BMW M340i xDrive Limousine, G20, metāliska Sapphire Black krāsa, aizmugures skats braucienā

THE 3

BMW M340i xDrive Limousine, G20, metāliska Sapphire Black krāsa, aizmugures skats braucienā

BMW 3. SĒRIJAS SEDAN M AUTOMOBIĻI: MODEĻI UN APRĪKOJUMS.

THE 3BMW 3. SĒRIJAS SEDAN M AUTOMOBIĻI: MODEĻI UN APRĪKOJUMS.

Jaudu nevajadzētu ierobežot: BMW M340i xDrive un M340d xDrive Sedan katrā detaļā iemieso mīlestību pret autosportu. Un ekskluzīvās salona un virsbūves dizaina, braukšanas dinamikas, vadītāja palīdzības sistēmas un savienojamība piešķir individuālu braukšanas prieka un ekskluzīva komforta apmēru.

Lasīt vairāk

BMW M340i xDRIVE SEDAN UN BMW M340d xDRIVE SEDAN DIZAINS UN BRAUKŠANAS DINAMIKA.

Motosporta iedvesmots.

Pilnvērtīga potenciāla izmantošana visos sīkumos: BMW M340i xDrive un M340d xDrive Sedan dizains un braukšanas dinamika ir apņēmīgi izstrādāta maksimālam sniegumam. Sportiskie metāliskas Cerium Grey krāsas akcenti un iespaidīgais BMW dubultais elipsveida režģis virsbūvē garantē unikālu autosporta iedvesmotu veidolu. Šo raksturu nepārspējami akcentē jaudīgie BMW TwinPower Turbo dzinēji ar jaudu līdz 374 ZS, kā arī oriģinālie BMW M GmbH balstiekārtas komponenti – ar optimālu jaudas pārnesi, saķeri un izcilu vadāmību.

Dizains, braukšanas dinamika, BMW M340i xDrive Sedan, G20, metāliska Sapphire Black krāsa, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats
M aerodinamikas pakotne, BMW M340i xDrive Sedan, G20, metāliska Sapphire Black krāsa, tuvplāns

M aerodinamikas pakotne.

M aerodinamikas pakotne ar M raksturīgo priekšējo apakšējo spoileri, aizmugurējo apakšējo spoileri un sliekšņu uzlikām virsbūves krāsā un difuzora ieliktni metāliskā Dark Shadow krāsā pauž tīru dinamiku un sportiskumu. Komponenti ne tikai padara izskatu stilīgu, bet arī optimizē automobiļa aerodinamiskās īpašības.
19 collu M vieglmetāla diski, BMW M340i xDrive Sedan, G20, metāliska Sapphire Black krāsa, tuvplāns

19 collu M vieglmetāla divtoņu diski ar Double-spoke 792 M stilu.

19 collu M vieglmetāla glancēti divtoņu diski ar Y-spoke 792 M stilu Cerium Grey krāsā ar dažādu izmēru un Runflat riepām, priekšā – 8J x 19 ar 225/40 R19 riepām, aizmugurē – 8,5J x 19 ar 255/35 R19 riepām.
Mirdzoša Individual Shadow Line, BMW M340i xDrive Sedan, G20, metāliska Sapphire Black krāsa, tuvplāns

BMW Individual mirdzoša Shadow Line apdare.

BMW Individual mirdzošajā Shadow Line apdarē ir daudzas Black krāsas aprīkojuma detaļas. Tās ir, piemēram, logu padziļinājumu, logu ietvaru un atvērēju, vidusstatņu, kā arī ārējo spoguļu rāmju, spoguļu pamatnes un korpusa apdares iespējas.
Ekskluzīvas izpūtēja dekoratīvās caurules, BMW M340i xDrive Sedan, G20, metāliska Sapphire Black krāsa, aizmugures skats

Ekskluzīvas izpūtēja dekoratīvās caurules.

Ekskluzīvi M340i xDrive un M340d xDrive Sedan: brīvas formas izpūtēji kreisajā un labajā pusē Cerium Grey krāsā. Izpūtēji tādējādi rada vizuālu iespaidu un uzsver M340i xDrive un M340d xDrive Sedan sportiskumu.
M sporta sēdekļi un M drošības jostas, BMW M340i xDrive Sedan, G20, metāliska Sapphire Black krāsa, salons

Sporta sēdekļi un M drošības jostas.

