SĀKOT NO NETICAMĀ.

Pilnīgi jaunais BMW M5 ar M xDrive.

SĀKOT NO NETICAMĀ.

Pilnīgi jaunais BMW M5 ar M xDrive.

SĀKOT NO NETICAMĀ.Pilnīgi jaunais BMW M5 ar M xDrive.

Aizraujoši un eleganti veidots. Jaudīgāks nekā jebkad. BMW M5 jaunā paaudze ir izcilu inženierijas prasmju un inovatīvas braukšanas atjautības apliecinājums. Līdz šim neiedomātām braukšanas dinamikas dimensiju robežām. Ar modernākajām tehnoloģijām, kas padara ikdienas darbības drošākas un ērtākas. Jaunā, jaudīgā BMW M5 600 ZS (441 kW) dzinējs un inovatīvā pilnpiedziņas sistēma M xDrive padara vadītāju par pārliecinātu pilotu augsta snieguma sporta sedanā ar neticamu jaudu, precizitāti un izveicību – īsts M braukšanas prieks jaunā līmenī.

BMW M5 ar M xDrive:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 10,5
CO2 izmeši g/km (kombinētie): 241

 

Patēriņš tiek noteikts atbilstoši ECE braukšanas ciklam atkarībā no izvēlēto riteņu un riepu izmēriem. Modeļiem attēlos izmantots arī papildaprīkojums.

BMW M

PAĀTRINĀJUMS NO IKVIENA SKATA LEŅĶA.

Jaunais BMW M5 ir nepārspējama eleganta biznesa klases sedana un sistemātiski uz jaudu vērsta izcila snieguma kombinācija: sportiskās priekšdaļas lielie gaisa savācēji apgādā M V8 jaudīgo dzinēju ar dzesēšanas gaisu. Izskats, ko veido izteiksmīgais alumīnija dzinēja pārsegs ar divām M raksturīgām ieloces līnijām, atkārtojas kontūrās uz jumta, kas ražots no vieglas un izturīgas oglekļa šķiedras plastmasas (CFRP). Neuzkrītošais M aizmugurējais spoileris pastiprina sportisko un spēkpilno izskatu, un tas ir būtisks kopējās aerodinamikas koncepcijas elements. Forma seko sniegumam – ikvienā detaļā.

MEDNIEKS. PAT VĀCĒJIEM.

BMW Individual iedvesmots BMW M5 First Edition.

MEDNIEKS. PAT VĀCĒJIEM.

BMW Individual iedvesmots BMW M5 First Edition.

Sarkans. Enerģisks. Unikāls. BMW Individual iedvesmots BMW M5 First Edition. Sportiskais un elegantais modelis ir ierobežots līdz 400 eksemplāriem visā pasaulē – tam ir ekskluzīva BMW Individual Frozen Dark Red metāliskās krāsas apdare un fascinējošs salikums gan virsbūvē, gan salonā. M apzīmē obligātu eksemplāru sporta automobiļu entuziastiem.

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

  • Degvielas patēriņa un CO2 izmešu vērtības ir spēkā ar izvēlēto riteņu un riepu formātu. Patēriņa dati noteikti atbilstoši ECE braukšanas ciklam.

    Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un nominālajiem specifiskajiem jauno automobiļu CO2 izmešiem var iegūt "Jaunajās pasažieru transportlīdzekļa degvielas patēriņa un CO2 izmešu vadlīnijās", kas bez maksas ir pieejamas visās tirdzniecības vietās, "DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH", Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vācija, un vietnē http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.