ICON+

BMW M

BMW M3 Sedan. Ievērojami vairāk.

ICON+

BMW M3 Sedan. Ievērojami vairāk.

ICON+BMW M3 Sedan. Ievērojami vairāk.
BMW M

Nepārspējami jaudīgs četrdurvju sporta automobilis ar elpu aizraujošu dizainu. Ar virkni autosporta iedvesmotu tehnoloģisko inovāciju. Vēl lielākai dinamikai, vēl veiklākai vadāmībai. Adrenalīna pilniem braukšanas mirkļiem, kad skaidrs ir viens: BMW M3 Sedan ir radīts, lai pieteiktu personiskos rekordus.

FASCINĒJOŠA APVEIDU VALODA.

Dinamisks dizains.

BMW M3 Sedan: ārkārtīgi sportisks, ar ikonisku stāju un uzlabotām efektīvas dinamikas snieguma iespējām. Ikviens dizaina elements, sākot no lielajiem gaisa savācējiem un ievērojamajiem vieglmetāla diskiem līdz pat sportiskajai aizmugurei, apliecina šī iespaidīgā sporta automobiļa tīro jaudu.
Read more

Sportiskas līnijas.

BMW M3 sānskats apvieno jaudīga sporta automobiļa DNS ar četrdurvju sedana piemērotību ikdienas lietojumam.
Read more

Spēcīga priekšdaļa.

Izteiksmīgo priekšdaļu ar mirdzoši melnu dubulto stieņu elipsveida režģi, M3 emblēmu un lielajiem gaisa savācējiem papildina dinamiska dizaina LED priekšējie lukturi. Smalkais dizains un iespaidīgais spožums nodrošina pārliecinošu klātbūtni dienā un nevainojami izgaismotu ceļu naktī.
Read more

Izteiksmīga aizmugure.

Aizmugure ar plato šķērsbāzi atstāj paliekošu iespaidu. Progresīvā dizaina LED aizmugurējie lukturi un platās augsta snieguma sporta riepas uzsver pārliecinošo stāju. M aizmugurējais spoileris palielina spiedienu uz leju, uzlabojot aerodinamiku. M difuzors un slīpais M dubultais izpūtējs lieliski iederas aizmugurējā spoilerī ar raksturīgajiem gaisa savācējiem.
Read more

Aerodinamikas elementi.

Divas stateniskās gaisa aizkara atveres un M sānu gaisa savācēja elementi sānos ar gaisa savācēju bremzēm elementiem samazina aerodinamisko vilci ap riteņu arkām. Tas optimizē aerodinamisko sniegumu un paātrina pulsu.
Read more

Ekskluzīvs oglekļa jumts.

BMW pārdomātas, vieglas konstrukcijas koncepcijas ietvaros ar oglekļa šķiedru stiprinātas plastmasas (CFRP) oglekļa jumts palīdz samazināt automobiļa svaru, pazeminot tā smaguma centru. Tas palielina veiklību un dinamiku līkumos, paātrinājumā un bremzējot.
Read more

Pilns LED apgaismojums.

Arī aizmugurējo lukturu izgaismošanas funkcijas tiek veiktas tikai ar gaismas diožu palīdzību. To pagarinātā L veida forma un gaismas dizaina apveidi rada plūdenu pāreju uz bagāžas nodalījuma pārsegu, akcentējot aizmugures izteiksmīgo stilu.
Read more

M COMPETITION PAKOTNE.

Pateicoties uzlabotai dzinēja jaudai un īpaši pārbūvētai adaptīvajai M balstiekārtai, M Competition pakotne piedāvā būtisku braukšanas dinamikas palielinājumu. M sporta izpūtēja sistēma ar melnu hromētu dubulto izpūtēju rada spēcīgu un pilnīgu dzinēja skaņu. Pakotnē ietverti arī M vieglsvara sporta sēdekļi un ekskluzīvi 20 collu M vieglmetāla diski ar dažādu izmēru riepām.

LAIPNI LŪDZAM LĪDZ TĀLĀKAJĀM ROBEŽĀM.

BMW M

LAIPNI LŪDZAM LĪDZ TĀLĀKAJĀM ROBEŽĀM.

Tāpat redzams, ka BMW M3 Sedan ir patiess sportists arī ārpus trases. Tas vienmēr demonstrē precīzu, veiklu vadāmību, it sevišķi prasīgās braukšanas situācijās. Tieši tad spēcīgais M dzinējs sparīgi, bet precīzi pārnes jaudu uz asfalta, izmantojot manuālo sešpakāpju M pārnesumkārbu vai – bez jebkādiem pārtraukumiem – septiņpakāpju dubultā sajūga pārnesumkārbu.

Read more

M TWIN POWER TURBO VIENRINDAS SEŠCILIDRU BENZĪNA DZINĒJS.

3,0 litru M TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru benzīna dzinējs apvieno labāko no abiem: augstus apgriezienus līdz 7600 apgr./min un izcilu jaudu ar 550 Nm lielu maksimālo griezes momentu. Bi-turbo tiešā iesmidzināšana un raksturīgā M pielāgošana ļauj dzinējam ar dzīvīgu kustību un pārliecinošu saķeri tieši reaģēt uz visvieglāko pieskārienu akseleratora pedālim. Atjautīgo vieglas konstrukcijas koncepciju turpina tādas inovācijas kā konstrukcija bez uzmavas un vieglāka, kalta kloķvārpsta, kas uzlabo dinamiku un paātrinājumu, samazina patēriņu un ļauj panākt optimālo ass slodzes sadalījumu gandrīz 50:50 attiecībā. Balvā: iepriekš neredzētas izveicības vadāmība, ko iespaidīgi akcentē nepārprotamā M dzinēja skaņa.

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

  • Norādītās degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa vērtības tika noteiktas atbilstoši Eiropas regulai (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. Šie skaitļi attiecas uz transportlīdzekli ar pamata konfigurāciju Vācijā, un norādītajā diapazonā ņemts vērā papildaprīkojums un dažādie disku un riepu izmēri, kas pieejami konkrētajam modelim.

    (1) Rādītāji piemērojami līdz 15.04.2018. Lūdzu, pārbaudiet pieejamību pie BMW pārstāvja.

    CO2 efektivitātes specifikācijas ir noteiktas saskaņā ar direktīvu 1999/94/EK un Eiropas regulu konkrētajā piemērojamajā versijā. Attēlotās vērtības ir balstītas uz degvielas patēriņu, CO2 vērtībām un enerģijas patēriņu saskaņā ar NEDC cikla klasifikāciju.

    Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un specifiskajām CO2 emisijām jaunajiem pasažieru automobiļiem var iegūt izdevumā “Jauno pasažieru automobiļu degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa rokasgrāmata”, kas bez maksas pieejams visās tirdzniecības vietās un https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.