VALDZINOŠS SKATS. ELPU AIZRAUJOŠĀ ĀTRUMĀ.

BMW M6 Coupé dizains.

VALDZINOŠS SKATS. ELPU AIZRAUJOŠĀ ĀTRUMĀ.

BMW M6 Coupé dizains.

Nokļūstot pie BMW M6 Coupé stūres, izjutīsiet ikdienas luksusa komforta un sacīkšu trases snieguma izcilo kombināciju. Tāpat BMW M6 Coupé liek vērotājiem uz mirkli apbrīnā sastingt: no modelētās priekšpuses skatiens pārvietojas uz atlētisko siluetu ar spēcīgajiem 20 collu vieglmetāla diskiem, kas ietilpst papildaprīkojuma M competition pakotnē. Tad tas pievēršas spēcīgajai aizmugurei, pirms raksturīgā M dubultā izpūtēja skaņa norāda ne tikai uz automobiļa, bet arī pulsa ātruma palielinājumu.

VALDZINOŠS SKATS. ELPU AIZRAUJOŠĀ ĀTRUMĀ.BMW M6 Coupé dizains.

Nokļūstot pie BMW M6 Coupé stūres, izjutīsiet ikdienas luksusa komforta un sacīkšu trases snieguma izcilo kombināciju. Tāpat BMW M6 Coupé liek vērotājiem uz mirkli apbrīnā sastingt: no modelētās priekšpuses skatiens pārvietojas uz atlētisko siluetu ar spēcīgajiem 20 collu vieglmetāla diskiem, kas ietilpst papildaprīkojuma M competition pakotnē. Tad tas pievēršas spēcīgajai aizmugurei, pirms raksturīgā M dubultā izpūtēja skaņa norāda ne tikai uz automobiļa, bet arī pulsa ātruma palielinājumu.

Read more

ĀRĒJAIS DIZAINS.

Šķiet, ka BMW M6 Coupé lavās nedaudz virs ceļa virsmas un ir gatavs lēcienam. Ikreiz pieskaroties akseleratora pedālim, pa lielajiem gaisa savācējiem aerodinamiskajā priekšdaļā dzinējam piekļūst svaigs gaiss. Elipsveida režģa dubultajos stieņos uz mirkli nozib M emblēma. Riepas pieķeras asfaltam. Tīra jauda izcili dzen uz priekšu sportisko virsbūvi. Skatiens klejo pāri sānu līnijai: papildaprīkojuma BMW Individual metāliskā Frozen Red apdares krāsa ar matēto virsmu izcili akcentē pagarinātās līnijas. Ieliektie M ārējie atpakaļskata spoguļi un konturētais oglekļa jumts harmoniski iekļaujas kopējā tēlā. Atmiņā paliekoša tikšanās, ko vēl vairāk izceļ satriecošā aizmugure. Tā ar lieliski integrētu spoileri un difuzoru rada spiedienu uz leju, atstājot pamatīgu iespaidu.

SIRDS SITAS STRAUJĀK.

Filma par BMW M6 Coupé dizainu.

SIRDS SITAS STRAUJĀK.

Filma par BMW M6 Coupé dizainu.

SALONA DIZAINS.

Ideāli apstākļi personiskam rekordam: BMW M6 Coupé salons ir lieliski piemērots dažāda līmeņa braucieniem. Bez luksusa un ekskluzīvu materiālu kompromisiem – pēc pieprasījuma pieejams viss plašais BMW Individual kolekcijas klāsts.
Vadītājs var izmantot tādas inovācijas kā pilnkrāsu Head-Up displeju ar īpašajām M funkcijām. Uz vadītāju orientētajā kokpitā ergonomiskā ādas stūre ar integrētiem ātruma pārslēgiem pastiprina sajūtu, ka ar automobili esat viens vesels. Nospiežot pogu, uzreiz varat piekļūt individuālajiem iestatījumiem. Papildaprīkojuma M multifunkciju sēdekļi, kas pārklāti ar, piemēram, ekskluzīvo Merino ādu ar smalko faktūru, sniedz optimālu sānu balstu, pat braucot līkumos lielā ātrumā. Tādas detaļas, kā Black Alcantara jumta apdare, izcili noslēdz kopējo sportisko koncepciju.

OGLEKĻA JUMTS.

