BMW X3 M AUTOMOBIĻI.

Četri jaudīgi BMW X3 modeļi, kas rada sportisku atšķirību.

BMW X3 M COMPETITION.

Maksimāla braukšanas dinamika un ekskluzivitāte.
 • Jaudīgais M TwinPower Turbo sešcilindru benzīna dzinējs
 • M xDrive ar aktīvo M diferenciāli un astoņpakāpju M Steptronic pārnesumkārbu ar Drivelogic
 • Ekskluzīvi dizaina elementi un aprīkojums
 • 375 kW/510 ZS, 600 Nm, 0–100 km/h 4,1 sekundē
BMW X3 M Competition metāliskā Donington Grey krāsā, virsbūve.

BMW X3 M.

Braukšanas dinamika augstākajā līmenī.
 • Jaudīgais M TwinPower Turbo sešcilindru benzīna dzinējs
 • M xDrive ar aktīvo M diferenciāli
 • Astoņpakāpju Steptronic pārnesumkārba ar Drivelogic
 • 353 kW/480 ZS, 600 Nm, 0–100 km/h 4,2 s
BMW X3 M Alpine White krāsā, virsbūve.

BMW X3 M40i.

Izcili līdzsvarots, ikdienai piemērots sniegums.
 • M TwinPower Turbo sešcilindru benzīna dzinējs
 • BMW xDrive
 • Astoņpakāpju Steptronic pārnesumkārba
 • 260 kW/354 ZS, 500 Nm, 0–100 km/h 4,8 sekundēs
BMW X3 M40i metāliskā Black Sapphire krāsā, virsbūve.

BMW X3 M40d.

Jauda un efektivitāte bez kompromisiem.
 • BMW TwinPower Turbo sešcilindru dīzeļdzinējs
 • BMW xDrive
 • Astoņpakāpju Steptronic pārnesumkārba
 • 240 kW/326 ZS, 680 Nm, 0–100 km/h 4,9 sekundēs
BMW X3 M40d metāliskā Phytonic Blue krāsā, virsbūve.
 • BMW X3 M COMPETITION.
 • BMW X3 M.
 • BMW X3 M40i.
 • BMW X3 M40d.

BMW X3 M COMPETITION UN BMW X3 M.

Performace iezīmes.

Divi modeļi, unikāla jauda: visi piedziņas un šasijas komponenti uzsver uzticību savai BMW M autosporta izcelsmei. Papildinot ar īstu X raksturu, tie nodrošina M raksturīgo braukšanas prieku uz jebkāda ceļa seguma.
BMW X3 M Competition metāliskā Donington Grey krāsā, virsbūve, skats no putna lidojuma.
BMW X3 M un BMW X3 M Competition, ārkārtīgi jaudīgs M TwinPower Turbo sešcilindru benzīna dzinējs.

Jaudīgs M TwinPower Turbo sešcilindru benzīna dzinējs.

M TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru benzīna dzinējam ir lieliska jaudas padeve, ārkārtīgi vienmērīga gaita, kas apvienota ar sportisku dzinēja skaņu. Ar Double-VANOS, Valvetronic, augstas precizitātes iesmidzināšanu un diviem turbokompresoriem, tas rada 353 kW (480 ZS) jaudu – Competition modelī pat 375 kW (510 ZS).
BMW X3 M Competition un BMW X3 M, dzinējs, M oglekļa precizitātes stienis.

M oglekļa precizitātes stienis.

M oglekļa precizitātes stienis ievērojami palielina priekšdaļas izturību un palīdz uzlabot stūrēšanas precizitāti. Ar augstākās kvalitātes oglekļa šķiedru stiprināta polimēra komponents ir ārkārtīgi viegls un, paceļot dzinēja pārsegu, sniedz īstu autosporta atmosfēru. Tādējādi arī šeit sevišķi labi izpaužas sportiskais potenciāls.
BMW X3 M Competition metāliskā Donington Grey krāsā, virsbūve, trīs ceturtdaļu skats no priekšpuses, M īpašā balstiekārta.

M īpašā balstiekārta.

M īpašā balstiekārta akcentē automobiļa lielisko dinamisko potenciālu. Papildus trīs braukšanas režīmiem COMFORT, SPORT un SPORT+, vadītājs var izvēlēties arī starp trīs dažādiem dinamiskās stabilitātes kontroles (DSC) sistēmas iestatījumiem, lai pielāgotos vēlamajam braukšanas stilam.
BMW X3 M un BMW X3 M Competition, salons, vadības displejs, M xDrive.

