BMW M135i xDrive metāliskā Black Sapphire krāsā, trīs ceturtdaļu skatā uz novietotu automobili no aizmugures uz dzīvojamās ēkas fona.

BMW M135i xDRIVE.

BMW M

VISA DETALIZĒTĀ INFORMĀCIJA PAR BMW M135i xDRIVE ĪSUMĀ: DZINĒJS, TEHNOLOĢIJA UN APRĪKOJUMS

BMW M135i xDrive pārstāv BMW 1. sērijas sportiskuma virsotni. Ar katru detaļu spēcīgais dizains norāda uz šo galveno lomu – ko papildina visaptverošs kvalitatīvu funkciju un uzlabotu tehnoloģiju kopums. Detalizēti izpētiet salonu un virsbūvi, braukšanas dinamikas komponentus un inovatīvā aprīkojuma iezīmes.

Lasīt vairāk
BMW M135i xDRIVE.VISA DETALIZĒTĀ INFORMĀCIJA PAR BMW M135i xDRIVE ĪSUMĀ: DZINĒJS, TEHNOLOĢIJA UN APRĪKOJUMS

DIZAINS UN SNIEGUMS.

Dizaina iespējas, braukšanas dinamikas funkcijas un BMW M135i xDrive M sporta stūres iekārta.

Izteikts līderis – BMW M135i xDrive pauž dinamisko būtību jau no pirmā acumirkļa. Dizaina sadaļā varat atklāt ekskluzīvu sportiska aprīkojuma iespēju klāstu šī fascinējošā BMW 1. sērijas M automobiļa salonam un virsbūvei. Braukšanas dinamikas sadaļā uzzināsiet vairāk par papildu un standartaprīkojuma komponentiem piedziņas un šasijas zonās – maksimālam sniegumam un veiklībai.
BMW M135i xDrive metāliskā Black Sapphire krāsā, trīs ceturtdaļu skats uz braucošu automobili no priekšpuses.
BMW M135i xDrive metāliskā Black Sapphire krāsā ar BMW elipsveida režģi ar tīkla dizainu Cerium Grey krāsā.

BMW elipsveida režģis ar tīkla dizainu.

Viss BMW elipsveida režģis ar tīkla dizainu ir Cerium Grey krāsā, un tā iekšpusē ir rūpīgi izstrādāts tīkls. Šī tīkla struktūra, kuru iedvesmojušas sacīkstes, piešķir dziļumu un vērtību priekšpusei un nosaka detaļu augsto kvalitāti un dinamiskos akcentus.
BMW M135i xDrive metāliskā Black Sapphire krāsā, skats no aizmugures ar M aerodinamisko pakotni.

M aerodinamiskā pakotne.

M aerodinamiskā pakotne ar M raksturīgo priekšējo apakšējo spoileri, aizmugurējo apakšējo spoileri un sliekšņu uzliku apdari pauž tīru dinamiku, akcentējot automobiļa sportisko raksturu. Apdare ir virsbūves krāsā, bet ielaidumi – Dark Shadow krāsā.
BMW M135i xDrive metāliskā Black Sapphire krāsā, skats no aizmugures ar M aizmugurējo spoileri.

M aizmugurējais spoileris.

M aizmugurējais spoileris uzsver automobiļa sportisko siluetu un samazina nevēlamu spiedienu augšup. Radot spiedienu uz leju uz aizmugurējo tiltu, tas nodrošina automobilim lielāku braukšanas stabilitāti.
BMW M135i xDrive salons ar M drošības jostām.

M drošības jostas.

M drošības jostās ar jostu spriegotāju un drošības jostu spēka ierobežotāju ir smalki ieausts akcents M raksturīgajās krāsās, un tās uzsver salona ļoti augsto kvalitāti un sportisko noskaņu.
BMW M135i xDrive kokpits ar M ādas stūri.

M ādas stūre.

M ādas stūre ar daudzfunkciju pogām, M emblēmu un integrētu vadītāja puses sānu drošības gaisa spilvenu trīs spieķu dizainā. Tā nodrošina tiešu, sportisku stūrēšanas pieredzi ar Walknappa Black stūres apdari ar melnu šuvumu un konturētiem īkšķu balstiem.
BMW M135i xDrive salons ar M sporta sēdekļiem vadītājam un priekšējam pasažierim.

