NOLAIDIET JUMTU. PAĀTRINIET PULSU.

BMW M4 Cabrio dizains.

NOLAIDIET JUMTU. PAĀTRINIET PULSU.

BMW M4 Cabrio dizains.

Atliek vien uzmest skatienu BMW M4 Cabrio un ieraudzīt dizaina akcentus, tādus kā uz priekšpusi noliekto M elipsveida režģi ar dubultiem stieņiem un M4 emblēmu, plato aizmuguri vai ieslīpās M dubultā izpūtēja apdares elementus, lai saprastu vienu: šis nav nekāds parastais kabriolets.
BMW M4 Cabrio demonstrē tā koncentrēto jaudu ar sportiskajām kontūrām un pagarināto siluetu. Un sniedz priekšstatu par to, ko vadītājs var gaidīt: tīru, neierobežotu adrenalīnu.

NOLAIDIET JUMTU. PAĀTRINIET PULSU.BMW M4 Cabrio dizains.

Atliek vien uzmest skatienu BMW M4 Cabrio un ieraudzīt dizaina akcentus, tādus kā uz priekšpusi noliekto M elipsveida režģi ar dubultiem stieņiem un M4 emblēmu, plato aizmuguri vai ieslīpās M dubultā izpūtēja apdares elementus, lai saprastu vienu: šis nav nekāds parastais kabriolets.
BMW M4 Cabrio demonstrē tā koncentrēto jaudu ar sportiskajām kontūrām un pagarināto siluetu. Un sniedz priekšstatu par to, ko vadītājs var gaidīt: tīru, neierobežotu adrenalīnu.

Read more

ĀRĒJAIS DIZAINS.

Šis jaudīgais kabriolets nevar vien sagaidīt gaisa plūsmu. Satriecošie gaisa savācēji priekšpusē norāda uz milzīgo gaisa daudzumu, kas atdzesē BMW M4 Cabrio M piedziņu pat ekstrēmās situācijās. Uzmanību pievērš arī Powerdome cilnis, kas iezīmē turbokompresora dzinēja kontūras un izteiksmīgi parāda BMW M4 Cabrio koncentrēto jaudu.
Pateicoties M sānu gaisa savācējiem, gaisa aizkaram un gaisa savācējiem, kā arī M ārējiem atpakaļskata spoguļiem un sportiskajām kontūrām, BMW M4 Cabrio izstaro augsta līmeņa sportista auru līdz pat zemajai aizmugurei, kur četri ieslīpie izpūtēja apdares elementi pauž skaidru ziņu: ar nolaistu jumtu, kad skaņa uzreiz sasniedz jūsu ausis, ir skaidri zināms, ka BMW M4 Cabrio ir gatavs izvirzīt jaunus noteikumus braukšanai ar nolaistu jumtu.

PRASMĪGAS UN STILĪGAS LĪNIJAS.

Atklājiet BMW M4 Cabrio dizainu un dinamiku.

PRASMĪGAS UN STILĪGAS LĪNIJAS.

Atklājiet BMW M4 Cabrio dizainu un dinamiku.

SALONA DIZAINS.

Automobiļa salonā vadītāju un priekšējo pasažieri gaida no jauna izstrādātie gliemežvāka formas M sēdekļi ar izgaismotu M logotipu. Tie nodrošina nevainojamu sānu stabilitāti, un gudrs ergonomikas lietojums veido tiešu saikni starp vadītāju un automobili. Visas kokpitā esošās vadības ierīces ir orientētas uz vadītāju un garantē izcili precīzas darbības dažu sekunžu laikā. Sacīkšu automobilim raksturīgas apaļas mērierīču skalas, M ādas stūre un M pārnesumu pārslēgs noslēdz šo pakotni, neatstājot vietu šaubām. BMW M4 Cabrio tika radīts, lai nospraustu jaunas robežas.

ATVĒRTS MAKSIMĀLAI INTENSITĀTEI.

Kad nolaižamais cietais jumts aptuveni 20 sekunžu laikā automātiski atveras, braucot ar ātrumu līdz 18 km/h, adrenalīna līmenis jūtami paceļas. Tam seko maksimāla braukšanas bauda ar M raksturīgo lielo jaudu, kas apvienota ar tādu intensitāti, kādu spēj piedāvāt vien kabriolets.
Aizvērts cietais jumts nevainojami saplūst ar BMW M4 Cabrio jumta līniju, kas atgādina Coupé. Tā atjautīgais dizains ir ne tikai vizuāls akcents, bet arī garantē palielinātu drošību un patīkamu skaņu pat lielā ātrumā.

