NEAIZSKARAMAIS.

BMW M5 Sedan.

            

NEAIZSKARAMAIS.BMW M5 Sedan.

            

Kombinētais, l/100 km

9,9

CO2-Emission kombiniert in g/km

231

Maks. griezes moments, Nm 1/min

680/1500–5750

BMW M5 piektā paaudze joprojām iemieso izcilu sportiskumu. Bezkompromisu sniegums konsekventi tiek galā ar ikvienu izaicinājumu, pārliecinoši izvirzot sportiskumu priekšgalā. M TwinPower Turbo V8 benzīna dzinējam un izcilajai balstiekārtai atklājot savu īsto dabu, drīz vien kļūst redzams, ka šim sedanam ir autosporta gēni.

ATKLĀJIET BMW M5 SEDAN.

Dizains.

BMW M5 Sedan. Elegants sportists, kura iespaidīgā jauda ir pamanāma jau pirmajā acumirklī. Transportlīdzekļa dizains, kas atbilst tikai visaugstākajiem standartiem. Autosporta noskaņa ar labsajūtas faktoru: BMW M5 Sedan ārpusē aizsāktā burvība nemanāmi turpinās, arī atverot durvis. Salona plānojums ļauj ideāli pārvaldīt sporta automobiļa satriecošo spēku, vienlaikus izbaudot katru brauciena mirkli.

Braukšanas dinamika.

Izstrādāts sacīkšu trasē ikdienas lietojumam. Būdams neatkarīga BMW M GmbH izstrāde, BMW M5 Sedan atbilst M filozofijai un ideāli apvieno izcilu sniegumu un piemērotību ikdienas lietošanai.

Efektivitāte.

Uz priekšu ar pilnu jaudu – BMW M5 Sedan M TwinPower Turbo V8 benzīna dzinējs izpilda šo prasību ar ikvienu apgriezienu. Spēcīgā vilces spēka pamatā ir precizitāte un efektivitāte. Savukārt inovatīvas tehnoloģijas rūpējas par minimālu degvielas patēriņu.

4,3 km/h, s

Skaitļi ir pārliecinoši: 680 Nm, 560 ZS (412 kW), 0 – 100 km/h 4,3 sekundēs (ar Competition pakotni): 575 ZS (423 kW), 0 – 100 km/h 4,2 sekundēs). Augstu apgriezienu BMW M5 Sedan M TwinPower Turbo V8 dzinējs pārliecina ar savu sniegumu un paātrinājumu.