BMW M440i xDrive Coupé, metāliska Dravite Grey krāsa, G22, 2020, trīs ceturtdaļu aizmugures skats

THE 4

BMW M

PILNĪGI JAUNAIS BMW M440i xDRIVE COUPÉ: MODEĻI UN APRĪKOJUMS

THE 4PILNĪGI JAUNAIS BMW M440i xDRIVE COUPÉ: MODEĻI UN APRĪKOJUMS

BMW 4. sērijas Coupé M automobilis brauc saskaņā ar saviem noteikumiem. Šeit varat iegūt visu informāciju par daudzveidīgo ekskluzīvo aprīkojumu, dizaina akcentiem, uz sniegumu vērstajām tehnoloģijām un augstākās klases digitālajiem pakalpojumiem. Uzziniet, kā veiklais Coupé tīru braukšanas prieku paceļ nebijušos augstumos, pateicoties jaudīgajam dzinējam un ideāli saskaņotajām dinamikas funkcijām.

Lasīt vairāk

DIZAINS UN SNIEGUMS.

BMW M440i xDrive Coupé dizaina iespējas un braukšanas dinamikas funkcijas.

Atstājot komforta zonu ar stilu: BMW M440i xDrive ne tikai sniedz vēstījumus par izcilu sniegumu, bet arī par individuālu dizainu. Izteiksmīgās Cerium Grey krāsas dizaina iezīmes papildina sporta Coupé dinamisko izskatu, sākot ar vertikālo BMW elipsveida režģi un beidzot ar izpūtēja dekoratīvajām caurulēm. Salonā tādi akcenti kā M sporta sēdekļi un M ādas stūre uzsver uz vadītāju orientētā kokpita ekskluzīvo sportisko garu.

BMW M440i xDrive Coupé, G22, 2020, metāliska Arctic Race Blue krāsa, sānskats, modelis automobilī ar atvērtām durvīm
BMW M440i xDrive Coupé, metāliska Arctic Race Blue krāsa, G22, 2020, priekšpuses skats, BMW dubultais elipsveida režģis Cerium Grey krāsā

M elipsveida režģa rāmis Cerium Grey krāsā.

Izteiksmīgais vertikālais BMW dubultais elipsveida režģis apliecina cieņu tādām autosporta leģendām kā BMW 328. Rāmis Cerium Grey krāsā piešķir izvirzītajam elipsveida režģim īpašu klātbūtnes sajūtu un ir BMW tradīcijas interpretēšana no jauna.
BMW M440i xDrive Coupé, metāliska Arctic Race Blue krāsa, G22, 2020, trīs ceturtdaļu sānskats, tuvplāns, priekšējais spoileris, M aerodinamikas pakotne

M aerodinamikas pakotne.

M aerodinamikas pakotne ar M raksturīgo priekšējo apakšējo spoileri, aizmugurējo apakšējo spoileri un sliekšņu uzlikām virsbūves krāsā un divdaļīgu difuzora ieliktni metāliskā Dark Shadow un mirdzošā Black krāsā pauž tīru dinamiku un sportiskumu. M440i difuzora ieliktņa apdare ir pilnībā mirdzošā Black krāsā.
18 collu M vieglmetāla divtoņu diski ar Double-spoke 848. stilu Jet Black krāsā, BMW M440i xDrive Coupé, G22, 2020, tuvplāns

18 collu M vieglmetāla divtoņu diski ar Double-spoke 848 M stilu Jet Black krāsā.

18 collu M vieglmetāla mirdzoši divtoņu diski Double-spoke ar 848 M stilu Jet Black krāsā, ar dažādu izmēru riepām, glancēti, disku izmērs priekšā – 7.5J x 18 ar 225/45 R18 riepām, aizmugurē – 8,5J x 18 ar 255/40 R18 riepām.
M sporta sēdekļi, BMW M440i xDrive Coupé G22 2020, salons, tuvplāns

M sporta sēdekļi.

Dažādi regulējamie konturētie M sporta sēdekļi ar daļēji integrētiem galvas balstiem sniedz izcilu sānu balstu jums un jūsu priekšējam pasažierim. Turklāt atzveltnes platumu iespējams regulēt individuāli. Īpašs dizains ar Black krāsas M logotipu akcentē automobiļa sportiskās iespējas.
M ādas stūre, BMW M440i xDrive Coupé, G22, 2020, salons, tuvplāns

M ādas stūre.