M xDrive.

BMW M xDrive un aktīvais M diferenciālis garantē maksimālu saķeri un braukšanas dinamiku, gan braucot sportiski, gan ikdienas gaitās. Pateicoties M īpašajai tehnoloģijai, automobili vienmēr var precīzi un droši vadīt pa jebkādu segumu, pat uzņemot paātrinājumu asos līkumos.
BMW X3 M un BMW X3 M Competition, salons, M pārnesumu pārslēgsvira, astoņpakāpju M Steptronic pārnesumkārba.

Astoņpakāpju M Steptronic pārnesumkārba.

Astoņpakāpju M Steptronic pārnesumkārba ar Drivelogic piedāvā daudzas pārslēgšanās iespējas: sākot no ārkārtīgi dinamiskas, īpaši ērtas un beidzot ar degvielu ekonomējošu. Vadītājs var manuāli pārslēgt ātrumus, izmantojot pārnesumu pārslēgsviru vai pārnesumu pārslēga lāpstiņas uz stūres, vai izmantot automātisko režīmu un ļaut visu darbu paveikt pārnesumkārbai.
BMW X3 M un BMW X3 M Competition, salons, kokpits, M ādas stūre M Servotronic.

M Servotronic.

M Servotronic nodrošina piemērotu stūrēšanas pastiprinājumu ikvienā braukšanas situācijā, pielāgojot to konkrētajam braukšanas ātrumam. Turklāt jebkurā ātrumā tiek nodrošināta tieša un precīza stūrēšana. Sistēma ir īpaši pielāgota M līnijai un piedāvā trīs dažādus iestatījumus, ko iespējams izvēlēties, nospiežot pogu.
BMW X3 M Competition metāliskā Donington Grey krāsā, M vieglmetāla diski ar M sakausējuma bremzēm.

M sakausējuma bremzes.

Izmantojot dažādus materiālus, M sakausējuma bremzes ne tikai sasniedz izcilus ātruma samazināšanas rādītājus, bet arī augstu stabilitātes līmeni un ilgu kalpošanas laiku, kā arī svara samazinājumu, kam ir pozitīva ietekme uz veiklību, dinamiku un paātrinājumu. Metāliskas Blue krāsas bremžu suporti ar M uzrakstu un M raksturīgo efektīvo bremžu sistēmu. Īpašās konstrukcijas dēļ palaikam var būt dzirdami trokšņi, kas rodas pēc ilgstošas, nelielas vai ārkārtīgi lielas slodzes un pēc īsa laika atkal izzūd. Lai izvairītos no funkciju trokšņiem, bremzes regulāri jānoslogo, intensīvāk bremzējot. Ja uz bremžu diskiem ir mitrums, bremžu sistēmu var nosusināt bremzējot, tādējādi izvairoties no trokšņa. Funkciju trokšņi neietekmē bremžu veiktspēju, ekspluatācijas drošību un stabilitāti.
BMW X3 M Competition metāliskā Donington Grey krāsā, virsbūve, aizmugures skats ar M sporta izplūdes sistēmu.

M sporta izplūdes sistēma.

M sporta izplūdes sistēma piedāvā dinamisku skaņu, ko iespējams regulēt ar integrētu izplūdes vārstu mehānismu. SPORT un SPORT+ programmas, ko iespējams izvēlēties ar braukšanas dinamikas pogām, raksturo vēl izteiktāka dzinēja skaņa, savukārt uz komfortu vērstā programma dod priekšroku diskrētākai dzinēja skaņai.

BMW X3 M COMPETITION.

Dizaina iezīmes.

Spēcīgās proporcijas un perfekti saskaņotie mirdzošie Black krāsas M dizaina elementi piešķir BMW X3 M Competition lielas veiktspējas auru. Salonā sportiskums apvienots ar ekskluzīvām detaļām, lai radītu unikālu iespaidu.
BMW X3 M Competition metāliskā Donington Grey krāsā, virsbūve, trīs ceturtdaļu skats no priekšpuses.
BMW X3 M Competition metāliskā Donington Grey krāsā, virsbūve, priekšdaļa ar mirdzošu Black krāsas M elipsveida režģi.

M elipsveida režģis.