Sporta sēdekļi vadītājam un priekšējam pasažierim nodrošina balstu un dažādas regulēšanas iespējas, ieskaitot atzveltnes platuma regulēšanu. M drošības jostas ar drošības jostas spriegotāju un drošības jostu spēka ierobežotāju lepojas ar izmeklētu austu akcentu klasiskajās M krāsās.
M ādas stūre, BMW M340i xDrive Sedan, G20, metāliska Sapphire Black krāsa, salons

M ādas stūre.

M ādas stūre ar daudzfunkciju pogām, M emblēmu un integrētu vadītāja puses sānu drošības gaisa spilvenu trīs spieķu dizainā. Tā nodrošina tiešu, sportisku stūrēšanas pieredzi ar Walknappa Black stūres apdari ar melnu šuvumu un konturētiem īkšķu balstiem.
Īpašais instrumentu panelis, BMW M340i xDrive Sedan, G20, metāliska Sapphire Black krāsa, salons

M īpašais instrumentu panelis.

Papildus datiem, kas attiecas tikai uz braukšanu, piemēram, ātrums un apgriezienu skaits, panelī tiek rādīta papildinformācija īpaši sportiskai braukšanai.
TwinPower Turbo benzīna dzinējs, BMW M340i xDrive Sedan, G20, metāliska Sapphire Black krāsa, tuvplāns

BMW TwinPower Turbo sešcilindru dzinēji.

M340i xDrive* darbina trīs litru vienrindas sešcilindru benzīna dzinējs ar BMW TwinPower Turbo tehnoloģiju. Ar 275 kW (374 ZS) jaudu un 500 Nm maksimālo griezes momentu tam ir ārkārtīgi sportisks braukšanas sniegums. Tas uzņem paātrinājumu no 0 līdz 100 km/h tikai 4,4 sekundēs. M340d xDrive ir sešcilindru dīzeļdzinējs un tas atstāj iespaidu ar 250 kW (340 ZS) jaudu un maksimālo griezes momenta vērtību 700 Nm. Tas uzņem paātrinājumu no 0 līdz 100 km/h tikai 4,6 sekundēs.
M sporta diferenciālis, BMW M340i xDrive Sedan, G20, metāliska Sapphire Black krāsa, aizmugures skats

M sporta diferenciālis.

M sporta diferenciālis uzlabo saķeri un braukšanas stabilitāti, mainot joslas vai uzņemot paātrinājumu līkumos ar lielu ātrumu, vai uz dažādām ceļa virsmām. Saķeri uzlabo elektriski vadāma ierīce, kas samazina aizmugurējo riteņu griešanās ātruma atšķirības.
Astoņpakāpju Steptronic sporta pārnesumkārba, BMW M340i xDrive Sedan, G20, metāliska Sapphire Black krāsa, tuvplāns

Astoņpakāpju Steptronic sporta pārnesumkārba.

Automātiskā astoņpakāpju Steptronic sporta pārnesumkārba piedāvā ārkārtīgi sportisku pārnesumu pārslēgšanu. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties automātisku vai manuālu pārslēgšanu ar pārnesumu pārslēga lāpstiņām vai pārnesumu pārslēgsviru – iespējama vienmērīga vai neticami dinamiska braukšana. SPORT režīmā un ar pārnesumu pārslēgsviru kreisajā S/M pozīcijā pārnesumu pārslēgšana ir konfigurēta labākajam sniegumam.
M sporta bremzes, BMW M340i xDrive Sedan, G20, metāliska Sapphire Black krāsa, tuvplāns

M sporta bremzes.

M Sport bremzēm ir četru virzuļu fiksēti bremžu suporti priekšpusē un viena virzuļa peldoši bremžu suporti aizmugurē, zilā krāsā ar M uzrakstu, un lieli bremžu diski, attiecīgi nodrošinot izcilu bremzēšanas efektivitāti.
Variablā sporta stūres iekārta, BMW M340i xDrive Sedan, G20, metāliska Sapphire Black krāsa, kokpits

Variablā sporta stūres iekārta.

