M IZCELŠANĀS.

BMW M2 Coupé.

M IZCELŠANĀS.

BMW M2 Coupé.

M IZCELŠANĀS.BMW M2 Coupé.

Maks. jauda, kW (ZS) 1/min

272 (370)/6 500

Maks. griezes moments, Nm 1/min

465/1 400 – 5 560

Paātrinājums 0 – 100 km/h (s)

4,5 (4,3 ar papildaprīkojuma septiņpakāpju M DCT ar Drivelogic)

Maks. ātrums, km/h

250 (270 ar M Driver’s pakotni)

Pirmā BMW M2 Coupé dizaina un idejas saknes meklējamas BMW M GmbH vēsturē. Automobilis apvieno sportisku spēku un klasisku aizmugurējo piedziņu ar mūsdienīga M auto precizitāti un dinamiku. Raksturīgie priekšējie un aizmugurējie spoileri optimizē gaisa plūsmu un aerodinamiku. Sportiski pielāgotā balstiekārta un jaudīgs M TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru benzīna dzinējs nodrošina elpu aizraujošu sniegumu.

BRAUKŠANAS DINAMIKA UN EFEKTIVITĀTE.

Manuālā sešpakāpju pārnesumkārba vai M dubultā sajūga pārnesumkārba ar Drivelogic, aktīvo M diferenciāli un spontānu paātrinājumu līdz 500 Nm plašā apgriezienu diapazonā – nenoliedzamas izteiksmīga sportista īpašības labākajās BMW M GmbH tradīcijās.

Read more

Sacīkšu automobilim raksturīgas īpašības.

BMW M2 Coupé braukšanas sajūtu pamatā ir augsti attīstīta tehnoloģija, kas pārbaudīta visekstrēmākajos apstākļos. Tā rezultātā radīta autentiska braukšanas pieredze, ko piedāvā tikai M automobiļi: ar gandrīz 50:50 ass slodzes sadalījumu, izcilu šasiju un sacīkšu aprīkojumu.
Read more

Septiņpakāpju M DCT ar Drivelogic.

Pārslēdziet pārnesumus, nezaudējot jaudu, neizmantojot sajūgu un nepalēninot gaitu, ar septiņpakāpju M dubultā sajūga pārnesumkārbu ar Drivelogic. Pārnesumus iespējams pārslēgt gan automātiski, gan manuāli, izmantojot pārnesumu pārslēga lāpstiņas uz stūres vai pārnesumu pārslēgsviru. Launch Control funkcija nodrošina maksimālu paātrinājumu no nulles.
Read more

Aktīvais M diferenciālis.

Aktīvais M diferenciālis uzlabo saķeri un braukšanas stabilitāti, mainot joslas vai uzņemot paātrinājumu līkumos ar lielu ātrumu, vai uz dažādām ceļa virsmām. Saķeri uzlabo elektriski vadāma ierīce, kas samazina aizmugurējo riteņu griešanās ātruma atšķirības.
Read more

M sakausējuma bremzes.

Pateicoties dažādu materiālu lietojumam, M sakausējuma bremzes sasniedz izcilus ātruma samazināšanas rādītājus, turklāt tās ir ārkārtīgi stabilas un ļoti izturīgas. Tāpat tām ir mazāks svars, kas pozitīvi ietekmē veiklību, dinamiku un paātrinājumu. Blue Metallic krāsas bremžu suporti ar M uzrakstu ir šo efektīvo M bremžu atpazīstamības zīme.
Read more

KAD PĀRĀK DAUDZ IR TAS, KAS VAJADZĪGS.

BMW-M.com – jaunā tīmekļa vietne par jaudīgāko burtu pasaulē.

DIZAINS.

BMW M2 Coupé dizains ir tīras jaudas un dinamikas iemiesojums. Automobiļa atlētisko stāju uzsver sportiskā Coupé līnija, izteiksmīgā forma un kokpits ar autentiskām sacīkšu auto detaļām.

  • BMW M2 Coupé degvielas patēriņš un CO2 izmeši:

    Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): no 8,5 līdz 7,9

    CO2 izmeši g/km (kombinētie): no 199 līdz 185

    Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un nominālajiem specifiskajiem jauno automobiļu CO2 izmešiem var iegūt "Jaunajās pasažieru transportlīdzekļa degvielas patēriņa un CO2 izmešu vadlīnijās", kas bez maksas ir pieejamas visās tirdzniecības vietās un apmeklējot/rakstot uz "DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH", Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vācija.