No oglekļa šķiedras plastmasas (CFRP) veidotais jumts, kas ir daļa no BMW pārdomātās, vieglās konstrukcijas, palīdz samazināt automobiļa masu un pazemina automobiļa smaguma centru. Samazinātā riteņu noslodzes pārvietošanās uzlabo veiklību un dinamiku pagriezienos un optimizē riepu izmantošanu paātrinājuma un bremzēšanas laikā.
Oglekļa jumta satriecošā kontūra uzsver M dizaina dinamiskās līnijas. Redzamā CFRP šķiedru struktūra paver skatam sarežģīto, daudzkārtaino jumta konstrukciju, kas tāpat kā vējstikls ir pievienots virsbūvei, izmantojot īpašu līmēšanas tehnoloģiju.

M ĀRĒJIE ATPAKAĻSKATA SPOGUĻI.

Aerodinamiski uzlabotie M ārējie atpakaļskata spoguļi gadu desmitiem ir simbolizējuši M līnijas sportisko un dinamisko dizainu. Tie ir pievienoti virsbūvei ar dubultu pamatni un izceļ automobiļa estētiku, kā arī norāda uz precīzu mašīnbūvi, sāniem piešķirot papildu raksturu, dinamiku un aerodinamikas detaļas.

DISKI.

Papildus standarta 19 collu M vieglmetāla disku Star spoke 344 M stilam BMW M6 Coupé pieejami trīs 20 collu varianti: pieejams arī pulēts vai matēti melns kaltais Double-spoke 343 M stils. Matēti melnajam variantam ir pieci satriecoši spieķi, kas izcili ietver M sakausējuma bremzes, kas pārbaudītas trasē, ar zilajiem bremžu suportiem, kurus grezo M logotips. Trešā iespēja papildaprīkojuma M competition pakotnē ir, piemēram, divkrāsu glancētais Double-spoke 601 M stils. Ar vēl filigrānāku dizainu un septiņiem spieķiem tas uzsver BMW M6 Coupé spēcīgo izskatu: vienmēr gatavs droši demonstrēt savu aizrautīgo garu – atliek vien pieskarties akseleratora pedālim.

BMW INDIVIDUAL.

Ik detaļā atklājas unikālais raksturs – patiesas ekskluzivitātes būtība. Ļaujieties saviem centieniem pēc perfekcijas ar BMW Individual iespējām jaunajam BMW M6 Coupé.

Izpaudiet savu personību.

  • BMW Individual virsbūvei

    Nelokāms raksturs. BMW M6 Coupé ar satriecošo BMW Individual metālisko Frozen Red krāsas apdari drosmīgi pārstāv šo īpašību. Ar šo izcilo krāsas apdari jūs patiesi varat atklāt savu īsto būtību. Tajā pašā laikā samtaini matētā virsma piešķir izskatam ekskluzivitāti. BMW M6 Coupé vienpadsmit papildu BMW Individual apdares krāsas visas ir ekskluzīvas un iespaidīgas. Viens piemērs ir metāliskā Brilliant White ar īpašā daudzkārtu procesā radīto perlamutra efektu. Lai arī kādu BMW Individual krāsu jūs izvēlētos, tā būs mirdzošs jūsu personiskā stila piemērs.

  • BMW Individual salonam

    Jaunā BMW M6 Coupé salons ar BMW Individual aprīkojumu demonstrē luksusu, perfekciju un pārliecību. Šeit parādīta īpaša kombinācija – pilna Merino ādas apdare ar smalko faktūru starojošā Opal White krāsā un kontrastējoša salona apdare Piano Finish Black krāsā ar unikālu mirdzumu. Vislabāk uzmanību pret detaļām atklāj kontrastējošas šuves, kas ir izcili saskaņotas ar krāsām un kopā ar Alcantra Anthracite jumta apdari veido salona kompozīciju klavieru taustiņu krāsā. Arī pārējām BMW Individual Merino ādas krāsām ir savs īpašs raksturs: no Platinum līdz Champagne un Cohiba Brown. Un, pateicoties dabīgajai, porainajai virsmai, tās piedāvā unikālas luksusa sajūtas. Šo izsmalcinātību iespējams papildināt ar BMW Individual Alcantara jumta apdari. Lieliskam noslēgumam varat izvēlēties vienu no divām citām BMW Individual apdarēm – katra atstās vienlīdz lielu iespaidu ar savu meistarību un kvalitāti.