THRILL+

BMW M

Jaunais BMW M4 Coupé. Ievērojami vairāk.

THRILL+

Jaunais BMW M4 Coupé. Ievērojami vairāk.

THRILL+Jaunais BMW M4 Coupé. Ievērojami vairāk.

Augsta snieguma sportists ceļam un sacīkšu trasei, izcilam driftam, ātriem līkumiem un taisniem ceļa posmiem to starpā. Adrenalīna pilnai braukšanas pieredzei, kad plaukstas aptver uzlabotās saķeres stūri un pirksti gatavojas nospiest jutīgās pārnesumu pārslēga lāpstiņas. M sporta sēdeklī vadītājs saplūst ar automobili. Sporta automobilis, kas noteikti paātrinās pulsu, – BMW M4 Coupé.

BMW M4 Coupé:

Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 8,8 (8,3)
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 204 (194)

Skaitļi iekavās attiecas uz automobili ar septiņpakāpju M dubultā sajūga pārnesumkārbu ar Drivelogic.

Patēriņš tiek noteikts atbilstoši ECE braukšanas ciklam atkarībā no izvēlēto riteņu un riepu izmēriem. Modeļiem attēlos izmantots arī papildaprīkojums.

Read more
BMW M

Paātrinājums 0 – 100 km/h (s)

4,3 (4,1)

Maks. jauda, kW (ZS) pie 1/min

317 (431)/5 500 – 7 300

Kombinētais degvielas patēriņš l/100 km

8,8 (8,3)

CO2 izmeši, g/km

204 (194)

Svars bez kravas (ES), kg

1 590 [1 615]

Pamata modeļi no

BMW M4 Coupé, cena 78 000 €

Jaunais BMW M4 Coupé ar M TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru benzīna dzinēju, kas var attīstīt līdz 450 ZS (331 kW), papildaprīkojuma septiņpakāpju M dubultā sajūga pārnesumkārbu un adaptīvo M balstiekārtu piedāvā aizraujoši sportisku pievilcību ar īpaši precīzu vadāmību. Lai arī cik izaicinoša nebūtu braukšanas situācija. Aizraujoša dinamika ar jaudu kustībai.

DESIGN+

ATHLETE+

Nepārprotami sportisks, ar dinamisku stilu, un skaidri jūtams, ka uz ceļa tam sāncenšu nav. Iespaidīgā priekšdaļa ar lielajiem gaisa savācējiem, rosinošie vieglmetāla diski un spēcīgā aizmugure demonstrē BMW M4 Coupé milzīgo jaudu.
Read more

PERFECTED+

Izliektais siluets un raksturīgā Coupé jumta līnija kopā ar ekskluzīviem vieglmetāla diskiem un aerodinamiski uzlabotiem M ārējiem atpakaļskata spoguļiem izstaro koncentrētu sportisku pievilcību. Pagarināto līniju noslēdz izteiksmīga aizmugure, kas izstaro iekšējo jaudu.
Read more

IMPRESSIVE+

Izteiksmīgo priekšdaļu ar mirdzoši melnu dubulto stieņu elipsveida režģi un lielajiem gaisa savācējiem akcentē LED priekšējie lukturi ar precīzu grafiku. Smalkais dizains un iespaidīgais spožums nodrošina pārliecinošu klātbūtni dienā un nevainojami izgaismotu ceļu naktī.
Read more

EXPRESSIVE+

Izliektās riteņu arkas pauž BMW M4 Coupé milzīgo spēku. Ar oglekļa šķiedru pastiprinātās bagāžas nodalījuma durvis ar integrēto aizmugurējo spoileri apvieno funkcionalitāti un dizainu. Pārveidotie LED aizmugurējie lukturi izceļ sporta Coupé pārliecināto stāju, būdami gan ieslēgti, gan izslēgti. M difuzors un slīpais M dubultais izpūtējs lieliski iederas aizmugurējā spoilerī ar raksturīgajiem gaisa savācējiem.
Read more

