BMW M4 Coupé, detalizēta informācija un aprīkojums

THE M4

BMW M

DETALIZĒTI PAR BMW M4 COUPÉ: DIZAINS, DZINĒJS UN APRĪKOJUMS

THE M4DETALIZĒTI PAR BMW M4 COUPÉ: DIZAINS, DZINĒJS UN APRĪKOJUMS

BMW M4 Coupé iemieso visu, kas raksturo BMW M: pateicoties vairāk nekā četras desmitgades ilgajai pieredzei augstas veiktspējas automobiļu izstrādē, radīts perfekts rezultāts – detalizēta saspēle starp piedziņu, šasiju, transmisiju un stūri. Šādi iegūta ievērojama aprīkojuma iespēju daudzveidība, kas garantē optimālu braukšanas prieku attiecībā uz dizainu, braukšanas dinamiku un tehniskajām inovācijām.

Read more

BMW M4 COUPÉ – SNIEGUMA IEZĪMES.

Autosporta iedvesmots: transmisijas un šasijas tehnoloģijas.

Četrus gadu desmitus veidojot jaudīgus automobiļus, galvenais mērķis vienmēr ir bijis sasniegt nevainojamu spēka agregāta, šasijas, pārnesumkārbas un stūres iekārtas mijiedarbību – ar vadītāja reakciju kā etalonu. BMW M4 Coupé iemieso visu, kas raksturīgs BMW M. Ikviena detaļa ir vērsta uz izcilu sniegumu un precizitāti. Ierīkojums pilotiem, ko grūti pārspēt.
BMW M4 Coupé, BMW M TwinPower Turbo sešcilindru benzīna dzinējs un M Competition pakotne

BMW M TwinPower Turbo sešcilindru benzīna dzinējs un M Competition pakotne.

M TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru benzīna dzinējam ir lieliska jaudas padeve un ārkārtīgi vienmērīga gaita apvienojumā ar sportisku dzinēja skaņu. Ar Double-VANOS, Valvetronic, augstas precizitātes iesmidzināšanu un TwinScroll turbokompresoru, jaudīgais M TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru benzīna dzinējs apvienojumā ar papildaprīkojuma M Competition pakotni nodrošina 331 kW (450 ZS). M sporta izpūtēja sistēma rada raksturīgu dzinēja skaņu. Īpaši pārbūvētā adaptīvā M balstiekārta nodrošina optimālu kontaktu ar ceļu, uzlabotu saķeri un dinamiskāku vadāmību.
BMW M4 Coupé, adaptīvā M balstiekārta

Adaptīvā M balstiekārta.

Elektroniski regulējot amortizatorus, adaptīvā M balstiekārta automātiski nodrošina automobiļa nevainojamu pielāgojumu braukšanas apstākļiem. Balstiekārtas iestatījumus iespējams modificēt augstam komfortam vai sportiskai dinamikai, izmantojot braukšanas pieredzes vadības COMFORT, SPORT un SPORT+ režīmu.
BMW M4 Coupé, septiņpakāpju M dubultā sajūga pārnesumkārba

Septiņpakāpju M dubultā sajūga pārnesumkārba.

Pārslēdziet pārnesumus, nezaudējot saķeri, neizmantojot sajūgu un nepalēninot gaitu: to piedāvā septiņpakāpju M dubultā sajūga pārnesumkārba ar Drivelogic. Pārnesumus iespējams pārslēgt gan automātiski, gan manuāli, izmantojot pārnesumu pārslēga lāpstiņas uz stūres vai pārnesumu pārslēgsviru. Launch Control funkcija nodrošina maksimālu paātrinājumu no nulles.
BMW M4 Coupé, M sešpakāpju manuālā pārnesumkārba

M sešpakāpju manuālā pārnesumkārba.

Ar 12 kg svara samazinājumu salīdzinājumā ar tradicionālajiem modeļiem un kompaktāko formu BMW M4 Coupé M sešpakāpju manuālā pārnesumkārba izcili demonstrē pārdomātu, vieglu konstrukciju. Pārnesumkārbas iekšienē jaunā bloķējošo gredzenu oglekļa šķiedras kārtiņa nodrošina ērtāku pārnesumu pārslēgšanu, un sausā kartera eļļošanas sistēma nodrošina efektīvāku eļļas padevi.
BMW M4 Coupé, M Driver’s pakotne

M Driver’s pakotne.

