PĀRVĒRŠ GAISU PLŪSMĀ.

M TwinPower Turbo astoņcilindru benzīna dzinējs.

BMW M GmbH inženieri rada dzinējus, kas ir īsti meistardarbi. Ar ārkārtīgi efektīvo dubulto turbouzlādi M TwinPower Turbo astoņcilindru benzīna dzinējs ir lieliski piemērots dažādu līmeņu braucieniem. Pietiek ar vieglu pieskārienu akseleratora pedālim, lai izjustu tūlītējo un vienmērīgo jaudas padevi. Pieredze, ko vēl vairāk pastiprina iespaidīgā astoņcilindru dzinēja skaņa, kad mīkstā seguma jumts ir nolaists.

M TWINPOWER TURBO ASTOŅCILINDRU BENZĪNA DZINĒJS.

Pārvērš jaudu apbrīnā: M TwinPower Turbo astoņcilindru benzīna dzinējs ir M spēka agregātu augstākais sasniegums. Tā milzīgā 560 ZS (412 kW) un 680 Nm jauda ir pieejama jebkurā brīdī, pateicoties inovatīvajam TwinScroll turbokompresora koncepcijai, un ar papildaprīkojuma competition pakotni to iespējams palielināt līdz 600 ZS.
 

Tas iespējams, pateicoties augstu dzinēja apgriezienu, tubouzlādes un tādu tehnoloģisko jaunumu kā Valvetronic un augstas precizitātes iesmidzināšanas sistēmas kombinācijai. Un pilns griezes moments pieejams no aptuveni 1500 apgr./min, uzrādot iespaidīgu jaudas līkni ar praktiski lineāru jaudas atdevi un ievelkot smaidu vadītāja sejā. M TwinPower Turbo astoņcilindru benzīna dzinējs ar atjautīgajām BMW EfficientDynamics tehnoloģijām, kā bremžu enerģijas reģenerācija, pierāda, ka jauda un efektivitāte nebūt neizslēdz viena otru. Dzinēji var lepoties ar tikai 10,3 litru vidējo degvielas patēriņu uz 100 kilometriem.

 • M TwinPower Turbo
  Cilindri/vārsti
  8/4
  Tilpums, cm3
  4 395
  Virzuļa gājiens/cilindra diametrs, mm
  88,3/89,0
  Maks. jauda, kW (ZS) 1/min
  412 (560)/6 000 - 7 000
  Maks. griezes moments, Nm 1/min
  680/1 500 - 5 750
  Kompresijas koeficients: 1
  10,0