BMW M4 Cabrio: detalizēta informācija un aprīkojums

THE M4

BMW M

DETALIZĒTI PAR BMW M4 CABRIO: DIZAINS, DZINĒJS UN APRĪKOJUMS

THE M4DETALIZĒTI PAR BMW M4 CABRIO: DIZAINS, DZINĒJS UN APRĪKOJUMS

BMW M4 Cabrio iemieso visu, kas raksturo BMW M: pateicoties vairāk nekā četras desmitgades ilgajai pieredzei augstas veiktspējas automobiļu izstrādē, radīts perfekts rezultāts – detalizēta saspēle starp piedziņu, šasiju, transmisiju un stūri. Šādi iegūta ievērojama aprīkojuma iespēju daudzveidība, kas garantē optimālu braukšanas prieku attiecībā uz dizainu, braukšanas dinamiku un tehniskajām inovācijām.

Lasīt vairāk

BMW M4 CABRIO – SNIEGUMA IEZĪMES.

Autosporta iedvesmots: transmisijas un šasijas tehnoloģijas.

BMW M4 Cabrio piedāvā elpu aizraujošu braucienu un neierobežotu braukšanas prieku. It viss šajā jaudīgajā sportistā ir vērsts uz spēcīgu dinamiku un veiklu vadāmību. Un, pateicoties daudzajām no autosporta pārņemtajām tehnoloģijām, šis izskatīgais sportists pārvērš jaudu saķerē ar vislielāko precizitāti. Šos centienus vēl vairāk uzsver papildaprīkojuma M Competition pakotne ar augstāka līmeņa dzinēju un īpaši pielāgotu adaptīvo M balstiekārtu.
BMW M4 Cabrio, BMW M TwinPower Turbo sešcilindru benzīna dzinējs un M Competition pakotne

BMW M TwinPower Turbo sešcilindru benzīna dzinējs un M Competition pakotne.

M TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru benzīna dzinējam ir lieliska jaudas padeve un ārkārtīgi vienmērīga gaita apvienojumā ar sportisku dzinēja skaņu. Ar Double-VANOS, Valvetronic, augstas precizitātes iesmidzināšanu un TwinScroll turbokompresoru, jaudīgais M TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru benzīna dzinējs apvienojumā ar standarta M Competition pakotni nodrošina 331 kW (450 ZS). M sporta izplūdes sistēma rada raksturīgu dzinēja skaņu. Īpaši pārbūvētā adaptīvā M balstiekārta nodrošina optimālu kontaktu ar ceļu, uzlabotu saķeri un dinamiskāku vadāmību.
BMW M4 Cabrio, adaptīvā M balstiekārta

Adaptīvā M balstiekārta.

Elektroniski regulējot amortizatorus, adaptīvā M balstiekārta automātiski nodrošina automobiļa nevainojamu pielāgojumu braukšanas apstākļiem. Balstiekārtas iestatījumus iespējams modificēt augstam komfortam vai sportiskai dinamikai, izmantojot braukšanas pieredzes vadības COMFORT, SPORT un SPORT+ režīmu.
Atklājiet BMW M4 septiņpakāpju M dubultā sajūga pārnesumkārbu

Septiņpakāpju M dubultā sajūga pārnesumkārba.

Pārslēdziet pārnesumus, nezaudējot saķeri, neizmantojot sajūgu un nepalēninot gaitu: to piedāvā septiņpakāpju M dubultā sajūga pārnesumkārba ar Drivelogic. Pārnesumus iespējams pārslēgt gan automātiski, gan manuāli, izmantojot pārnesumu pārslēga lāpstiņas uz stūres vai pārnesumu pārslēgsviru. Launch Control funkcija nodrošina maksimālu paātrinājumu no nulles.
BMW M4 Cabrio, M sešpakāpju manuālā pārnesumkārba

M sešpakāpju manuālā pārnesumkārba.

Ar 12 kg svara samazinājumu salīdzinājumā ar tradicionālajiem modeļiem un kompaktāko formu BMW M4 Cabrio M sešpakāpju manuālā pārnesumkārba izcili demonstrē pārdomātu, vieglu konstrukciju. Pārnesumkārbas iekšienē jaunā bloķējošo gredzenu oglekļa šķiedras kārtiņa nodrošina ērtāku pārnesumu pārslēgšanu, un sausā kartera eļļošanas sistēma nodrošina efektīvāku eļļas padevi.
BMW M4 Cabrio, M Driver’s pakotne

M Driver’s pakotne.

M Driver's pakotne palielina maksimālo ātrumu līdz 280 km/h. M vadītāja pakotni iespējams pasūtīt, iegādājoties jaunu automobili, vai pievienot vēlāk. Pēc uzstādīšanas visi pārējie tehniskie dati paliks nemainīti. Tas ietver arī kuponu BMW M intensīvajai apmācībai, kas iekļauta BMW braukšanas pieredzē.