Variablā sporta stūres iekārta ar Servotronic nodrošina tiešu un dinamisku stūrēšanas reakciju ar mazāku piepūli stūrējot. Tā reaģē uz stūres leņķi ar dažādiem stūrēšanas koeficientiem. Tas uzlabo vadāmību dinamiskas braukšanas laikā un samazina stūrēšanai nepieciešamo piepūli automobiļa novietošanas un pagriešanas laikā.
Adaptīvā M balstiekārta, BMW M340i xDrive Sedan, G20, metāliska Sapphire Black krāsa, tuvplāns

Adaptīvā M balstiekārta.

Par 10 milimetriem pazeminātā adaptīvā M balstiekārta elektriski regulējama jebkurā laikā atbilstoši ceļam un braukšanas apstākļiem. Izmantojot braukšanas pieredzes kontroli, vadītāji var pielāgot arī balstiekārtas raksturlielumus sev tīkamākam braukšanas stilam – no komfortabla līdz ārkārtīgi sportiskam ar ievērojami dinamisku vadāmību.
BMW 3. sērijas Sedan, daļējā hibrīda tehnoloģija

Daļējā hibrīda tehnoloģija.

Daļējā hibrīda tehnoloģiju lieto, lai atgūtu bremzēšanas enerģiju, kas savukārt paātrinājuma laikā atbalsta iekšdedzes dzinēju ar elektroenerģiju. Tādējādi tiek mazināts degvielas patēriņš un izmešu daudzums, vienlaikus nodrošinot pārākumu dinamikas jomā. Arī automātisko Start/Stop funkciju daļējā hibrīda tehnoloģija padara ātrāku un ērtāku. Pašlaik pieejams BMW 320d un BMW 320d xDrive Sedan.

BMW M340i xDRIVE SEDAN UN BMW M340d xDRIVE SEDAN PALĪDZĪBAS SISTĒMAS UN SAVIENOJAMĪBA.

Intuitīvi un paredzami.

Sportiskas braukšanas prieks bez kompromisiem: Papildus autosporta braukšanas dinamikai BMW M340i xDrive un M340d xDrive Sedan piedāvā arī augstākās klases vadītāja palīdzības sistēmas un savienojamības pakalpojumus. Piemēram, braukšanas palīgsistēmas Professional un novietošanas palīga atjautīgās funkcijas jau nodrošina pusautomātisku braukšanu. Papildus aktīvajai kruīzkontrolei ar Stop & Go funkciju, ieskaitot brīdinājumus par sadursmi, gājējiem un riteņbraucējiem ar bremzēšanas funkciju, stūrēšanas un joslu vadības atbalstu, braucot ar ātrumu līdz 210 km/h. Turpinot ceļu uz autonomu braukšanu, novietošanas palīgs un atpakaļgaitas asistents pats manevrē automobili stāvvietā un ārā no tās. Optimālam komfortam un maksimālai drošībai – visās braukšanas situācijās. To palīdz panākt inovatīvā BMW atjautīgā personiskā asistenta funkcijas, kas kalpo kā uzticams sabiedrotais. Tas ņem vērā individuālus lēmumus un iestatījumus, tādējādi ar katru dienu iepazīstot jūs labāk. Kad nepieciešams, tas vada navigāciju, izklaidi un biroja funkcijas un vienmēr zina ātrāko ceļu uz jūsu iecienītāko itāļu restorānu. Gluži kā īsts asistents tas atbild uz jautājumiem par automobili, lai iepazīstinātu jūs ar savu BMW M340i xDrive vai M340d xDrive Sedan un tā inovatīvo iespēju un funkciju daudzveidību.

Vadītāja palīdzības sistēmas, savienojamība, BMW M340i xDrive Sedan, G20
Braukšanas palīgsistēma Professional, BMW M340i xDrive Sedan, G20, tuvplāns

Braukšanas palīgsistēma Professional.

