BMW i

INOVĀCIJAS, KAM VARAT UZTICĒTIES.

BMW i8 drošība.

BMW i8 ir izstrādāta īpaši pielāgota drošības koncepcija. Augstas stiprības oglekļa šķiedras pasažieru zona no ārējās ietekmes pasargā ne tikai pasažierus, bet arī augstsprieguma akumulatoru, kas atrodas starp abām Drive moduļa daļām. Inovatīvās BMW ConnectedDrive vadītāja palīdzības sistēmas palīdz vadītājam apzināties, kas notiek apkārt, un pareizi reaģēt ikvienā situācijā. Savukārt problēmu gadījumā plašais savstarpēji savienoto pakalpojumu klāsts nodrošinās mobilitāti jebkurā laikā.

VADĪTĀJA PALĪDZĪBAS SISTĒMAS.

Ar braukšanas palīgsistēmas papildaprīkojumu BMW i8 iegūst lielu kameras darbībā balstītu atbalsta sistēmu kopumu.

Ja tiek pamanīta persona vai šķērslis, pilsētas sadursmes brīdinājums ar bremzēšanas funkciju gājējiem samazina automobiļa ātrumu, braucot ar aptuveni 10 km/h – 60 km/h. Turklāt sadursmes brīdinājums sniedz aizsardzību pret sadursmi ar priekšā braucošā transportlīdzekļa aizmuguri, braucot ar lielāku ātrumu. Ja no negadījuma vairs nav iespējams izvairīties, bremzēšanas funkcijas palīdz samazināt sadursmes ātrumu.

Apkārtskata un sānskata kameru sistēmas ar objektu pamanīšanu piedāvā maksimālu komfortu un atvieglo automobiļa novietošanu. Tādas papildfunkcijas kā tālo gaismu asistents un ātruma ierobežojumu informācija sniedz lielāku drošību un komfortu brauciena laikā.

BMW HEAD-UP DISPLEJS.

Papildaprīkojuma pilnkrāsu BMW Head-Up displejs ataino braukšanai būtisko informāciju tieši redzes laukā, tādējādi ļaujot nenovērsties no ceļa.

Atkarībā no automobiļa aprīkojuma šī informācija var ietvert arī, piemēram, ātruma ierobežojumu informāciju, ieskaitot apdzīšanas aizlieguma indikatoru. Turklāt jūs to varat izmantot, lai atainotu informācijas un izklaides ziņas, piemēram, informāciju par radiostacijām un mūzikas ierakstiem, kā arī tālruņa kontaktpersonu ierakstus un zvanu sarakstus.

Uz vējstikla projicētie simboli ir pilnkrāsās un lepojas ar izcilu izšķirtspēju, lai satiksmes simboli tiktu atainoti reālistiski. Displejs parādās uz vējstikla pozīcijā, kas ir īpaši ergonomiska, un to iespējams pielāgot arī individuāli.

Projekcijas intensitāte automātiski pielāgojas ārējiem apgaismojuma apstākļiem; pieejami arī atšķirīgi dienas un nakts displeji.

AUGSTSPRIEGUMA LITIJA JONU AKUMULATORS.

AUGSTSPRIEGUMA LITIJA JONU AKUMULATORS.

Augstsprieguma litija jonu akumulators savieno Drive moduļa abas daļas un tādējādi ir lieliski pasargāts no ārējās ietekmes. Īpaši izstrādāta apsildes un gaisa kondicionēšanas sistēma nodrošina iespējami maz temperatūras svārstību, kas ievērojami paildzina akumulatora kalpošanas laiku.

Akumulatora aizsargs uzrauga automobiļa augstsprieguma akumulatoru un ziņo par novirzēm no plānotās uzlādes procedūras vai, piemēram, ja automobiļa gaismas ir ieslēgtas pārāk ilgi. Tas nozīmē, ka varat izvairīties no nevajadzīgas pārliekas izlādes. Ja notiek negadījums, augstsprieguma akumulators tiek automātiski atvienots, kas nozīmē, ka automobilī nevar iekļūt nevajadzīga enerģija.

BMW i8 augstsprieguma akumulatoram ir 8 gadu vai 100 000 km garantija atkarībā no tā, kas iestājas pirmais.

BMW i SERVICE INCLUSIVE.

BMW i Service Inclusive paplašina BMW i palīdzības pakalpojumus, padarot braukšanu relaksētu, proti, ir iekļauta visaptveroša apkopes un remonta pakotne. Vienreizējs maksājums nodrošina vairākus BMW i pakalpojumus, ieskaitot oriģinālās BMW detaļas, pie visiem iesaistītajiem BMW i partneriem visā pasaulē Tas nodrošina pilnīgu caurskatāmību un pasargā jūs no cenu kāpumiem vai negaidītām izmaksām visā līguma darbības laikā. Ikviena BMW i Service Inclusive pakotne ir derīga no pirmās automobiļa reģistrācijas dienas līdz brīdim, kad beidzas līguma termiņš vai tiek sasniegts noteiktais nobraukums.

Bez šaubām, jebkurā laikā pieejams nobraukuma, termiņa un jūsu vēlamo produktu portfeļa papildinājums. Un, ja pārdosiet savu automobili, jūsu BMW i Service Inclusive pakotne pāries jaunajam īpašniekam. Jūsu BMW i partneris labprāt sniegs vairāk informācijas par nodrošināto pakalpojumu klāstu.

  • BMW i Service Inclusive pakotne

    Ar automobiļa pārbaudi atbilstoši apkopes ierakstiem, kā arī gaisa filtra un bremžu šķidruma nomaiņu BMW i Service Inclusive aptver visus pamata servisa un apkopes darbus.

  • BMW i Service Inclusive Plus pakotne

    BMW i Service Inclusive Plus pakotne garantē nebeidzamu braukšanas prieku. Tā piedāvā BMW i Service Inclusive saturu un nolietoto bremžu kluču un bremžu disku remontu, kā arī ikgadēju stikla tīrītāju nomaiņu.