BMW M760Li xDrive Sedan, BMW M7, BMW 760Li Individual, informācija

7

BMW M760Li xDRIVE SEDAN

7BMW M760Li xDRIVE SEDAN

BMW M760Li xDrive Sedan nozīmē ekskluzīvu luksusu un unikālu robežu šķērsošanas sajūtu. Tieši tādēļ pieejamas dažādas atlasītas aprīkojuma iespējas braukšanas dinamikas, virsbūves un salona dizaina, kā arī tehnoloģisku inovāciju un savienojamības jomā, lai piedāvātu optimālu individualizācijas iespēju klāstu.

Lasīt vairāk

LUKSUSS UN ADRENALĪNS

BMW M760Li xDRIVE SEDAN DIZAINS UN BRAUKŠANAS DINAMIKA

Ja tīra jauda un nepārspēta elegance būtu jāattēlo tikai ar vienu līniju, tai būtu BMW M760Li xDrive Sedan raksturīgais siluets. Virsbūvē izteiksmīgo stilu uzsver ekskluzīvie dizaina elementi Cerium Grey krāsā, piemēram, 20 collu M vieglmetāla diski vai iespaidīgie dubultie izpūtēji, bet salons slēpj nesalīdzināmu dinamisku potenciālu. Ar divpadsmitcilindru M TwinPower Turbo benzīna dzinēju ar atbilstošiem un perfekti salāgotiem balstiekārtas komponentiem BMW M760Li xDrive Sedan iezīmē jaunu ēru automobiļu braukšanas dinamikas jomā. Viena īpaša iezīme ir unikāls braukšanas komforts, ko var izbaudīt ikvienā salona funkciju detaļā. Sākot ar elektriski regulējamiem Comfort sēdekļiem vadītājam un priekšējam pasažierim ar aktīvo galvas balstu un beidzot ar eleganto, telpiskumu radošo Sky Lounge panorāmas jumta lūku, BMW M760Li xDrive piedāvā maksimālu komforta un luksusa sajūtu.
BMW M760Li xDrive Sedan, dizains, dinamika
BMW M760Li xDrive Sedan, Sky Lounge panorāmas jumta lūka.

Panorāmas stikla jumta lūka Sky Lounge

Sky Lounge panorāmas jumta lūka rada bagātīgu plašuma sajūtu dienā, bet naktī piešķir īpašu noskaņu ar gaismas dizainu, ko veido vairāk nekā 15 000 gaismas elementu. Fona salona apgaismojums piedāvā sešu dažādu krāsu izvēli.
BMW M760Li xDrive Sedan, 20 collu M vieglmetāla diski ar Double-spoke 760 М stilu un dažādu izmēru riepām

20 collu M vieglmetāla diski ar Double-spoke 760 М stilu un dažādu izmēru riepām

20 collu M vieglmetāla glancēti divtoņu diski ar Double-spoke 760 M stilu Cerium Grey krāsā, ar dažādu izmēru riepām, priekšā – 8,5J x 20 ar 245/40 R20 riepām, aizmugurē – 10J x 20 ar 275/35 R20 riepām.
BMW M760Li xDrive Sedan, priekšējie Comfort sēdekļi, elektriski regulējami

Comfort sēdekļi priekšā, elektriski regulējami

Comfort sēdekļiem vadītājam un priekšējam pasažierim ir aktīvi galvas balsti, un tos var elektriski regulēt dažādos veidos. Iespējams atsevišķi regulēt galvas balsta augšējo daļu, atzveltnes platumu, augšstilbu balstu un galvas balsta augstumu. Aprīkojuma pakotnē ir arī muguras lejasdaļas balsts un atmiņas funkcija vadītāja un priekšējā pasažiera sēdeklim.
BMW M760Li xDrive Sedan, BMW 7. sērijas M Performance, M ādas stūre

M ādas stūre

M ādas daudzfunkciju stūre ar M emblēmu demonstrē sportisku trīs spieķu dizainu. Walknappa ādas stūres apdare Black krāsā ar konturētiem īkšķu balstiem nodrošina tiešu, sportisku stūrēšanas pieredzi.
BMW M760Li xDrive Sedan, izpūtēja caurules ar apdares elementiem

