LIMITLESS+

BMW M

Jaunais BMW M4 Cabrio. Ievērojami vairāk.

LIMITLESS+

Jaunais BMW M4 Cabrio. Ievērojami vairāk.

LIMITLESS+Jaunais BMW M4 Cabrio. Ievērojami vairāk.

Adrenalīna pilns brauciens pretī saulei. Ar precīzu vadāmību, valdzinošu veiklību un aizraujošu dinamiku. Ar dzinēju, kas iespaidīgi demonstrē savu pārākumu. Ar tehnoloģiju klāstu, kuru sportisko izcelsmi nav iespējams sajaukt. Ar pašpārliecību, kas atspoguļojas smaidā ikreiz, kad cietais jumts ir nolaists: BMW M4 Cabrio simbolizē mērķtiecīgu brīvību uz četriem riteņiem.

 

BMW M4 Cabrio
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 9,1 (8,7)
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 213 (203)

Skaitļi iekavās attiecas uz automobili ar septiņpakāpju M dubultā sajūga pārnesumkārbu ar Drivelogic.

Patēriņš tiek noteikts atbilstoši ECE braukšanas ciklam atkarībā no izvēlēto riteņu un riepu izmēriem. Modeļiem attēlos izmantots arī papildaprīkojums.

 

Read more

Paātrinājums 0 – 100 km/h (s)

4,6 (4,4)

Maks. jauda, kW (ZS) pie 1/min

317 (431)/5 500 – 7 300

Kombinētais degvielas patēriņš l/100 km

9,1 (8,7)

CO2 izmeši, g/km

213 (203)

Svars bez kravas (ES), kg

1 840 (1 865)

Pamata modeļi no

cena 86 000 EUR

M TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru benzīna dzinējs attīsta līdz 331 kW (450 ZS) un lepojas ar vairākām autosporta iedvesmotām tehnoloģijām, paverot ceļu uz adrenalīna pārpildītu sniegumu un neierobežotu braukšanas baudījumu. Nesalīdzināma pieredze – gan ar paceltu, gan nolaistu cieto jumtu. Jaunais BMW M4 Cabrio – mērķtiecīga brīvība uz četriem riteņiem.

DESIGN+

FASCINATION+

BMW M4 Cabrio iedvesmo ar savu sportisko pievilcību, dinamisko siluetu un nolaižamu cieto jumtu, kas nodrošina neierobežotu braukšanas prieku visu gadu. Braukšanas pieredzi brīvā dabā papildina citi dizaina akcenti, piemēram, M dubulto stieņu elipsveida režģis ar M4 emblēmu, M sānu gaisa savācēji un slīpais M dubultais izpūtējs.
Read more

PERFECTED+

Pateicoties pagarinātajam stilam ar konturētajiem sāniem, BMW M4 Cabrio izskatās spēcīgs un sportisks. Garo siluetu noslēdz izteiksmīgi plata aizmugure, kas izstaro iekšējo jaudu. Ar atvērtu vai aizvērtu cieto jumtu.
Read more

IMPRESSIVE+

BMW M4 Cabrio izteiksmīgo priekšdaļu ar mirdzoši melnu dubulto stieņu elipsveida režģi un lielajiem gaisa savācējiem akcentē LED priekšējie lukturi. Smalkais dizains un iespaidīgais spožums nodrošina pārliecinošu klātbūtni dienā un nevainojami izgaismotu ceļu naktī.
Read more

EXPRESSIVE+

Izliektās riteņu arkas pauž BMW M4 Cabrio milzīgo spēku. Pārveidotie LED aizmugurējie lukturi izceļ apņēmīgo aizmuguri, būdami gan ieslēgti, gan izslēgti. Slīpais M dubultais izpūtējs un M difuzors lieliski iederas aizmugurējā spoilerī ar raksturīgajiem gaisa savācējiem.
Read more

AERODYNAMIC+

Divas stateniskās gaisa aizkara atveres un M sānu gaisa savācēja elementi sānos ar gaisa savācēju bremzēm elementiem samazina aerodinamisko vilci ap riteņu arkām. Optimālam aerodinamikas sniegumam un arī ātrākam pulsam.
Read more

INTENSIVE+

Tikko nolaižamais cietais jumts pabeidz savu automātisko 20 sekunžu nolaišanas procesu, braucot ātrumā līdz 18 km/h, sajutīsiet maksimālu braukšanas baudu apvienojumā ar kabrioleta piedāvāto intensitāti. Arī pacelts jumts piedāvā vizuāli patīkamu izskatu, papildu drošību un atbilstošu salona akustiku pat lielā ātrumā.
Read more

ACCENTUATED+

Arī aizmugurējo lukturu izgaismošanas funkcijas tiek veiktas tikai ar gaismas diožu palīdzību. To pagarinātā L veida forma un gaismas dizaina apveidi rada plūdenu pāreju uz bagāžas nodalījuma pārsegu, akcentējot aizmugures izteiksmīgo stilu.
Read more

M COMPETITION PAKOTNE.

Pateicoties uzlabotai dzinēja jaudai un īpaši pārbūvētai adaptīvajai M balstiekārtai, M Competition pakotne piedāvā būtisku braukšanas dinamikas palielinājumu. M sporta izpūtēja sistēma ar melnu hromētu dubulto izpūtēju rada spēcīgu un pilnīgu dzinēja skaņu. Pakotnē ietverti arī ekskluzīvi 20 collu M vieglmetāla diski ar dažādu izmēru riepām.