M Driver's pakotne palielina maksimālo ātrumu līdz 280 km/h. M vadītāja pakotni iespējams pasūtīt, iegādājoties jaunu automobili, vai pievienot vēlāk. Pēc uzstādīšanas visi pārējie tehniskie dati paliks nemainīti. Tas ietver arī kuponu BMW M intensīvajai apmācībai, kas iekļauta BMW braukšanas pieredzē.

BMW M4 COUPÉ – DIZAINA IEZĪMES.

M īpašie virsbūves un salona dizaina elementi.

BMW M4 Coupé savaldzina nekavējoties. Standartaprīkojuma LED gaismas priekšā un aizmugurē akcentē aerodinamisko virsbūvi. Lielie gaisa savācēji un 20 collu vieglmetāla diski no papildaprīkojuma M Competition pakotnes uzsver sportiskumu. Tādi sportiski elementi kā apaļās mērierīces skalas kalpo kā ekskluzīvi kokpita akcenti. It viss šajā sporta automobilī norāda uz jaudu un dinamiku.
BMW M4 Coupé, dizains
BMW M4 Coupé, M Competition pakotnes virsbūves apskats

M Competition pakotnes virsbūves apskats.

Ārpusē M Competition pakotne atstāj iespaidu ar ekskluzīviem kaltiem, mirdzošiem 20 collu M vieglmetāla diskiem Star-spoke ar 666 M stilu dažādu izmēru riepām. Tā sportisko raksturu uzsver BMW Individual glancēta apdare Shadow line ar papildu mirdzošiem Black elementiem, kas stiepjas no priekšējā elipsveida režģa pāri sānu gaisa savācējiem un modeļa nosaukumam līdz Black hromētajiem izpūtējiem.
BMW M4 Coupé, ekskluzīvs oglekļa jumts

Ekskluzīvs oglekļa jumts.

BMW pārdomātas, vieglas konstrukcijas koncepcijas ietvaros ar oglekļa šķiedru stiprinātas plastmasas (CFRP) oglekļa jumts palīdz samazināt automobiļa svaru, pazeminot tā smaguma centru. Tas palielina veiklību un dinamiku līkumos, paātrinājumā un bremzējot.
BMW M4 Coupé, LED aizmugurējie lukturi

Aizmugurējie LED lukturi.

Modernākā LED tehnoloģija garantē optimālu redzamību ar maksimālu efektivitāti un kalpošanas laiku. Lielie pagrieziena rādītāji un ātri reaģējošie LED bremžu lukturi uzlabo drošību. Raksturīga iezīme gan naktī, gan dienā ir aizmugurējo lukturu izteiksmīgā L veida forma.
BMW M4 Coupé, tuvās priekšējās gaismas

Tuvās priekšējās gaismas.

Adaptīvie LED priekšējie lukturi ļauj vadītājiem labi saskatīt pagriezienus, uzsākot griezt stūri. Šādā veidā pagriezienu gaismas nodrošina apkārtējās vides optimālu apgaismojumu un attiecīgi paaugstina aktīvo braukšanas drošību.
BMW M4 Coupé, BMW Selective Beam

BMW izvēles gaismas.

BMW Selective Beam automātiski pielāgo tālo gaismu lukturus atbilstoši apgaismojumam un satiksmes apstākļiem. Sistēma piefiksē automobiļus, kas brauc priekšā vai pretim, un vienmērīgi pielāgo tālās gaismas, lai neapžilbinātu citus satiksmes dalībniekus.
BMW M4 Coupé, uz vadītāju orientēts kokpits

Uz vadītāju orientēts kokpits.

Sacīkšu trasei piemērots kokpits. Ikviena detaļa ir ergonomiski optimizēta un vērsta tieši uz vadītāju. Centrā atrodas elegantā M ādas stūre ar mīkstu Nappa ādas apdari. M Drive pogas iespējams izmantot, lai aktivizētu individuālus iestatījumus, savukārt sportiskā stila pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņas kopā ar papildaprīkojuma M dubultā sajūga pārnesumkārbu ļauj sekundes desmitdaļu laikā pārslēgt pārnesumus. Satriecoša M dizaina mērierīču displejs nodrošina nevainojamu skatu uz visu svarīgo braukšanas informāciju.
BMW M4 Coupé, M sēdekļi

M sēdekļi.

