NEREDZAMIE STŪRMAŅI.

BMW M2 Coupé BMW ConnectedDrive vadītāja palīdzības sistēmas.

M automobilī uzsvars tiek likts uz vienu lietu: patiesu braukšanas baudījumu. Visu pārējo iespējams deleģēt. Tādas atjautīgas sistēmas, kā braukšanas palīgsistēma un joslu atdalošo līniju atpazīšanas sistēma, pamana iespējamus riskus. Ar navigācijas sistēmu Professional varat bez piepūles atrast savu mērķi ārpus sacīkšu trases. Un atpakaļskata kamera vēl vairāk atvieglo automobiļa novietošanu un manevrēšanu.

NAVIGĀCIJAS SISTĒMA PROFESSIONAL.

Navigācijas sistēma Professional ar brīvroku ierīci, USB saskarni, 8,8 collu LCD krāsu displeju un Radio BMW Professional ar DVD atskaņotāju ietver trīsdimensiju kartes attēlojumu un 20 GB atmiņu. Sistēmu intuitīvi pārvalda ar iDrive Touch kontrollera vai skārienekrāna palīdzību. Kartes atjauninājumi trīs gadus ir pieejami bez licences maksas.

 • iDrive Touch kontrolleris

  iDrive Touch kontrolleris (iekļauts navigācijas sistēmā Professional) nodrošina intuitīvu un ērtu iDrive sistēmas darbību. Kontrollerī iestrādātais skārienpaliktnis ļauj lietotājam ērti ievadīt galamērķi navigācijas sistēmā, rakstot ar roku. Ievade tiek atainota vadības displejā.

 • Kartes atjauninājumi

  Kartes atjauninājumi ir pieejami trīs gadus bez maksas par licenci pie BMW pārstāvja. BMW ConnectedDrive ietvaros noteiktās Eiropas valstīs sistēma automātiski atjaunina kartes trīs līdz četras reizes gadā

BRAUKŠANAS PALĪGSISTĒMA.

Braukšanas palīgsistēmas drošības aprīkojums pievērš vadītāja uzmanību nejaušai joslu maiņai vai iespējamai sadursmei un ārkārtas gadījumos bremzē automātiski.

Joslu atdalošo līniju atpazīšanas sistēma.

Joslu atdalošo līniju atpazīšanas sistēma atpazīst joslu marķējumu un ar stūres vibrāciju brīdina jūs par nejaušu joslu maiņu, sākot ar ātrumu apm. 70 km/h. Brīdinājums netiek aktivizēts, ja joslu maiņa notiek apzināti – ir ieslēgts pagriezienu rādītājs.

Tuvošanās kontroles brīdinājums.

Ja tuvošanās brīdinājums vai bremzēšanas pilsētā aktivizācija nosaka automobiļus, gājēju tuvošanās brīdinājums ar bremzēšanas pilsētā aktivizēšanu reaģē uz gājējiem. Ja priekšā esošais transportlīdzeklis strauji bremzē, BMW nekavējoties reaģē, ja ir aktivizēts tuvošanās brīdinājums. Sistēma darbojas pakāpeniski. Vispirms tiek atainots brīdinājuma simbols, tad simbols sāk mirgot un atskan skaņas brīdinājums, un tad tiek aktivizētas bremzes (ja braukšanas ātrums nepārsniedz 60 km/h).

Gājēju brīdinājums.

Gājēju brīdinājums darbojas, braucot ar ātrumu no 10 līdz 60 km/h, un nodrošina viena līmeņa brīdinājumu akūtu briesmu gadījumā. Ja sistēma brīdina par iespējamu sadursmi, bremzes vienlaikus tiek sagatavotas ātrākai reakcijai. Ārkārtas situācijas gadījumā sistēma bremzē. Šo funkciju var ierobežot tumsa un migla.

ATPAKAĻSKATA KAMERA.

ATPAKAĻSKATA KAMERA.

Atpakaļskata kamera uzlabo redzamību, braucot atpakaļgaitā ar ātrumu, kas mazāks par 15 km/h, piemēram, novietojot automobili. Vadības displejā atainots lauks aiz automobiļa. Vadītājam manevra laikā palīdz interaktīvas trajektorijas līnijas attāluma mērīšanai un apgriešanās loki, kā arī ar krāsām iezīmēti šķēršļi.

 • BMW M2 Coupé degvielas patēriņš un CO2 izmeši:

  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): no 8,5 līdz 7,9

  CO2 izmeši g/km (kombinētie): no 199 līdz 185

  Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un nominālajiem specifiskajiem jauno automobiļu CO2 izmešiem var iegūt "Jaunajās pasažieru transportlīdzekļa degvielas patēriņa un CO2 izmešu vadlīnijās", kas bez maksas ir pieejamas visās tirdzniecības vietās un apmeklējot/rakstot uz "DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH", Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vācija.