INTERIEUR+

COCKPIT+

Grūti iedomāties sportiskāku salonu. Izcili M sēdekļi ar izgaismotu M logotipu. Ergonomiski optimizēta M ādas stūre ar divām M Drive pogām individuālo automobiļa iestatījumu aktivizēšanai. Kokpits ar M raksturīgo instrumentu paneli. Īsumā: atmosfēra ar dinamikas un tehnoloģiskā progresa papildinājumu.
Read more

DRIVER-FOCUSED+

Instrumentu displejs ar M dizainu un ergonomiskā M ādas stūre atrodas tieši redzes laukā. Individuālos iestatījumus iespējams aktivizēt, izmantojot centrālās M Drive pogas. M dubultā sajūga pārnesumkārbas versijai tieši aiz stūres apdares ir ar mīkstu Nappa ādu apdarinātas pārnesumu pārslēga lāpstiņas.
Read more

SIDE SUPPORT+

M sēdekļi, galvas balsti un izgaismotais M logotips plecu augstumā piedāvā nevainojamu sānu balstu un nodrošina jaunus personiskos rekordus. Papildu balstam sportiskas braukšanas laikā viduskonsoles vadītāja pusē ir ceļgala balsts.
Read more

ACCENTS+

Paceļot M raksturu jaunā līmenī, tas parādās detaļās: piemēram, viduskonsolē, kur tādi izvēlēti elementi, kā radio un klimata kontrole, tiek izcelti ar hromējumu.
Read more

EXCLUSIVE+

Braukšana ar atļauto ātrumu un ekskluzīva, sportiska atmosfēra BMW M4 Cabrio neierobežo viena otru. M sēdekļi ir tikpat nevainojamas kvalitātes kā viss pārējais salons. Lielisks piemērs: attēlā redzamā Silverstone Merino āda ar smalko faktūru.
Read more

EYECATCHER+

Īsta ekskluzivitāte, kas nevainojami iztur pētošos skatienus. Piemēram, Piano Finish Black papildaprīkojuma salona apdares joslas no BMW Individual kolekcijas. Ar mirdzošo virsmas apdari tās piešķir salona sportiskajam, elegantajam dizainam noslēdzošās nianses.
Read more

HEARTBEAT+

BMW M4 Cabrio piedāvā elpu aizraujošu braucienu un neierobežotu braukšanas prieku. It viss šajā jaudīgajā sportistā ir vērsts uz spēcīgu dinamiku un veiklu vadāmību. Un, pateicoties daudzajām no autosporta pārņemtajām tehnoloģijām, šis izskatīgais sportists pārvērš jaudu saķerē ar vislielāko precizitāti. It sevišķi ar papildaprīkojuma Competition pakotni, kas nodrošina lielāku dzinēja jaudu un īpašo adaptīvo M balstiekārtu.

M TWINPOWER TURBO VIENRINDAS SEŠCILINDRU BENZĪNA DZINĒJS.

M TWINPOWER TURBO VIENRINDAS SEŠCILINDRU BENZĪNA DZINĒJS.

3,0 l M TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru benzīna dzinējs apvieno labāko no abiem: augstus apgriezienus līdz 7600 apgr./min un izcilu jaudu ar 550 Nm lielu maksimālo griezes momentu. Bi-turbo tiešā iesmidzināšana un raksturīgā M pielāgošana ļauj dzinējam ar dzīvīgu kustību un pārliecinošu saķeri tieši reaģēt uz visvieglāko pieskārienu akseleratora pedālim. Atjautīgo vieglas konstrukcijas koncepciju turpina tādas inovācijas kā konstrukcija bez uzmavas un vieglāka, kalta kloķvārpsta, kas uzlabo dinamiku un paātrinājumu, samazina patēriņu un ļauj panākt optimālo ass slodzes sadalījumu gandrīz 50:50 attiecībā. Balvā: iepriekš neredzētas izveicības vadāmība, ko iespaidīgi akcentē nepārprotamā M dzinēja skaņa.

AGILITY+

BMW EfficientLightweight ir efektīvas vieglas konstrukcija pieeja, kas ietver īpaši vieglu materiālu lietojumu un ir M automobiļu augstākā prioritāte. Tā ievērojami samazina svaru, palielinot virsbūves izturību. Ieguvumi ietver gandrīz 50:50 ass slodzes sadalījumu un zemāku automobiļa smaguma centru. Praksē tas nozīmē uzlabotu virziena stabilitāti un saķeri, kā arī labāku dinamiku un izveicību.

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

 • BMW M4 Cabrio
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 9,1 (8,7)
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 213 (203)

  Skaitļi iekavās attiecas uz automobili ar septiņpakāpju M dubultā sajūga pārnesumkārbu ar Drivelogic.

  Patēriņš tiek noteikts atbilstoši ECE braukšanas ciklam atkarībā no izvēlēto riteņu un riepu izmēriem. Modeļiem attēlos izmantots arī papildaprīkojums.

  Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un nominālajiem specifiskajiem jauno automobiļu CO2 izmešiem var iegūt "Jaunajās pasažieru transportlīdzekļa degvielas patēriņa un CO2 izmešu vadlīnijās", kas bez maksas ir pieejamas visās tirdzniecības vietās, "DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH", Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vācija, un vietnē http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.

  Vērtības neattiecas uz kādu noteiktu automobili un nav daļa no produkta piedāvājuma, tās ir paredzētas tikai dažādu automobiļu tipu salīdzināšanai. Degvielas vai citu enerģijas avotu ražošanas un piegādes procesā radītie CO2 izmeši nav ņemti vērā, nosakot CO2 izmešus saskaņā ar direktīvu 1999/94/EK.