KATRAM SAVS FAVORĪTS.

BMW M6 Cabrio dizains.

KATRAM SAVS FAVORĪTS.

BMW M6 Cabrio dizains.

Tas nav vien izskats, tas ir apgalvojums: BMW M6 Cabrio iespaidīgi izceļ savu jaudīgo siluetu ar spēcīgu stilu. Apslēpto jaudas potenciālu vēl vairāk uzsver izteiksmīgas riteņu arkas un citas raksturīgas pievilcīgas detaļas. Vislabāk jaudu iespējams izjust uz vadītāju orientētajā kokpitā, kas izsmalcināts ar ekskluzīviem BMW Individual kolekcijas materiāliem. Vēl intensīvāk jaudu var izbaudīt, kad 19 sekunžu laikā ir nolaists elegantais mīkstā seguma jumts.

KATRAM SAVS FAVORĪTS.BMW M6 Cabrio dizains.

Tas nav vien izskats, tas ir apgalvojums: BMW M6 Cabrio iespaidīgi izceļ savu jaudīgo siluetu ar spēcīgu stilu. Apslēpto jaudas potenciālu vēl vairāk uzsver izteiksmīgas riteņu arkas un citas raksturīgas pievilcīgas detaļas. Vislabāk jaudu iespējams izjust uz vadītāju orientētajā kokpitā, kas izsmalcināts ar ekskluzīviem BMW Individual kolekcijas materiāliem. Vēl intensīvāk jaudu var izbaudīt, kad 19 sekunžu laikā ir nolaists elegantais mīkstā seguma jumts.

ĀRĒJAIS DIZAINS.

Ņemot vērā lielisko izskatu, ir pat žēl, ka BMW M6 Cabrio tik ātri atkal pazūd no mūsu skata. Gan ar nolaistu, gan paceltu jumtu: ar spēcīgajām līnijām un īpaši ar papildaprīkojuma BMW Individual apdares metālisko Frozen Blue krāsu BMW M6 Cabrio ir īsts baudījums acīm. Dizains un sniegums veido izcilu simbiozi. To vislabāk var redzēt aerodinamiski uzlabotajā priekšējā spoilerī, kur iespaidīgās gaisa atveres pastāvīgi apgādā V8 dzinēju ar gaisu.
Pat vismazākās detaļas ir radītas ar lielu rūpību. Piemēram, tas, kā elipsveida režģa dubultie stieņi mirdzošā Black krāsā robežojas ar M emblēmu. Vai kā satriecošie M sānu gaisa savācēji ar integrētiem pagriezienu rādītājiem piešķir izteiksmīgu niansi aiz priekšējo riteņu arkām. Eleganta formu un funkciju saspēle vērojama arī aizmugurējā apakšējā spoilerī. Tas ietver raksturīgo M dubulto izpūtēju un difuzoru, kas rada nepieciešamo spiedienu uz leju, ne uz mirkli nepārtraucot BMW M6 Cabrio harmonisko līniju. Vienalga, vai ar paceltu jumtu vai zem debess klaja.

ĀTRA KLASE.

Filma par BMW M6 Cabrio dizainu.

ĀTRA KLASE.

Filma par BMW M6 Cabrio dizainu.

SALONA DIZAINS.

BMW M6 Cabrio salons ir izgatavots individuāli, un tā rūpīgi veidotā arhitektūra runā pati par sevi. Kokpits ar izmeklētiem papildaprīkojuma BMW Individual kolekcijas materiāliem aptver vadītāju kā viens veselums. Ikviens vadības elements atrodams savā vietā. Sporta automobilis vēl nekad nav bijis tik mājīgs. Funkcionālais centrs ir M ādas stūre, un līdzās viegla satvēriena īkšķu balstiem atrodas M dubultā sajūga pārnesumkārbas ar Drivelogic pārnesumu pārslēga lāpstiņas, kā arī M Drive pogas.
M īpašie instrumenti uzticami attēlo visu būtisko informāciju pat spožā apgaismojumā, lai vadītājs vienmēr būtu lietas kursā. Izcila snieguma un nolaista jumta kombinācija, ko vislabāk baudīt ergonomiskajos M sēdekļos ar papildaprīkojuma apdari no ekskluzīvas smalkas faktūras ādas Opal White krāsā, atrodoties salonā ar ekskluzīvu apdari Ash Grain White krāsā.

MĪKSTĀ SEGUMA JUMTS.

