REDZĒJUMA JAUNĀ PAAUDZE.

Jaunais BMW i8 Coupé.

REDZĒJUMA JAUNĀ PAAUDZE.Jaunais BMW i8 Coupé.

Tiek veidota nākotne – jaunā BMW i8 Coupé veidolā. Enerģisks, fascinējošs un gatavs no jauna atklāt mobilitāti. Bezierunu braukšanas priekam, cik tālu vien stiepjas ceļš. Viens skats ikoniskā dizaina virzienā paaugstinās jūsu adrenalīna līmeni. Tikpat ātrs pieaugums redzams arī tahometrā: inovatīvais hibrīddzinējs spēj saražot 374 ZS un 570 Nm. Turklāt tas nodrošina BMW i8 Coupé paātrinājumu no 0 līdz 100 km/h vien 4,4 sekundēs. Ātrākais ceļš uz jaunu laikmetu.

Read more
BMW i8 Coupé Ultimate Sophisto laidiens, Sophisto Grey krāsā, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats
Vieglmetāla disks E-Copper krāsā, BMW i8 Coupé Ultimate Sophisto laidiens, virsbūve
Accaro E-Copper krāsas salons, BMW i8 Coupé Ultimate Sophisto laidiens, salons

BMW i8 COUPÉ ULTIMATE SOPHISTO LAIDIENS.

Izcils visos aspektos: BMW i8 Ultimate Sophisto laidiens inovatīvo sniegumu un spilgto dizainu paceļ jaunā vienotā līmenī. Šis līdz 200 eksemplāriem visā pasaulē ierobežotais laidiens ir pieejams gan kā BMW i8 Coupé, gan kā BMW i8 Roadster, un tas iespaidīgi izceļas starp citiem ar Sophisto Grey krāsu un īpašajiem akcentiem, kā arī ar ekskluzīviem vieglmetāla diskiem E-Copper krāsā. Krāsoti bremžu suporti papildus izceļ automobiļa sportisko raksturu. Tāpat salons uzsver dinamiskā sporta hibrīdauto ekskluzivitāti ar savu Accaro E-Copper krāsu, tādām īpašām iezīmēm kā keramikas vadības pogas un tādām satriecošām detaļām kā durvju sliekšņu apdare ar laidiena logotipu vai “1 of 200”, proti, atsauci uz ierobežoto skaitu, uz emblēmas viduskonsolē. Vienlaikus laidienā iekļautais Head-Up displejs nodrošina, ka vienmēr esat pilnībā informēts, izbaudot apgaismojuma pakotni un Harman Kardon HiFi skaļruņu sistēmas augstākā līmeņa skaņu.

SKATS NĀKOTNĒ.

BMW i8 Coupé ir futūristisks līdz pēdējai detaļai. Progresīvās līnijas pārvēršas formās, ko dinamikā grūti pārspēt. Satriecošākā funkcija: iespaidīgās, vieglās oglekļa šķiedras paceļamās durvis, ko iespējams ērti atvērt. Sportiskā priekšdaļa turpina atveidot automobiļa individuālo raksturu un lepojas ar BMW dubulto elipsveida režģi, ko ietver pilni LED priekšējie lukturi un jauna dizaina gaisa aizkars. Sākot no dzinēja pārsega, izteiksmīgā V formas melnā josla stiepjas pāri visam automobilim, uzsverot tā līdzeno siluetu. Iespaidīgais plūdlīniju dizains optimizē arī gaisa plūsmu un nodrošina vēl neredzētu aerodinamiku. Tādējādi BMW i8 Coupé ir nevainojama formas un funkcijas simbioze ar vienu vienīgu virzienu: tikai uz priekšu.

"BMW i8 Coupé jau ir pasaulē visvairāk pārdotais sporta hibrīdauto – mēs domājam, ka gūsim panākumus arī ar šo automobili."
KLAUSS FRĒLIHS [KLAUS FRÖHLICH], VALDES LOCEKLIS, BMW AG

NĀKOTNES VADĪBAS CENTRS.

Arī BMW i8 Coupé salons akcentē tā unikālo raksturu. Tas ir uzreiz pamanāms, ieraugot ekskluzīvo Accaro Amido/E-Copper līniju. Salons atspoguļo virsbūves dizaina dinamiskās līnijas, radot futūristisku dinamiku visā kokpitā. Centrālais kokpits ir vērsts uz vadītāju, un vadīklas ir izkārtotas intuitīvi, nodrošinot skaidrību un maksimālu orientāciju uz vadītāju. Elektriski regulējami sporta sēdekļi piedāvā optimālu sānu balstu un maksimālu komfortu. LED salona apgaismojums nodrošina kvalitatīvu atmosfēru diennakts tumšajā laikā. Durvju kontūrlīnijas, instrumentu paneli, viduskonsoli un stūri iespējams saņemt arī EfficientDynamics Blue, Amber Yellow un White krāsā.

PĀRDEFINĒTA DINAMIKA.

BMW i8 Coupé pārsteidz pat pretvēju. Tas iespējams, pateicoties ne tikai sportiskajam izskatam, bet arī plūdlīniju virsbūvei, ārkārtīgi vieglajai konstrukcijai un LED aizmugurējo lukturu daudzslāņu dizainam, cauri kuram plūst vējš.

Read more

JAUNA VIEGLUMA FORMA.

JAUNA VIEGLUMA FORMA.

