SAVIENOTS AR BRĪVĪBU.

BMW M2 Coupé BMW ConnectedDrive pakalpojumi un lietojumprogrammas.

BMW M2 Coupé piedāvā neierobežotas iespējas – un ne tikai attiecībā uz braukšanas dinamiku. Ar pakalpojumiem un lietojumprogrammām varat paplašināt sava automobiļa savienojumus: izmantojiet Go Pro un BMW Laptimer lietojumprogrammu, lai ierakstītu savu braukšanas sniegumu, izbaudiet augstākās kvalitātes izklaidi ar tiešsaistes izklaides sistēmu un uzlabojiet ikdienas praktiskumu ar reāllaika satiksmes informāciju vai attālajiem pakalpojumiem.

Read more

BMW M LAPTIMER LIETOJUMPROGRAMMA.

Ar BMW M Laptimer lietojumprogrammu trasē iespējams precīzi ierakstīt braukšanas informāciju par katru līkumu un pēc tam to analizēt, lai uzlabotu braukšanas sniegumu. Lietojumprogramma izmanto BMW sensorus, lai ievāktu detalizētus automobiļa datus, un parāda izvēlētos rezultātus vadības displejā. Sistēmu pārvalda ar iDrive kontrollera palīdzību. BMW M Laptimer ietver arī saskarni GoPro kamerām.


Ierakstīšanas laikā BMW M Laptimer lietojumprogramma parāda atrašanās vietu GPS, ātrumu, priekšējo paātrinājumu, šķērspaātrinājumu, apļa laikus un paātrinājumu līdz noteiktam ātrumam (piemēram, no 0 līdz 100 km/h). Atkarībā no automobiļa aprīkojuma un modeļa izlaiduma gada mērītie faktori var iekļaut arī paātrinājuma pozīciju, stūrēšanas leņķi, ātruma samazinājumu, apgriezienus un pārnesumu, kā arī degvielas patēriņu.


Ierakstīto informāciju iespējams kopīgot kā momentuzņēmumu sociālajos plašsaziņas līdzekļos, bet saglabātos datus iespējams nosūtīt e-pastā.

TIEŠSAISTES IZKLAIDE.

Ar integrētās informācijas un izklaides sistēmas palīdzību tiešsaistes izklaide piedāvā pastāvīgu piekļuvi vairāk nekā 30 miljoniem skaņdarbu no mūsu partneriem Napster vai Deezer. Turklāt mūzika ir pieejama tur, kur klausīšanās ir ērtākā, – skaņdarbiem var piekļūt arī pārējās atbalstītās iekārtas pat ārpus automobiļa. Viegli un ērti.

CONNECTED DRIVE PAKALPOJUMI.

Aprīkojuma iespēja ConnectedDrive pakalpojumi kalpo par pamatu automobiļa personalizētajam digitālajam mobilitātes palīgam BMW Connected, kā arī BMW ConnectedDrive funkcijām, kas piešķir vadītājam plašu informācijas, izklaides un pakalpojumu iespēju klāstu, atrodoties ceļā.

 

Piedāvājums ietver piekļuvi aktuālai vietējai informācijai, piemēram, laika prognozei, jaunākajām ziņām, kā arī tiešsaistes GoogleTM meklēšanai un praktiskām biroja funkcijām. Automobilī bez viedtālruņa palīdzības iespējams tieši piekļūt tādiem pakalpojumiem un funkcijām kā novietošanas informācija un ceļojumu un viesnīcu ceļveži, izmantojot vien ConnectedDrive izvēlni.

 

Integrēta arī ērta un neierobežota piekļuve izvēlētām viedtālruņa lietojumprogrammām. ConnectedDrive pakalpojumi ļauj piekļūt arī BMW ConnectedDrive veikalam, kurā jebkurā laikā un vietā varat izvēlēties pakalpojumus un lietojumprogrammas atbilstoši savām vēlmēm. Papildaprīkojuma ConnectedDrive pakalpojumi sniedz vēl daudzas citas līdzīgas iespējas, lai katrs brauciens ar BMW būtu īsts piedzīvojums.

REAL TIME TRAFFIC INFORMATION.

Real Time Traffic Information (RTTI) provides the most up-to-date traffic information at all times. Precise details about the location and duration of delays are transmitted in order to keep the driver informed, practically in real time, about the current traffic situation on motorways, country roads and on many routes within the city. Intelligent alternative route suggestions help the driver reach their destination as quickly and efficiently as possible. The data are drawn from such sources as anonymous movement profiles from the GPS data of vehicle fleets, smartphone apps and police reports, and also takes into account established traffic patterns such as peak commute times.

 

The traffic information is clearly presented, with the roads depicted in green, yellow, orange and red.

INTELLIGENT EMERGENCY CALL.

INTELLIGENT EMERGENCY CALL.

The Intelligent emergency call guarantees fast, targeted assistance round-the-clock as well as support from trained staff – in the driver's native language, even when they're abroad. If an accident takes place involving the activation of an airbag or the belt tensioners (for example), the system automatically issues an emergency call. Relevant details such as the exact position of the car, the severity of the accident and the possible risk of injury to occupants are transmitted to the BMW call centre via the car’s built-in SIM card, i.e. independent of a private mobile phone. The BMW call centre will inform the nearest rescue coordination centre and provide assistance over the phone until the rescue services arrive. The emergency call can also be triggered manually, in case other road users require help.

  • BMW M2 Coupé degvielas patēriņš un CO2 izmeši:

    Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): no 8,5 līdz 7,9

    CO2 izmeši g/km (kombinētie): no 199 līdz 185

    Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un nominālajiem specifiskajiem jauno automobiļu CO2 izmešiem var iegūt "Jaunajās pasažieru transportlīdzekļa degvielas patēriņa un CO2 izmešu vadlīnijās", kas bez maksas ir pieejamas visās tirdzniecības vietās un apmeklējot/rakstot uz "DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH", Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vācija.