M ādas stūre ar daudzfunkciju pogām, M emblēmu un integrētu vadītāja puses sānu drošības gaisa spilvenu trīs spieķu dizainā. Tā nodrošina tiešu, sportisku stūrēšanas pieredzi ar Walknappa Black stūres apdari ar melnu šuvumu un konturētiem īkšķu balstiem.
BMW M TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru benzīna dzinējs, BMW M440i xDrive Coupé, G22, 2020, tuvplāns

BMW M TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru benzīna dzinējs.

BMW EfficientDynamics dzinēju klāsta jaunākās paaudzes BMW M TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru benzīna dzinēju raksturo pārliecinoša jauda, vienmērīga darbība un pievilcīga skaņa. Ar Double-VANOS, Valvetronic, augstas precizitātes iesmidzināšanu un TwinScroll turbokompresoru tas ir sevišķi jaudīgs un efektīvs.
Adaptīvā M balstiekārta, BMW M440i xDrive Coupé, metāliska Arctic Race Blue krāsa, G22, 2020, akcents, aizmugurējais apakšējais spoileris

Adaptīvā M balstiekārta.

Adaptīvo M balstiekārtu iespējams jebkurā laikā elektriski regulēt atbilstoši ceļa un braukšanas apstākļiem. Izmantojot braukšanas pieredzes kontroli, varat pielāgot arī balstiekārtas raksturlielumus sev tīkamākam braukšanas stilam – no komfortabla līdz ārkārtīgi sportiskam ar ievērojami dinamisku vadāmību.
Servotronic, M ādas stūre, BMW M440i xDrive Coupé, G22, 2020, salons, tuvplāns

Variablā sporta stūres iekārta.

Variablā sporta stūres iekārta ar Servotronic nodrošina tiešu un dinamisku stūrēšanas reakciju, stūrējot ar mazāku piepūli. Tā reaģē uz stūres leņķi ar dažādiem stūrēšanas koeficientiem. Tas uzlabo vadāmību dinamiskas braukšanas laikā un samazina stūrēšanai nepieciešamo piepūli automobiļa novietošanas un pagriešanas laikā.
BMW M440i xDrive Coupé, metāliska Arctic Race Blue krāsa, G22, 2020, trīs ceturtdaļu sānskats

M sporta diferenciālis.

M sporta diferenciālis uzlabo saķeri un braukšanas stabilitāti, mainot joslas vai uzņemot paātrinājumu līkumos ar lielu ātrumu, vai uz dažādām ceļa virsmām. Saķeri uzlabo elektriski vadāma ierīce, kas samazina aizmugurējo riteņu griešanās ātruma atšķirības.
Steptronic sporta pārnesumkārba, BMW M440i xDrive Coupé, G22, 2020, salons, akcents, pārnesumu pārslēgsvira

Steptronic sporta pārnesumkārba.

Automātiskā astoņpakāpju Steptronic sporta pārnesumkārba piedāvā ārkārtīgi sportisku pārnesumu pārslēgšanu. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties automātisku vai manuālu pārslēgšanu ar pārnesumu pārslēga lāpstiņām vai pārnesumu pārslēgsviru – vienmērīgai vai neticami dinamiskai braukšanai. SPORT režīmā un ar pārnesumu pārslēgsviru kreisajā S/M pozīcijā pārnesumu pārslēgšana ir konfigurēta maksimālam sniegumam.
M sporta bremzes, BMW M440i xDrive Coupé, G22, 2020, akcents, vieglmetāla diski

M sporta bremzes.

M Sport bremzēm ir četru virzuļu fiksēti bremžu suporti priekšpusē un viena virzuļa peldoši bremžu suporti aizmugurē, metāliskā Blue krāsā ar M logotipu, un lieli bremžu diski, attiecīgi nodrošinot izcilu bremzēšanas efektivitāti.

INOVATĪVAS TEHNOLOĢIJAS.

BMW M440i xDrive Coupé digitālie pakalpojumi un vadītāja palīdzības sistēmas.

Braukšanas palīgsistēma Professional, BMW M440i xDrive Coupé, G22, 2020, tuvplāns

Braukšanas palīgsistēma Professional.

Braukšanas palīgsistēma Professional nodrošina optimālu komfortu un drošību, atrodoties kritiskos vai monotonas braukšanas apstākļos. Papildus braukšanas palīgsistēmā esošajam iekļauts arī stūrēšanas un joslu vadības palīgs ar paplašinātām funkcijām, joslu maiņas un ārkārtas apstāšanās palīgs, kā arī palikšanas joslā palīgs ar aktīvo sānu sadursmes aizsardzību.
Novietošanas palīgs Plus, BMW M440i xDrive Coupé, G22, 2020, tuvplāns

Novietošanas palīgs Plus.

