BMW M550d xDrive Touring, G31, metāliska Azurite Black krāsa, trīs ceturtdaļu aizmugures skats, BMW M550d Touring

THE 5

BMW M

BMW M550d xDRIVE TOURING: MODEĻI UN APRĪKOJUMS.

THE 5BMW M550d xDRIVE TOURING: MODEĻI UN APRĪKOJUMS.

Izcila jauda sastopas ar sportisku harizmu un vērā ņemamu daudzveidību: BMW M550d xDrive Touring rada zosādu. Ar plašu ekskluzīva aprīkojuma daudzveidību, dizaina akcentiem, atjautīgajām palīdzības sistēmām un inovatīvajiem digitālajiem pakalpojumiem, tas visu nepieciešamo nodrošina īpaši ātri.

Lasīt vairāk

BMW M550d xDRIVE SEDAN DIZAINS UN BRAUKŠANAS DINAMIKA.

Izcils sniegums vislabākajā formā.

BMW M550d xDrive Touring rada iespaidu ar savu sportisko harizmu, ārkārtīgi sportiskās jaudas potenciālu un unikālo daudzveidību. Atklājiet pievilcīgo dizaina, transmisijas un šasijas aprīkojumu.

M aerodinamikas pakotne BMW M550d xDrive Touring, G31, metāliskā Azurite Black krāsā, BMW elipsveida režģa tuvplāns

M aerodinamikas pakotne.

M aerodinamikas pakotne akcentē automobiļa sportiskumu un maina tā gaisa plūsmu. Pakotnē iekļauts priekšējais apakšējais spoileris ar lielākiem gaisa savācējiem, īpašām sliekšņu uzlikām un aizmugurējais apakšējais spoileris ar difuzora ielaidumu. Izpūtēja dekoratīvās caurules ir hromētas.
M vieglmetāla diski ar Double-spoke 664 M stilu BMW M550d xDrive Touring, G31, metāliska Azurite Black krāsā, diska tuvplāns

M vieglmetāla diski ar Double-spoke, 664 M stilu.

19 collu M vieglmetāla diski Double-spoke ar 664 M stilu Cerium Grey krāsā, mirdzoši ar dažādu izmēra riepām, priekšā – 8J x 19 ar 245/40 R19 riepām, aizmugurē – 9J x 19 ar 275/35 R19 riepām.
M ādas stūre, BMW M550d xDrive Touring, G31, kokpits

M ādas stūre.

M ādas stūre ar daudzfunkciju pogām, M emblēmu un integrētu vadītāja puses sānu drošības gaisa spilvenu trīs spieķu dizainā. Tā nodrošina tiešu, sportisku stūrēšanas pieredzi ar Walknappa Black stūres apdari ar melnu šuvumu un konturētiem īkšķu balstiem.
Adaptīvie LED priekšējie lukturi, BMW M550d xDrive Touring, G31, metāliska Azurite Black krāsa, priekšējā luktura tuvplāns

Adaptīvie LED priekšējie lukturi.

Adaptīvie LED priekšējie lukturi ietver ir BMW Selective Beam, pagriezienu gaismas un adaptīvos priekšējos lukturus. Gaismas krāsa līdzinās dienas gaismai un ideāli, vienmērīgi izgaismo ceļu, uzlabojot redzamību un padarītu braukšanu tumsā mazāk nogurdinošu. Pateicoties ikoniskajam lukturu dizainam ar četriem gaismas elementiem, pat naktī iespējams noteikt, ka tas ir BMW automobilis.
BMW M TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru dīzeļdzinējs, BMW M550d xDrive Touring, G31, BMW M550d Touring, dzinējs, BMW 5. sērijas Touring M Performance

BMW TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru dīzeļdzinējs.

BMW M550d M TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru dīzeļdzinējs ir izcils visos aspektos. Modernākās tehnoloģijas, piemēram, vairāku pakāpju uzlāde ar četriem turbokompresoriem un Common Rail augstspiediena iesmidzināšanas sistēmu nodrošina iespaidīgu jaudu ikvienā braukšanas situācijā ar griezes momentu līdz pat 760 Nm.
Adaptīvā M balstiekārta Professional, BMW M550d xDrive Touring, G31,BMW 5. sērijas Touring M Performance

Adaptīvā M balstiekārta Professional.

Adaptīvajā M balstiekārtā Professional apvienota adaptīvā M balstiekārta, virsbūves sasvēršanās stabilizācija un aktīvā stūres stabilizācija. Rezultāts: labākais braukšanas stabilitātes un dinamikas sniegums.
BMW xDrive, BMW M550d xDrive Touring, G31, metāliska Azurite Black krāsa, aizmugures tuvplāns

BMW xDrive.

