ICON+

BMW M

Jaunais BMW M3 SEDAN. Ievērojami vairāk.

BMW M

ICON+

Jaunais BMW M3 SEDAN. Ievērojami vairāk.

ICON+Jaunais BMW M3 SEDAN. Ievērojami vairāk.

Nepārspējami jaudīgs četrdurvju sporta automobilis ar elpu aizraujošu dizainu. Ar virkni autosporta iedvesmotu tehnoloģisko inovāciju. Vēl lielākai dinamikai, vēl veiklākai vadāmībai. Adrenalīna pilniem braukšanas mirkļiem, kad skaidrs ir viens: BMW M3 Sedan ir radīts, lai pieteiktu personiskos rekordus.
 

BMW M3 Sedan:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 8,8 (8,3)
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 204 (194)

Skaitļi iekavās attiecas uz automobili ar septiņpakāpju M dubultā sajūga pārnesumkārbu ar Drivelogic.

Patēriņš tiek noteikts atbilstoši ECE braukšanas ciklam atkarībā no izvēlēto riteņu un riepu izmēriem. Modeļiem attēlos izmantots arī papildaprīkojums.

BMW M

Paātrinājums 0 – 100 km/h (s)

4,3 (4,1)

Maks. jauda, kW (ZS) pie 1/min

317 (431)/5 500 – 7 300

Kombinētais degvielas patēriņš l/100 km

8,8 (8,3)

CO2 izmeši, g/km

204 (194)

Svars bez kravas (ES), kg

1 610 (1 635)

Pamata modeļi no

BMW M3, cena 76 500 €

Jaunais BMW M3 Sedan ir jaudīgs četrdurvju sporta automobilis ar M TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru benzīna dzinēju, kas var attīstīt līdz 331 kW (450 ZS) – vairāk nekā pietiekoši spontānam sniegumam pie jebkādiem apgriezieniem. Autosporta iedvesmotu inovāciju klāsts garantē elpu aizraujošu dinamiku un precīzu vadāmību. Īsts sportists, kas nosaka jaunas robežas.

DESIGN+

CHARACTER+

BMW M3 Sedan: ārkārtīgi sportisks, ar ikonisku stāju un uzlabotām efektīvas dinamikas snieguma iespējām. Ikviens dizaina elements, sākot no lielajiem gaisa savācējiem un ievērojamajiem vieglmetāla diskiem līdz pat sportiskajai aizmugurei, apliecina šī iespaidīgā sporta automobiļa tīro jaudu.

PERFECTED+

BMW M3 sānskats apvieno jaudīga sporta automobiļa DNS ar četrdurvju sedana piemērotību ikdienas lietojumam.

IMPRESSIVE+

Izteiksmīgo priekšdaļu ar mirdzoši melnu dubulto stieņu elipsveida režģi, M3 emblēmu un lielajiem gaisa savācējiem papildina dinamiska dizaina LED priekšējie lukturi. Smalkais dizains un iespaidīgais spožums nodrošina pārliecinošu klātbūtni dienā un nevainojami izgaismotu ceļu naktī.

EXPRESSIVE+

Aizmugure ar plato šķērsbāzi atstāj paliekošu iespaidu. Progresīvā dizaina LED aizmugurējie lukturi un platās augsta snieguma sporta riepas uzsver pārliecinošo stāju. M aizmugurējais spoileris palielina spiedienu uz leju, uzlabojot aerodinamiku. M difuzors un slīpais M dubultais izpūtējs lieliski iederas aizmugurējā spoilerī ar raksturīgajiem gaisa savācējiem.

AERODYNAMIC+

Divas stateniskās gaisa aizkara atveres un M sānu gaisa savācēja elementi sānos ar gaisa savācēju bremzēm elementiem samazina aerodinamisko vilci ap riteņu arkām. Tas optimizē aerodinamisko sniegumu un paātrina pulsu.

LIGHT+

BMW pārdomātas, vieglas konstrukcijas koncepcijas ietvaros ar oglekļa šķiedru stiprinātas plastmasas (CFRP) oglekļa jumts palīdz samazināt automobiļa svaru, pazeminot tā smaguma centru. Tas palielina veiklību un dinamiku līkumos, paātrinājumā un bremzējot.

ACCENTUATED+

Arī aizmugurējo lukturu izgaismošanas funkcijas tiek veiktas tikai ar gaismas diožu palīdzību. To pagarinātā L veida forma un gaismas dizaina apveidi rada plūdenu pāreju uz bagāžas nodalījuma pārsegu, akcentējot aizmugures izteiksmīgo stilu.

M COMPETITION PAKOTNE.

Pateicoties uzlabotai dzinēja jaudai un īpaši pārbūvētai adaptīvajai M balstiekārtai, M Competition pakotne piedāvā būtisku braukšanas dinamikas palielinājumu. M sporta izpūtēja sistēma ar melnu hromētu dubulto izpūtēju rada spēcīgu un pilnīgu dzinēja skaņu. Pakotnē ietverti arī M vieglsvara sporta sēdekļi un ekskluzīvi 20 collu M vieglmetāla diski ar dažādu izmēru riepām.

INTERIOR+

COCKPIT+

Grūti iedomāties vēl sportiskāku dizainu: ergonomiski optimizēta M ādas stūre ar divām M Drive pogām individuālo automobiļa iestatījumu aktivizēšanai. Kokpits ar M raksturīgo instrumentu paneli. Izcili konturētie M sēdekļi. Īsumā: atmosfēra ar dinamikas un tehnoloģiskā progresa papildinājumu.

