BMW Z4 M40i, G29, 2019, Cabrio, BMW Individual metāliska Frozen Grey krāsa, trīs ceturtdaļu aizmugures skats

THE Z4

BMW Z4 M40i, G29, 2019, Cabrio, BMW Individual metāliska Frozen Grey krāsa, trīs ceturtdaļu aizmugures skats

BMW Z4 M40i: APRĪKOJUMS

BMW Z4 M40i Roadster pārliecina ikvienā aspektā. Iegūstiet visu nepieciešamo informāciju par daudzveidīgajām sportiskajām dizaina iespējām, uz sniegumu vērstajām tehnoloģijām un inovatīvajām vadītāja palīdzības sistēmām.

Lasīt vairāk
THE Z4BMW Z4 M40i: APRĪKOJUMS

BMW Z4 M40i BRAUKŠANAS DINAMIKA UN DIZAINS.

Aizraujošs sniegums un estētika.

BMW Z4 M40i atklāj ikvienā aspektā autosporta iedvesmotu estētiku. BMW elipsveida režģis ar tīkla dizainu, eleganto dzinēja pārsegu un BMW Individual Shadow Line elementiem ir spēcīgas dinamiskā izskata iezīmes. Harizma, ko automobilis pārvērš rosinošā sniegumā uz ceļa. Pateicoties mūsdienīgajai tehnoloģijai, inovatīviem transmisijas un šasijas komponentiem, tas sasniedz iespaidīga snieguma vērtības – un demonstrē tikai sev raksturīgu braukšanas dinamiku.

BMW Z4 M40i Roadster, G29, 2019, Cabrio, BMW Individual metāliska Frozen Grey krāsa, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats
M TwinPower Turbo sešcilindru benzīna dzinējs, BMW Z4 M40i, G29, 2019

M TwinPower Turbo sešcilindru benzīna dzinējs.

BMW EfficientDynamics dzinēju klāsta jaunākās paaudzes M TwinPower Turbo 3,0 litru vienrindas sešcilindru benzīna dzinēju raksturo nepārspējama jauda, vienmērīga darbība un iedvesmojoša skaņa. Ar Double-VANOS, Valvetronic, augstas precizitātes iesmidzināšanu un TwinScroll turbokompresoru tas rada 250 kW (340 ZS) jaudu un iespaidīgi maksimālu 500 Nm griezes momentu.
Adaptīvā M balstiekārta, BMW Z4 M40i Roadster G29, 2019

Adaptīvā M balstiekārta.

Par 10 milimetriem pazeminātā adaptīvā M balstiekārta elektriski regulējama jebkurā laikā atbilstoši ceļam un braukšanas apstākļiem. Izmantojot braukšanas pieredzes kontroli, vadītāji var pielāgot arī balstiekārtas raksturlielumus sev tīkamākam braukšanas stilam – no komfortabla līdz ārkārtīgi sportiskam ar ievērojami dinamisku vadāmību.
M sporta diferenciālis, BMW Z4 M40i, G29, 2019, detalizēts skats

M sporta diferenciālis.

M sporta diferenciālis uzlabo saķeri un braukšanas stabilitāti, mainot joslas vai uzņemot paātrinājumu līkumos ar lielu ātrumu, vai uz dažādām ceļa virsmām. Saķeri uzlabo elektriski vadāma ierīce, kas samazina aizmugurējo riteņu griešanās ātruma atšķirības.
Steptronic sporta pārnesumkārba, BMW Z4 M40i, G29, 2019, tuvplāns, pārnesumu pārslēgsvira, salons

Steptronic sporta pārnesumkārba.

8 pakāpju Steptronic sporta pārnesumkārba ar Launch Control funkciju sniedz iespēju gan automātiski, gan manuāli sportiski pārslēgt pārnesumus ar pārslēga sviru vai pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņām – atbilstoši komfortabli slīdošam vai dinamiskam braukšanas stilam. SPORT vai SPORT+ režīmā un ar pārnesumu pārslēgsviru kreisajā S/M pozīcijā pārnesumu pārslēgšana ir konfigurēta maksimālam sniegumam.
Variablā sporta stūres iekārta, BMW Z4 M40i Roadster, G29, 2019, stūre, kokpits

Variablā sporta stūres iekārta.