M sporta sēdekļi vadītājam un priekšējam pasažierim.

M sporta sēdekļi ar iestrādātiem galvas balstiem, dziļiem sēdekļiem un atzveltnes balstiem piedāvā vadītājam un priekšējam pasažierim uzlabotu balstu pat straujos pagriezienos. Turklāt sēdekli var regulēt atbilstoši ķermeņa apmēriem, pateicoties iestrādātajam atzveltnes platuma regulēšanas mehānismam.
BMW M135i xDrive metāliskā Black Sapphire krāsā, aizmugures skats ar izpūtēja dekoratīvajām caurulēm kreisajā un labajā pusē Cerium Grey krāsā.

Izpūtēji.

Ekskluzīvi M135i xDrive: ieslīpie izpūtēji kreisajā un labajā pusē Cerium Grey krāsā. Izpūtēji tādējādi rada vizuālu iespaidu un uzsver M135i xDrive sportiskumu.
BMW M135i xDrive salons ar izgaismotiem Illuminated Boston salona apdares elementiem.

Illuminated Boston salona apdares elementi.

Illuminated Boston salona apdares elementi ar tīkla akcentu uz instrumentu paneļa un durvju apdare piešķir progresīvu noskaņu ar augstu vērtības sajūtu. Mirdzošais maigi izgaismoto apdares elementu raksts automobilī rada gan pievilcīgu, gan patīkamu atmosfēru.
M TwinPower Turbo četrcilindru benzīna dzinējs BMW M135i xDrive.

BMW M135i xDrive dzinējs.

Izcils sportists, kas sniedz tīru braukšanas jaudu. M TwinPower Turbo četrcilindru BMW M135i xDrive benzīna dzinējs ir sevišķi jaudīgs, jo tas ir aprīkots ar jauniem virzuļiem, lielāku turbokompresoru, uzlabotu gaisa savācēja kanālu, jaudīgu dzesēšanas komplektu un vārstu vadītu M Performance izplūdes sistēmu.
BMW M135i xDrive Steptronic sporta pārnesumkārba.

Steptronic sporta pārnesumkārba.

Automātiskā astoņpakāpju Steptronic sporta pārnesumkārba piedāvā ārkārtīgi sportisku pārnesumu pārslēgšanu. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties automātisku vai manuālu pārslēgšanu ar pārnesumu pārslēga lāpstiņām vai pārnesumu pārslēgsviru – iespējama vienmērīga vai neticami dinamiska braukšana. SPORT režīmā un ar pārnesumu pārslēgsviru kreisajā S/M pozīcijā pārnesumu pārslēgšana ir konfigurēta labākajam sniegumam.
BMW M135i xDrive ar M sporta balstiekārtu.

M sporta balstiekārta.

M sporta balstiekārta pazemina automobili par apmēram desmit milimetriem. Tai ir arī īsākas balstiekārtas atsperes un blīvāki amortizatoru iestatījumi, kā arī stingrāki stabilizatori. To visu apvienojot, rodas vēl tiešāka balstiekārtas konstrukcija, ar kuru iespējams izteikti sportisks braukšanas stils.
BMW M135i xDrive ar M sporta bremzēm.

M sporta bremzes.

M sporta bremzēm ar vairāku virzuļu bremžu suportiem tumši zilā krāsā un M uzrakstu ir bremzēšanas efektivitāte. Pielāgotas automobiļa ārkārtīgi augstajam dinamikas potenciālam, tās ļauj izvēlēties izteikti sportiskāku braukšanas stilu, nodrošinot izcilu bremzēšanu uz mitrām virsmām.
BMW M135i xDrive ar M sporta stūres iekārtu.

M sporta stūres iekārta.

M sporta stūres iekārta ar Servotronic nodrošina tiešu un dinamisku stūrēšanas reakciju ar mazāku piepūli stūrējot. Jūsu automobili var vadīt daudz precīzāk, nodrošinot sportiskākas vadāmības īpašības, īpaši uz līkumotiem ceļiem.
BMW M135i xDrive ar atjautīgo BMW pilnpiedziņu xDrive.