BMW M4 CABRIO – DIZAINA IEZĪMES.

M īpašie virsbūves un salona dizaina elementi.

BMW M4 Cabrio nekavējoties parāda sevi kā jaudīgu sporta kabrioletu. Izteiksmīgais priekšgals un pagarinātais dzinēja pārsegs ar Powerdome konstrukciju sportiskajam siluetam piešķir izteiksmīgu dinamiku. Automobiļa salonā dominē sportiski ekskluzīva atmosfēra. Uz vadītāju vērstais kokpits ir aprīkots ar apaļiem mērskalu displejiem, kas līdzīgi sacīkšu automobiļos redzamajiem, sniedzot optimālu atpazīstamību. Tas rada nevainojamus apstākļus, lai paceltu braukšanu ar nolaistu jumtu jaunā līmenī.
BMW M4 Cabrio, dizains, aprīkojums
BMW M4 Cabrio, M Competition pakotnes virsbūves apskats

M Competition pakotnes virsbūves apskats.

Ārpusē M Competition pakotne atstāj iespaidu ar ekskluzīviem kaltiem, mirdzošiem 20 collu M vieglmetāla diskiem Star-spoke ar 666 M stilu dažādu izmēru riepām. Tā sportisko raksturu uzsver BMW Individual glancēta apdare Shadow line ar papildu mirdzošiem Black elementiem, kas stiepjas no priekšējā elipsveida režģa pāri sānu gaisa savācējiem un modeļa nosaukumam līdz Black hromētajiem izpūtējiem.
BMW M4 Cabrio, cietais jumts

Cietais jumts.

Nolaižamais cietais jumts apvieno tīru prieku, ko sniedz braukšana ar nolaistu jumtu, ar priekšrocībām, kas piemērotas braukšanai ziemā. To var ātri atvērt un aizvērt – pat braucot ar mazu ātrumu līdz 18 km/h. No ārpuses tam ir Coupé raksturīgā zemā, pagarinātā jumta līnija. Iekšpusē – tajā ir plaša vieta galvai.
BMW M4 Cabrio, LED aizmugurējie lukturi

Aizmugurējie LED lukturi.

Modernākā LED tehnoloģija garantē optimālu redzamību ar maksimālu efektivitāti un kalpošanas laiku. Lielie pagrieziena rādītāji un ātri reaģējošie LED bremžu lukturi uzlabo drošību. Raksturīga iezīme gan naktī, gan dienā ir aizmugurējo lukturu izteiksmīgā L veida forma.
BMW M4 Cabrio, BMW Selective Beam

BMW izvēles gaismas.

BMW Selective Beam automātiski pielāgo tālo gaismu lukturus atbilstoši apgaismojumam un satiksmes apstākļiem. Sistēma piefiksē automobiļus, kas brauc priekšā vai pretim, un vienmērīgi pielāgo tālās gaismas, lai neapžilbinātu citus satiksmes dalībniekus.
BMW M4 Cabrio, uz vadītāju orientēts kokpits

Uz vadītāju orientēts kokpits.

Sacīkšu trasei piemērots kokpits. Ikviena detaļa ir ergonomiski optimizēta un vērsta tieši uz vadītāju. Centrā atrodas elegantā M ādas stūre ar mīkstu Nappa ādas apdari. M Drive pogas iespējams izmantot, lai aktivizētu individuālus iestatījumus, savukārt sportiskā stila pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņas kopā ar papildaprīkojuma M dubultā sajūga pārnesumkārbu ļauj sekundes desmitdaļu laikā pārslēgt pārnesumus. Satriecoša M dizaina mērierīču displejs nodrošina nevainojamu skatu uz visu svarīgo braukšanas informāciju.
BMW M4 Cabrio, M sēdekļi

M sēdekļi.

Braukšana ar atļauto ātrumu un ekskluzīva, sportiska atmosfēra BMW M4 Cabrio neierobežo viena otru. M sēdekļi ir tikpat nevainojamas kvalitātes kā viss pārējais salons. Lielisks piemērs: attēlā redzamā Silverstone Merino āda ar smalko faktūru.
BMW M4 Cabrio, salons, apdare

Augstas kvalitātes salons.

Īsta ekskluzivitāte, kas nevainojami iztur pētošos skatienus. Salona apdares elementi “Carbon Fibre” ar akcentējošu apdares elementu Black Chrome krāsā to perfekti ilustrē ar savu unikālo virsmas apdari, kas izstaro maksimālu dinamiku. Sportisku un tomēr individuālu izskatu salonā nodrošina kvalitatīvā pilnā Merino ādas apdare Silverstone.