Satriecošais M elipsveida režģis mirdzošā Black krāsā ar modeļa uzrakstu ir pamanāmākais priekšdaļas dinamiskā M stila dizaina elements. Mirdzošie Black krāsas dubultie stieņi vizuālā ziņā līdzinās M vieglmetāla disku raksturīgajam Double-spoke stilam. M elipsveida režģis skaidri norāda uz automobiļa sportiskajiem centieniem un dod mājienu par milzīgo jaudu, kas to vien gaida, lai tiktu brīvībā.
BMW X3 M Competition metāliskā Donington Grey krāsā, virsbūve, aizmugures skats ar uzrakstu “X3 M Competition”.

Uzraksts “X3 M Competition”.

Melnais uzraksts “X3 M Competition” aizmugurē norāda uz automobiļa augsto braukšanas dinamikas potenciālu.
BMW X3 M Competition metāliskā Donington Grey krāsā, virsbūve, mirdzošs Black krāsas M gaisa savācējs ar modeļa uzrakstu.

M gaisa savācēji.

Raksturīgais M gaisa savācējs ar modeļa uzrakstu, kas piešķir izteiksmīgu trīsdimensiju sportisku niansi, akcentē automobiļa iespaidīgo potenciālu un sniedz priekšstatu par fantastisko braukšanas pieredzi. Tā ir tehniskas perfekcijas un elpu aizraujoša dizaina, kas jau no pirmās dienas ir bijis M automobiļu sinonīms, dinamiskas kombinācijas paraugs.
BMW X3 M Competition metāliskā Donington Grey krāsā, virsbūve, mirdzoši Black krāsas M atpakaļskata spoguļi ar modeļa uzrakstu.

M ārējie atpakaļskata spoguļi.

Aerodinamiski uzlabotie M ārējie atpakaļskata spoguļi ir nozīmīga sportiskā un dinamiskā M dizaina sastāvdaļa. Tie ir pievienoti virsbūvei ar izteiktu dubultu pamatni un izceļ automobiļa estētiku, kā arī norāda uz precīzu mašīnbūvi līdz pēdējai detaļai. Garajā, šaurajā padziļinājumā izcili iestrādāti papildu LED indikatori.
BMW X3 M Competition metāliskā Donington Grey krāsā, virsbūve, M īpašais jumta spoileris.

M īpašais jumta spoileris.

M īpašais jumta spoileris ar pamanāmo formu nodrošina spēcīgāku spiedienu uz leju, uz aizmugurējo tiltu, braucot ar lielāku ātrumu. Vienlaikus tas trīs ceturtdaļu skatā no aizmugures pauž raksturīgo sportiskumu un sola ārkārtīgi dinamisku braukšanas pieredzi.
BMW X3 M Competition, salons, Merino ādas M sporta sēdekļi Alcantara krāsā.

M sporta sēdekļi.

Dažādi regulējamie konturētie M sporta sēdekļi ar daļēji integrētiem galvas balstiem sniedz izcilu sānu balstu vadītājam un priekšējam pasažierim. Turklāt atzveltnes platumu iespējams regulēt individuāli. Īpašs dizains ar izgaismotu M logotipu akcentē automobiļa sportiskās iespējas. (Augstāk redzamās M drošības jostas gaidāmas no 2019. gada augusta.)
BMW X3 M Competition, salons, oglekļa šķiedras salona apdares joslas.

Oglekļa šķiedras salona apdares elementi.

Oglekļa šķiedras salona apdares elementi uz instrumentu paneļa, durvīm un viduskonsoles ar akcentējošiem apdares elementiem Pearl Chrome krāsā.
BMW X3 M Competition, salons, kokpits, M ādas daudzfunkciju stūre.

М ādas stūre.

M ādas stūrei ar daudzfunkciju pogām, M emblēmu, hromētām detaļām un integrētu vadītāja puses sānu drošības gaisa spilvenu ir Double-spoke dizains. Ar Black ādas stūres apdari ar kontrastējošas krāsas šuvumu un konturētiem īkšķu balstiem tā lieliski iegulst jūsu rokās. Vadītājs braukšanas laikā var izmantot arī M Drive pogas, lai izvēlētos nepieciešamos iestatījumus.
BMW X3 M Competition, salons, M pārnesumu pārslēgsvira.

M pārnesumu pārslēgsvira.