Izpūtēja caurules ar apdares elementiem, kreisajā un labajā pusē

Abas dubultās izpūtēja caurules iestrādātas aizmugurējā apakšējā spoilerī labajā un kreisajā pusē ar trapecveida apakšējā spoilera pārsegu.
BMW M760Li xDrive Sedan, M aizmugurējais spoileris

M aizmugurējais spoileris

M aizmugurējais spoileris uzsver automobiļa sportisko siluetu un samazina nevēlamu spiedienu augšup. Radot spiedienu uz leju uz aizmugurējo tiltu, tas nodrošina automobilim lielāku braukšanas stabilitāti.
BMW M760Li xDrive Sedan, BMW M760Li dzinējs, M TwinPower Turbo divpadsmitcilindru benzīna dzinējs

M TwinPower Turbo divpadsmitcilindru benzīna dzinējs

M TwinPower Turbo 12 cilindru benzīna dzinējs pārstāv piedziņas pilnību un lietpratību. Dzinēju klāsta priekšgalu raksturo izcila jaudas pārnese un unikāla darbības vienmērība, kādu var panākt tikai ar V12 dzinēju. Šī īpašība nodrošina nesalīdzināmu braukšanas pieredzi gan vadītājam, gan pasažierim.
BMW M760Li xDrive Sedan, BMW M760Li izcilība, Executive Drive Pro

Executive Drive Pro

Executive Drive Pro balstiekārtas vadības sistēma nodrošina īpašu braukšanas komfortu vienlaikus ar izcilu braukšanas dinamiku. Sistēma ir balstīta uz aktīvu pretapgāšanās stabilizāciju, kas pastāvīgi veic elektromehānisku regulēšanu braukšanas laikā, tādējādi samazinot automobiļa sasvēršanos līdz minimumam.
BMW M760Li xDrive Sedan, astoņpakāpju Steptronic sporta pārnesumkārba

Astoņpakāpju Steptronic sporta pārnesumkārba

Automātiskā astoņpakāpju Steptronic sporta pārnesumkārba piedāvā ārkārtīgi sportisku pārnesumu pārslēgšanu. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties automātisku vai manuālu pārslēgšanu ar pārnesumu pārslēga lāpstiņām vai pārnesumu pārslēgsviru – iespējama vienmērīga vai neticami dinamiska braukšana. SPORT režīmā un ar pārnesumu pārslēgsviru kreisajā S/M pozīcijā pārnesumu pārslēgšana ir konfigurēta labākajam sniegumam.
BMW M760Li xDrive Sedan, aktīvā stūres vadība

Aktīvā stūres vadība

Aktīvā stūres vadība apvieno atbalstu, kas mainās atkarībā no stūrēšanas leņķa uz priekšējās ass, un aizmugurējos riteņus, kas arī veic stūrēšanu. Braucot mazākā ātrumā, tas sniedz lielāku manevrējamību un veiklību, griežot aizmugurējos riteņus pretēji priekšējiem. Braucot lielākā ātrumā, aizmugurējie riteņi griežas paralēli priekšējiem, palielinot braukšanas stabilitāti un komfortu.
BMW M760Li xDrive Sedan, BMW M7 Performance, M aerodinamikas pakotne

M aerodinamikas pakotne

M aerodinamikas pakotne akcentē automobiļa sportiskumu un maina tā gaisa plūsmu. Tajā iekļauts priekšējais apakšējais spoileris ar lielākiem gaisa savācējiem, unikālām sliekšņu uzlikām un aizmugurējais apakšējais spoileris ar difuzora ielaidumu metāliskā Dark Shadow krāsā.

TEHNOLOĢIJU CELMLAUZIS

BMW M760Li xDRIVE SEDAN PĀRSTEIDZOŠĀS INOVĀCIJAS

Intuitīvi pretī nākotnei. Drīz varēsiet izvēlēties – braukt pats vai ļauties, lai jūs automātiski ved. Mūsdienās BMW personiskā stūrmaņa vadītāja palīdzības sistēmas jau piedāvā priekšstatu par to, kāda būs braukšana nākotnē. Tās atbalsta vadītāju vai pat pilnībā pārņem noteiktus uzdevumus. BMW M760Li xDrive Sedan viss ir īpaši orientēts uz vadītāju. Piemēram, BMW Live kokpita Professional displeji ir ļoti viegli pielāgojami. BMW atjautīgais personiskais asistents ļauj ātri un ērti lietot atsevišķas funkcijas. Jauna tehnoloģijas ēra.
BMW M760Li xDrive Sedan, BMW operētājsistēma 7.0