Uzņemieties vadību. Ar BMW i8 Coupé tas ir vienkārši Viens no iemesliem ir īpaši vieglā koncepcija: LifeDrive arhitektūra. To veido Drive modulis – alumīnija šasija un Life modulis – īpaši viegls pasažieru nodalījums, kas izgatavots no augstas stiprības oglekļa šķiedras. Abu komponentu svars ir optimizēts līdz pēdējam gramam, lai pārdomāto ilgtspēju un nevainojamo sportiskuma efektivitāti pārnestu uz ceļa.

BRĪVĪBA SASNIEGT IT VISU.

BRĪVĪBA SASNIEGT IT VISU.

Uzlāde vai uzpildīšana – ar BMW i8 Coupé visaptverošo produktu klāstu un 360° ELEKTROAUTO.apkopes komplektu abas darbības ir veicamas pavisam viegli. Mājās varat viegli uzlādēt savu BMW i8 ar BMW i Wallbox vai uzlādes kabeli – ja vēlaties, varat izmantot arī ilgtspējīgi saražotu enerģiju no NATURSTROM darbinātās BMW videi draudzīgas enerģijas sistēmas. Kvalificēti elektriķi nodrošina personalizētu konsultāciju, profesionālu montāžu un sākotnējo uzstādīšanu. Ceļā sastapsiet aizvien pieaugošu publisko uzlādes staciju skaitu, kuras varat viegli izmantot ar ChargeNow karti. Nākamo uzlādes staciju varat atrast ChargeNow lietojumprogrammā vai tieši BMW i8 Coupé: piemēram, izmantojot pilnībā savienotos BMW ConnectedDrive pakalpojumus navigācijai.

SAVIENOTS NĀKOTNEI JAU ŠODIEN.

BMW ConnectedDrive piedāvā inovatīvus risinājumus, kas nodrošina iespaidīgu jaunā BMW i8 Coupé savienojamību pilnībā atjautīgai un ilgtspējīgai mobilitātes formai. Piemēram, BMW ConnectedDrive pakalpojumi navigācijā vienmēr piedāvā visefektīvāko maršrutu un galamērķi. Turklāt BMW Connected lietojumprogrammas attālie pakalpojumi iOS un Android operētājsistēmām sniedz daudz noderīgas informācijas par jūsu BMW i8 Coupé – nepieciešams tikai piespiest pogu. Un, pateicoties BMW TeleServices, BMW i partneris vienmēr ir informēts par to, kad nepieciešama apkope.

 • Nosūtīt uz automobili

  Jūsu nākamais galamērķis ir tikai pieskāriena attālumā. Ar funkciju Send to Car jūs varat ērti nosūtīt sava brauciena galamērķi uz automobili, izmantojot BMW Connected lietojumprogrammu.

 • Kopīgojiet ceļojumu statusu tiešraidē

  Funkcija "Kopīgot brauciena statusu tiešraidē" ļauj jums brauciena laikā droši kopīgot ierašanās laiku un konkrētā brīža atrašanās vietu ar draugiem un ģimeni. Adresāts saņems saiti uz tīmekļa vietni, kas attēlo galamērķi un automobiļa pašreizējo atrašanās vietu kartē.

BMW i PURE IMPULSE PIEREDZES PROGRAMMA.

BMW i PURE IMPULSE PIEREDZES PROGRAMMA.

Jūs kā BMW i8 Coupé īpašnieks iegūstat piekļuvi plašai privilēģiju pasaulei. BMW i Pure Impulse Experience programma saviem biedriem piedāvā ekskluzīvus pasākumus un unikālus dzīvesstila piedāvājumus visā pasaulē. Programma ietver interesantus un iedvesmojošus ieskatus tehnoloģijā, ceļošanā, kultūrā, gastronomijā un dizainā.

CEĻĀ AR PILNĪGU DROŠĪBU.

CEĻĀ AR PILNĪGU DROŠĪBU.

Lai arī kur jūs dotos, BMW i8 Coupé ir gatavs it visam, pateicoties vairākām palīdzības sistēmām. Piemēram, braucot mitrā laikā, sauso bremžu funkcija ik pa laikam notīra bremzes, lai samazinātu mitrumu, – tas viss notiek bez manāma bremžu spiediena. Sliktos laikapstākļos dinamiskā saķeres kontroles sistēma (DTC) atvieglo braukšanas uzsākšanu, mazinot riteņu izslīdēšanu un nodrošinot maksimālu saķeri. Braukšanas laikā BMW xDrive pilnpiedziņas sistēma pārņem vadību, lai sniegtu izcilu saķeri jebkurā situācijā. Sistēma tiek aktivizēta hibrīda režīmā un uz visiem četriem riteņiem sadala abus piedziņas spēkus variabli un atbilstoši situācijai.

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

 • BMW i8 Coupé:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 1,9
  Enerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): 14,0
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 42

  Patēriņš tiek noteikts atbilstoši ECE braukšanas ciklam atkarībā no izvēlēto riteņu un riepu izmēriem. Modeļiem attēlos izmantots arī papildaprīkojums.

  Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un nominālajiem specifiskajiem jauno automobiļu CO2 izmešiem var iegūt "Jaunajās pasažieru transportlīdzekļa degvielas patēriņa un CO2 izmešu vadlīnijās", kas bez maksas ir pieejamas visās tirdzniecības vietās, "DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH", Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vācija un vietnē http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.

  Vērtības neattiecas uz kādu noteiktu automobili un nav daļa no produkta piedāvājuma, tās ir paredzētas tikai dažādu automobiļu tipu salīdzināšanai. Degvielas vai citu enerģijas avotu ražošanas un piegādes procesā radītie CO2 izmeši nav ņemti vērā, nosakot CO2 izmešus saskaņā ar direktīvu 1999/94/EK.