Līdzās M logotipam M pārnesumu pārslēgsviras augšdaļā atrodas slēdzis, kas ļauj izvēlēties trīs Drivelogic iestatījumus. P poga, kas paredzēta automobiļa novietošanai stāvēšanai, atrodas tieši zem tā. Manuālajā “S” režīmā vadītājs var manuāli pārslēgt pārnesumus, izmantojot pārnesumu pārslēgsviru M raksturīgajā veidā, savukārt “D” režīmā pārslēgšanās notiek automātiski.
BMW X3 M Competition, salons, kokpits, M īpašais instrumentu panelis.

M īpašais instrumentu panelis.

M īpašajā instrumentu panelī atradīsiet šādus analogus displejus – spidometru, tahometru, eļļas temperatūras un degvielas patēriņa rādītājus, kā arī M braukšanas dinamikas sistēmu – stūrēšanas, balstiekārtas, dzinēja, Drivelogic un M xDrive – statusa indikatoru. Turklāt labajā rūtī varat skatīt informāciju par riepām, sporta displejus, maršrutu, patēriņu un multividi.
BMW X3 M Competition, salons, kokpits, sarkana Start/Stop poga.

Start/Stop poga.

Sarkanā Start/Stop poga atrodas viduskonsolē, un to izmanto, lai bez atslēgas iedarbinātu dzinēju, kad automobilis ir atslēgts. Ar to dzinēju var arī apturēt. Automobiļa atslēgu atpazīst automātiski, to nemaz neievietojot.
BMW X3 M Competition, salons, durvju sliekšņa apdare ar Competition uzrakstu.

Durvju sliekšņu apdare ar Competition uzrakstu.

Tiklīdz vadītāju un priekšējais pasažieris sēžas automobili, viņus sagaida durvju sliekšņu apdare ar uzrakstu X3 M Competition”. Uzraksts uz Black krāsas joslām uz priekšējo durvju sliekšņu apdares labajā un kreisajā pusē izstaro kvalitāti un ekskluzivitāti.
BMW X3 M Competition, salons, M drošības jostas.

M drošības jostas.

M drošības jostās ar jostu spriegotāju un drošības jostu spēka ierobežotāju ir smalki ieausts akcents M raksturīgajās krāsās, un tās uzsver salona ļoti augsto kvalitāti un sportisko noskaņu.
BMW X3 M Alpine White krāsā, virsbūve, trīs ceturtdaļu skats no sāna.
BMW X3 M Alpine White krāsā, virsbūve, priekšdaļa, M elipsveida režģis ar hromētiem akcentiem un modeļa uzrakstu.
BMW X3 M Alpine White krāsā, virsbūve, 21 collas M vieglmetāla diski Orbit Grey krāsā.
BMW X3 M Alpine White krāsā, virsbūve, M gaisa savācēji ar hromētiem akcentiem un modeļa uzrakstu.
BMW X3 M Alpine White krāsā, virsbūve, spoguļu korpusi virsbūves krāsā.
BMW X3 M Alpine White krāsā, virsbūve, aizmugure ar modeļa uzrakstu.
BMW X3 M Alpine White krāsā, virsbūve, aizmugure ar hromētām izpūtēja dekoratīvajām caurulēm.
BMW X3 M, salons, Vernasca ādas sporta sēdekļi Black krāsā.
BMW X3 M, salons, kokpits, M ādas stūre ar M īpašo kontrastējošo šuvumu.

BMW X3 M.

Sportiska piedzīvojumu gara izpausme: BMW X3 M. Spēcīgas proporcijas un izteiksmīgi M dizaina elementi pārliecinoši atsaucas uz šī X modeļa autosporta DNS. Glancēti 20 collu M vieglmetāla diski Orbit Grey krāsā rada lielisku pamatu. Elipsveida rāmis un gaisa savācējs ar hromētiem elementiem, kā arī hromētas izpūtēja dekoratīvās caurules uzsver ekskluzīvo sportisko raksturu. Sportiskā izteiksme turpināta arī salonā. Vernasca ādas sporta sēdekļi Black krāsā, nodrošina perfektu sēdekļu komfortu – gan ikdienā, gan veicot dinamiskus apļus sacīkšu trasē. Ekskluzīvo salonu papildina tādi augstvērtīgi akcenti kā BMW Individual griestu apdare Anthracite krāsā vai M ādas stūre ar M raksturīgo kontrastējošo šuvumu.

BMW X3 M40i UN BMW X3 M40d.

Dizains un braukšanas dinamika.

