JAUNA LAIKMETA IKONA.

Pats pirmais BMW i8 Roadster.

JAUNA LAIKMETA IKONA.Pats pirmais BMW i8 Roadster.

Tiek veidota nākotne – paša pirmā BMW i8 Roadster veidolā. Entuziastisks, fascinējošs un gatavs no jauna atklāt brīvību. Bezierunu braukšanas priekam, cik tālu vien stiepjas ceļš. Adrenalīna līmenis pieaug jau no pirmā acu skatiena ikoniskā dizaina virzienā. Tikpat ātrs pieaugums redzams arī tahometrā: inovatīvais hibrīddzinējs spēj saražot 374 ZS un 570 Nm, nodrošinot BMW i8 Roadster paātrinājumu no 0 līdz 100 km/h tikai 4,6 sekundēs. Ātrākais ceļš uz jauna veidola brīvību.

Read more
BMW i8 Roadster Ultimate Sophisto laidiens, Sophisto Grey krāsā, skats no sāna
Vieglmetāla disks E-Copper krāsā, BMW i8 Roadster Ultimate Sophisto laidiens, virsbūve
Accaro E-Copper krāsas salons, BMW i8 Roadster Ultimate Sophisto laidiens, salons
Atvērtas paceļamās durvis, BMW i8 Roadster Ultimate Sophisto laidiens, Sophisto Grey krāsā

BMW i8 ROADSTER ULTIMATE SOPHISTO LAIDIENS.

Izcils visos aspektos: BMW i8 Ultimate Sophisto laidiens inovatīvo sniegumu un spilgto dizainu paceļ jaunā vienotā līmenī. Šis līdz 200 eksemplāriem visā pasaulē ierobežotais laidiens ir pieejams gan kā BMW i8 Coupé, gan kā BMW i8 Roadster, un tas iespaidīgi izceļas starp citiem ar Sophisto Grey krāsu un īpašajiem akcentiem, kā arī ar ekskluzīviem vieglmetāla diskiem E-Copper krāsā. Krāsoti bremžu suporti papildus izceļ automobiļa sportisko raksturu. Tāpat salons uzsver dinamiskā sporta hibrīdauto ekskluzivitāti ar savu Accaro E-Copper krāsu, tādām īpašām iezīmēm kā keramikas vadības pogas un tādām satriecošām detaļām kā durvju sliekšņu apdare ar laidiena logotipu vai “1 of 200”, proti, atsauci uz ierobežoto skaitu, uz emblēmas viduskonsolē. Vienlaikus laidienā iekļautais Head-Up displejs nodrošina, ka vienmēr esat pilnībā informēts, izbaudot apgaismojuma pakotni un Harman Kardon HiFi skaļruņu sistēmas augstākā līmeņa skaņu.

PILNĪGA KLĀTBŪTNE.

BMW i8 Roadster ir futūristisks līdz pēdējai detaļai. Progresīvās līnijas pārvēršas formās, ko dinamikā grūti pārspēt. Satriecošākā funkcija: iespaidīgās, vieglās oglekļa šķiedras paceļamās durvis, ko iespējams ērti atvērt. Sportiskā priekšdaļa turpina atveidot automobiļa individuālo raksturu un lepojas ar BMW dubulto elipsveida režģi, ko ietver pilni LED priekšējie lukturi un jauna dizaina gaisa aizkars. Sākot no dzinēja pārsega, izteiksmīgā V formas melnā josla stiepjas pāri visam automobilim, uzsverot tā līdzeno siluetu. Iespaidīgais plūdlīniju dizains optimizē arī gaisa plūsmu un nodrošina vēl neredzētu aerodinamiku. Tādējādi BMW i8 Roadster ir nevainojama formas un funkcijas simbioze ar vienu vienīgu mērķi: pilnīgu brīvību.

"Lūk, šo mēs saucam par pilnīgu, atvērtu e-mobilitāti. Ar šo divvietīgo kabrioletu mēs virzāmies uz labāko pozīciju atvērto sporta hibrīdauto segmentā."
KLAUSS FRĒLIHS [KLAUS FRÖHLICH], VALDES LOCEKLIS, BMW AG

BRĪVS. PLAŠUMS.

