AR MAŠĪNU KĀ VIENS VESELS.

Jaunais BMW M3 SEDAN.

AR MAŠĪNU KĀ VIENS VESELS.

Jaunais BMW M3 SEDAN.

AR MAŠĪNU KĀ VIENS VESELS.Jaunais BMW M3 SEDAN.

Maks. jauda, kW (ZS) 1/min

317 (431) / 5500 – 7300

Paātrinājums 0 – 100 km/h (s)

4,3 [4,1]

CO2 izmeši, g/km

204 [194]

Svars bez kravas (ES), kg

1 610 [1 635]

BMW M3 Sedan: jaudīgs četrdurvju sporta automobilis. Pilnībā no jauna izstrādātais 431 ZS M TwinPower Turbo vienrindas 6 cilindru benzīna dzinējs piedāvā spontānu sniegumu visā apgriezienu diapazonā. No autosporta aizgūtās inovācijas – tādas kā aktīvais M diferenciālis, adaptīvā M balstiekārta, M Servotronic un 7 pakāpju M dubultā sajūga pārnesumkārba ar Drivelogic – maina iespēju robežas. Kokpits ir svaigākais izcilas ergonomikas paraugs. Jaunie gliemežvāka formas M sēdekļi piedāvā sānu stabilitāti un rada izcilu saikni ar automobili. Viss ir orientēts uz vienu: uz vadītāju.

DISCOVER THE BMW M3 SEDAN.

Braukšanas dinamika.

Jūs atrodaties līkuma vidū, un automobiļa vadāmība ir izcila. BMW M3 Sedan ir radīts, lai izaicinātu tīras dinamikas ierobežojumus. Kopā ar sešpakāpju manuālo pārnesumkārbu vai, ja vēlaties, stabilu septiņpakāpju M dubultā sajūga pārnesumkārbu 431 ZS M TwinPower Turbo vienrindas 6 cilindru benzīna dzinējs nodrošina jaudīgu un precīzu braukšanu. Jaunais aktīvais M diferenciālis sniedz optimālu saķeri jebkurā laikā, un M Servotronic garantē precīzi pielāgotu stūrēšanu.

Dizains.

BMW M3 Sedan jaudīgā dinamika ir nepārprotama. Priekšpuses lielie gaisa savācēji nodrošina optimālu M piedziņas dzesēšanu jebkurā situācijā. Sportiskais Powerdome cilnis izceļ turbokompresora dzinēja kontūras. Viss skaidrs pēc pirmā acu uzmetiena: aiz katras detaļas stāv tās funkcija un pienesums automobiļa ikoniskajā izskatā.

Efektivitāte.

Gluži kā citās jomās BMW M3 Sedan ir pirmrindnieks arī efektivitātes ziņā. Tādi atjautīgi EfficientDynamics līdzekļi, kā Auto Start-Stop funkcija un bremžu enerģijas reģenerācijas sistēma, nodrošina optimālu resursu izmantošanu un tādējādi būtiski veicina BMW M3 Sedan jaudas un izturības saglabāšanu. Tas rada ne tikai labāku dinamiku, bet arī mazāku degvielas patēriņu un zemāku izmešu līmeni.

4,1 s

3,0 l M TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru dzinējs apvieno labāko no abiem: augstus apgriezienus līdz 7300 apgr./min un izcilu jaudu ar 550 Nm lielu maksimālo griezes momentu. 317 kW (431 ZS) M dzinējs uzņem paātrinājumu no 0 līdz 100 km/h tikai 4,1 sekundē.