Pelēks M5 Competition un zils BMW M5 brauc pa šoseju uz tuksneša ainavas fona

SĀKOT NO NETICAMĀ.

Pelēks M5 Competition un zils BMW M5 brauc pa šoseju uz tuksneša ainavas fona

Pilnīgi jaunais BMW M5 ar M xDrive.

Pelēks BMW M5 Competition brauc pa šoseju uz tuksneša ainavas fona

STRAUJĀKS NEKĀ JEBKAD IEPRIEKŠ.

Pelēks BMW M5 Competition brauc pa šoseju uz tuksneša ainavas fona

Pilnībā jaunais BMW M5 Competition.

SĀKOT NO NETICAMĀ.

Pilnīgi jaunais BMW M5 ar M xDrive.

STRAUJĀKS NEKĀ JEBKAD IEPRIEKŠ.

Pilnībā jaunais BMW M5 Competition.

Aizraujoši un eleganti veidots. Jaudīgāks nekā jebkad. BMW M5 jaunā paaudze ir izcilu inženierijas prasmju un inovatīvas braukšanas atjautības apliecinājums. Līdz šim neiedomātām braukšanas dinamikas dimensiju robežām. Ar modernākajām tehnoloģijām, kas padara ikdienas darbības drošākas un ērtākas. Jaunā, jaudīgā BMW M5 dzinējs ar jaudu līdz 625 ZS (460 kW)* un inovatīvā pilnpiedziņas sistēma M xDrive padara vadītāju par pārliecinātu pilotu augsta snieguma sporta sedanā ar neticamu jaudu, precizitāti un izveicību – īsts M braukšanas prieks jaunā līmenī.


BMW M5 ar M xDrive (2)(3):
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 10,8–10,7
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 246 – 243


BMW M5 Competition (2)(3):
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 10,8–10,7
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 246 – 243


* Šīs vērtības attiecas uz BMW M5 Competition.

Read more

SĀKOT NO NETICAMĀ.

IZCILS SNIEGUMS PIEKTAJĀ PAKĀPĒ.

 • 01 Jauda: 460 kW* (625 ZS)*
 • 02 750 Nm maksimālais griezes moments
 • 03 No 0 līdz 100 km/h tikai 3,3 sekundēs
 • 04 Maksimālais ātrums ar M Driver’s pakotni: 305km/h
 • 05 Izcila braukšanas dinamika, pateicoties M xDrive

* Šīs vērtības attiecas uz BMW M5 Competition.

Read more

JAUDĪGS BIZNESA KLASES AUTOMOBILIS.

Pilnīgi jaunā BMW M5 ar M xDrive dizains.

Skats no aizmugures uz BMW M5 Competition uz tumša fona

M dizains.

Ar vien dažu līniju palīdzību skaidrais, M raksturīgais BMW M5 dizains no ikviena leņķa norāda uz pastāvīgu dinamiskumu. BMW Individual mirdzošā Shadow line apdare īpaši uzsver sportisko raksturu. Laminētais uzraksts M5 Competition uz sliekšņu uzlikām pieejams kā papildaprīkojums.

Read more
Pelēkā BMW M5 Competition M atpakaļskata spogulis

M atpakaļskata spogulis.

M īpašie atpakaļskata spoguļi ar dubulto pamatni un papildu iebūvētiem LED pagrieziena rādītājiem ir būtiska sportiskā un dinamiskā M dizaina sastāvdaļa, kas izstaro precīzas inženierijas sajūtu līdz pēdējai detaļai.

Read more
Skats no priekšpuses uz BMW M5 Competition elipsveida režģi

M elipsveida režģis.

Satriecošais M elipsveida režģis ar M5 logotipu un mirdzošie Black dubultie stieņi nepārprotami norāda uz to, ka jaudīgais dzinējs, kas apslēpts sportiskajā automobiļa priekšdaļā spēj sniegt elpu aizraujošu sniegumu.

Read more
Skats no augšas uz pelēkā BMW M5 Competition M priekšējo dzinēja pārsegu

M dzinēja pārsegs.

Jaunā BMW M5 vieglā alumīnija dzinēja pārsegu iezīmē divi raksturīgi ieloki. M raksturīgās līnijas sistemātiski turpinās CFRP jumta dizainā līdz pat aizmugurei.