BMW operētājsistēma 7.0

BMW vadības sistēmas 7.0 inovatīvā vadības koncepcija piedāvā vēl vieglāku automobiļa funkciju pārvaldību, izmantojot žestus, balsi, skārienekrānu un iDrive kontrolleri – pavisam intuitīvi. Šajā nolūkā uzlabotas kontrollera funkcijas. Piemēram, visus digitālos pakalpojumus, tādus kā lietojumprogrammas, iespējams izvēlēties tieši.
BMW M760Li xDrive Sedan, braukšanas palīgsistēma Professional

Braukšanas palīgsistēma Professional

Braukšanas palīgsistēma Professional piedāvā optimālu komforta un maksimālu drošības līmeni daudzās kritiskās vai monotonās braukšanas situācijās, to nodrošinot ar stūrēšanas un joslu vadības palīgu, lokālas bīstamības brīdinājumu, palikšanas joslā palīgu ar aktīvo sānu sadursmes aizsardzību un citām drošības funkcijām.
BMW M760Li xDrive Sedan, novietošanas palīgs Plus

Novietošanas palīgs Plus

Novietošanas palīgs Plus atvieglo automobiļa novietošanu un manevrus. Tas piedāvā arī apkārtskata sistēmu, tostarp skatu no augšas, panorāmas skatu, attālo 3D skatu, kā arī sānu auto novietošanas palīgu, aktīvo automobiļa novietošanas distances sensoru, ārkārtas bremzēšanas funkciju, automobiļa novietošanas palīgu ar lineārām vadlīnijām un atpakaļgaitas asistentu.
BMW M760Li xDrive Sedan, attālā programmatūras jaunināšana

Attālā programmatūras jaunināšana

Vai vēlaties, lai jūsu BMW būtu jaunākā programmatūra? Ar tālvadības programmatūras jauninājumu jūsu BMW vienmēr būs kā jauns. Ērti, uzticami un bez stresa – pat neapmeklējot savu BMW servisa partneri. Jauninājumi tiek instalēti attāli, gluži kā jūsu viedtālrunī.
BMW M760Li xDrive Sedan, BMW Live kokpits Professional

BMW Live kokpits Professional

BMW Live kokpits Professional versija ar navigācijas funkciju ietver augstas kvalitātes displeja tīklu, ko veido augstas izšķirtspējas 10,25 collu vadības displejs ar skārienekrāna funkciju un pilnībā digitāls 12,3 collu instrumentu panelis.
BMW M760Li xDrive Sedan, BMW M760Li xDrive, tehniskie dati

BMW M760Li xDRIVE SEDAN: TEHNISKIE DATI

DEGVIELAS PATĒRIŅŠ UN CO2 IZMEŠI.

BMW M760Li xDrive Sedan:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 12,5–12,4
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 285-282

Norādītā informācija par degvielas patēriņu, CO2 izmešiem un enerģijas patēriņu tika noteikta atbilstoši mērīšanas procedūrai, kas paredzēta regulā (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. Šie skaitļi attiecas uz transportlīdzekli ar pamata konfigurāciju Vācijā, un norādītajā diapazonā ņemts vērā papildaprīkojums un dažādie disku un riepu izmēri, kas pieejami konkrētajam modelim.

Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un nominālajiem specifiskajiem jauno automobiļu CO2 izmešiem var iegūt "Jaunajās pasažieru transportlīdzekļa degvielas patēriņa un CO2 izmešu vadlīnijās", kas bez maksas ir pieejamas visās tirdzniecības vietās un apmeklējot/rakstot uz "DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH", Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vācija, un vietnē https://www.dat.de/co2

Šīs vērtības jau šobrīd ir balstītas uz jauno WLTP regulu un ir atkal pārveidotas NEDC ekvivalentās vērtībās, lai nodrošinātu salīdzinājumu transportlīdzekļu starpā. Attiecībā uz nodokļiem vai citām nodevām, kas attiecināmas uz transportlīdzekļiem un kas balstītas (vismaz arī balstītas) uz CO2 izmešu rādītājiem, – CO2 vērtības var atšķirties no šeit norādītajām vērtībām.
 

Lasīt vairāk