NEIEROBEŽOTA DROŠĪBA.

BMW M2 Coupé drošība un komforts.

Aktīvās un pasīvās drošības jautājumā par kompromisiem nevar būt ne runas. Tehnoloģiju pārpilnība ļauj BMW M2 Coupé tikt galā ar jebkuru izaicinājumu. Tajā pašā laikā M orientācija uz vadītāju nodrošina zibenīgu reakciju un izcilu komforta līmeni gan sacīkšu trasē, gan ikdienā. Un BMW Service Inclusive pakotnes, kas radītas, lai atbilstu visām jūsu prasībām, nodrošina to, ka jūsu automobilis vienmēr ir labākajā stāvoklī.

M ORIENTĀCIJA UZ VADĪTĀJU.

M automobiļa ergonomiskā koncepcija piedāvā ekskluzīvu kokpitu ar M līnijai raksturīgu orientāciju uz vadītāju. Tādējādi visa automobiļa vadība, kā arī tādi elementi kā M vadītāja kāju balsts, vadītājam ir viegli pieejama. Gluži kā autosacīkstēs – galvenais ir intuitīva automobiļa pārvaldīšana un īsākais iespējamais reakcijas laiks.

PASĪVĀ DROŠĪBA.

Pateicoties rūpīgi izmeklētiem materiāliem un ārkārtīgi izturīgai konstrukcijai, ikviens BMW atbilst pasīvās drošības augstajiem standartiem un kopā ar efektīvām triecienu amortizēšanas sistēmām garantē augstāko pasažieru aizsardzību. Automobiļi ir veidoti saskaņā ar cienījamu neatkarīgo iestāžu veiktajiem trieciendrošības testiem.

BMW SERVICE INCLUSIVE.

Ar BMW Service Inclusive pircēji var izvēlēties noteiktu līguma periodu, neuztraucoties par pārbaudes un apkopes izmaksām. Tas ietver: eļļas maiņu, mikrofiltru apkopi, degvielas filtru, gaisa filtru un aizdedzes sveču, kā arī bremžu šķidruma nomaiņu, automobiļa pārbaudi un papildu apkopi atbilstoši BMW standartiem.

  • BMW M2 Coupé degvielas patēriņš un CO2 izmeši:

    Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): no 8,5 līdz 7,9

    CO2 izmeši g/km (kombinētie): no 199 līdz 185

    Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un nominālajiem specifiskajiem jauno automobiļu CO2 izmešiem var iegūt "Jaunajās pasažieru transportlīdzekļa degvielas patēriņa un CO2 izmešu vadlīnijās", kas bez maksas ir pieejamas visās tirdzniecības vietās un apmeklējot/rakstot uz "DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH", Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vācija.