Novietošanas palīgs Plus atvieglo automobiļa novietošanu un manevrus. Tas piedāvā arī apkārtskata sistēmu, tostarp skatu no augšas, panorāmas skatu, attālo 3D skatu, kā arī sāniskas auto novietošanas palīgu, aktīvo automobiļa novietošanas distances sensoru, ārkārtas bremzēšanas funkciju, automobiļa novietošanas palīgu ar garenvirziena un sānu vadību un atpakaļgaitas asistentu.
Viedtālruņa integrēšana, BMW M440i xDrive Coupé, G22, 2020, salons

Viedtālruņa integrēšana.

Kāpēc iztikt bez viedtālruņa iespējām savā BMW, kad varat turpināt to lietot kā parasti? Ar viedtālruņa integrēšanu jūsu automobilis atbalsta Apple CarPlay un Android Auto, izveidojot bezvadu savienojumu starp jūsu viedtālruni un automobili. Tas ļauj ērti izmantot pazīstamas funkcijas un dažādas lietojumprogrammas automobilī.
Attālā programmatūras jaunināšana, BMW M440i xDrive Coupé, G22, 2020, salons

Attālā programmatūras jaunināšana.

Vai vēlaties, lai jūsu BMW būtu jaunākā programmatūra? Ar attālo programmatūras jaunināšanu jūsu BMW vienmēr būs jaunākā programmatūra. Jauninājumi tiek instalēti attāli, gluži kā jūsu viedtālrunī. Šādi var aktivizēt arī citas jūsu automobiļa funkcijas.

Fuel consumption and CO2 emissions of the BMW M440i xDrive Coupé.

BMW M440i xDrive Coupé(1):
Fuel consumption in l/100 km (combined): 7.2–6.8
CO2 emissions in g/km (combined): 165–155

The values of the vehicles labelled with (1) are preliminary.

The information on fuel consumption, CO2 emissions and energy consumption has been determined in accordance with the prescribed measurement procedure VO (EU) 715/2007 in the version applicable at the time of type approval. The figures refer to a vehicle with basic configuration in Germany and the range shown considers optional equipment and the different size of wheels and tires available on the selected model.

Further information about the official fuel consumption and the official specific CO2 emissions for new passenger automobiles can be found in the 'New Passenger Vehicle Fuel Consumption and CO2 Emission Guidelines', which are available free of charge at all sales outlets and from DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Germany and on https://www.dat.de/co2

The values are already based on the new WLTP regulation and are translated back into NEDC-equivalent values in order to ensure the comparison between the vehicles. For vehicle related taxes or other duties based (at least inter alia) on CO2-emissions the CO2 values may differ to the values stated here.

Lasīt vairāk

BMW M440i xDrive Coupé degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

 • BMW M440i xDrive Coupé:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 7,1–6,8
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 163–155

  Norādītā informācija par degvielas patēriņu, CO2 izmešiem un enerģijas patēriņu tika noteikta atbilstoši mērīšanas procedūrai, kas paredzēta regulā (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. Šie skaitļi attiecas uz transportlīdzekli ar pamata konfigurāciju Vācijā, un norādītajā diapazonā ņemts vērā papildaprīkojums un dažādie disku un riepu izmēri, kas pieejami konkrētajam modelim.

  Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un nominālajiem specifiskajiem jauno automobiļu CO2 izmešiem var iegūt "Jaunajās pasažieru transportlīdzekļa degvielas patēriņa un CO2 izmešu vadlīnijās", kas bez maksas ir pieejamas visās tirdzniecības vietās un apmeklējot/rakstot uz "DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH", Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vācija, kā arī vietnē https://www.dat.de/co2

  Šīs vērtības jau šobrīd ir balstītas uz jauno WLTP regulu un ir atkal pārveidotas NEDC ekvivalentās vērtībās, lai nodrošinātu salīdzinājumu transportlīdzekļu starpā. Attiecībā uz nodokļiem vai citām nodevām, kas attiecināmas uz transportlīdzekļiem un kas balstītas (vismaz arī balstītas) uz CO2 izmešu rādītājiem, – CO2 vērtības var atšķirties no šeit norādītajām vērtībām.