ATSTĀJ LĪKUMUS PUTEKĻOS.

BMW M2 Coupé braukšanas dinamika un efektivitāte.

ATSTĀJ LĪKUMUS PUTEKĻOS.

BMW M2 Coupé braukšanas dinamika un efektivitāte.

Radīts spontānam sprintam un asiem līkumiem. Ekstrēma braukšanas pieredze, ko tik ātri nevar aizmirst. Ar izcilo veiklību, augstākā līmeņa dinamiku un satriecošo skaņu BMW M2 Coupé ir īsts M automobilis. Ar papildaprīkojuma septiņpakāpju M dubultā sajūga pārnesumkārbu īpaši ātrai pārnesumu pārslēgšanai. Ar M sakausējuma bremzēm, kas radītas lielai slodzei. Ar standartaprīkojuma aktīvo M diferenciāli maksimālai braukšanas stabilitātei un saķerei. Īsumā – automobilis, kas būs izcils jebkur.

ATSTĀJ LĪKUMUS PUTEKĻOS.BMW M2 Coupé braukšanas dinamika un efektivitāte.

Radīts spontānam sprintam un asiem līkumiem. Ekstrēma braukšanas pieredze, ko tik ātri nevar aizmirst. Ar izcilo veiklību, augstākā līmeņa dinamiku un satriecošo skaņu BMW M2 Coupé ir īsts M automobilis. Ar papildaprīkojuma septiņpakāpju M dubultā sajūga pārnesumkārbu īpaši ātrai pārnesumu pārslēgšanai. Ar M sakausējuma bremzēm, kas radītas lielai slodzei. Ar standartaprīkojuma aktīvo M diferenciāli maksimālai braukšanas stabilitātei un saķerei. Īsumā – automobilis, kas būs izcils jebkur.

Read more

PĀRNESUMKĀRBAS IESPĒJAS.

Sešpakāpju M pārnesumkārba.

M sešpakāpju M manuālā pārnesumkārba ir radīta, lai būtu gan viegla, gan kompakta, un tā sasaucas ar pārdomātu, vieglu konstrukciju. Pārnesumkārbas iekšienē jaunā bloķējošo gredzenu oglekļa šķiedras kārtiņa nodrošina ērtāku pārnesumu pārslēgšanu, un sausā kartera eļļošanas sistēma nodrošina efektīvāku eļļas padevi.
Read more

Septiņpakāpju M DCT ar Drivelogic.

Pārslēdziet pārnesumus, nezaudējot jaudu, neizmantojot sajūgu un nepalēninot gaitu, ar septiņpakāpju M dubultā sajūga pārnesumkārbu ar Drivelogic. Pārnesumus iespējams pārslēgt gan automātiski, gan manuāli, izmantojot pārnesumu pārslēga lāpstiņas uz stūres vai pārnesumu pārslēgsviru. Launch Control funkcija nodrošina maksimālu paātrinājumu no nulles.
Read more

M KLUSINĀTĀJS.

M KLUSINĀTĀJS.

M raksturīgais klusinātājs ar diviem dubultajiem izpūtēja apdares elementiem izmanto zemo pretspiedienu, optimizētu M dzinēja sniegumu un draudzību videi. Elektrisks izplūdes gāzu vārsts pilnveido raksturīgo sportisko skaņu.

AKTĪVAIS M DIFERENCIĀLIS.

Aktīvais M diferenciālis vienmērīgi sadala griezes momentu starp abiem aizmugurējiem riteņiem, lai optimizētu saķeri un braukšanas stabilitāti dinamiskas joslu maiņas laikā, paātrinājumā, izbraucot no līkumiem, veicot līkumotus manevrus lielā ātrumā vai uz ceļiem ar nelīdzenām virsmām, ieskaitot sniegu, granti un ledu. Tas nodrošina precīzu vadāmību pat ļoti krasā šķērspaātrinājumā. Diferenciāļa bloķētāja pastāvīgā, vienmērīgā pielāgošana harmonizē automobiļa braukšanas sniegumu, uzlabojot vadāmību ekstrēmās braukšanas situācijās.

 

Saķeri uzlabo elektriski vadāma ierīce, kas samazina aizmugurējo riteņu griešanās ātruma atšķirības. Autosportam veidotā sistēma ir pievienota dinamiskās stabilitātes kontroles sistēmai (DSC), izmantojot elektronisko vadību. Tā proaktīvi nodrošina izcilu bloķēšanas izmantošanu no 0 līdz 100 procentiem, neitralizējot pat sīkākās griezes momenta atšķirības aizmugurējos riteņos un novēršot nepietiekamu pagriežamību. Aktīvais M diferenciālis sniedz optimālu saķeri, kā arī lielisku virziena stabilitāti un izcilu vadāmību, un tas pārvērš praktiski visu dzinēja piedziņas spēku paātrinājumā.