Driving Assistant Professional piedāvā optimālu komforta un maksimālu drošības līmeni daudzās kritiskās vai monotonās braukšanas situācijās, to nodrošinot ar stūrēšanas un joslu vadības palīgu, ieskaitot atbalstu šaurās vietās, ārkārtas apstāšanās palīgu, lokālas bīstamības brīdinājumu, palikšanas joslā palīgu ar aktīvo sānu sadursmes aizsardzību un citām drošības funkcijām.
BMW brauciena ierakstītājs, BMW M340i xDrive Sedan, G20, tuvplāns

BMW brauciena ierakstītājs.

BMW brauciena ierakstītājs ļauj ierakstīt video automobiļa vidē un atskaņot video centrālajā vadības displejā vai izmantot USB eksportēšanu arī jūsu ierīcē. Tāda svarīga automobiļa informācija kā ātrums un GPS atrašanās vieta tiek saglabāta sinhroni ar video. BMW brauciena ierakstītājam ir divas apakšfunkcijas – notikumu ierakstītājs un sadursmju ierakstītājs.
Brīdinājums par krustojumu ar bremzēšanas funkciju pilsētā, BMW M340i xDrive Sedan, G20, tuvplāns

Brīdinājums par krustojumu ar bremzēšanas funkciju pilsētā.

Brīdinājums par krustojumu ar bremzēšanas funkciju pilsētā konstatē luksoforus, ceļazīmes un ceļu šķērsojošus automobiļus un var izvairīties no negadījumiem. Ja no sadursmes nevar izvairīties, sistēma palīdz samazināt sadursmes ātrumu.
Novietošanas palīgs Plus, BMW M340i xDrive Sedan, G20, tuvplāns

Novietošanas palīgs Plus.

Parking Assistant Plus atvieglo automobiļa novietošanu un manevrus. Tas piedāvā arī apkārtskata sistēmu, tostarp skatu no augšas, panorāmas skatu, attālo 3D skatu, kā arī sāniskas auto novietošanas palīgu, ārkārtas bremzēšanas funkciju, aktīvo automobiļa novietošanas distances sensoru, automobiļa novietošanas palīgu ar garenvirziena un sānu vadību un atpakaļgaitas asistentu.
Automātiskais ātruma ierobežojumu palīgs, BMW M340i xDrive Sedan, G20, tuvplāns

Automātiskais ātruma ierobežojumu palīgs.

Automātiskais ātruma ierobežojumu palīgs dinamiski pielāgo aktīvo kruīza kontroli nākamajiem ātruma ierobežojumiem. Navigācijas sistēma tos nosaka iespējamajā maršrutā un pārbauda ar kameru. Sniegto informāciju nepārtraukti atjaunina visam autoparkam.
Connected Command, BMW M340i xDrive Sedan, G20, tuvplāns

Connected Command.

Vai vēlaties pilnībā visu uzmanību pievērst ceļam? Tad nododiet dažas vadības funkcijas savu pasažieru rokās. Ar Connected Command tas ir viegli. Izmantojot BMW Connected lietojumprogrammu, pasažieri ar jūsu atļauju var piekļūt izklaides un navigācijas sistēmām. Viņi var regulēt arī galvenās gaisa kondicionēšanas sistēmas funkcijas.
Concierge pakalpojumi, BMW M340i xDrive Sedan, G20, tuvplāns

Concierge pakalpojumi.

Vai rīt Romā spīdēs saule? Cikos ir mans lidojums? Concierge pakalpojums paredzēts, lai palīdzētu ceļojumu laikā, un var sniegt jums atbalstu jebkurā pieprasījumā, piespiežot pogu. Neatkarīgi no tā, vai rezervējat vietu restorānā, viesnīcā vai kinoteātrī. Varat to izmantot pat maksājumu veikšanai. Lai kur jūs atrastos, lai kas būtu nepieciešams – Concierge pakalpojums vienmēr ir jums līdzās.
Caring Car, BMW M340i xDrive Sedan, G20, tuvplāns

Caring Car.