Atjautīgā BMW xDrive pilnpiedziņas sistēma vienmērīgi un pielāgojami pārvada piedziņas spēku uz priekšējiem un aizmugurējiem riteņiem, sniedzot maksimālu saķeri, virziena stabilitāti, braukšanas dinamiku un drošību jebkurā braukšanas situācijā. Vēl lielākai izveicībai, piemēram, elektroniski vadāmā jaudas sadale līkumos līdzsvaro pārlieku pagriežamību un nepietiekamu pagriežamību.
M sporta bremzes, BMW M550d xDrive Touring, G31, metāliska Azurite Black krāsa, diska tuvplāns

M sporta bremzes.

M sporta bremzēm ar vairāku virzuļu bremžu suportiem tumši zilā krāsā un M uzrakstu piemīt izcila bremzēšanas efektivitāte. Pielāgotas automobiļa ārkārtīgi augstajam dinamikas potenciālam, tās ļauj izvēlēties izteikti sportiskāku braukšanas stilu, nodrošinot izcilu bremzēšanu uz mitrām virsmām.

VADĪTĀJA PALĪDZĪBA UN SAVIENOJAMĪBA BMW M550d xDRIVE TOURING.

Atjautīgs un drošs uz ceļa – pat atrodoties ātrajā joslā. Ar tādām atjautīgajām BMW vadītāja palīdzības sistēmām kā Braukšanas palīgsistēmas Plus drošības pakotne, kurā iekļauts sadursmes brīdinājums un aizsardzība, vai Novietošanas palīgsistēma Plus ar automātiskas novietošanas un atpakaļgaitas palīgu, braukšanas prieku paspilgtina unikālais komforts. Turklāt inovatīvie un daudzveidīgie BMW savienojamības risinājumi ļauj nezaudēt savienojumu nekur: pateicoties Wi-Fi karstvietai, piemēram, jūsu BMW ir piekļuve LTE ātruma internetam. Un Concierge pakalpojumi atbild uz jūsu jautājumiem 365 dienas gadā un automātiski sniedz norādes, kā nokļūt līdz labākajiem restorāniem jūsu apkaimē.

Braukšanas palīgsistēma Plus, BMW M550d xDrive Touring, G31, kokpits

Braukšanas palīgsistēma Plus.

Braukšanas palīgsistēmas Plus aprīkojums ļauj daudz ērtāk un drošāk vadīt automobili monotonās un bīstamās braukšanas situācijās, piemēram, sastrēgumos, intensīvā satiksmē vai garos braucienos. Un, pat mainot braukšanas joslas, esat labās rokās.
Novietošanas palīgsistēma Plus, BMW M550d xDrive Touring, kokpits

Novietošanas palīgsistēma Plus ar 3D skatu.

Aprīkojuma pakotne Novietošanas palīgs Plus atvieglo automobiļa novietošanu un manevrus. Tajā iekļauts apkārtskats ar skatu no augšas, attālais 3D skats, PDC un novietošanas palīgs ar lineārām vadlīnijām, kas pilnībā automātiski novieto automobili paralēli vai perpendikulāri joslai. Sistēma darbojas, lēni garāmbraucot nomērot potenciālas stāvvietas.
Novietošana stāvēšanai ar tālvadību, BMW M550d xDrive Touring, G31, BMW displeja atslēga

Novietošana stāvēšanai ar tālvadību.

Novietošanas funkcija ar tālvadību ļauj vadītājam izkāpt no automobiļa, lai ar tālvadības pulti to iebrauktu vai izbrauktu šaurā stāvvietā vai garāžā. Novietošanas funkciju ar tālvadību aktivizē vadītājs ar BMW displeja atslēgu, atrodoties ārpus automobiļa.
BMW Head-Up displejs, BMW M550d xDrive Touring G31

BMW Head-Up displejs.

Pilnkrāsu BMW Head-Up displejs ataino būtisko braukšanas informāciju vadītāja acu priekšā, ļaujot pilnībā pievērst uzmanību braukšanai. Tiek rādīta tāda informācija kā šībrīža ātrums, navigācijas norādes, ātruma ierobežojumu informācija, tostarp apdzīšanas liegums, kā arī tālruņa un izklaides saraksti.
Zvanīšana ar bezvadu uzlādi, BMW M550d xDrive Touring, G31, kokpits

Zvanīšana ar bezvadu uzlādi.

Telefonija ar bezvadu uzlādi ietver bezvadu uzlādes doku un papildu USB pieslēgvietas. Jumta antenas savienojums uzlabo mobilo signālu uztveršanu. Izmantojot Bluetooth, vienlaikus var pievienot divus mobilos tālruņus un audio atskaņotāju. Ietver arī: Bluetooth biroju un WIFI karstvietas tehnisko iespēju.
Apple CarPlay® sagatave, BMW M550d xDrive Touring, G31, kokpits

Apple CarPlay® sagatave.