Read more
Skats no augšas uz pelēkā BMW M5 Competition M oglekļa jumtu

M oglekļa jumts.

Atjautīgā vieglā dizaina koncepcijā iekļautais M oglekļa jumts, kas izgatavots no ar oglekļa šķiedru stiprinātas plastmasas (CFRP), un alumīnija dzinēja pārsegs palīdz samazināt automobiļa svaru, uzlabojot braukšanas dinamiku.

Read more
Pelēkā BMW M5 Competition M sānu gaisa savācēji

M gaisa savācēji.

Raksturīgais M sānu gaisa atveres elements glancētā Black krāsā ar M5 modeļa uzrakstu, kas piešķir izteiksmīgu trīsdimensiju sportisku niansi, akcentē tehniskās perfekcijas un elpu aizraujošā dizaina dinamisko kombināciju, kas kļuvusi par M transportlīdzekļu sinonīmu kopš pašas pirmās dienas.

Read more
BMW M5 Competition 20" vieglmetāla disks 789 M

20" vieglmetāla disks 789 M, kalts.

Ekskluzīvi kaltie divkrāsu 20 collu M vieglmetāla diski 789 M ar dažāda izmēra riepām un dinamisku Y-spoke dizainu uzsver BMW M5 Competition sportiskumu.

Read more
Ielas līmeņa skats uz BMW M5 Competition M dubultajiem izpūtējiem

M dubultais izpūtējs.

M raksturīgais dubultais izpūtējs, centrālais difuzors un mirdzošais melnais aizmugurējais apakšējais spoileris nepārprotami norāda uz BMW M5 Competition sportiskajiem centieniem.

Read more

PIRMĀS KLASES KOKPITS BIZNESA KLASES VIETĀ.

Pilnīgi jaunā BMW M5 ar M xDrive dizains.

"Jaunā BMW M5 ar M xDrive vadāmība ir kā automobilim ar aizmugurējo piedziņu – un uzlabotu saķeri."
Frenks van Mēls (Frank van Meel), BMW M GmbH valdes priekšsēdētājs.

AIZRAUJOŠI MEISTARĪGS.

Kā no jaunā BMW M5 milzīgās jaudas tieši un precīzi iegūt maksimālu braukšanas dinamiku? Ar autosporta iedvesmotām inovatīvām tehnoloģijām.

Read more

Augstas precizitātes pārnesumu pārslēgšana.

Astoņpakāpju M Steptronic pārnesumkārba ar Drivelogic piedāvā ārkārtīgi īsu pārslēgšanās laiku un dažādas pārslēgšanās iespējas: no īpaši sportiskas un dinamiskas līdz ērtai un degvielu ekonomējošai. Pārnesumus iespējams pārslēgt arī manuāli, izmantojot pārnesumu pārslēgsviru vai stūres pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņas.

Read more

Maksimāla ātruma samazināšana.

M oglekļa keramikas bremzes pārnes bremžu jaudu tiešāk. Tās nerūsē, ir ļoti izturīgas pret nobružājumiem, panes vairāk karstuma un vēl vairāk samazina automobiļa svaru, kas atstāj pozitīvu iespaidu un nodrošina veiklību, dinamiku un paātrinājumu. Matētas Gold krāsas bremžu suporti ar M uzrakstu padara šo tehnisko papildaprīkojumu redzamu no automobiļa ārpuses.


Atkarībā no apstākļiem un lietojuma materiāliem piemītošas iezīmes var radīt darba trokšņus, it īpaši mitruma apstākļos tieši pirms automobiļa pilnīgas apstāšanās. Mitruma un ceļu sāls ietekme var padarīt bremzēšanu ekvivalentu standarta bremžu sistēmai. Tas var būt īslaicīgi jūtams kā bremžu darbības samazinājums, ko pēc vajadzības iespējams labot ar spēcīgāku pedāļa spiedienu.

Read more

Nevainojama vadāmība.

M Servotronic nodrošina piemērotu stūrēšanas pastiprinājumu ikvienā braukšanas situācijā, pielāgojot to konkrētajam braukšanas ātrumam. Turklāt jebkurā ātrumā tiek nodrošināta tieša un precīza stūrēšana. Sistēma ir īpaši kalibrēta M līnijai un piedāvā trīs dažādus iestatījumus, ko iespējams izvēlēties, nospiežot pogu.