BMW xDrive.

Atjautīgā BMW xDrive pilnpiedziņas sistēma vienmērīgi un pielāgojami pārvada piedziņas spēku uz priekšējiem un aizmugurējiem riteņiem, sniedzot maksimālu saķeri, virziena stabilitāti, braukšanas dinamiku un drošību jebkurā braukšanas situācijā. Vēl lielākai izveicībai, piemēram, elektroniski vadāmā jaudas sadale līkumos līdzsvaro pārlieku pagriežamību un nepietiekamu pagriežamību.
BMW M135i xDrive metāliskā Black Sapphire krāsā ar M Performance komplektu trīs ceturtdaļu skatā no priekšpuses.

BMW M135i xDRIVE AR PERFORMANCE KOMPLEKTU.

M Performance komplekts dižojas arī ar automobiļa sportisko potenciālu. Svara samazinājums tiek panākts ar balstrāmim un salonā veiktajiem uzlabojumiem, kā arī ar 18 collu vieglmetāla kaltajiem diskiem, kas garantē maksimālu paātrinājuma sniegumu un ievērojami palielina braukšanas dinamiku. Vienlaikus M Performance komplekts ar satriecošajiem Black krāsas dizaina elementiem, piemēram, ārējiem atpakaļskata spoguļiem, BMW elipsveida režģi ar tīkla dizainu un izpūtēja dekoratīvajām caurulēm padara uzlaboto sniegumu skaidri saskatāmu no ārpuses.

INOVATĪVAS TEHNOLOĢIJAS.

BMW M135i xDrive savienojamība un digitālie pakalpojumi.

Sākot ar BMW atjautīgo personisko asistentu, brīvi programmējamo, BMW Live kokpitu Professional un beidzot ar ērto tālvadības programmas jauninājumu: jaunākās savienojamības tehnoloģijas un inovatīvie digitālie pakalpojumi piedāvā maksimālu savienojamību un komfortu jūsu BMW M135i xDrive.
BMW M135i xDrive ar BMW Live kokpitu Professional.

BMW Live kokpits Professional.

BMW Live kokpits Professional versija ar navigācijas funkciju ietver augstas kvalitātes displeja tīklu, ko veido augstas izšķirtspējas 10,25 collu vadības displejs ar skārienekrāna funkciju un pilnībā digitāls 10,25 collu instrumentu panelis. BMW operētājsistēmu 7.0 var vadīt arī ar iDrive Touch kontrolleri.
BMW M135i xDrive ar BMW atjautīgo personisko asistentu.

BMW atjautīgais personiskais asistents.

“Hei, BMW! Kas tu esi?" Vai tas nebūtu lieliski, ja jūsu BMW būtu arī personiskais asistents? Sazinieties ar savu automobili, izmantojot BMW atjautīgo personisko asistentu. Tas pazīst jūs, ar katru dienu pilnveidojoties un izpalīdzot ikvienā situācijā. Varat piešķirt savu personisko aktivizēšanas vārdu. Tas var sniegt itin visus paskaidrojumus par automobili un attiecīgi palīdz vēl labāk iepazīt BMW.
Atveriet BMW M135i xDrive ar digitālo atslēgu.

Digitālā atslēga

Kādēļ likt atslēgu aizdedzē, ja jums līdzi ir jūsu Android viedtālrunis? Digitālā atslēga vai atslēgas karte ļauj jums atslēgt un aizslēgt savu BMW, un pat iedarbināt dzinēju, fiziski neizmantojot atslēgu. To iespējams lejupielādēt jūsu Android viedtālrunī, izmantojot BMW Connected lietojumprogrammu, un kopīgot ar ģimeni un draugiem. * Funkcija pieejama tikai ar atsevišķiem Samsung modeļiem.
BMW M135i xDrive tālvadības programmatūras jauninājums.