DRIVER-FOCUSED+

Instrumentu displejs ar M dizainu un ergonomiskā M ādas stūre atrodas tieši redzes laukā. Individuālos iestatījumus iespējams aktivizēt, izmantojot centrālās M Drive pogas. M dubultā sajūga pārnesumkārbas versijai tieši aiz stūres apdares ir ar mīkstu Nappa ādu apdarinātas pārnesumu pārslēga lāpstiņas.

SIDE SUPPORT+

Konturētie M sēdekļi, galvas balsti un izgaismotais M logotips plecu augstumā piedāvā nevainojamu sānu balstu un nodrošina jaunus personiskos rekordus. Sistemātisks vieglas konstrukcijas lietojums palīdz samazināt automobiļa svaru. Papildu balstam sportiskas braukšanas laikā viduskonsoles vadītāja pusē ir ceļgala balsts.

ACCENTS+

Paceļot M raksturu jaunā līmenī, tas parādās detaļās: piemēram, viduskonsolē, kur tādi izvēlēti elementi, kā radio un klimata kontrole, tiek izcelti ar hromējumu.

EXCLUSIVE+

Braukšana ar atļauto ātrumu un ekskluzīva, sportiska atmosfēra BMW M3 Sedan neierobežo viena otru. M sēdekļi ir tikpat nevainojamas kvalitātes kā viss pārējais salons. Izcils piemērs: attēlā redzamā Merino āda ar smalko faktūru Opal White krāsā no BMW Individual kolekcijas.

EYECATCHER+

Īsta ekskluzivitāte, kas nevainojami iztur pētošos skatienus. Piemēram, Piano Finish Black papildaprīkojuma salona apdares joslas no BMW Individual kolekcijas. Ar mirdzošo virsmas apdari tās piešķir salona progresīvajam, elegantajam dizainam noslēdzošās nianses.

450 ZS

Ar papildaprīkojuma M Competition pakotni BMW M3 Sedan iegūst vēl vairāk dinamikas no 331 kW dzinēja. Tāpat iekļauta īpaši piemeklētā adaptīvā M balstiekārta, glancēti 20 collu M vieglmetāla diski Star-spoke ar 666 M stilu un dažādu izmēru riepām un M sporta izplūdes sistēma vēl izteiksmīgākai skaņai.

DRIVING DYNAMICS+

Pārliecinošs sacīkšu trasē. Iespaidīgs uz ceļiem. Īpaši ar papildaprīkojuma M Competition pakotni. Ar 450 ZS dzinēja jaudu un virkni autosporta iedvesmotu inovāciju, kas papildina automobiļa sportisko raksturu. Īpaši pielāgotā adaptīvā M balstiekārta, aktīvais M diferenciālis, M Servotronic vai septiņpakāpju M dubultā sajūga pārnesumkārba nosaka jaunas vadāmības robežas un padara BMW M3 Sedan vadītāju par ekstrēmu sportistu.

M TWINPOWER TURBO VIENRINDAS SEŠCILINDRU BENZĪNA DZINĒJS.

M TWINPOWER TURBO VIENRINDAS SEŠCILINDRU BENZĪNA DZINĒJS.

3,0 l M TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru benzīna dzinējs apvieno labāko no abiem: augstus apgriezienus līdz 7600 apgr./min un izcilu jaudu ar 550 Nm lielu maksimālo griezes momentu. Bi-turbo tiešā iesmidzināšana un raksturīgā M pielāgošana ļauj dzinējam ar dzīvīgu kustību un pārliecinošu saķeri tieši reaģēt uz visvieglāko pieskārienu akseleratora pedālim. Atjautīgo vieglas konstrukcijas koncepciju turpina tādas inovācijas kā konstrukcija bez uzmavas un vieglāka, kalta kloķvārpsta, kas uzlabo dinamiku un paātrinājumu, samazina patēriņu un ļauj panākt optimālo ass slodzes sadalījumu gandrīz 50:50 attiecībā. Balvā: iepriekš neredzētas izveicības vadāmība, ko iespaidīgi akcentē nepārprotamā M dzinēja skaņa.

AGILITY+

BMW EfficientLightweight ir efektīvas vieglas konstrukcija pieeja, kas ietver īpaši vieglu materiālu lietojumu un ir M automobiļu augstākā prioritāte. Tā ievērojami samazina svaru, palielinot virsbūves izturību. Ieguvumi ietver gandrīz 50:50 ass slodzes sadalījumu un zemāku automobiļa smaguma centru. Praksē tas nozīmē uzlabotu virziena stabilitāti un saķeri, kā arī labāku dinamiku un izveicību.

BMW M3 SEDAN 360° SKATĪJUMS.

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

 • BMW M3 Sedan:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 8,8 (8,3)
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 204 (194)

  Skaitļi iekavās attiecas uz automobili ar septiņpakāpju M dubultā sajūga pārnesumkārbu ar Drivelogic.

  Patēriņš tiek noteikts atbilstoši ECE braukšanas ciklam atkarībā no izvēlēto riteņu un riepu izmēriem. Modeļiem attēlos izmantots arī papildaprīkojums.

  Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un nominālajiem specifiskajiem jauno automobiļu CO2 izmešiem var iegūt "Jaunajās pasažieru transportlīdzekļa degvielas patēriņa un CO2 izmešu vadlīnijās", kas bez maksas ir pieejamas visās tirdzniecības vietās, "DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH", Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vācija, un vietnē http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.

  Vērtības neattiecas uz kādu noteiktu automobili un nav daļa no produkta piedāvājuma, tās ir paredzētas tikai dažādu automobiļu tipu salīdzināšanai. Degvielas vai citu enerģijas avotu ražošanas un piegādes procesā radītie CO2 izmeši nav ņemti vērā, nosakot CO2 izmešus saskaņā ar direktīvu 1999/94/EK.