BMW i3 I01 2018, Jucaro Beige krāsa ar metālisku Frozen Grey akcentu, priekšpuses skats, braucot pilsētā

THE i3

BMW i3 I01 2018, Jucaro Beige krāsa ar metālisku Frozen Grey akcentu, priekšpuses skats, braucot pilsētā

BMW i3: MODEĻI UN APRĪKOJUMS

BMW i3 ir daudz inovatīvu tehnoloģiju, ko tas izmanto, lai pārliecinoši ļautu tikt galā ar ikdienas izaicinājumiem. Uzzināt vairāk par šī fascinējošā elektroautomobiļa klāstu, uzlādi un efektivitāti. Atklājiet arī pievilcīgo BMW i3s Edition RoadStyle un digitālo pakalpojumu un inovatīvo vadītāja palīdzības sistēmu klāstu.

Lasīt vairāk
THE i3BMW i3: MODEĻI UN APRĪKOJUMS

JAUNĀ BMW i3 DARBĪBAS ATTĀLUMS, UZLĀDE UN EFEKTIVITĀTE.

Brauciet tālāk un ātrāk. Ar prieku un bez izmešiem.

BMW i3 ir viss, kas nepieciešams, lai stātos pretim modernās mobilitātes izaicinājumiem – un klusi tos pieveiktu. Tas uzlādē augstsprieguma akumulatoru ātrās uzlādes stacijā līdz 80 procentiem apmēram 45 minūtēs. Tā pārdomātā enerģijas pārvaldība uzlabo pielāgojamību un efektivitāti gan pilsētas satiksmē, gan garākos braucienos.*

* BMW i3 nedrīkst uzlādēt ar kabeļiem, kas garāki par 30 metriem.

BMW i3s I01 2018, Fluid Black krāsā ar BMW i Blue akcentu, trīs ceturtdaļu aizmugures skats uz garāžas fona ar BMW Wallbox
BMW i3 I01 2018, Jucaro Beige krāsa ar metālisku Frozen Grey akcentu, trīs ceturtdaļu aizmugures skats, braucot pa automaģistrāli

Darbības attālums.

Virzība uz priekšu nekad nav bijusi tik viegla: BMW i3 ar savu palielināto darbības attālumu var ikdienā mērot līdz 260 kilometriem. Jaunais jaudīgais akumulators tagad nodrošina elektromotoram vēl vairāk enerģijas – un jūs iegūstat vēl vairāk elektriska braukšanas prieka.
BMW i3 I01 2018, Jucaro Beige krāsa ar metālisku Frozen Grey akcentu, uzlādējot ar BMW Wallbox

Uzlāde mājās.

Ar BMW i Wallbox, BMW i Wallbox Essential un BMW i Wallbox Connect varat droši, ātri un ērti uzlādēt savu BMW i3 mājās. Apmēram trīs stundu laikā akumulators būs uzlādēts līdz 80% uzlādes līmenim. Tas iespējams, pateicoties BMW i3 paredzētā jaunā BMW Wallbox trīsfāzu uzlādes jaudai 11 kW* apmērā. Ar BMW i uzstādīšanas servisu jūsu BMW Wallbox uzstādīšanu veiks kvalificēti speciālisti. Vēl lielākas ilgtspējas nolūkā tiek piedāvāta iespēja izmantot videi draudzīgu enerģiju un pašu saražotu saules enerģiju. (* Wallbox ir līdz 22 kW liela uzlādes jauda.)
Vīrietis ar BMW Wallbox uzlādes kabeli, BMW i3 I01 2018, Jucaro Beige krāsa ar metālisku Frozen Grey akcentu

Digitālais uzlādes pakalpojums.

elektrības Kā varu nodrošināt savu automobili ar elektrību dienas laikā? Un vai mans BMW joprojām tiks uzlādēts laikā, pirms man jādodas ceļā? Ar digitālās uzlādes pakalpojumiem šādi jautājumi būs lieki. Jo inteliģentā uzlādes palīgsistēma rūpējas par akumulatora uzlādi uzlādes stacijā jūsu mājoklī gan dienā, gan naktī, kā arī gan tieši no kontaktligzdas, pilnībā automātiski, efektīvi un, galvenais, videi draudzīgā veidā. Ievadiet savu tarifu, plānoto izbraukšanas laiku un vēlamo uzlādes režīmu BMW Connected lietojumprogrammā. Izmantojot šo informāciju, digitālās uzlādes pakalpojums nodrošinās, ka jūsu BMW tiek piegādāta elektrība ekonomiski visizdevīgāko tarifu piemērošanas periodos un ka tas tiek uzlādēts tieši laikā, pirms dodaties ceļā. (* Iespējams tikai izmantojot kopā ar BMW Wallbox.)
Pāris uzlādē savu BMW i3 publiskā uzlādes stacijā, I01 2018, Jucaro Beige krāsa ar metālisku Frozen Grey akcentu

Publiskā uzlāde.