SACĪKŠU AUTOMOBILIM RAKSTURĪGAS ĪPAŠĪBAS.

Neatvairāma dinamika, vilinoša veiklība, precīza vadāmība: trīs iezīmes, kas vienmēr raksturojušas M automobiļus. BMW M2 Coupé braukšanas sajūtu pamatā ir augsti attīstīta tehnoloģija, kas pārbaudīta visekstrēmākajos apstākļos, sagatavojot automobili izcilam sprintam jebkurā laikā un nodrošinot maksimālu saķeri. Nozīmīgi komponenti ir optimizēti darbam autosacīkstēm līdzīgos apstākļos, un pārbaudīts to maksimālais sniegums. Šo pievilcīgo automobiļa koncepciju noslēdz DSC ar M Dynamic režīmu, elektriskais stūres pastiprinātājs ar īpašo M Servotronic stūres iekārtu un priekšējās un aizmugurējās ass vieglā konstrukcija.

 • Autosporta prasmes

  Sānu un vertikālajam paātrinājumam, kāds rodas sacīkšu situācijās, ir īpašas eļļas padeves prasības. BMW M GmbH inženieri likuši lietā savas autosporta zināšanas un nodrošinājuši drošu eļļas padevi gan ikdienā, gan sacīkšu trasē.

 • M Dynamic režīms

  M Dynamic režīms, kas ir dinamiskās stabilitātes kontroles sistēmas (DSC) apakšfunkcija, pieļauj riteņu sašķiebšanos noteiktā leņķī, tādējādi ievērojami uzlabojot braukšanas dinamiku. Kamēr DSC darbojas, lai novērstu pārlieku pagriežamību un nepietiekamu pagriežamību, M Dynamic režīms ļauj pilnībā izmantot automobiļa maksimālo gareniskās un sāniskās dinamikas potenciālu. Tomēr tiek saglabāta piekļuve DSC piedāvātajam atbalstam.

 • M Servotronic

  M Servotronic pielāgo stūres pastiprinātāju esošajam ātrumam un nodrošina tiešu un precīzu stūres reakciju, braucot ar lielu ātrumu. Tas piedāvā arī izcilu komfortu, samazinot stūrēšanai nepieciešamo fizisko piepūli, kā arī uzlabojot dinamiku novietošanas un manevru laikā un braucot pa šaurām ieliņām vai līkumotiem ceļiem.

M SAKAUSĒJUMA BREMZES.

M SAKAUSĒJUMA BREMZES.

Pateicoties dažādu materiālu lietojumam, M sakausējuma bremzes sasniedz izcilus ātruma samazināšanas rādītājus, turklāt tās ir ārkārtīgi stabilas un ļoti izturīgas. Tāpat tām ir mazāks svars, kas pozitīvi ietekmē veiklību, dinamiku un paātrinājumu. Blue Metallic krāsas bremžu suporti ar M uzrakstu ir šo efektīvo M bremžu atpazīstamības zīme.

ATJAUTĪGA, VIEGLA KONSTRUKCIJA.

Viegla priekšējā ass.

Samazinot neizmantoto masu, vieglā priekšējā ass palielina braukšanas dinamiku, saķeri un balstiekārtas komfortu. Tāpat tiek optimizēta ass slodzes sadale, nodrošinot neitrālas braukšanas īpašības un labāku vadāmību sarežģītās braukšanas situācijās.
Read more

Viegla aizmugurējā ass.

Vieglā aizmugurējā ass palīdz samazināt automobiļa svaru, uzlabot veiklību, dinamiku un paātrinājumu, kā arī samazināt neizmantoto masu un optimizēt saķeri un balstiekārtas komfortu.
Read more

BMW EFFICIENT DYNAMICS TEHNOLOĢIJAS.

BMW EFFICIENT DYNAMICS TEHNOLOĢIJAS.

Iegūstiet vairāk no katra degvielas litra, izmantojot BMW EfficientDynamics: labāku sniegumu, lielāku efektivitāti un uzlabotu braukšanas pieredzi. Tehniskās inovācijas, kas samazina degvielas patēriņu, vienlaikus uzlabojot braukšanas prieku, nozīmē, ka tīra dinamika tagad ir katra BMW aprīkojumā.

 • BMW M2 Coupé degvielas patēriņš un CO2 izmeši:

  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): no 8,5 līdz 7,9

  CO2 izmeši g/km (kombinētie): no 199 līdz 185

  Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un nominālajiem specifiskajiem jauno automobiļu CO2 izmešiem var iegūt "Jaunajās pasažieru transportlīdzekļa degvielas patēriņa un CO2 izmešu vadlīnijās", kas bez maksas ir pieejamas visās tirdzniecības vietās un apmeklējot/rakstot uz "DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH", Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vācija.