Tālvadības programmatūras jauninājums

Vai vēlaties, lai jūsu BMW būtu jaunākā programmatūra? Ar attālo programmatūras jaunināšanu jūsu BMW vienmēr būs kā jauns. Jauninājumi tiek instalēti attāli, gluži kā jūsu viedtālrunī. Šādi var aktivizēt arī citas jūsu automobiļa funkcijas.
BMW M135i xDrive savienojamība un attālie pakalpojumi.

Attālie pakalpojumi.

Vai aizslēdzu sava automobiļa durvis? Kur tieši tas ir novietots? Attālie pakalpojumi ļauj piekļūt savam automobilim no attāluma, izmantojot BMW Connected lietojumprogrammu. Uz mirkli ieslēdziet priekšējos lukturus, aktivizējiet klimata kontroles funkciju savā automobilī vai aizslēdziet savu BMW, atrodoties jebkurā vietā, un dariet to ar savu viedtālruni.
Zvanīšana ar bezvadu uzlādi BMW M135i xDrive.

Zvanīšana ar bezvadu uzlādi.

Zvanīšana ar bezvadu uzlādi iekļauj bezvadu uzlādes doku un otru mikrofonu labākai brīvroku balss kvalitātei jums un priekšējam pasažierim. Jumta antenas savienojums uzlabo mobilo signālu uztveršanu. Izmantojot Bluetooth, vienlaikus var pievienot divus mobilos tālruņus un audio atskaņotāju. Iekļauta arī WIFI karstvietas tehniskā iespēja.
BMWM135i xDrive ar Wi-Fi karstvietu.

Wi-Fi karstvieta.

Piedalieties video konferences zvanos no savas planšetes vai arī straumējiet sava iemīļotā seriāla sezonas noslēguma sēriju savā tālrunī. Wi-Fi karstvieta ir veids, kā izmantot internetu LTE ātrumā (ja pieejams), izmantojot jūsu automobiļa sistēmā ievietotu SIM karti. Jums un jūsu pasažieriem ir iespēja sērfot internetā līdz pat desmit ierīcēs.
BMW M135i xDrive ar Apple CarPlay® sagatavi.

Sagatavošanās Apple CarPlay®.

Kāpēc iztikt bez iPhone iespējām savā BMW, kad varat turpināt to lietot kā parasti? Apple CarPlay® sagatave nodrošina attālo piekļuvi telefonijai, kā arī tādām lietojumprogrammām kā iMessage, WhatsApp, TuneIn, Spotify un Apple Music. Varat izmantot arī balss pogu uz stūres, lai piekļūtu Siri, Apple balss palīgam.
BMW M135i xDrive, tehniskie dati

BMW M135i xDRIVE TEHNISKIE DATI.

BMW M135i xDrive degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

 • BMW M135i xDrive:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 7,3-7,8
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 167-178

  Attēlos redzams papildaprīkojums, ekrāni un displeji atkarīgi no aprīkojuma iespējām.

  Norādītais CO2 izmešu daudzums, degvielas/elektroenerģijas patēriņš un visi elektroenerģijas rādītāji tika notikti, pielietojot WLTP (Pasaulē saskaņotā vieglo transportlīdzekļu testēšanas procedūra) testēšanas metodi. Šie rādītāji var atšķirties no tiem, kas iegūti reālos darba apstākļos, jo šādus rezultātus ietekmē daudzi faktori, piemēram, uzstādītie papildu piederumi, riepas, pārvadātā krava, braukšanas paradumi, laikapstākļi, apkārtējā temperatūra, ceļa segums un infrastruktūra, reljefa ietekme, akumulatora uzlādes līmenis utt.
  Lai varētu salīdzināt citu transportlīdzekļu CO2 izmešu daudzumu, degvielas/elektroenerģijas patēriņu un visus elektroenerģijas rādītājus, izmantojiet datus, kas iegūti, pielietojot to pašu testēšanas metodi.

  Uzziniet vairāk par WLTP, degvielas patēriņu un izmešiem: https://www.bmw.lv/lv/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/bmw-emissions.html.
  Uzziniet vairāk par degvielas taupīšanu un efektīvu braukšanu: https://www.bmw.lv/lv/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/bmw-efficient-technologies.html.