AERODYNAMIC+

Divas stateniskās gaisa aizkara atveres un M sānu gaisa savācēja elementi sānos ar gaisa savācēju bremzēm elementiem samazina aerodinamisko vilci ap riteņu arkām. Optimālam aerodinamikas sniegumam un arī ātrākam pulsam.
Read more

LIGHT+

BMW pārdomātas, vieglas konstrukcijas koncepcijas ietvaros ar oglekļa šķiedru stiprinātas plastmasas (CFRP) oglekļa jumts palīdz samazināt automobiļa svaru, pazeminot tā smaguma centru. Tas palielina veiklību un dinamiku līkumos, paātrinājumā un bremzējot.
Read more

ACCENTUATED+

Arī aizmugurējo lukturu izgaismošanas funkcijas tiek veiktas tikai ar gaismas diožu palīdzību. To pagarinātā L veida forma un gaismas dizaina apveidi rada plūdenu pāreju uz bagāžas nodalījuma pārsegu, akcentējot aizmugures izteiksmīgo stilu.
Read more

M COMPETITION PAKOTNE.

Pateicoties uzlabotai dzinēja jaudai un īpaši pārbūvētai adaptīvajai M balstiekārtai, M Competition pakotne piedāvā būtisku braukšanas dinamikas palielinājumu. M sporta izpūtēja sistēma ar melnu hromētu dubulto izpūtēju rada spēcīgu un pilnīgu dzinēja skaņu. Pakotnē ietverti arī M vieglsvara sporta sēdekļi un ekskluzīvi 20 collu M vieglmetāla diski ar dažādu izmēru riepām.

INTERIOR+

COCKPIT+

Grūti iedomāties vēl sportiskāku dizainu: ergonomiski optimizēta M ādas stūre ar divām M Drive pogām individuālo automobiļa iestatījumu aktivizēšanai. Kokpits ar M raksturīgo instrumentu paneli. Izcili konturētie M sēdekļi. Īsumā: atmosfēra ar dinamikas un tehnoloģiskā progresa papildinājumu.
Read more

DRIVER-FOCUSED+

Instrumentu displejs ar M dizainu un ergonomiskā M ādas stūre atrodas tieši redzes laukā. Individuālos iestatījumus iespējams aktivizēt, izmantojot centrālās M Drive pogas. M dubultā sajūga pārnesumkārbas versijai tieši aiz stūres apdares ir ar mīkstu Nappa ādu apdarinātas pārnesumu pārslēga lāpstiņas.
Read more

SIDE SUPPORT+

Konturētie M sēdekļi, galvas balsti un izgaismotais M logotips plecu augstumā piedāvā nevainojamu sānu balstu un nodrošina jaunus personiskos rekordus. Sistemātisks vieglas konstrukcijas lietojums palīdz samazināt automobiļa svaru. Papildu balstam sportiskas braukšanas laikā viduskonsoles vadītāja pusē ir ceļgala balsts.
Read more

ACCENTS+

Paceļot M raksturu jaunā līmenī, tas parādās detaļās: piemēram, viduskonsolē, kur tādi izvēlēti elementi, kā radio un klimata kontrole, tiek izcelti ar hromējumu.
Read more

EXCLUSIVE+

Braukšana ar atļauto ātrumu un ekskluzīva, sportiska atmosfēra BMW M4 Coupé neierobežo viena otru. M sēdekļi ir tikpat nevainojamas kvalitātes kā viss pārējais salons. Izcils piemērs: attēlā redzamā Merino āda ar smalko faktūru Black krāsā ar BMW Individual kontrastējošām šuvēm Sakhir Orange krāsā.
Read more

EYECATCHER+

Īsta ekskluzivitāte, kas nevainojami iztur pētošos skatienus. Dizaina akcenti ietver M pārnesumu pārslēga svira un papildaprīkojuma alumīnija oglekļa šķiedras salona apdares joslas. Ar nevainojamo virsmas apdari tās piešķir salona sportiskajam, progresīvajam dizainam noslēdzošās nianses.
Read more