Konturētie M sēdekļi ar galvas balstiem un izgaismoto M logotipu plecu augstumā piedāvā nevainojamu sānu balstu un nodrošina jaunus personiskos rekordus. Sistemātisks vieglas konstrukcijas lietojums palīdz samazināt automobiļa svaru. Papildu balstam sportiskas braukšanas laikā viduskonsoles vadītāja pusē ir ceļgala balsts.
BMW M4 Coupé, salons, apdare

Augstas kvalitātes salons.

Īsta ekskluzivitāte, kas nevainojami iztur pētošos skatienus. Salona apdares elementi “Carbon Fibre” ar akcentējošu apdares elementu Black Chrome krāsā to perfekti ilustrē ar savu unikālo virsmas apdari, kas izstaro maksimālu dinamiku. Sportisku un tomēr individuālu izskatu salonā nodrošina kvalitatīvā pilnā Merino divtoņu Sakhir Orange / Black krāsā.
BMW M4 Coupé, M4 durvju sliekšņu apdare

M4 durvju sliekšņu apdare.

Pat vēl pirms iesēšanās BMW M4 Coupé ergonomiskajos M sēdekļos jūsu uzmanību noteikti piesaistīs izmeklēta alumīnija ekskluzīvā durvju sliekšņu apdare ar M4 modeļa logotipu.
BMW M4 Coupé, M Heritage laidiens, speciālais laidiens
BMW M4 Coupé, M Heritage laidiens, speciālais laidiens, oglekļa jumts ar M svītrām
BMW M4 Coupé, M Heritage laidiens, speciālais laidiens, diski un riepas
BMW M4 Coupé, M Heritage laidiens, speciālais laidiens, Laguna Seca Blue krāsa
BMW M4 Coupé, M Heritage laidiens, speciālais laidiens, M sporta sēdekļi divtoņu Silverstone/Black krāsā ar kontrastējošām šuvēm Blue krāsā
BMW M4 Coupé, M Heritage laidiens, speciālais laidiens, Velvet Blue krāsa
BMW M4 Coupé, M Heritage laidiens, speciālais laidiens, M sporta sēdekļi divtoņu Silverstone/Black krāsā ar kontrastējošām šuvēm Violet un Orange krāsā
BMW M4 Coupé, M Heritage laidiens, speciālais laidiens, Imola Red krāsa
BMW M4 Coupé, M Heritage laidiens, speciālais laidiens, M sporta sēdekļi divtoņu Red/Black krāsā ar kontrastējošām šuvēm Red un Yellow krāsā
BMW M4 Coupé, M Heritage laidiens, speciālais laidiens, kokpits
BMW M4 Coupé, M Heritage laidiens, speciālais laidiens, slieksnis
BMW M4 Coupé, M Heritage laidiens, speciālā laidiena M uzraksts

BMW M4 EDITION ///M HERITAGE.

BMW M4 Coupé pilnveido savu ikonisko raksturu: autosporta DNS nosaka BMW M4 laidienu ///M Heritage līdz pat sīkākajai detaļai. Trīs ekskluzīvās virsbūves krāsas Laguna Seca Blue, metāliska Velvet Blue un Imola Red II, kurās pieejami 750 ierobežotā laidiena modeļi, skatiet leģendārās M svītras, kuras arī izteiksmīgi iestrādātas oglekļa jumtā. 20 collu vieglmetāla diski ar Star-spoke 666 M stilu Orbit Grey krāsā veido krasu pretstatu salona apdares dizainam ar Merino ādu trīs drosmīgos krāsu salikumos: divtoņu Silverstone/Black krāsas M sporta sēdekļi ar kontrastējošas Blue krāsas vīlēm ideāli sader ar virsbūves krāsu Laguna Seca, savukārt kontrastējošās Violet un Orange krāsas vīles – ar Velvet Blue apdares krāsas variantu. Līdzīgi sportiskais un ekskluzīvais divtoņu Red/Black krāsas salons ar kontrastējošām šuvēm Red un Yellow krāsā ir rezervēts Imola Red II krāsas automobiļiem. Uz ļoti ierobežoto BMW M4 laidienu /// M Heritage, kas tiks būvēts no 2019. gada novembra, norāda ekskluzīvs uzraksts uz oglekļa šķiedras salona apdares elementiem, kam ir M svītru iedvesmota struktūra, marķējums durvju sliekšņu apdares elementos un pieskaņotas krāsas šuvums galvas balstos.

BMW M4 COUPÉ.

Savienojamība.