Kāpēc iztikt bez iPhone iespējām savā BMW, kad varat turpināt to lietot kā parasti? Apple CarPlay® sagatave nodrošina attālu piekļuvi telefonijai, kā arī tādām lietojumprogrammām kā iMessage, WhatsApp, TuneIn, Spotify un Apple Music. Varat izmantot arī balss pogu uz stūres, lai piekļūtu Siri, Apple balss palīgam.
Concierge pakalpojumi, BMW M550d xDrive Touring, G31, kokpits

Concierge pakalpojumi.

Vai rīt Romā spīdēs saule? Cikos ir mans lidojums? Concierge pakalpojums paredzēts, lai palīdzētu ceļojumu laikā, un var sniegt jums atbalstu jebkurā pieprasījumā, piespiežot pogu. Neatkarīgi no tā, vai rezervējat vietu restorānā, viesnīcā vai kinoteātrī. Varat to izmantot pat maksājumu veikšanai. Lai kur jūs atrastos, lai kas būtu nepieciešams – Concierge pakalpojums vienmēr ir jums līdzās.
Wi-Fi karstvieta, BMW M550d xDrive Touring, G31, kokpits

Wi-Fi karstvieta.

Piedalieties video konferences zvanos no savas planšetes vai arī straumējiet sava iemīļotā seriāla sezonas noslēguma sēriju savā tālrunī. Wi-Fi karstvieta ir veids, kā izmantot internetu LTE ātrumā (ja pieejams), izmantojot jūsu automobiļa sistēmā ievietotu SIM karti. Jums un jūsu pasažieriem ir iespēja sērfot internetā līdz pat desmit ierīcēs.
Informācija par novietošanu stāvēšanai uz ielas, BMW M550d xDrive Touring, G31, kokpits

Informācija par novietošanu stāvēšanai uz ielas.

Informācija par novietošanu stāvēšanai uz ielas vienkāršo brīvas stāvvietas meklēšanu uz ielas lielpilsētās, nosakot iespējamību tādu atrast BMW navigācijas sistēmas displejā. Ielas navigācijas kartē atzīmētas ar krāsu kodiem zilā krāsā, lai atspoguļotu iespējamību atrast brīvu stāvvietu, ļaujot vadītājam noteikt, kurām ielām dot priekšroku, meklējot vietu, kur novietot automobili.
Microsoft Office 365, BMW M550d xDrive Touring, G31, kokpits

Microsoft Office 365.

Ar Microsoft Office 365 strādājiet savā automobilī gluži tāpat kā birojā. Diktējiet e-pasta ziņas, piedalieties Skype for Business sapulcēs, pārvaldiet kontaktinformāciju un sapulces, kā arī izveidojiet uzdevumus un atgādinājumus. Visu tieši ar savu viedtālruni un runājot dabiskā balsī. Varat sākt uzreiz ar esošo Microsoft Office 365 Business kontu.
BMW M550d xDrive Touring, G31, metāliska Azurite Black Blue krāsa, trīs ceturtdaļu sānskats

BMW M550d xDRIVE TOURING: DZINĒJI UN TEHNISKIE DATI.

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

 • BMW M550d xDrive Touring:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 6,6–6,5
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 174–172

  Norādītā informācija par degvielas patēriņu, CO2 izmešiem un enerģijas patēriņu tika noteikta atbilstoši mērīšanas procedūrai, kas paredzēta regulā (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. Šie skaitļi attiecas uz transportlīdzekli ar pamata konfigurāciju Vācijā, un norādītajā diapazonā ņemts vērā papildaprīkojums un dažādie disku un riepu izmēri, kas pieejami konkrētajam modelim.

  Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un nominālajiem specifiskajiem jauno automobiļu CO2 izmešiem var iegūt "Jaunajās pasažieru transportlīdzekļa degvielas patēriņa un CO2 izmešu vadlīnijās", kas bez maksas ir pieejamas visās tirdzniecības vietās un apmeklējot/rakstot uz "DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH", Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vācija, un vietnē https://www.dat.de/co2

  Šīs vērtības jau šobrīd ir balstītas uz jauno WLTP regulu un ir atkal pārveidotas NEDC ekvivalentās vērtībās, lai nodrošinātu salīdzinājumu transportlīdzekļu starpā. Attiecībā uz nodokļiem vai citām nodevām, kas attiecināmas uz transportlīdzekļiem un kas balstītas (vismaz arī balstītas) uz CO2 izmešu rādītājiem, – CO2 vērtības var atšķirties no šeit norādītajām vērtībām.