwinPower Turbo astoņcilindru benzīna dzinējs ir lieliski piemērots dažādu līmeņu braucieniem. Pietiek ar vieglu pieskārienu akseleratora pedālim, lai izjustu tūlītējo un vienmērīgo jaudas padevi.

M TWINPOWER TURBO ASTOŅCILINDRU BENZĪNA DZINĒJS.

Pārvērš jaudu apbrīnā: M TwinPower Turbo astoņcilindru benzīna dzinējs ir M spēka agregātu augstākais sasniegums. Tā milzīgā 560 ZS (412 kW) un 680 Nm jauda ir pieejama jebkurā brīdī, pateicoties inovatīvajam TwinScroll turbokompresora koncepcijai, un ar papildaprīkojuma Competition pakotni to iespējams palielināt līdz 600 ZS.


Tas iespējams, apvienojot lielus dzinēja apgriezienus, turbouzlādi un tādas būtiskas tehnoloģijas kā Valvetronic un augstas precizitātes iesmidzināšanas sistēmu. Pilns griezes moments no aptuveni 1500 apgr./min nodrošina vērā ņemamu, praktiski lineāru jaudas atdeves līkni – un, protams, arī smaidu vadītāja sejā. M TwinPower Turbo astoņcilindru benzīna dzinējs ar atjautīgajām BMW EfficientDynamics tehnoloģijām, piemēram, bremžu enerģijas reģenerācijas sistēmu, demonstrē to, ka jauda un efektivitāte nekādā gadījumā viena otru neizslēdz. Tās palīdz nodrošināt vidēji tikai 9,9 litru benzīna patēriņu un katriem 100 kilometriem.