Arī BMW i8 Roadster salons akcentē tā unikālo raksturu. Tas ir uzreiz pamanāms, ieraugot ekskluzīvo Accaro Amido/E-Copper līniju. Salons atspoguļo virsbūves dizaina dinamiskās līnijas, radot futūristisku dinamiku visā kokpitā. Centrālais kokpits ir vērsts uz vadītāju, un vadīklas ir izkārtotas intuitīvi, nodrošinot skaidrību un maksimālu orientāciju uz vadītāju. Elektriski regulējami sporta sēdekļi ar atmiņas funkciju piedāvā optimālu sānu balstu un maksimālu komfortu. Aiz sēdekļiem atrodas papildu vieta bagāžai. Papildaprīkojuma ceļojumu komplektā pieejami ievelkami sadalītāji un papildu Nappa ādas karšu kabata. LED salona apgaismojums nodrošina kvalitatīvu atmosfēru diennakts tumšajā laikā. Durvju kontūrlīnijas, instrumentu paneli, viduskonsoli un stūri iespējams saņemt arī EfficientDynamics Blue, Amber Yellow un White krāsā.

BMW SHADOW LINE.

Virsbūves elementi mirdzošā Black krāsā piešķir automobilim vēl sportiskāku un elegantāku tēlu. Starp īpaši augstas kvalitātes dizaina detaļām ir aizmugurējais statnis un ieliktnis bagāžas nodalījuma durvīs.

REVOLUCIONĀRS SPĪDSTERS.

BMW i8 Roadster pārsteidz pat pretvēju. Tas iespējams, pateicoties ne tikai sportiskajam izskatam, bet arī plūdlīniju virsbūvei, ārkārtīgi vieglajai konstrukcijai un LED aizmugurējo lukturu daudzslāņu dizainam, cauri kuram plūst vējš.

Read more

PAŠĀ PRIEKŠGALĀ. NO OGLEKĻA ŠĶIEDRAS.

PAŠĀ PRIEKŠGALĀ. NO OGLEKĻA ŠĶIEDRAS.

Uzņemieties vadību. Ar BMW i8 Roadster tas ir vienkārši Viens no iemesliem ir īpaši vieglā koncepcija: LifeDrive arhitektūra. To veido Drive modulis – alumīnija šasija un Life modulis – īpaši viegls pasažieru nodalījums, kas izgatavots no augstas stiprības oglekļa šķiedras. Abu komponentu svars ir optimizēts līdz pēdējam gramam, lai pārdomāto ilgtspēju un nevainojamo sportiskuma efektivitāti pārnestu uz ceļa.

BRĪVĪBA SASNIEGT IT VISU.

BRĪVĪBA SASNIEGT IT VISU.

Uzlāde vai uzpildīšana – ar BMW i8 Roadster visaptverošo produktu klāstu un 360° ELEKTROAUTO.apkopes komplektu abas darbības ir veicamas pavisam viegli. Mājās varat viegli uzlādēt savu BMW i8 ar BMW i Wallbox vai uzlādes kabeli – ja vēlaties, varat izmantot arī ilgtspējīgi saražotu enerģiju no NATURSTROM darbinātās BMW videi draudzīgas enerģijas sistēmas. Kvalificēti elektriķi nodrošina personalizētu konsultāciju, profesionālu montāžu un sākotnējo uzstādīšanu. Ceļā sastapsiet aizvien pieaugošu publisko uzlādes staciju skaitu, kuras varat viegli izmantot ar ChargeNow karti. Nākamo uzlādes staciju varat atrast ChargeNow lietojumprogrammā vai tieši BMW i8 Roadster: piemēram, izmantojot pilnībā savienotos BMW ConnectedDrive pakalpojumus navigācijai.

SAVIENOTS NĀKOTNEI JAU ŠODIEN.