Pilnībā automātiskas darbības mīkstā seguma jumtam ir izcila skaņas un siltuma izolācija. Pacelts jumts veido kabrioletam Coupé raksturīgu siluetu. Aizmugurējo apsildāmo logu iespējams elektriski nolaist, lai ļautu atspirdzinošam gaisam cirkulēt automobilī bez caurvēja.
Bez Anthracite Silver mīkstā seguma jumts ir pieejams arī divās citās krāsās. To iespējams nolaist vien 19 sekundēs un pacelt 24 sekundēs, braucot ar ātrumu līdz 40 km/h.
Pat braucot ar paceltu jumtu, kabrioleta pasažieri var izbaudīt atsegtas braukšanas pieredzi: iespējams vienlaicīgi nolaist visus piecus logus, bet atstāt mīkstā seguma jumtu paceltu, piemēram, lai patvertos no tiešas saules gaismas.

M ĀRĒJIE ATPAKAĻSKATA SPOGUĻI.

Aerodinamiski uzlabotie M ārējie atpakaļskata spoguļi gadu desmitiem ir simbolizējuši M līnijas sportisko un dinamisko dizainu. Tie ir pievienoti virsbūvei ar dubultu pamatni un izceļ automobiļa estētiku, kā arī norāda uz precīzu mašīnbūvi, sāniem piešķirot papildu raksturu, dinamiku un aerodinamikas detaļas.

DISKI.

DISKI.

Bez standartaprīkojuma 19 collu M vieglmetāla diskiem pieejami arī trīs ekskluzīvi 20 collu disku varianti. Ar pieciem kaltiem un īpaši izturīgiem spieķiem – pulētiem vai matētā melnā krāsā – Double-spoke 343 M stils ar dažāda izmēra riepām efektīvi akcentē BMW M6 Cabrio sniegumu. Divkrāsu Double-spoke 601 M stils piedāvā filigrānāku izskatu: Kopā ar Competition pakotni un M oglekļa keramikas bremzēm septiņi spieķi skatam paver iespaidīga izmēra bremžu diskus un bremžu suportus matētā Gold krāsā ar M logotipu.

BMW INDIVIDUAL.

Ik detaļā atklājas unikālais raksturs – patiesas ekskluzivitātes būtība. Ļaujieties saviem centieniem pēc perfekcijas ar BMW Individual iespējām jaunajam BMW M6 Cabrio.

Izpaudiet savu personību.

  • BMW Individual virsbūvei

    Individuālisma estētika var būt tik atsvaidzinoša. Piemēram, BMW M6 Cabrio ar dzīvīgo metālisko Frozen Blue BMW Individual apdares krāsu. Šī modernā matētā krāsa skaidri izceļ automobiļa izteiksmīgās līnijas un sportisko izskatu. Protams, arī pārējām BMW Individual apdares krāsām ir katrai savs īpašs raksturs – no krāšņa līdz modernam un elegantam. Metāliskā Citrine Black ir vēl viens lielisks piemērs. Gaismai krītot uz virsmas, šķiet, ka zem tumšās olīvu melnās krāsas zaigo smalki zelta lāsumi. Lai kādu krāsu jūs izvēlētos no BMW Individual divpadsmit krāsu klāsta, tā neapšaubāmi būs spožs jūsu stila apliecinājums.

  • BMW Individual salonam

    Iespējams, labākā vieta pasaulē personiskajai izpausmei. BMW M6 Cabrio kopā ar ekskluzīvo BMW Individual aprīkojumu vienmēr ir atvērts stila idejām. Šeit parādītā pilnā Merino ādas apdare ar smalko faktūru starojošā Opal White krāsā demonstrē īstu stilu. Kopā ar smalka koka apdari Ash Grain White krāsā un tās sniegto grafiski vizuālo efektu rezultātā rodas izcila harmonija un modernas jahtas cienīgs luksusa izskats. Ļoti īpaša krāsas nianse: iespaidīgās un ar rokām darinātās kontrastējošās šuves. BMW Individual piedāvā arī citas ādas krāsu nianses, tādēļ varat radīt tādu izskatu, kādu vien vēlaties. Krāsu diapazons plešas no Platinum līdz Champagne un Cohiba Brown, piedāvājot dabīgas, porainas virsmas unikālām luksusa sajūtām. Šo sajūtu vēl vairāk iespējams pastiprināt, izvēloties BMW Individual Alcantara griestu apdari, kas lieliski noslēgs salona dizainu un nodrošinās pašu augstāko un ekskluzīvāko kvalitāti.