BEZ KOMPROMISIEM. VISS BRAUKŠANAS PRIEKAM BEZ IZMEŠIEM.

Jaunā BMW i3 un jaunā BMW i3s darbības attālums, uzlāde un efektivitāte.

BEZ KOMPROMISIEM. VISS BRAUKŠANAS PRIEKAM BEZ IZMEŠIEM.

Jaunā BMW i3 un jaunā BMW i3s darbības attālums, uzlāde un efektivitāte.

BEZ KOMPROMISIEM. VISS BRAUKŠANAS PRIEKAM BEZ IZMEŠIEM.Jaunā BMW i3 un jaunā BMW i3s darbības attālums, uzlāde un efektivitāte.

BMW i3 iemieso jaunu attieksmi pret mobilitāti. Tas balstīts uz vienotu pieeju saistībā ar automobili visos posmos, ieskaitot izstrādi, ražošanu un otrreizējo pārstrādi. Daudzi materiāli ir ražoti no atjaunojamiem resursiem – un BMW i3 ir 100% ražots ar enerģiju no atjaunojamiem resursiem. Nepārspējams braukšanas prieks.

Read more
BMW i

PILNĪGA ILGTSPĒJA.

BEZGALĪGA PIEVIENOTĀ VĒRTĪBA.

BMW i ilgtspēja nav tikai vārds. Tas ir pamatprincips. Tādēļ viss BMW i3 dzīves cikls ir veidots ar maksimālas resursu saglabāšanas un ilgtspējas principu.
Read more

IZSTRĀDE.

Viss automobiļa dizains jau sākotnēji ir veidots elektriskajai mobilitātei. Kamēr inovatīvi aerodinamikas paņēmieni samazina gaisa pretestību un enerģijas patēriņu, ilgtspējīgi un otrreiz pārstrādāti materiāli pasargā vidi un aizvieto tradicionālus materiālus, piemēram, plastmasu.
Read more

RAŽOŠANA.

Ārkārtīgi ilgtspējīgs: BMW i3 izmantotās oglekļa šķiedras ir ražotas, lietojot tikai hidroeletrisko enerģiju. Ražošana BMW ražotnē Leipcigā, Vācijā notiek tikai ar vēja enerģijas palīdzību. Un salīdzinājumā ar citiem BMW modeļiem ražošanā nepieciešama tikai puse no enerģijas.
Read more

IZMANTOŠANA.

Ar BMW i3 brauksiet bez izmešiem, trokšņiem un nepatīkamiem aromātiem. Tas samazina gaisa piesārņojumu pilsētās. Vēl svarīgāk – ir viegli veikt uzlādi ar videi draudzīgu enerģiju vai saražot enerģiju ar saviem saules paneļiem. ECO PRO režīms palielina darbības attālumu un samazina enerģijas patēriņu.

Read more

OTRREIZĒJĀ PĀRSTRĀDE.

95% BMW i3 ir iespējams izmantot atkārtoti. Akumulatora moduli iespējams izmantot atkārtoti kā saules enerģijas glabātuvi. Un liekās oglekļa šķiedras tiek atkārtoti izmantotas ražošanas procesā.
Read more

MATERIĀLI AR NĀKOTNI.

ELEMENTI NO DABĪGAJĀM ŠĶIEDRĀM.

Redzama ilgtspēja: Javas džutas plašā izmantošana ļauj mums aizvietot uz naftas bāzes ražotu plastmasu un samazināt kopējo BMW i3 svaru, jo Javas džutas šķiedras ir par 30% vieglākas nekā standarta materiāli. Tā tiek ievākta no malvas augiem, kas pārvērš CO2 skābeklī vairāk nekā augi vidēji.
Read more

SĒDEKĻI NO 40% PIRMLIETOJUMA VILNAS.

Sertificēta pirmlietojuma vilna ir atjaunojams resurss ar augstu komforta līmeni, un tā veido līdz 40% sēdekļu pārklāju Lodge salona dizainā. Elpojošais vilnas maisījums regulē temperatūru starp ķermeni un sēdekļa virsmu tā, ka sēdeklis ir vēss arī augstā temperatūrā.
Read more

SALONA APDARE NO EIKALIPTA KOKA.

Eikaliptam ir dabiski zīdainas īpašības un dabiski poraina struktūra, un tādēļ tam nepieciešama par aptuveni 90% mazāka virsmas apstrāde kā parastajiem koka veidiem. Salona apdarē izmantotais eikalipta koks nāk no plantācijām, ko sertificējusi Mežu pārvaldes padome (FSC®), kas nodrošina ilgtspējīgu mežistrādes praksi.

Read more

100% OLĪVU LAPĀS MIECĒTA ĀDA.

BMW i3 izmantotajai ādai ir temperatūras līdzsvarošanas iespējas, un tā miecēta olīvu lapu dabīgajos ekstraktos videi nekaitīgā veidā. Tas ļauj ādai saglabāt dabisko spīdumu un temperatūras līdzsvarošanas īpašības. Turklāt pēc olīvu novākšanas olīvu lapas ir blakusprodukts, ko iespējams saprātīgi izmantot šajā nolūkā.

Read more

VIDEI DRAUDZĪGA ENERĢIJA.

BMW i3 ļauj jums ļoti viegli ieviest ilgtspēju savā ikdienas dzīvē. To vadot, netiek radīti izmeši. Tas samazina gaisa piesārņojumu pilsētās un sniedz vairāk svaiga gaisa elpošanai. Uzlādējot ar videi draudzīgu enerģiju vai ražojot savu enerģiju, izmantojot saules paneļus, varat pastāvīgi pārvietoties bez jebkādiem izmešiem. ECO PRO režīms palielina darbības attālumu un vispārīgi samazina enerģijas patēriņu.

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

 • BMW i3 enerģijas patēriņš un CO2 izmeši (2):
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 0
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 0
  Enerģijas patēriņš kWh/100 km:: 16,3–15,2
  Elektriskās darbības attālums, km (kombinētajā ciklā): 310–285
  Uz klientu vērstais elektriskās darbības attālums, km: līdz 260

  BMW i3s enerģijas patēriņš un CO2 izmeši (2):
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 0
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 0
  Enerģijas patēriņš kWh/100 km:: 17,2–16,1
  Elektriskās darbības attālums (kombinētajā ciklā): 285–270
  Uz klientu vērstais elektriskās darbības attālums, km: līdz 260

  Norādītās degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa vērtības tika noteiktas atbilstoši Eiropas regulai (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. Šie skaitļi attiecas uz transportlīdzekli ar pamata konfigurāciju Vācijā, un norādītajā diapazonā ņemts vērā papildaprīkojums un dažādie disku un riepu izmēri, kas pieejami konkrētajam modelim.

  Ar (2) atzīmēto automobiļu rādītāji ir plānotās vērtības.

  CO2 efektivitātes specifikācijas ir noteiktas saskaņā ar direktīvu 1999/94/EK un Eiropas regulu konkrētajā piemērojamajā versijā. Attēlotās vērtības ir balstītas uz degvielas patēriņu, CO2 vērtībām un enerģijas patēriņu saskaņā ar NEDC cikla klasifikāciju.

  Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un specifiskajām CO2 emisijām jaunajiem pasažieru automobiļiem var iegūt izdevumā “Jauno pasažieru automobiļu degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa rokasgrāmata”, kas bez maksas pieejams visās tirdzniecības vietās un https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.