Ir daudz iemeslu, lai dotos ārpus mājām ar savu BMW i3 – un ir tieši tikpat daudz iespēju tur to uzlādēt. Vispirms – praktiskā puse: ar BMW i3 varat izmantot publiskās uzlādes stacijas gan ar maiņstrāvu (AC), gan līdzstrāvu (DC). Tas ne tikai palielina pielāgošanās iespējas, bet ļauj uzlādēt automobili arī iespējami ātri. Tas tādēļ, ka publiskajā līdzstrāvas uzlādes stacijā enerģija tiek pārnesta tieši akumulatora augstsprieguma glabātuvē ar pastāvīgu strāvas plūsmu. Tas ļauj uzlādēt BMW i3 līdz 80 % uzlādes līmenim apmēram 40 minūtēs. Tāpat varat arī uzlādēt savu BMW i3 līdz 80 % uzlādes līmenim maiņstrāvas uzlādes stacijā apmēram trīs stundu laikā. Tādējādi publiskās maiņstrāvas uzlādes stacijas ir īpaši piemērotas ilgākiem periodiem ārpus automobiļa, piemēram, iepirkšanās laikā.
BMW Wallbox

BMW Wallbox.

Ar jaunajām BMW Wallbox Essential, BMW Wallbox Plus un BMW Wallbox Connect varat uzlādēt ātri, uzticami un ērti. Turklāt BMW Wallbox Connect piedāvā iespēju izmantot videi draudzīgu enerģiju no jūsu saules paneļu sistēmas. Ja vēlaties, mūsu BMW uzstādīšanas serviss labprāt to uzstādīs jūsu mājās.

BMW i3 ILGTSPĒJA.

Bez kompromisiem. Viss braukšanas priekam bez izmešiem.

BMW i3 iemieso jaunu attieksmi pret mobilitāti. Tas balstīts uz vienotu pieeju saistībā ar automobili visos posmos, ieskaitot izstrādi, ražošanu un otrreizējo pārstrādi. Daudzi materiāli ir ražoti no atjaunojamiem resursiem – un BMW i3 ir 100% ražots ar enerģiju no atjaunojamiem resursiem. Nepārspējams braukšanas prieks.

Lasīt vairāk
BMW i3 ilgtspējas cikls

ILGTSPĒJA.

BMW i ilgtspēja nav tikai vārds. Tas ir pamatprincips. Tādēļ viss BMW i3 dzīves cikls ir veidots ar maksimālas resursu saglabāšanas un ilgtspējas principu.

Lasīt vairāk
Inovatīvais BMW i3 korpuss, viegla konstrukcija, ogleklis

IZSTRĀDE.

Viss automobiļa dizains jau sākotnēji ir veidots elektriskajai mobilitātei. Kamēr inovatīvi aerodinamikas paņēmieni samazina gaisa pretestību un enerģijas patēriņu, ilgtspējīgi un otrreiz pārstrādāti materiāli pasargā vidi un aizvieto tradicionālus materiālus, piemēram, plastmasu.

Lasīt vairāk
Vēja turbīnas

RAŽOŠANA.

Ārkārtīgi ilgtspējīgs: BMW i3 izmantotās oglekļa šķiedras ir ražotas, lietojot tikai hidroeletrisko enerģiju. Ražošana BMW ražotnē Leipcigā, Vācijā notiek tikai ar vēja enerģijas palīdzību. Un salīdzinājumā ar citiem BMW modeļiem ražošanā nepieciešama tikai puse no enerģijas.

Lasīt vairāk
BMW i3 I01 2018, Jucaro Beige krāsa ar metālisku Frozen Grey akcentu, sānskats ar atvērtām durvīm parkā

IZMANTOŠANA.

Ar BMW i3 brauksiet bez vietējiem izmešiem, trokšņiem un nepatīkamiem aromātiem. Tas samazina gaisa piesārņojumu pilsētās. Vēl svarīgāk – ir viegli veikt uzlādi ar videi draudzīgu enerģiju vai saražot enerģiju ar saviem saules paneļiem. ECO PRO režīms palielina darbības attālumu un samazina enerģijas patēriņu.

Lasīt vairāk
BMW i3 otrreizēji pārstrādātie materiāli

OTRREIZĒJĀ PĀRSTRĀDE.

95% BMW i3 ir iespējams izmantot atkārtoti. Akumulatora moduli iespējams izmantot atkārtoti kā saules enerģijas glabātuvi. Un liekās oglekļa šķiedras tiek atkārtoti izmantotas ražošanas procesā.