BMW ConnectedDrive piedāvā inovatīvus risinājumus, kas nodrošina iespaidīgu jaunā BMW i8 Roadster savienojamību pilnībā pārdomātai un ilgtspējīgai mobilitātes formai. Piemēram, BMW ConnectedDrive pakalpojumi navigācijā vienmēr piedāvā visefektīvāko maršrutu un galamērķi. Turklāt BMW Connected lietojumprogrammas attālie pakalpojumi iOS un Android operētājsistēmām sniedz daudz noderīgas informācijas par jūsu BMW i8 Roadster – nepieciešams tikai piespiest pogu. Un, pateicoties BMW TeleServices, BMW i partneris vienmēr ir informēts par to, kad nepieciešama apkope.

 • Nosūtīt uz automobili

  Kur tālāk? Meklējiet jaunus galamērķus, izmantojot BMW Connected lietojumprogrammu, un nosūtiet tos tieši uz sava BMW navigācijas sistēmu. Kad esat automobilī un tas izveidojis Bluetooth savienojumu ar jūsu viedtālruni, maršruta vadību varat palaist ar vienu pieskārienu.

 • Kopīgojiet ceļojumu statusu tiešraidē

  Funkcija "Kopīgot brauciena statusu tiešraidē" ļauj jums brauciena laikā droši kopīgot ierašanās laiku un konkrētā brīža atrašanās vietu ar draugiem un ģimeni. Adresāts saņems saiti uz tīmekļa vietni, kas attēlo galamērķi un automobiļa pašreizējo atrašanās vietu kartē.

BMW i PURE IMPULSE PIEREDZES PROGRAMMA.

BMW i PURE IMPULSE PIEREDZES PROGRAMMA.

Jūs kā BMW i8 Roadster īpašnieks iegūstat piekļuvi plašai privilēģiju pasaulei. BMW i Pure Impulse Experience programma saviem biedriem piedāvā ekskluzīvus pasākumus un unikālus dzīvesstila piedāvājumus visā pasaulē. Programma ietver interesantus un iedvesmojošus ieskatus tehnoloģijā, ceļošanā, kultūrā, gastronomijā un dizainā.

CEĻĀ AR PILNĪGU DROŠĪBU.

CEĻĀ AR PILNĪGU DROŠĪBU.

Lai arī kur jūs dotos, BMW i8 Roadster ir gatavs it visam, pateicoties vairākām palīdzības sistēmām. Piemēram, braucot mitrā laikā, sauso bremžu funkcija ik pa laikam notīra bremzes, lai samazinātu mitrumu, – tas viss notiek bez manāma bremžu spiediena. Sliktos laikapstākļos dinamiskā saķeres kontroles sistēma (DTC) atvieglo braukšanas uzsākšanu, mazinot riteņu izslīdēšanu un nodrošinot maksimālu saķeri. Braukšanas laikā BMW xDrive pilnpiedziņas sistēma pārņem vadību, lai sniegtu izcilu saķeri jebkurā situācijā. Sistēma tiek aktivizēta hibrīda režīmā un uz visiem četriem riteņiem sadala abus piedziņas spēkus variabli un atbilstoši situācijai.

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

 • BMW i8 Roadster:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 2,1
  Enerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): 14,5
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 46

  Patēriņš tiek noteikts atbilstoši ECE braukšanas ciklam atkarībā no izvēlēto riteņu un riepu izmēriem. Modeļiem attēlos izmantots arī papildaprīkojums.

  Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un nominālajiem specifiskajiem jauno automobiļu CO2 izmešiem var iegūt "Jaunajās pasažieru transportlīdzekļa degvielas patēriņa un CO2 izmešu vadlīnijās", kas bez maksas ir pieejamas visās tirdzniecības vietās, "DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH", Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vācija un vietnē http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.

  Vērtības neattiecas uz kādu noteiktu automobili un nav daļa no produkta piedāvājuma, tās ir paredzētas tikai dažādu automobiļu tipu salīdzināšanai. Degvielas vai citu enerģijas avotu ražošanas un piegādes procesā radītie CO2 izmeši nav ņemti vērā, nosakot CO2 izmešus saskaņā ar direktīvu 1999/94/EK.