Variablā sporta stūres iekārta ar Servotronic nodrošina tiešu un dinamisku stūrēšanas reakciju ar mazāku piepūli stūrējot. Tā reaģē uz stūres leņķi ar dažādiem stūrēšanas koeficientiem. Tas uzlabo vadāmību dinamiskas braukšanas laikā un samazina stūrēšanai nepieciešamo piepūli automobiļa novietošanas un pagriešanas laikā.
M sporta bremzes, BMW Z4 M40i, G29, 2019, BMW Individual metāliska Frozen Grey krāsa, sānskats, vieglmetāla disks

M sporta bremzes.

M Sport bremzēm ir četru virzuļu fiksēti bremžu suporti priekšpusē un viena virzuļa peldoši bremžu suporti aizmugurē, zilā krāsā ar M uzrakstu, un lieli bremžu diski, attiecīgi nodrošinot izcilu bremzēšanas efektivitāti.
Dubultais elipsveida režģis ar tīkla dizainu, BMW Z4 M40i Roadster, G29, 2019, BMW Individual metāliska Frozen Grey krāsa, tuvplāns, priekšpuse

BMW elipsveida režģis ar tīkla dizainu.

BMW elipsveida režģa tīkla dizains, kas atkarīgs no dzinēja, papildina dinamisko izskatu. Pamata modelim ir mirdzošas Black krāsas režģis ar tīkla dizainu, Sport Line un M sporta pakotnē detaļas ir ar matēta alumīnija virsmām, bet elipsveida režģa rāmis – hromēts. BMW elipsveida režģis labākajam M40i modelim ir pilnībā Cerium Grey krāsā.
Gaisa savācējs, BMW Z4 M40i, G29, 2019, BMW Individual metāliska Frozen Grey krāsa, tuvplāns

Gaisa savācējs.

Kopā ar gaisa savācēju priekšējā apakšējā spoilerī, aiz priekšējā riteņa arkas izvietotais gaisa savācējs ievērojami samazina gaisa turbulenci riteņu arkās un virzītu gaisa plūsmu, tādējādi samazinot pretestību. Tāpat tie uzsver automobiļa sportisko raksturu, kā arī kalpo kā dekoratīvs elements.
M aerodinamikas pakotne, BMW Z4 M40i, G29, 2019, BMW Individual metāliska Frozen Grey krāsa, sānskats

M aerodinamikas pakotne.

M aerodinamikas pakotne ar M raksturīgo priekšējo apakšējo spoileri, aizmugurējo apakšējo spoileri un sliekšņu uzlikām virsbūves krāsā un difuzora ieliktni metāliskā Dark Shadow krāsā pauž tīru dinamiku un sportiskumu. Komponenti ne tikai padara izskatu stilīgu, bet arī optimizē automobiļa aerodinamiskās īpašības.
Izpūtēja caurules, BMW Z4 M40i, G29, 2019, BMW Individual metāliska Frozen Grey krāsa, aizmugures skats, tuvplāns

Brīvas formas izpūtēja caurules.

Apaļas hromētas izpūtēja caurules labajā un kreisajā pusē automobiļa aizmugurē pastiprina automobiļa sportisko izskatu.
M sporta sēdekļi, BMW Z4 M40i, G29, 2019, salons

M sporta sēdekļi.

M sporta sēdekļi ar iestrādātiem galvas balstiem, dziļiem sēdekļiem un atzveltnes balstiem piedāvā vadītājam un priekšējam pasažierim uzlabotu balstu pat straujos pagriezienos. Turklāt sēdekli var regulēt atbilstoši ķermeņa apmēriem, pateicoties iestrādātajam atzveltnes platuma regulēšanas mehānismam.
M ādas stūre, BMW Z4 M40i, G29, 2019, kokpits

М ādas stūre.

M ādas daudzfunkciju stūre ar M emblēmu demonstrē sportisku trīs spieķu dizainu. Walknappa Black krāsas stūres apdare ar konturētiem īkšķu balstiem pauž sportiskas, tiešas stūrēšanas sajūtu un tādējādi nodrošina dinamiskas braukšanas pieredzi.

BMW Z4 M40i BRAUKŠANAS PALĪDZĪBAS SISTĒMAS.

Digitālie pakalpojumi un atjautīgās vadītāja palīdzības sistēmas.

BMW Z4 M40i piedāvā vadītājam lielu skaitu atjautīgu palīdzības sistēmu. Sākot ar novietošanas palīgu un beidzot ar personisko asistentu, inovatīvās tehnoloģijas paaugstina komforta un drošības līmeni brauciena laikā. Tāpat tās arī nodrošina daļēji autonomu braukšanu – atbilstoši situācijai.

Braukšanas palīgsistēma, BMW Z4 M40i, G29, 2019, kamera, tuvplāns

Braukšanas palīgsistēma.

