BMW i

360° ELEKTROAUTO – ĒRTA E-MOBILITĀTE JEBKURĀ VIETĀ UN LAIKĀ.

BMW i8 uzlāde.

Papildus dažādiem elastīgas mobilitātes palīdzības pakalpojumiem un iespējām visaptverošā servisa pakotne 360° ELEKTROAUTO piedāvā arī inovatīvu uzlādes koncepciju. BMW i8 iespējams ļoti ērti uzlādēt mājās, izmantojot BMW i Wallbox vai uzlādes kabeli, un nepieciešamības gadījumā iespējams izmantot arī ilgtspējīgi ražotu elektroenerģiju ar BMW Green Energy risinājumiem. Ceļā pieejams aizvien pieaugošs skaits publisko uzlādes staciju, un tām var viegli un ērti piekļūt ar ChargeNow karti. BMW i8 var viegli atrast tuvāko uzlādes staciju, pateicoties tādām inovācijām kā pilnībā savienotie BMW i ConnectedDrive navigācijas pakalpojumi.

PILNĪBĀ ELEKTRISKS.

360° ELEKTROAUTO.

Noskatieties filmu par to, ko 360° ELEKTROAUTO var piedāvāt.

UZLĀDE MĀJĀS.

Mājās varat viegli uzlādēt BMW i8, izmantojot BMW i Wallbox vai BMW i Wallbox Pro. Šīs uzlādes stacijas, kas tiek piestiprinātas mājas vai garāžas sienai, ne tikai vizuāli papildina BMW i8 automobiļu unikālo dizainu, bet arī uzlādē BMW i8 daudz ātrāk nekā ar standartaprīkojumā iekļauto uzlādes kabeli – līdz ar to, izmantojot Wallbox Pro, BMW i8 iespējams uzlādēt līdz 80% līmenim mazāk kā divu stundu laikā.

BMW i piedāvātais uzstādīšanas serviss labprāt veiks vietas pārbaudi, lai redzētu, vai pie jūsu mājas sienas un jūsu elektropadeves sistēmā iespējams pievienot BMW i Wallbox vai BMW i Wallbox Pro. BMW i uzstādīšanas partnera kvalificētie elektriķi pēc pieprasījuma parūpēsies arī par piegādi, uzstādīšanu un nodošanu ekspluatācijā. Ar ātru pārbaudi tiešsaistē, kurai varat piekļūt zemāk esošajā saitē, varēsiet jau iepriekš uzzināt, vai jūsu mājās iespējams uzstādīt BMW i Wallbox. Un, tā kā BMW i atbalsta pilnīgu e-mobilitātes ilgtspēju, pēc jūsu pieprasījuma iespējams noslēgt videi draudzīgu elektrības līgumu ar izvēlētu BMW i partneri vai arī varat ģenerēt savu elektrību, izmantojot ar BMW i palīdzību uzstādītu automobiļa nojumi ar saules baterijām.

* Atkarībā no vietējās elektroenerģijas apgādes infrastruktūras

UZLĀDE BRAUKŠANAS LAIKĀ.

Neelektrisko braukšanas režīmu laikā augstsprieguma akumulators tiek uzlādēts, izmantojot benzīna dzinēju, lai nodrošinātu atbalsta sistēmas funkciju. Šeit lielākā daļa enerģijas tiek nodota akumulatoram SPORT režīmā, un arī enerģijas atgūšana uzrāviena un bremzēšanas fāzēs sasniedz maksimālo apjomu. COMFORT un ECO PRO režīmos augstsprieguma akumulators attiecīgi saņem mazāk enerģijas. Ja braucat ar BMW i8 HYBRID režīmā, augstsprieguma akumulatoru uzlādē tikai bremžu enerģijas reģenerācijas sistēma.

INDIVIDUĀLS BRAUKŠANAS STILS.

BMW i8 patiesais patēriņš ir pilnībā atkarīgs no personiskiem lietošanas ieradumiem. Ņemot vērā elektriskās piedziņas komponentus, individuālajam braukšanas stilam ir lielāka ietekme uz degvielas patēriņu nekā tradicionālo automobiļu gadījumā. Ar pilnībā uzlādētu akumulatoru iespējams izmantot visu 37 km lielo pilnībā elektriskas braukšanas darbības attālumu. Ja tiek aktivizēta eDrive poga, iespējams sasniegt pilnībā elektrisku ātrumu līdz 120 km/h. COMFORT un ECO PRO režīmos atjautīga vadības stratēģija automātiski iedarbina benzīna dzinēju, kas pilda arī akumulatora uzlādes funkcijas. SPORT režīmā benzīna dzinējs darbojas pastāvīgi. Atkarībā no braukšanas veida un maršruta garuma tas ietekmē BMW i8 patēriņu – jo biežāk uzlādēsiet augstsprieguma akumulatoru ar kabeli vai Wallbox, jo vairāk varēsiet braukt elektriskās darbības režīmā un attiecīgi samazināt kopējo patēriņu.

 • Braukšana pilsētā

  Braucot pilsētā, BMW i8 pilnībā izmanto hibrīdauto priekšrocības. Īsus attālumus iespējams veikt pilnībā elektriski, un HYBRID režīms piedāvā 2,1 l/100 km kombinēto patēriņu ar 49 g CO2/km izmešu rādītājiem. Tādēļ pilsētas ielās BMW i8 var uzskatīt par īstu trīs litru patēriņa automobili.

 • Ikdienas braukšana

  Ja izmantojat BMW i8 ikdienas braucieniem aptuveni 60 – 80 km diapazonā, degvielas patēriņš būs aptuveni 5 l/100 km. Tas nozīmē, ka ik dienu varat izbaudīt braukšanas prieku pilnasinīgā sporta automobilī ar kompakta automobiļa patēriņu.

 • Tāla braukšana

  BMW i8 uzrāda jauna veida efektivitāti arī garos pārbraucienos. Taču atkarībā no konkrētā brīža uzlādes līmeņa degvielas patēriņš nākamajā brīvdienu braucienā vēl joprojām saglabāsies zem 8 l/100 km.

 • Sportiska braukšana

  Ja SPORT režīmā izmantojat pilnu BMW i8 jaudu, benzīna dzinējs atbalsta akumulatora uzlādi un tādējādi palīdz jebkurā laikā garantēt pilnu sistēmas sniegumu. Rezultātā kopējais praktiskais patēriņš ir līdz 12 litriem uz 100 km – rādītājs, kas ir aptuveni par trešdaļu mazāks kā tradicionālo sporta automobiļu ar līdzīgu sniegumu rādītāji.