Read more

Optimāla jaudas sadale.

Aktīvais M diferenciālis uzlabo saķeri un braukšanas stabilitāti, mainot joslas vai uzņemot paātrinājumu līkumos ar lielu ātrumu, vai uz dažādām ceļa virsmām. Saķeri uzlabo elektriski vadāma ierīce, kas samazina aizmugurējo riteņu griešanās ātruma atšķirības.

Read more

* Šīs vērtības attiecas uz BMW M5 Competition.

Read more

SAMAZINĀTS SVARS. OPTIMIZĒTA SKAŅA.

Ielas līmeņa skats uz BMW M5 Competition M dubultajiem izpūtējiem

SAMAZINĀTS SVARS. OPTIMIZĒTA SKAŅA.

M sporta izplūdes sistēma.

M sporta izplūdes sistēma piedāvā dinamisku skaņu, ko iespējams regulēt ar integrētu izplūdes vārstu mehānismu. SPORT un SPORT+ programmas, ko iespējams izvēlēties ar braukšanas dinamikas pogām, raksturo vēl izteiktāka dzinēja skaņa, savukārt uz komfortu vērstā programma dod priekšroku diskrētākai dzinēja skaņai. Turklāt trokšņa līmenis iespējams samazināt ar jauno skaņas vadības pogu.

SAVIENOJAMĪBA UN VADĪTĀJA PALĪDZĪBA.

BMW M5 nosaka jaunus standartus savienojamības un vadītāja palīdzības ziņā. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties sakārtot vizītes, atvērt e-pastu vai uzstādīt jaunus rekordus sacīkšu trasē. Inovatīvā darbības koncepcija, daudzfunkcionāls instrumentu panelis un Head-Up displejs atstāj iespaidu ar ārkārtīgi intuitīvo vadību, digitālajiem pakalpojumiem un pilnīgi jaunu M raksturīgu grafiku. Tas ļauj vienā acumirklī ierakstīt visu informāciju par braukšanu: no pārslēgšanās, navigācijas un ātruma displejiem līdz pilnpiedziņas režīmam un personīgi izvēlētu iestatījumu displejam. Kad vien nepieciešams, jums palīdzēs atjautīgas palīdzības sistēmas un stūrmanis.

Pelēks BMW M5 Competition brauc pa šoseju uz tuksneša ainavas fona

BMW M5 COMPETITION.

BMW M5 COMPETITION.

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

 • Norādītās degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa vērtības tika noteiktas atbilstoši Eiropas regulai (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. Šie skaitļi attiecas uz transportlīdzekli ar pamata konfigurāciju Vācijā, un norādītajā diapazonā ņemts vērā papildaprīkojums un dažādie disku un riepu izmēri, kas pieejami konkrētajam modelim.

  Ar (2), atzīmēto automobiļu rādītāji ir plānotās vērtības.

  Automobiļu, kas atzīmēti ar (3), vērtības jau šobrīd ir balstītas uz jauno WLTP regulu un ir atkal pārveidotas NEDC ekvivalentās vērtībās, lai nodrošinātu salīdzinājumu transportlīdzekļu starpā. [Attiecībā uz šiem transportlīdzekļiem, uz transportlīdzekli attiecināmiem nodokļiem vai citām nodevām, kas balstītas (vismaz cita starpā) uz CO2 izmešu rādītājiem, CO2 vērtības var atšķirties no šeit norādītajām vērtībām.]

  CO2 efektivitātes specifikācijas ir noteiktas saskaņā ar direktīvu 1999/94/EK un Eiropas regulu konkrētajā piemērojamajā versijā. Attēlotās vērtības ir balstītas uz degvielas patēriņu, CO2 vērtībām un enerģijas patēriņu saskaņā ar NEDC cikla klasifikāciju.

  Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un specifiskajām CO2 emisijām jaunajiem pasažieru automobiļiem var iegūt izdevumā “Jauno pasažieru automobiļu degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa rokasgrāmata”, kas bez maksas pieejams visās tirdzniecības vietās un https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.