BMW M4 CABRIO.

Savienojamība.

Atrodoties BMW M4 Cabrio, gan uz ceļa, gan arī sacīkšu trasē varat saņemt palīdzību no plaša inovatīvu tehnoloģiju klāsta, kas sniedz lielāku komfortu un drošību, vienlaikus nosakot jaunus standartus. Varat sekundes desmitdaļās reģistrēt visu informāciju, kas saistīta ar braukšanu, un izbaudīt saistītu saziņu, informāciju un izklaidi augstākajā līmenī. Braukšanas prieks nekad nav bijis tik revolucionārs.
BMW M4 Cabrio, BMW Head-Up displejs ar M īpašajām funkcijām.

BMW Head-Up displejs ar M īpašajām funkcijām.

Pilnkrāsu BMW Head-Up displejs ar M īpašajām funkcijām ataino būtisko braukšanas informāciju vadītāja acu priekšā. Piespiežot pogu, vadītājs var pārslēgties uz M raksturīgo displeju, kas ietver pārnesumu indikatoru, apgriezienus minūtē dinamiskas līknes formā, kā arī pārslēgšanas gaismas, kas norāda uz labāko pārslēgšanas mirkli.
BMW M4 Cabrio, BMW M Laptimer lietojumprogramma

BMW M Laptimer lietojumprogramma.

Piedzīvojiet braukšanas prieku līdz pat sekundes desmitdaļām un m/s²: “The BMW M Laptimer” lietojumprogramma ir vislabākais rīks, lai analizētu sacīkšu trases datus, ieskaitot automātisku apļa laika aprēķinu. Lietojumprogramma reģistrē sensora datus tieši no jūsu BMW un izmanto šos rādītājus, lai palīdzētu analizēt jūsu braukšanas stilu. Tas ļauj palielināt precizitāti un ērtumu, kā arī uzlabot jūsu apļa laiku. Varat reģistrēt arī savus braucienus ārpus sacīkšu trases, piemēram, izbraukumus ar sacīkšu kopienu.
BMW M4 Cabrio, Apple CarPlay®

Apple CarPlay®.

Kāpēc iztikt bez iPhone iespējām savā BMW, kad varat turpināt to lietot kā parasti? Apple CarPlay® sagatave nodrošina attālu piekļuvi telefonijai, kā arī tādām lietojumprogrammām kā iMessage, WhatsApp, TuneIn, Spotify un Apple Music. Varat izmantot arī balss pogu uz stūres, lai piekļūtu Siri, Apple balss palīgam.
BMW M4 Cabrio, zvanīšana ar bezvadu uzlādi

Zvanīšana ar bezvadu uzlādi.

Telefonija ar bezvadu uzlādi ietver bezvadu uzlādes doku un papildu USB pieslēgvietas. Jumta antenas savienojums uzlabo mobilo signālu uztveršanu. Izmantojot Bluetooth, vienlaikus var pievienot divus mobilos tālruņus un audio atskaņotāju. Ietver arī: Bluetooth biroju un WIFI karstvietas tehnisko iespēju.
BMW M4 Cabrio, tehniskie dati

BMW M4 CABRIO TEHNISKIE DATI.

Degvielas patēriņš un CO₂ izmeši.

 • BMW M4 Cabrio:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 10,2–9,5
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 232–217

  Norādītā informācija par degvielas patēriņu, CO2 izmešiem un enerģijas patēriņu tika noteikta atbilstoši mērīšanas procedūrai, kas paredzēta regulā (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. Šie skaitļi attiecas uz transportlīdzekli ar pamata konfigurāciju Vācijā, un norādītajā diapazonā ņemts vērā papildaprīkojums un dažādie disku un riepu izmēri, kas pieejami konkrētajam modelim.

  Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un nominālajiem specifiskajiem jauno automobiļu CO2 izmešiem var iegūt "Jaunajās pasažieru transportlīdzekļa degvielas patēriņa un CO2 izmešu vadlīnijās", kas bez maksas ir pieejamas visās tirdzniecības vietās un apmeklējot/rakstot uz "DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH", Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vācija, un vietnē https://www.dat.de/co2

  Šīs vērtības jau šobrīd ir balstītas uz jauno WLTP regulu un ir atkal pārveidotas NEDC ekvivalentās vērtībās, lai nodrošinātu salīdzinājumu transportlīdzekļu starpā. Attiecībā uz nodokļiem vai citām nodevām, kas attiecināmas uz transportlīdzekļiem un kas balstītas (vismaz arī balstītas) uz CO2 izmešu rādītājiem, – CO2 vērtības var atšķirties no šeit norādītajām vērtībām.