Iespaidīgs dizains, sportiska braukšanas dinamika. Ar ekskluzīvām iezīmēm gan automobilī, gan ārpus tā, kā arī ar uz sniegumu vērstu tehnoloģiju pakotni, BMW X3 M40i un BMW X3 M40d demonstrē savu sportisko DNS.
BMW X3 M40i un BMW X3 M40d metāliskā Black Sapphire krāsā, braucošs, virsbūve, skats no sāniem uz kalnu ainavas fona ar gaismas joslām.
BMW X3 M40i un BMW X3 M40d metāliskā Black Sapphire krāsā, virsbūve, trīs ceturtdaļu skats no priekšpuses.

Ekskluzīvs dizains.

Ekskluzīvi dizaina elementi izceļ dinamisko BMW X3 M40i un BMW X3 M40d potenciālu gan salonā, gan uz virsbūves. Proti, lielāki gaisa savācēji, režģa rāmis, elipsveida stieņi un Cerium Grey spoguļu korpusi, kā arī sporta sēdekļi, M ādas stūre ar pārnesumu pārslēga lāpstiņām un ekskluzīvo M40i uzrakstu uz instrumentu paneļa, uz durvju sliekšņu apdares un aizmugurē.
BMW X3 M40i un BMW X3 M40d, salons, kokpits ar M ādas stūri.

М ādas stūre.

M ādas stūre ar daudzfunkciju pogām, M emblēmu un integrētu vadītāja puses sānu drošības gaisa spilvenu trīs spieķu dizainā. Tā nodrošina tiešu, sportisku stūrēšanas pieredzi ar Walknappa Black stūres apdari ar melnu šuvumu un konturētiem īkšķu balstiem.
BMW X3 M40i un BMW X3 M40d, salons, sporta sēdekļi vadītājam un priekšējam pasažierim.

Sporta sēdekļi vadītājam un priekšējam pasažierim.

Individuāli pielāgojamiem sporta sēdekļiem vadītājam un priekšējam pasažierim ir dažādas manuālas regulēšanas iespējas, ieskaitot atzveltnes platumu, attālumu un atzveltnes un sēdvietas leņķi. Pateicoties garākiem sēdvietas un atzveltnes balstiem un izteiksmīgiem sānu balstiem, tie piedāvā izcilu ergonomiku un augstu sānu balsta līmeni.
BMW X3 M40i un BMW X3 M40d metāliskā Black Sapphire krāsā, virsbūve, priekšdaļa ar M aerodinamisko pakotni.

M aerodinamikas pakotne.

M aerodinamikas pakotne akcentē automobiļa sportiskumu un maina tā gaisa plūsmu. Pakotnē iekļauts priekšējais apakšējais spoileris ar lielākiem gaisa savācējiem, īpašām sliekšņu uzlikām un aizmugurējais apakšējais spoileris ar difuzora ielaidumu. Izpūtēja dekoratīvās caurules ir hromētas.
BMW X3 M40i metāliskā Black Sapphire krāsā, braucošs, virsbūve, trīs ceturtdaļu skats no aizmugures uz pilsētas fona ar gaismas joslām.

Braukšanas dinamika un veiklība.

BMW X3 M40i un BMW X3 M40d piedāvā īpašu precizitāti un veiklību. Dinamikas raksturlielumi ir palielināti un intensīvas braukšanas sajūta ir nodrošināta, pateicoties visaptverošajai jaunajai balstiekārtas kalibrēšanai, M Performance īpašajai variablās sporta stūres iekārtas kalibrēšanai, standartaprīkojuma M sporta bremzēm un BMW xDrive pilnpiedziņas sistēmai ar uzsvaru uz aizmugurējiem riteņiem.
BMW X3 M40i un BMW X3 M40d metāliskā Black Sapphire krāsā, braucošs, virsbūve, skats no sāniem ar rotējošu vieglmetāla disku.

Adaptīvā M balstiekārta.

Adaptīvo M balstiekārtu iespējams jebkurā laikā elektroniski regulēt atbilstoši ceļa un braukšanas apstākļiem. Izmantojot braukšanas pieredzes kontroli, vadītājs var pielāgot arī balstiekārtas raksturlielumus sev tīkamākam braukšanas stilam – no komfortabla līdz ārkārtīgi sportiskam ar ievērojami dinamisku vadāmību.
BMW X3 M40i un BMW X3 M40d metāliskā Black Sapphire krāsā, virsbūve, vieglmetāla disks ar M sporta bremzēm.