M ĀRĒJIE ATPAKAĻSKATA SPOGUĻI AR PAPILDU LED INDIKATORIEM.

Aerodinamiski uzlabotie M ārējie atpakaļskata spoguļi gadu desmitiem ir simbolizējuši M līnijas sportisko un dinamisko dizainu. Tie ir pievienoti virsbūvei ar dubultu pamatni un izceļ automobiļa estētiku, kā arī norāda uz precīzu mašīnbūvi, sāniem piešķirot papildu raksturu, dinamiku un aerodinamikas detaļas.
Garajā, šaurajā iedobē iestrādāti caurspīdīgi papildu LED indikatori.

M SĒDEKĻI.

Kabrioleta M sēdeklis piedāvā dažāda līmeņa sānu balstu un vairākas elektroniski regulējamas funkcijas. Automobiļa sportisko stilu vēl vairāk uzsver izgaismots "M" logotips integrētajā galvas balstā.
Sporta sēdekļa, kas apdarināts ar augstas kvalitātes Merino ādu ar smalko faktūru, atzveltnes platumu iespējams elektroniski regulēt, lai nodrošinātu optimālu sēdēšanas pozīciju. Elektroniski pielāgot iespējams sēdekļa garumu, augstumu, atzveltnes slīpumu un sēdekļa virsmu, savukārt augšstilbu balstu var regulēt manuāli.

DISKI.

No jauna izstrādātie BMW M4 Cabrio diski ar uzlaboto svaru ir gan pievilcīgi, gan izteiksmīgi. Tas ir viegli saprotams pat ar standartaprīkojuma 18 collu M vieglmetāla diskiem V-spoke Ferric Grey krāsā. 19 collu M vieglmetāla diski ar Double-spoke stilu papildaprīkojumā pieejami Ferric Grey vai Black krāsā un paver skatam jaudīgo M oglekļa keramikas bremžu sistēmu vai M sakausējuma bremzes ar M logotipu.
Lai arī kuru variantu izvēlētos, jums tiek garantēta maksimāla stabilitāte, jo BMW M4 Cabrio standartaprīkojuma dažāda izmēra riepas ne tikai izceļ aizmugures spēcīgo izskatu, bet arī optimizē stūrēšanu un saķeri.

BMW INDIVIDUAL.

Ik detaļā atklājas unikālais raksturs – patiesas ekskluzivitātes būtība. Līdzekļi, lai jūs sasniegtu meklēto perfekciju.

Izpaudiet savu personību.

 • BMW Individual krāsu apdares

  Aizraujošs, pat stāvot uz vietas: BMW Individual piedāvā BMW M4 sērijas Cabrio plašu ārkārtīgi ekskluzīvu krāsas apdaru klāstu. Viens no piemēriem ir BMW Individual fascinējošā metāliskā Tanzanite Blue. Gluži kā pats dārgakmens tanzanīts, šī unikālā BMW Individual apdares krāsa apgaismojumā mirgo no starojošiem tirkīzziliem līdz izsmalcinātiem tumši ziliem toņiem.

 • BMW Individual smalkas faktūras Merino ādas apdare

  Elpu aizraujoša virsbūve, bagātīgs salons: jaunā BMW M4 Cabrio salonam pieejams plašs ekskluzīvu BMW Individual Merino ādas ar smalko faktūru apdaru klāsts. Apsveriet, piemēram, Opal White ar instrumentu paneli, kas pārklāts ar ādu. Tas piešķir ne tikai vizuālu smalkumu. Rūpīgā materiālu atlase un ādas miecēšanas procesi nodrošina pasažieru lutināšanu ar vēl neredzētu komfortu.

 • BMW Individual salona apdare

  Izcilam un paliekošam pirmajam iespaidam: Piano Black salona apdare ar elegantajām, mirdzošajām virsmām rada īpaši izteiksmīgu kontrastu ar BMW Individual smalkas ādas apdari Opal White krāsā. BMW Individual smalka koka salona apdare tumšā Plane Auburn vai Ash Grain White krāsā, katra ar savu ekskluzīvo sajūtu un meistarīgo perfekciju, ir ne mazāk iespaidīga.

 • Papildu BMW Individual aprīkojums

  Bauda acīm: jaunu izsmalcinātības dimensiju salonam piešķir BMW Individual instrumentu paneļa ādas apdare.
  Krāsas akcenti, ko var ieraudzīt un izjust: BMW Individual kontrastējošās šuves ir pārliecinošākā elegances izpausme, izteiksmīgi izceļot pilnu smalkas faktūras Merino ādas apdari Black krāsā. Iespējams izvēlēties no četrām krāsām: Sakhir Orange, Silverstone, Yellow vai Blue.