AR MAŠĪNU KĀ VIENS VESELS.

Jaunais BMW M4 Cabrio.

AR MAŠĪNU KĀ VIENS VESELS.

Jaunais BMW M4 Cabrio.

AR MAŠĪNU KĀ VIENS VESELS.Jaunais BMW M4 Cabrio.

Maks. jauda, kW (ZS) 1/min

317 (431) / 5500 – 7300

Paātrinājums 0 – 100 km/h (s)

4,6 [4,4]

CO2 izmeši, g/km

213 [203]

Svars bez kravas (ES), kg

1 840 [1 865]

Atvērts maksimālai intensitātei. Aprīkots ar 431 ZS M TwinPower Turbo vienrindas 6 cilindru benzīna dzinēju un autosporta inovācijām, BMW M4 Cabrio nodrošina vistiešāko saikni starp adrenalīna pilnu jaudu un izcilu braukšanas prieku. M dzinējs nodrošina nepārtrauktu uzrāvienu līdz pat septiņpakāpju M dubultā sajūga pārnesumkārbas iespēju augšējai robežai, savukārt aktīvais M diferenciālis, adaptīvā M balstiekārta vai M Servotronic gādā par jaudīgu, precīzu vadāmību. Tā ir nepārspēta pieredze ne tikai ar nolaistu cieto jumtu. M braukšanas aizrautība sasniedz pilnīgi jaunu līmeni.

NOSAKA TONI.

BMW M4 Cabrio M TwinPower Turbo dzinējs.

BMW M4 Cabrio sirdī atrodas no jauna izstrādātais M TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru benzīna dzinējs. Ar milzīgu jaudu un nepārprotamu skaņu. Optimāli saskaņotu autosporta tehnoloģiju mijiedarbība nodrošina tiešu 317 kW (431 ZS) jaudas pieaugumu.

Read more

Braukšanas dinamika.

Kad BMW M4 Cabrio vienā mirklī sasniedz maksimālo ātrumu, jaudas būtiskumu iespējams izjust ar visām maņām. Uzrāviena precīzas regulēšanas iespēja saglabājas pat augstākajā apgriezienu diapazonā. Un, pateicoties tādām autosporta tehnoloģijām kā aktīvais M diferenciālis un M Servotronic, BMW M4 Cabrio jebkurā situācijā reaģē kā īstam augstākās klases sportistam pienākas: ar lielu precizitāti un absolūtu tehnisko perfekciju.
Read more

Dizains.

Atliek vien uzmest skatienu BMW M4 Cabrio un ieraudzīt dizaina akcentus, tādus kā uz priekšpusi noliekto M elipsveida režģi ar dubultiem stieņiem un M4 emblēmu, plato aizmuguri vai ieslīpās M dubultā izpūtēja apdares elementus, lai saprastu vienu: šis nav nekāds parastais kabriolets. BMW M4 Cabrio demonstrē tā koncentrēto jaudu ar sportiskajām kontūrām un pagarināto siluetu. Un sniedz priekšstatu par to, ko vadītājs var gaidīt: tīru, neierobežotu adrenalīnu.
Read more

Efektivitāte.

Gluži kā citās jomās, BMW M4 Cabrio ir pirmrindnieks arī efektivitātes ziņā. Pārdomāta, viegla konstrukcija un tādi BMW EfficientDynamics līdzekļi, kā Auto Start-Stop funkcija un bremžu enerģijas reģenerācijas sistēma, nodrošina optimālu resursu izmantošanu un tādējādi būtiski veicina BMW M4 Cabrio jaudas un izturības saglabāšanu. Tas rada ne tikai labāku dinamiku, bet arī mazāku degvielas patēriņu un zemāku izmešu līmeni.
Read more