M sporta bremzes.

M sporta bremzēm ir četru virzuļu fiksēti bremžu suporti priekšpusē un divu virzuļu peldoši bremžu suporti aizmugurē, zilā krāsā ar M uzrakstu, un lieli bremžu diski, attiecīgi nodrošinot izcilu bremzēšanas efektivitāti.
BMW X3 M40i un BMW X3 M40d metāliskā Black Sapphire krāsā, virsbūve, aizmugure ar M sporta izplūdes sistēmu.

M sporta izplūdes sistēma.

M sporta izplūdes sistēma piedāvā dinamisku skaņu, ko nosaka braukšanas režīms un regulē ar integrētu izplūdes vārstu mehānismu. SPORT un SPORT+ programmas, ko iespējams izvēlēties ar braukšanas pieredzes vadību, raksturo vēl izteiktāka dzinēja skaņa, savukārt uz komfortu vērstā programma dod priekšroku diskrētākai dzinēja skaņai.
BMW X3 M40i un BMW X3 M40d, salons, pārnesumu pārslēgsvira, astoņpakāpju Steptronic sporta pārnesumkārba.

Steptronic sporta pārnesumkārba.

Automātiskā astoņpakāpju Steptronic sporta pārnesumkārba piedāvā ārkārtīgi sportisku pārnesumu pārslēgšanu. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties automātisku vai manuālu pārslēgšanu ar pārnesumu pārslēga lāpstiņām vai pārnesumu pārslēgsviru – iespējama vienmērīga vai neticami dinamiska braukšana. SPORT režīmā un ar pārnesumu pārslēgsviru kreisajā S/M pozīcijā pārnesumu pārslēgšana ir konfigurēta maksimālam sniegumam.
BMW X3 M40i un BMW X3 M40d, salons, kokpits, M ādas stūre, variablā sporta stūres iekārta.

Variablā sporta stūres iekārta.

Variablā sporta stūres iekārta ar Servotronic nodrošina tiešu un dinamisku stūrēšanas reakciju ar mazāku piepūli stūrējot. Tā reaģē uz stūres leņķi ar dažādiem stūrēšanas koeficientiem. Tas uzlabo vadāmību dinamiskas braukšanas laikā un samazina stūrēšanai nepieciešamo piepūli automobiļa novietošanas un pagriešanas laikā.

M TWINPOWER TURBO BENZĪNA DZINĒJS.

BMW X3 M40i, M TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru benzīna dzinējs.

Apvienojumā ar astoņpakāpju Steptronic sporta pārnesumkārbu, BMW X3 M40i M TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru benzīndzinējs nodrošina iespaidīgu dinamiku, pateicoties savam pārliecinošajam sniegumam. Aprīkots ar TwinScroll turbokompresoru, Valvetronic pilnībā variējamo vārstu vadības sistēmu un augstas precizitātes iesmidzināšanu, tas rada 260 kW (354 ZS) jaudu, un maksimālais griezes moments ir 500 Nm.

M TWINPOWER TURBO DĪZEĻDZINĒJS.

BMW X3 M40d, M TwinPower Turbo sešcilindru dīzeļdzinējs.

BMW X3 M40d M TwinPower Turbo sešcilindru dīzeļdzinējs atstāj iespaidu ar augstu sniegumu un efektivitāti. Aprīkots ar diviem TwinScroll turbokompresoriem ar variējamu turbīnas ģeometriju un Common Rail tiešās iesmidzināšanas sistēmu, optimizēta svara dzinējs rada 240 kW (326 ZS) jaudu un iespaidīgu 680 Nm griezes momentu. Tas nodrošina izcilu dzinējspēku un augstu braukšanas dinamiku.

BMW X3 M AUTOMOBIĻI

Vadītāja palīdzības sistēmas un savienojamība.

Koncentrējoties uz nozīmīgo. Ar inovatīvajām vadītāja palīdzības sistēmām un ērtajām Connected kokpita iespējām BMW X3 M automobiļi ir paši modernākie – augstākā līmeņa mūsdienu mobilitāte.
BMW X3 M automobiļi, vadības displejs, braukšanas palīgsistēma Plus.

Braukšanas palīgsistēma Plus.

