Kombinētais, l/100 km

10,3

CO2-Emission kombiniert in g/km

239

Maks. griezes moments, Nm 1/min

680/1500 – 5750

Labākie sapņi ir tie, ko redzam ar atvērtām acīm – un nolaistu mīkstā seguma jumtu. Kā BMW M6 Cabrio. Kur BMW M GmbH raksturīgās īpašības sajaucas, lai radītu izcilu elpu aizraujoša snieguma un izkopta kabrioleta simbiozi. Mīkstā seguma jumts nolaižas vien 19 sekunžu laikā, paverot skatam individuāli veidotu kokpitu ar izmeklētākajiem BMW Individual kolekcijas materiāliem.
560 ZS M TwinPower Turbo astoņcilindru benzīna dzinējs uzsāk darbību ar spēcīgu skaņu. Jaudīga spēkstacija, kas uzņem ātrumu no 0 līdz 100 km/h tikai 4,3 sekundēs. Lai nodrošinātu izcili precīzu jaudas pārnesi uz ceļu, BMW M6 Cabrio ir aprīkots ar aktīvo M diferenciāli, ar ātrumu saistīto M Servotronic stūres iekārtu un M dubultā sajūga pārnesumkārbu ar Drivelogic maksimālai veiklībai. Un, pateicoties papildaprīkojuma M oglekļa keramikas bremzēm, BMW M6 Cabrio var pilnībā apstāties gandrīz bez kavēšanās. Tas ir īstais brīdis, lai atslābinātos un kārtīgi apjaustu šī kabrioleta spēcīgo konturēto virsbūves dizainu.

ATKLĀJIET BMW M6 CABRIO.

Dizains.

Tas nav vien izskats, tas ir apgalvojums: BMW M6 Cabrio iespaidīgi izceļ savu jaudīgo siluetu ar spēcīgu stilu. Apslēpto jaudas potenciālu vēl vairāk uzsver izteiksmīgas riteņu arkas un citas raksturīgas pievilcīgas detaļas. Vislabāk jaudu iespējams izjust uz vadītāju orientētajā kokpitā, kas izsmalcināts ar ekskluzīviem BMW Individual kolekcijas materiāliem. Vēl intensīvāk jaudu var izbaudīt, kad 19 sekunžu laikā ir nolaists elegantais mīkstā seguma jumts.
Read more

Braukšanas dinamika un efektivitāte.

BMW M6 Cabrio spēcīgā M TwinPower Turbo astoņcilindru dzinēja skaņa, modernās palīdzības sistēmas un balstiekārta ar autosporta gēniem kopā dzēš novilktās līnijas starp ceļiem un sacīkšu trasēm. Vismaz līdz brīdim, kad tiek nolaists mīkstā seguma jumts un luksusa salons pielīst ar saules gaismu. Tad sāk zust robežas starp automobili un jaudīgu ātrumlaivu.
Read more

BMW Individual.

Ik detaļā atklājas unikālais raksturs – patiesas ekskluzivitātes būtība. Ļaujieties saviem centieniem pēc perfekcijas ar BMW Individual iespējām jaunajam BMW M6 Cabrio.
Read more

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

  • Norādītās degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa vērtības tika noteiktas atbilstoši Eiropas regulai (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. Šie skaitļi attiecas uz transportlīdzekli ar pamata konfigurāciju Vācijā, un norādītajā diapazonā ņemts vērā papildaprīkojums un dažādie disku un riepu izmēri, kas pieejami konkrētajam modelim.

    (1) Rādītāji piemērojami līdz 15.04.2018. Lūdzu, pārbaudiet pieejamību pie BMW pārstāvja.

    CO2 efektivitātes specifikācijas ir noteiktas saskaņā ar direktīvu 1999/94/EK un Eiropas regulu konkrētajā piemērojamajā versijā. Attēlotās vērtības ir balstītas uz degvielas patēriņu, CO2 vērtībām un enerģijas patēriņu saskaņā ar NEDC cikla klasifikāciju.

    Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un specifiskajām CO2 emisijām jaunajiem pasažieru automobiļiem var iegūt izdevumā “Jauno pasažieru automobiļu degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa rokasgrāmata”, kas bez maksas pieejams visās tirdzniecības vietās un https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.