AUTOMOBIĻU HAIZIVS.

BMW M2 Coupé dizains.

AUTOMOBIĻU HAIZIVS.

BMW M2 Coupé dizains.

Vienīgais M automobilis savā segmentā. Dzīvīgas enerģijas pārpilns, tas ikvienā aspektā saglabā uzticību savai autosporta izcelsmei. Gan iekšpusē, gan BMW M2 Coupé ārpusē valda izkoptas jaudas un dinamikas dvesma. Automobilis, kas veidots robežu paplašināšanai. Izstrādāts sacīkšu trasē, bet jūtas kā zivs ūdenī uz jebkuras ceļa virsmas.

AUTOMOBIĻU HAIZIVS.BMW M2 Coupé dizains.

Vienīgais M automobilis savā segmentā. Dzīvīgas enerģijas pārpilns, tas ikvienā aspektā saglabā uzticību savai autosporta izcelsmei. Gan iekšpusē, gan BMW M2 Coupé ārpusē valda izkoptas jaudas un dinamikas dvesma. Automobilis, kas veidots robežu paplašināšanai. Izstrādāts sacīkšu trasē, bet jūtas kā zivs ūdenī uz jebkuras ceļa virsmas.

Read more

ĀRĒJAIS DIZAINS.

BMW M2 Coupé ir kompakts automobilis, kas lieliski piemērots veiklam paātrinājumam un sportiskai līkumošanai un demonstrē milzīgu jaudu, dinamiku un precizitāti līdz vissīkākajai detaļai. Lieli gaisa savācēji priekšējā spoilerī apgādā jaudīgo M spēkstaciju ar dzesēšanai nepieciešamo gaisu. Dzinēja pārsegs aizsāk sportisko Coupé līniju, kas izstaro neierobežotu dinamiku un profilā izskatās īpaši spēcīga. Gaisa aizkars un M aizmugurējais spoileris optimizē izcilo aerodinamiku. Klasiskais M elipsveida režģis ar dubultajiem stieņiem un M sānu gaisa savācēja elementi piešķir BMW M2 Coupé vēl sportiskāku izskatu. Standartaprīkojuma pilno LED priekšējo lukturu iespaidīgais izgaismojuma spēks nodrošina pārliecinošu izskatu dienas laikā un nevainojami apgaismotu ceļa virsmu naktī.

Precīzi veidotā vieglā aizmugurējā ass un īpaši platās riepas nodrošina platu šķērsbāzi, kas vēl vairāk izceļ automobiļa stāju. Pilno LED aizmugurējo lukturu progresīvais dizains pastiprina aizmugures apņēmīgo raksturu. Dinamisko izskatu noslēdz difuzora ieliktnis aizmugurējā spoilerī un dubultais integrētais izpūtēja apdares elements.

SALONA DIZAINS.

BMW M2 Coupé salons vadītāju un priekšējo pasažieri sagaida ar sporta sēdekļiem no Dakota ādas Black krāsā. Visiem sēdekļiem zem galvas balsta ir M logotipa iespiedums un kontrastējošas šuves Polar Blue krāsā. Elegantais matētais Black Panel tehnoloģijas instrumentu panelis atstāj sevišķi intuitīvu iespaidu: pagriežot aizdedzes atslēgu, iedegas visi attiecīgie displeji. Šī automobiļa sportisko dabu akcentē porainas oglekļa šķiedras salona apdares joslas, M ādas stūre un divas apaļās skalas ar sarkanām šautrām. Dažādas iespējas, kā BMW Individual jumta tapsējums Anthracite krāsā vai papildaprīkojuma M drošības jostas ar smalki ieaustiem M krāsu akcentiem*, vēl vairāk izceļ satriecošo izskatu.

*Gaidāmi no 2017. gada ceturtā ceturkšņa

19 COLLU M VIEGLMETĀLA DISKI DOUBLE-SPOKE, 437 M STILS.

19 COLLU M VIEGLMETĀLA DISKI DOUBLE-SPOKE, 437 M STILS.

19 collu M vieglmetāla diski Double-spoke ar 437 M stilu, dažādu izmēru riepām, izņemot Run-flat, mirdzoši, kalti, melni, priekšā – 9J x 19 ar 245/35 ZR19 (93Y) riepām, aizmugurē – 10J x 19 ar 265/35 ZR19 (98Y) riepām.

BMW M PERFORMANCE DETAĻAS.

BMW M raksturo dinamika, inovatīvas tehnoloģijas un gadu desmitiem ilga motosporta pieredze. BMW M Performance detaļas ļauj pārnest šīs zināšanas no sacīkšu trases ielās: ar aerodinamikas, piedziņas un kokpita modernizācijas komponentiem jūs savam BMW M2 Coupé varat piešķirt vēl vairāk neapvaldīta sportiskuma.

Read more

Klusinātāja sistēma.

Neierobežotas aizrautības skaņa: klusinātāja sistēma pastiprina automobiļa sešu cilindru skaņu, pārvēršot to unikālā skaņu pieredzē. Ražota no augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda, kas ir ļoti izturīgs pret laika apstākļiem.
Read more

Izpūtēja apdare, oglekļa šķiedra.

BMW M Performance oglekļa šķiedras izpūtēja apdare uzsver automobiļa individualitāti. Augstākās kvalitātes termiski atdalītajā izpūtējā ir iegravēts M logotips, kas uzsver automobiļa sportisko raksturu. Pieejams tikai kopā ar BMW M Performance klusinātāja sistēmu. Pieejams arī no titāna.
Read more

Aizmugurējais spoileris, oglekļa šķiedra.

Elegantas dinamikas pieskāriens: aizmugurējais spoileris ir ražots no 100 % augstākā labuma oglekļa šķiedras. Tā stilīgais, dinamiskais dizains vēl vairāk izceļ automobiļa aizmugures sportisko izskatu.
Read more
  • BMW M2 Coupé degvielas patēriņš un CO2 izmeši:

    Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): no 8,5 līdz 7,9

    CO2 izmeši g/km (kombinētie): no 199 līdz 185

    Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un nominālajiem specifiskajiem jauno automobiļu CO2 izmešiem var iegūt "Jaunajās pasažieru transportlīdzekļa degvielas patēriņa un CO2 izmešu vadlīnijās", kas bez maksas ir pieejamas visās tirdzniecības vietās un apmeklējot/rakstot uz "DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH", Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vācija.