DETAILS+

Pat vēl pirms iesēšanās BMW M4 Coupé ergonomiskajos M sēdekļos jūsu uzmanību noteikti piesaistīs izmeklēta alumīnija ekskluzīvā durvju sliekšņu apdare ar M4 modeļa logotipu.
Read more

HORSEPOWER+

Četrus gadu desmitus veidojot jaudīgus automobiļus, galvenais mērķis vienmēr ir bijis sasniegt nevainojamu mijiedarbību starp spēka agregātu, šasiju, pārnesumkārbu un stūres iekārtu – ar vadītāja reakciju kā etalonu. BMW M4 Coupé iemieso visu, kas raksturīgs BMW M. Ikviena detaļa ir vērsta uz izcilu sniegumu un precizitāti. Ierīkojums pilotiem, ko grūti pārspēt.

M TWINPOWER TURBO VIENRINDAS SEŠCILINDRU BENZĪNA DZINĒJS.

M TWINPOWER TURBO VIENRINDAS SEŠCILINDRU BENZĪNA DZINĒJS.

3,0 l M TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru benzīna dzinējs apvieno labāko no abiem: augstus apgriezienus līdz 7600 apgr./min un izcilu jaudu ar 550 Nm lielu maksimālo griezes momentu. Bi-turbo tiešā iesmidzināšana un raksturīgā M pielāgošana ļauj dzinējam ar dzīvīgu kustību un pārliecinošu saķeri tieši reaģēt uz visvieglāko pieskārienu akseleratora pedālim. Atjautīgo vieglas konstrukcijas koncepciju turpina tādas inovācijas kā konstrukcija bez uzmavas un vieglāka, kalta kloķvārpsta, kas uzlabo dinamiku un paātrinājumu, samazina patēriņu un ļauj panākt optimālo ass slodzes sadalījumu gandrīz 50:50 attiecībā. Balvā: iepriekš neredzētas izveicības vadāmība, ko iespaidīgi akcentē nepārprotamā M dzinēja skaņa.

AGILITY+

BMW EfficientLightweight ir efektīvas vieglas konstrukcija pieeja, kas ietver īpaši vieglu materiālu lietojumu un ir M automobiļu augstākā prioritāte. Tā ievērojami samazina svaru, palielinot virsbūves izturību. Ieguvumi ietver gandrīz 50:50 ass slodzes sadalījumu un zemāku automobiļa smaguma centru. Praksē tas nozīmē uzlabotu virziena stabilitāti un saķeri, kā arī labāku dinamiku un izveicību.

BMW M4 COUPÉ 360° SKATĪJUMS.

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

 • BMW M4 Coupé:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 8,8 (8,3)
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 204 (194)

  Skaitļi iekavās attiecas uz automobili ar septiņpakāpju M dubultā sajūga pārnesumkārbu ar Drivelogic.

  Patēriņš tiek noteikts atbilstoši ECE braukšanas ciklam atkarībā no izvēlēto riteņu un riepu izmēriem. Modeļiem attēlos izmantots arī papildaprīkojums.
      
  Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un nominālajiem specifiskajiem jauno automobiļu CO2 izmešiem var iegūt "Jaunajās pasažieru transportlīdzekļa degvielas patēriņa un CO2 izmešu vadlīnijās", kas bez maksas ir pieejamas visās tirdzniecības vietās, "DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH", Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vācija, un vietnē http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.
      
  Vērtības neattiecas uz kādu noteiktu automobili un nav daļa no produkta piedāvājuma, tās ir paredzētas tikai dažādu automobiļu tipu salīdzināšanai. Degvielas vai citu enerģijas avotu ražošanas un piegādes procesā radītie CO2 izmeši nav ņemti vērā, nosakot CO2 izmešus saskaņā ar direktīvu 1999/94/EK.