Braukšanas palīgsistēmā iekļautas kameras darbībā balstītas sistēmas, frontālas sadursmes brīdinājums ar bremzēšanas funkciju, ātruma ierobežojumu palīgs, ieskaitot ātruma ierobežojuma informāciju ar neapdzīšanas norādi un priekšskatījumu un atdalošo līniju atpazīšanas sistēmas brīdinājumu. Turklāt radarā balstītajā aprīkojumā iekļauts aizmugurē tuvojošās satiksmes brīdinājums, joslu maiņas atpazīšanas sistēma un brīdinājums par sadursmi aizmugurē.
Automobiļa novietošanas asistents, BMW Z4 M40i, G29, 2019, vadības displejs

Automobiļa novietošanas asistents.

Automobiļa novietošanas palīgs patstāvīgi novieto automobili brauktuvei perpendikulārās vai paralēlās stāvvietās, kā arī izbrauc no tām. Tam piekļūst, nospiežot pogu vai ieslēdzot atpakaļgaitas pārnesumu. Sistēma pārņem visus stūrēšanas un bremzēšanas procesus, jums tikai jāuzrauga automobiļa novietošana.
Aktīvā kruīzkontrole, BMW Z4 M40i, G29, 2019, tuvplāns, stūre

Aktīvā kruīzkontrole.

Aktīvā kruīzkontrole ar Stop&Go funkciju saglabā iepriekš noteiktu attālumu līdz priekšā esošajam transportlīdzeklim, braucot ar ātrumu no 30 līdz 160 km/h, kā arī aptur un atsāk dzinēja darbību, braucot lēnā satiksmē. Ātruma ierobežojumu palīgs ļauj ievērot ātruma ierobežojumus, izmantojot kruīzkontroli. Frontālās sadursmes brīdinājums ar bremzēšanu reaģē uz nekustīgiem transportlīdzekļiem, gājējiem un velosipēdistiem.
BMW Head-Up displejs, BMW Z4 M40i, G29, 2019

BMW Head-Up displejs.

Pilnkrāsu BMW Head-Up displejs ataino būtisko braukšanas informāciju vadītāja acu priekšā, ļaujot pilnībā pievērst uzmanību braukšanai. Tiek rādīta tāda informācija kā šībrīža ātrums un – atkarībā no aprīkojuma – navigācijas norādes, ātruma ierobežojumu informācija, tostarp apdzīšanas liegums, kā arī tālruņa un izklaides saraksti.
BMW atjautīgais personiskais asistents, BMW Z4 M40i, G29, 2019, vadības displejs

BMW atjautīgais personiskais asistents.

“Hei, BMW! Kas tu esi?" Vai tas nebūtu lieliski, ja jūsu BMW būtu arī personīgais asistents? Sazinieties ar savu automobili, izmantojot BMW atjautīgo personisko asistentu. Tas pazīst jūs, ar katru dienu pilnveidojoties, un izpalīdzot ikvienā situācijā. Varat piešķirt savu personisko aktivizēšanas vārdu. Tas var sniegt itin visus paskaidrojumus par automobili un attiecīgi palīdz vēl labāk iepazīt jūsu BMW.

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

 • BMW Z4 M40i:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 7,4
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 168

  Norādītā informācija par degvielas patēriņu, CO2 izmešiem un enerģijas patēriņu tika noteikta atbilstoši mērīšanas procedūrai, kas paredzēta regulā (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. Šie skaitļi attiecas uz transportlīdzekli ar pamata konfigurāciju Vācijā, un norādītajā diapazonā ņemts vērā papildaprīkojums un dažādie disku un riepu izmēri, kas pieejami konkrētajam modelim.

  Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un nominālajiem specifiskajiem jauno automobiļu CO2 izmešiem var iegūt "Jaunajās pasažieru transportlīdzekļa degvielas patēriņa un CO2 izmešu vadlīnijās", kas bez maksas ir pieejamas visās tirdzniecības vietās un apmeklējot/rakstot uz "DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH", Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vācija, un vietnē https://www.dat.de/co2

  Šīs vērtības jau šobrīd ir balstītas uz jauno WLTP regulu un ir atkal pārveidotas NEDC ekvivalentās vērtībās, lai nodrošinātu salīdzinājumu transportlīdzekļu starpā. Attiecībā uz nodokļiem vai citām nodevām, kas attiecināmas uz transportlīdzekļiem un kas balstītas (vismaz arī balstītas) uz CO2 izmešu rādītājiem, – CO2 vērtības var atšķirties no šeit norādītajām vērtībām.