Braukšanas palīgsistēma Plus piedāvā lielāku komfortu un drošību monotonās un sarežģītās braukšanas situācijās. Tās ietver sastrēgumus, pavisam lēnu satiksmi, garus braucienus pilsētā, pa lauku ceļiem vai automaģistrālēm, kā arī pārvietošanos krustojumos un joslu maiņu.
BMW X3 M automobiļi, vadības displejs, novietošanas palīgs Plus.

Novietošanas palīgs plus.

Aprīkojuma pakotne novietošanas palīgs plus atvieglo automobiļa novietošanu un manevrus. Tajā iekļauta apkārtskata sistēma, ieskaitot skatu no augšas, attālo 3D skatu, novietošanas distances sensoru, kā arī sānu auto novietošanas palīgu, aktīvo novietošanas distances sensora ārkārtas bremzēšanas funkciju un novietošanas palīgu ar lineārām vadlīnijām, kas nodrošina pilnībā automātisku novietošanu gan paralēli, gan perpendikulāri ceļam.
BMW X3 M automobiļi, BMW Connected, sieviete tur rokās izgaismotu globusu.

BMW Connected.

Savienots ar jūsu BMW. BMW Connected lietojumprogramma ir jūsu personalizētais digitālais palīgs, kas rūpējas par jūsu vajadzībām gan pirms brauciena, gan tā laikā. Piekļūstiet automobilim ar viedtālruni, viedpulksteni, Amazon Echo vai Google Assistant, nosūtiet galamērķus uz navigācijas sistēmu vai saņemiet atgādinājumus par tikšanos, lai būtu drošs, ka tur nonāksit laikā.
Uzziniet vairāk
BMW X3 M un BMW X3 M, BMW Head-Up displejs ar M īpašo skatu.

BMW Head-Up displejā.

Pilnkrāsu BMW Head-Up displejs ataino būtisko braukšanas informāciju vadītāja acu priekšā, ļaujot pilnībā pievērst uzmanību braukšanai. Tiek rādīta tāda informācija kā šībrīža ātrums un – atkarībā no aprīkojuma – navigācijas norādes, ātruma ierobežojumu informācija, tostarp apdzīšanas liegums, kā arī tālruņa un izklaides saraksti. BMW X3 M un BMW X3 M Competition BMW Head-Up displejs pieejams arī ar M raksturīgo displeju (skat. attēlu).
BMW X3 M automobiļi, BMW Live kokpits Professional

BMW Live kokpits Professional.

BMW Live kokpita Professional versija ar navigācijas funkciju ietver divus augstas kvalitātes displejus, ko veido augstas izšķirtspējas 10,25 collu vadības displejs ar skārienekrāna funkciju un pilnībā digitāls 12,3 collu instrumentu panelis. BMW operētājsistēmu 7,0 var vadīt arī ar iDrive Touch kontrolleri.
BMW X3 M, tehniskie dati

BMW X3 M AUTOMOBIĻU TEHNISKIE DATI.

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

 • BMW X3 M Competition:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 11,4-11,6
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 260-265

  BMW X3 M40i:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 9,1-9,7
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 206-222

  BMW X3 M40d:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 6,6-7,3
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 174-191

  Norādītais CO2 izmešu daudzums, degvielas/elektroenerģijas patēriņš un visi elektroenerģijas rādītāji tika notikti, pielietojot WLTP (Pasaulē saskaņotā vieglo transportlīdzekļu testēšanas procedūra) testēšanas metodi. Šie rādītāji var atšķirties no tiem, kas iegūti reālos darba apstākļos, jo šādus rezultātus ietekmē daudzi faktori, piemēram, uzstādītie papildu piederumi, riepas, pārvadātā krava, braukšanas paradumi, laikapstākļi, apkārtējā temperatūra, ceļa segums un infrastruktūra, reljefa ietekme, akumulatora uzlādes līmenis utt.
  Lai varētu salīdzināt citu transportlīdzekļu CO2 izmešu daudzumu, degvielas/elektroenerģijas patēriņu un visus elektroenerģijas rādītājus, izmantojiet datus, kas iegūti, pielietojot to pašu testēšanas metodi.

  Uzziniet vairāk par WLTP, degvielas patēriņu un izmešiem: https://www.bmw.lv/lv/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/bmw-emissions.html.
  Uzziniet vairāk par degvielas taupīšanu un efektīvu braukšanu: https://www.bmw.lv/lv/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/bmw-efficient-technologies.html.