NĀKOTNES IEDVESMOTS. GATAVOTS MŪSDIENĀM.

Jaunais BMW i3 un jaunais BMW i3s.

NĀKOTNES IEDVESMOTS. GATAVOTS MŪSDIENĀM.

NĀKOTNES IEDVESMOTS. GATAVOTS MŪSDIENĀM.Jaunais BMW i3 un jaunais BMW i3s.
BMW i

Paātrinājums 0 – 100 km/h, s (BMW i3s2)

6,9

Maks. ātrums pilnībā elektriski, km/h (BMW i3s2)

160

Kombinētie CO2 izmeši g/km (BMW i3s2)

0

Elektroenerģijas patēriņš, kWh/100 km (BMW i3s2)

14,6–14,0

Ikdienas lietošanas elektriskās darbības attālums, km (BMW i3s)

260

Iekāpiet un izbaudiet nākotni pirkstu stiepiena attālumā. BMW i3 ir daudz inovatīvu tehnoloģiju, ko tas izmanto, lai pārliecinoši ļautu tikt galā ar ikdienas izaicinājumiem. Tas savieno jūs ar ārpasauli, informē par to, kas notiek apkārt, palīdz būt organizētam un aizvedīs, kur vien vēlaties nokļūt. Tas vienmēr ir gatavs doties ceļā un izpētīt jaunas vietas. Stilīgs dizains, kas nosaka tendences un piedāvā aizraujošu braukšanas prieku.

 

 

   

BMW i3s RoadStyle laidiens, Fluid Black krāsā ar E-Copper akcentiem, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats
20 collu vieglmetāla diski ar Double-spoke dizainu Jet Black krāsā, BMW i3s RoadStyle versija, virsbūve
BMW i3s RoadStyle laidiens, Fluid Black krāsā ar E-Copper akcentiem, trīs ceturtdaļu aizmugures skats
Stellaric dabīgās ādas kombinācija Dalbergia Brown krāsā, BMW i3s RoadStyle laidiens, salons

BMW i3s ROADSTYLE LAIDIENS.

Tīrs elektrizējošs braukšanas prieks: BMW i3s RoadStyle laidiens papildina automobiļa individualitāti ar īpašo krāsas apdari, kas rotā elipsveida režģa ieliktni, priekšējā apakšējā spoilera gaisa savācējus un sliekšņu uzlikas. Iespaidīgie 20 collu vieglmetāla diski ar Double-spoke dizainu Jet Black krāsā un aizsargpārklājumu pret saules starojuma iedarbību vēl vairāk izceļ tā izteiksmīgo izskatu. Šis ierobežota laidiena elektriskais automobilis jūs pie durvīm sagaida ar tādiem ilgtspējīgiem materiāliem kā, piemēram, Stellaric dabīgās ādas kombinācija Dalbergia Brown krāsā un matētas Oak Dark koka virsmas. Viena atšķirīga detaļa un unikāla ekskluzīvā laidiena iezīme: priekšējo sēdekļu galvas balsti izšūti ar uzrakstu “Edition RoadStyle” – proti, laidiena nosaukumu.

DIVAS AIZRAUJOŠAS PROGRESA VERSIJAS.

NOVATORISKS NO IKVIENA SKATA LEŅĶA.

NOVATORISKS NO IKVIENA SKATA LEŅĶA.

BMW i3 neseko tendencēm; tas ir pašapzinīga dzīvesstila izpausme. Progresīvu formu dizains, kas demonstrē skaidrību un salona atpūtas vietas raksturu. Aprīkots ar vieglumu, kas jūs savaldzinās ar ilgtspējīgu materiālu un funkcionālu detaļu palīdzību. Automobilis, kas ar savu individualitāti nosaka tendences.

Read more

MIERĪGA MOBILITĀTE.

Ar Amazon Alexa* Car Integration varat bez pūlēm izmantot Amazon balss palīgu. Pakalpojums būs pieejams drīzumā. * Amazon, Alexa un visi saistītie logotipi ir Amazon.com, Inc. vai tā saistīto uzņēmumu preču zīmes.

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

 • BMW i3 enerģijas patēriņš un CO2 izmeši (2):
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 0
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 0
  Enerģijas patēriņš kWh/100 km: 16,3–15,2
  Elektriskās darbības attālums, km (kombinētajā ciklā): 310–285
  Uz klientu vērstais elektriskās darbības attālums, km: līdz 260

  BMW i3s enerģijas patēriņš un CO2 izmeši (2):
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 0
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 0
  Enerģijas patēriņš kWh/100 km: 17,2–16,1
  Elektriskās darbības attālums (kombinētajā ciklā): 285–270
  Uz klientu vērstais elektriskās darbības attālums, km: līdz 260

  Norādītās degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa vērtības tika noteiktas atbilstoši Eiropas regulai (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. Šie skaitļi attiecas uz transportlīdzekli ar pamata konfigurāciju Vācijā, un norādītajā diapazonā ņemts vērā papildaprīkojums un dažādie disku un riepu izmēri, kas pieejami konkrētajam modelim.

  Ar (2) atzīmēto automobiļu rādītāji ir plānotās vērtības.

  CO2 efektivitātes specifikācijas ir noteiktas saskaņā ar direktīvu 1999/94/EK un Eiropas regulu konkrētajā piemērojamajā versijā. Attēlotās vērtības ir balstītas uz degvielas patēriņu, CO2 vērtībām un enerģijas patēriņu saskaņā ar NEDC cikla klasifikāciju.

  Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un specifiskajām CO2 emisijām jaunajiem pasažieru automobiļiem var iegūt izdevumā “Jauno pasažieru automobiļu degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa rokasgrāmata”, kas bez maksas pieejams visās tirdzniecības vietās un https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.