Atrodoties BMW M4 Coupé, gan uz ceļa, gan sacīkšu trasē varat saņemt palīdzību no plaša inovatīvu tehnoloģiju klāsta, kas sniedz lielāku komfortu un drošību, vienlaikus nosakot jaunus standartus. Varat sekundes desmitdaļās reģistrēt visu informāciju, kas saistīta ar braukšanu, un izbaudīt saistītu saziņu, informāciju un izklaidi augstākajā līmenī. Braukšanas prieks nekad nav bijis tik novatorisks.
BMW M4 Coupé, BMW Head-Up displejs ar M īpašajām funkcijām

BMW Head-Up displejs ar M īpašajām funkcijām.

Pilnkrāsu BMW Head-Up displejs ar M īpašajām funkcijām ataino būtisko braukšanas informāciju vadītāja acu priekšā. Piespiežot pogu, vadītājs var pārslēgties uz M raksturīgo displeju, kas ietver pārnesumu indikatoru, apgriezienus minūtē dinamiskas līknes formā, kā arī pārslēgšanas gaismas, kas norāda uz labāko pārslēgšanas mirkli.
BMW M4 Coupé, BMW M Laptimer lietojumprogramma

BMW M Laptimer lietojumprogramma.

Piedzīvojiet braukšanas prieku līdz pat sekundes desmitdaļām un m/s²: “The BMW M Laptimer” lietojumprogramma ir vislabākais rīks, lai analizētu sacīkšu trases datus, ieskaitot automātisku apļa laika aprēķinu. Lietojumprogramma reģistrē sensora datus tieši no jūsu BMW un izmanto šos rādītājus, lai palīdzētu analizēt jūsu braukšanas stilu. Tas ļauj palielināt precizitāti un ērtumu, kā arī uzlabot jūsu apļa laiku. Varat reģistrēt arī savus braucienus ārpus sacīkšu trases, piemēram, izbraukumus ar sacīkšu kopienu.
BMW M4 Coupé, Apple CarPlay®

Apple CarPlay®.

Kāpēc iztikt bez iPhone iespējām savā BMW, kad varat turpināt to lietot kā parasti? Apple CarPlay® sagatave nodrošina attālu piekļuvi telefonijai, kā arī tādām lietojumprogrammām kā iMessage, WhatsApp, TuneIn, Spotify un Apple Music. Varat izmantot arī balss pogu uz stūres, lai piekļūtu Siri, Apple balss palīgam.
BMW M4 Coupé, zvanīšana ar bezvadu uzlādi

Zvanīšana ar bezvadu uzlādi.

Telefonija ar bezvadu uzlādi ietver bezvadu uzlādes doku un papildu USB pieslēgvietas. Jumta antenas savienojums uzlabo mobilo signālu uztveršanu. Izmantojot Bluetooth, vienlaikus var pievienot divus mobilos tālruņus un audio atskaņotāju. Ietver arī: Bluetooth biroju un WIFI karstvietas tehnisko iespēju.
BMW M4 Coupé tehniskie dati

BMW M4 COUPÉ TEHNISKIE DATI.

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

 • BMW M4 Coupé:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 10,0–9,3
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 227–213

  Norādītā informācija par degvielas patēriņu, CO2 izmešiem un enerģijas patēriņu tika noteikta atbilstoši mērīšanas procedūrai, kas paredzēta regulā (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. Šie skaitļi attiecas uz transportlīdzekli ar pamata konfigurāciju Vācijā, un norādītajā diapazonā ņemts vērā papildaprīkojums un dažādie disku un riepu izmēri, kas pieejami konkrētajam modelim.

  Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un nominālajiem specifiskajiem jauno automobiļu CO2 izmešiem var iegūt "Jaunajās pasažieru transportlīdzekļa degvielas patēriņa un CO2 izmešu vadlīnijās", kas bez maksas ir pieejamas visās tirdzniecības vietās un apmeklējot/rakstot uz "DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH", Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vācija, un vietnē https://www.dat.de/co2

  Šīs vērtības jau šobrīd ir balstītas uz jauno WLTP regulu un ir atkal pārveidotas NEDC ekvivalentās vērtībās, lai nodrošinātu salīdzinājumu transportlīdzekļu starpā. Attiecībā uz nodokļiem vai citām nodevām, kas attiecināmas uz transportlīdzekļiem un kas balstītas (vismaz arī balstītas) uz CO2 izmešu rādītājiem, – CO2 vērtības var atšķirties no šeit norādītajām vērtībām.