Lasīt vairāk
BMW i3s Edition RoadStyle, 2019 I01, Fluid Black krāsa ar E-Copper akcentiem, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats
BMW i3s Edition RoadStyle, 2019 I01, Fluid Black krāsa ar E-Copper akcentiem, priekšpuses sānu skats, vieglmetāla disks
BMW i3s Edition RoadStyle, 2019 I01, Fluid Black krāsa ar E-Copper akcentiem, trīs ceturtdaļu aizmugures skats
BMW i3s Edition RoadStyle, 2019 I01, salons, sēdeklis ar “Edition RoadStyle” šuvumu

BMW i3s EDITION ROADSTYLE.

Tīrs elektrizējošs braukšanas prieks: BMW i3s Edition RoadStyle papildina automobiļa individualitāti ar īpašo krāsas apdari, kas rotā elipsveida restes ieliktni, priekšējā apakšējā spoilera gaisa savācējus un sliekšņu uzlikas. Iespaidīgie 20 collu vieglmetāla diski ar Double-spoke dizainu Jet Black krāsā un aizsargpārklājumu pret saules starojuma iedarbību vēl vairāk izceļ tā izteiksmīgo izskatu. Šis ierobežota laidiena elektriskais automobilis jūs pie durvīm sagaida ar tādiem ilgtspējīgiem materiāliem kā, piemēram, Stellaric dabīgās ādas kombinācija Dalbergia Brown krāsā un matētas Oak Dark koka virsmas. Viena atšķirīga detaļa un unikāla ekskluzīvā laidiena iezīme: priekšējo sēdekļu galvas balsti izšūti ar uzrakstu “Edition RoadStyle” – proti, laidiena nosaukumu.

BMW i3 VADĪTĀJA PALĪDZĪBAS SISTĒMAS UN DIGITĀLIE PAKALPOJUMI

Atbalsta mobilitāti. Uz jauniem ceļiem un visos kanālos.

Nepalaidiet neko garām, atrodoties ceļā. Esiet vienmēr informēts. Tieši to piedāvā BMW i3 ar daudzajiem digitālajiem pakalpojumiem un vadītāja palīdzības sistēmām. Nav nekāds pārsteigums, ka tas vēl joprojām ir vislabāk savienotais automobilis savā tirgus segmentā. Tieši tādēļ to vairāk nekā jebkuru citu transportlīdzekli saista ar mierīgu mobilitāti, komfortu un drošību.

Sieviete saulesbrillēs vada BMW i3

Amazon Alexa Car Integration.

“Alexa, add teabags to the shopping list.” (Aleksa, pievieno iepirkumu sarakstam tējas maisiņus). “Alexa, play a song by Pink.” (Aleksa, atskaņo kādu Pink dziesmu). Ar Amazon Alexa Car Integration balss pakalpojuma izmantošana automobilī nesagādā nekādu piepūli, gluži tāpat kā ierasts mājās. Aleksas atbildes tiek attēlotas automobiļa vadības displejā. * Amazon, Alexa un visi saistītie logotipi ir Amazon.com, Inc. vai tā saistīto uzņēmumu preču zīmes.
Nosūtīt uz automobili BMW Connected App lietojumprogrammā viedtālrunī

Nosūtīt uz automobili.

Pieņemsim, ka esat atradis galamērķi, vēlaties doties ceļā nekavējoties, nezaudējot ne mirkli. Tas viss ir ļoti viegli ar funkciju Nosūtīt uz automobili. Meklējiet interesantas atrašanās vietas, piemēram, iecienītāko restorānu vai tuvāko dienas braucienu BMW Connected lietojumprogrammas sadaļā “Destinations” (Galamērķi). Tur atradīsiet arī tuvāko uzlādes staciju attēlojumu jūsu maršrutā. Tad noklikšķiniet uz “Go” (Doties) vai nosūtiet datus tieši uz sava BMW navigācijas sistēmu. Kad uzklikšķināts uz “Go”, automātiski tiek palaista navigācija – kolīdz izveidots savienojums ar jūsu viedtālruni, izmantojot Bluetooth, kad iekāpjat automobilī. Kad vēlamais galamērķis nosūtīts uz navigācijas sistēmu, atradīsiet adresi, kas saglabāta izvēlnes sadaļā “Messages” (Ziņojumi). No turienes varat aktivizēt navigāciju uzreiz vai vēlāk.
eDrive attālie pakalpojumi BMW Connected App lietojumprogrammā viedtālrunī

Attālie pakalpojumi eDrive.

