BMW i4 2021, G26, pilnībā elektrisks Gran Coupé, elektroautomobilis, posms, attēls Nr. 1

i4

BMW i4 2021, G26, pilnībā elektrisks Gran Coupé, elektroautomobilis, posms, attēls Nr. 1

BMW i4: PATS PIRMAIS PILNĪBĀ ELETRISKAIS GRAN COUPÉ

Pats pirmais pilnībā elektriskais Gran Coupé nodrošinās papilnam braukšanas prieka ar darbības attālumu līdz 590 kilometriem*. Četrdurvju automobilis sola izcilus snieguma rādītājus līdz 390 kW/530 ZS, un lieliskais darbības attālums padarīs to par ideālu sabiedroto tālos braucienos.

Lasīt vairāk
i4BMW i4: PATS PIRMAIS PILNĪBĀ ELETRISKAIS GRAN COUPÉ

SPĒCĪGS PAĀTRINĀJUMS BME i4 AUTOMOBILĪ.

BMW i4 2021, G26, pilnībā elektrisks Gran Coupé, elektroautomobilis, Posms, attēls Nr. 2

Ar maksimālu 390 kW (530 ZS) jaudu tas sola fascinējošu dinamiku. Gran Coupé uzņems paātrinājumu no nulles līdz 100 km/h tikai 4 sekundēs, vienlaikus demonstrējot iespaidīgi gludenu gaitu. Modelim raksturīga amortizatoru tehnoloģija nodrošinās, ka katapultai līdzīgais paātrinājums ir gan stimulējoša, gan kontrolēta braukšanas pieredze bez dzenošo riteņu slīdes vai kursa korekcijām.

BMW i4: KOMFORTS ILGOS BRAUCIENOS AR LIELISKU DARBĪBAS ATTĀLUMU.

BMW i4 2021, G26, pilnībā elektrisks Gran Coupé, elektroautomobilis, Posms, attēls Nr. 3

Neatkarīgi no tā, vai braucieni ir īsi vai tāli, pilsētā vai pa vijīgiem lauku ceļiem – pilnībā elektriskais Gran Coupé ar darbības attālumu līdz 590 kilometriem* garantē daudzveidību ar ideālu piemērotību ikdienas lietojumam. Teju pilnīgi klusa braukšana un uzlabota balstiekārtas tehnoloģija sola iespaidu, kādu rada automobilis, kas bez piepūles slīd pretī savam galamērķim ar vēl lielāku ātrumu un daudz sarežģītākos saķeres apstākļos.

AUGSTAS PAKĀPES PRECIZITĀTE UN DINAMISKA LĪKUMOŠANA.

BMW i4 2021, G26, pilnībā elektrisks Gran Coupé, elektroautomobilis, Posms, attēls Nr. 4

Jauna automobiļa koncepcija ar uzlabotu aerodinamiku un līdzsvarotu svara sadalījumu ļauj nodrošināt augstu veiklības un precizitātes pakāpi – vēl vairāk uzlabojumu ar precīzu transmisijas un balstiekārtas komponentu salāgojumu. Atsperu un amortizācijas sistēmas nodrošinās optimālu saskari ar ceļu un lielu stabilitāti līkumos.

PROGRESĪVS DIZAINS UN MAKSIMĀLS KOMFORTS.

BMW i4 2021, G26, pilnībā elektrisks Gran Coupé, elektroautomobilis, Posms, attēls Nr. 5

Kā pilnvērtīgs automobilis ar piecām sēdvietām BMW i4 nodrošinās optimālu sēdēšanas komforta līmeni ar plašu vietu aizmugurē galvai un kājām. Gara garenbāze ar īsu pārkari un laidenu jumta līniju noteiks sportiski eleganto BMW Gran Coupé formu.

* Plānotās vērtības: noteiktas atbilstoši WLTP pārbaužu ciklam

Lasīt vairāk