Ierasties ar svaigiem spēkiem? Atpūsties, kad esat stresā? Ar Caring Car tas nesagādā problēmas. Kad teiksiet: “Hei, BMW! Esmu noguris!” vai “Hei, BMW! Esmu stresā!” jūsu BMW atjautīgais personiskais asistents sāks vitalizējošo vai atslābinošo programmu. Abas šīs programmas stimulē jūsu maņas, koordinējot dažādo salona funkciju mijiedarbību.
BMW M340i xDrive Sedan, G20, metāliska Sapphire Black krāsa, aizmugures skats brauciena laikā

Attālā programmatūras jaunināšana.

Vai vēlaties, lai jūsu BMW būtu jaunākā programmatūra? Ar attālo programmatūras jaunināšanu jūsu BMW vienmēr būs kā jauns. Jauninājumi tiek instalēti attāli, gluži kā jūsu viedtālrunī. Šādi var aktivizēt arī citas jūsu automobiļa funkcijas.
Digitālā atslēga, BMW M340i xDrive Sedan, G20, tuvplāns

Digitālā atslēga.

Kādēļ ņemt līdzi arī atslēgu, ja jums līdzi ir jau jūsu Android viedtālrunis? Digitālā atslēga vai atslēgas karte ļauj jums atslēgt un aizslēgt savu BMW, un pat iedarbināt dzinēju, fiziski neizmantojot atslēgu. To iespējams lejupielādēt jūsu Android viedtālrunī, izmantojot BMW Connected lietojumprogrammu, un kopīgot ar ģimeni un draugiem.

FUEL CONSUMPTION AND CO2 EMISSIONS.

BMW M340i xDrive Sedan:
Fuel consumption in l/100 km (combined): 7.3–7.0
CO2 emissions in g/km (combined): 167–159

BMW M340d xDrive Sedan:
Fuel consumption in l/100 km (combined): x.x–x.x
CO2 emissions in g/km (combined): xxx–xxx

The values of the vehicles labelled with (2) are preliminary.

The information on fuel consumption, CO2 emissions and energy consumption has been determined in accordance with the prescribed measurement procedure VO (EU) 715/2007 in the version applicable at the time of type approval. The figures refer to a vehicle with basic configuration in Germany and the range shown considers optional equipment and the different size of wheels and tires available on the selected model.

Further information about the official fuel consumption and the official specific CO2 emissions for new passenger automobiles can be found in the 'New Passenger Vehicle Fuel Consumption and CO2 Emission Guidelines', which are available free of charge at all sales outlets and from DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Germany and on https://www.dat.de/co2

The values are already based on the new WLTP regulation and are translated back into NEDC-equivalent values in order to ensure the comparison between the vehicles. For vehicle related taxes or other duties based (at least inter alia) on CO2-emissions the CO2 values may differ to the values stated here.

Lasīt vairāk

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

 • BMW M340i xDrive Sedan:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 7,3–7,0
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 167–159

  BMW M340d xDrive Sedan*:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 5,7-5,3
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 149–139

  * Pieejams no 2020. gada aprīļa. Dati ir plānotās vērtības.

  Norādītā informācija par degvielas patēriņu, CO2 izmešiem un enerģijas patēriņu tika noteikta atbilstoši mērīšanas procedūrai, kas paredzēta regulā (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. Šie skaitļi attiecas uz transportlīdzekli ar pamata konfigurāciju Vācijā, un norādītajā diapazonā ņemts vērā papildaprīkojums un dažādie disku un riepu izmēri, kas pieejami konkrētajam modelim.

  Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un nominālajiem specifiskajiem jauno automobiļu CO2 izmešiem var iegūt "Jaunajās pasažieru transportlīdzekļa degvielas patēriņa un CO2 izmešu vadlīnijās", kas bez maksas ir pieejamas visās tirdzniecības vietās un apmeklējot/rakstot uz "DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH", Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vācija, kā arī vietnē https://www.dat.de/co2

  Šīs vērtības jau šobrīd ir balstītas uz jauno WLTP regulu un ir atkal pārveidotas NEDC ekvivalentās vērtībās, lai nodrošinātu salīdzinājumu transportlīdzekļu starpā. Attiecībā uz nodokļiem vai citām nodevām, kas attiecināmas uz transportlīdzekļiem un kas balstītas (vismaz arī balstītas) uz CO2 izmešu rādītājiem, – CO2 vērtības var atšķirties no šeit norādītajām vērtībām.