Vai automobilis ir pietiekami uzlādēts, lai veiktu braucienu pa pilsētu, un vai tur ir kādi uzlādes punkti? Ar eDrive attālajiem pakalpojumiem ērti atrodiet atbildes uz šādiem jautājumiem, izmantojot BMW Connected lietojumprogrammu savā viedtālrunī. Varat kontrolēt temperatūru, aizslēgt savu automobili vai aktivizēt īslaicīgu priekšējo lukturu ieslēgšanu, lai, piemēram, to atrastu stāvvietā.
Braukšanas palīgsistēma Plus

Braukšanas palīgsistēma Plus.

Braukšanas palīgsistēmas Plus aprīkojums piedāvā nepārprotamu drošības un komforta uzlabojumu. Tas ietver tuvošanās kontroles brīdinājumu un gājēju brīdinājumu ar vieglu bremzēšanas funkciju pilsētā, ātruma ierobežojumu informāciju, uz kameru balstītu kruīzkontroli ar Stop & Go funkciju, kā arī sastrēgumu asistentu.
Automobiļa novietošanas asistents, vadības displejs, BMW i3, salons

Automobiļa novietošanas asistents.

Novietošanas palīgs atvieglo automobiļa novietošanu stāvvietās paralēli ielai. Piemērotas stāvvietas tiek parādītas un izvēlētas vadības displejā. Kad ieslēgts pagriezienu rādītājs un nospiesta PDC poga, sistēma pārņem kontroli pār pārnesumu pārslēgšanu, stūrēšanu, paātrināšanu un bremzēšanu, līdz ar to pilnīgi automātiski novietojot automobili stāvvietā.

FUEL CONSUMPTION AND CO2 EMISSIONS.

BMW i3 (120 Ah):
Power consumption in kWh/100 km: 13.1
CO2 emissions in g/km (combined): 0
Fuel consumption in l/100 km (combined): 0
Electric range in km (combined): 359
Electric range every day use in km: up to 260

BMW i3s (120 Ah):
Power consumption in kWh/100 km: 14.6–14.0
CO2 emissions in g/km (combined): 0
Fuel consumption in l/100 km (combined): 0
Electric range in km (combined): 330–345
Electric range every day use in km: up to 260

The information on fuel consumption, CO2 emissions and energy consumption has been determined in accordance with the prescribed measurement procedure VO (EU) 715/2007 in the version applicable at the time of type approval. The figures refer to a vehicle with basic configuration in Germany and the range shown considers optional equipment and the different size of wheels and tires available on the selected model.

Further information about the official fuel consumption and the official specific CO2 emissions for new passenger automobiles can be found in the 'New Passenger Vehicle Fuel Consumption and CO2 Emission Guidelines', which are available free of charge at all sales outlets and from DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Germany and on https://www.dat.de/co2

The values are already based on the new WLTP regulation and are translated back into NEDC-equivalent values in order to ensure the comparison between the vehicles. For vehicle related taxes or other duties based (at least inter alia) on CO2-emissions the CO2 values may differ to the values stated here.

Lasīt vairāk

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

 • BMW i3 (120 Ah):
  Enerģijas patēriņš kWh/100 km: no 13,1
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 0
  Degvielas patēriņš, l/100 km (kombinētais): 0
  Elektriskās darbības attālums, km (kombinētajā ciklā): 359
  Ikdienas lietojuma elektriskās darbības attālums, km: līdz 260

  BMW i3s (120 Ah):
  Enerģijas patēriņš kWh/100 km: no 14,0
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 0
  Degvielas patēriņš, l/100 km (kombinētais): 0
  Elektriskās darbības attālums, km (kombinētajā ciklā): 330–345
  Ikdienas lietojuma elektriskās darbības attālums, km: līdz 260

  Norādītais CO2 izmešu daudzums, degvielas/elektroenerģijas patēriņš un visi elektroenerģijas rādītāji tika notikti, pielietojot WLTP (Pasaulē saskaņotā vieglo transportlīdzekļu testēšanas procedūra) testēšanas metodi. Šie rādītāji var atšķirties no tiem, kas iegūti reālos darba apstākļos, jo šādus rezultātus ietekmē daudzi faktori, piemēram, uzstādītie papildu piederumi, riepas, pārvadātā krava, braukšanas paradumi, laikapstākļi, apkārtējā temperatūra, ceļa segums un infrastruktūra, reljefa ietekme, akumulatora uzlādes līmenis utt.
  Lai varētu salīdzināt citu transportlīdzekļu CO2 izmešu daudzumu, degvielas/elektroenerģijas patēriņu un visus elektroenerģijas rādītājus, izmantojiet datus, kas iegūti, pielietojot to pašu testēšanas metodi.

  Uzziniet vairāk par WLTP, degvielas patēriņu un izmešiem: https://www.bmw.lv/lv/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/bmw-emissions.html.
  Uzziniet vairāk par degvielas taupīšanu un efektīvu braukšanu: https://www.bmw.lv/lv/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/bmw-efficient-technologies.html.